Řidič (Praha a Středočeský kraj)

 Aktuálně jsme všechna místa na pozici řidič obsadili. Pokud máte zájem, zašlete nám životopis a my vás budeme kontaktovat ihned po obnovení výběrového řízení. 


Zašlete svůj životopis ještě dnes a Silvie Vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat

práce, brigáda, technik, výjezdní technik, servisní technik, montážní technik, alzabox, alza, řidič, elektrikář, technika, techniku

Na pozici Řidič (Praha a Středočeský kraj) v průběhu výběrového řízení potkáte

Kloučková Silvie

Hledání nových talentů do doprav a logistiky jí moc baví, stejně jako péče o zaměstnance. Kromě náboru má na starosti i projekt mikrozaměstnávání, takže se s ní můžete setkat i u podpisu smlouvy na brigádu. Když si potřebuje vyčistit hlavu, zajede do hor nebo si nalije skleničku prosecca.

Ferbar Martin

Přísná tvář navenek, se srdcem dobráka. Martin je tělem i duší AlzaExpresu. Lepšího manažera depa bychom si těžko mohli přát :) Když zrovna nepracuje, rád tráví čas se svou rodinou.

Mám zájem

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: Řidič (Praha a Středočeský kraj)? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).