Skladník (Praha - Zdiby) Vydělej si až 33 000 Kč měsíčně, nakupuj se slevou na Alza.cz a občerstvi se ve zbrusu nové jídelně :)

obrázek líné kočičky


Chceš začít pracovat ihned?

Odnést si až 33.000 Kč?

Mít krátký/dlouhý týden a výplatu na účtě k 12. dni v měsíci?


K tomu super benefity - slevy na Alza.cz, stravenky, zvýhodněné volání a dobroty na pracovišti?

Co Vás u nás čeká na pozici Skladník - Zdiby?

Jak u nás výběrové řízení na pozici Skladník - Zdiby probíhá?

Vydechněte a naberte sílu v naší nové jídelně nebo v přilehlé kantýně.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup Alza.cz a.s. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Ozvěte se Týnce hned TEĎ a nastupte jako Skladník - Zdiby!

skladník, holešovice, alza, práce, prace, brigada, sport, sklad, skladová

S kým se u nás v Alze potkáte?

Hrnková Kristýna

Do Alzy jsem naskočila teprve nedávno, ale už teď vím, že to byl správný krok. Starám o HR v logistickém centru v Úžicích a Zdibech. Udělám maximum, abychom byli všichni spokojeni. Ve volných chvílích se věnuji rodině a všelijakému kutění. Těším se na všechny, co hledají něco víc, než jen práci. Ahoj!

Opát Miroslav

Vystudoval jsem strojařinu, konkrétně výrobu leteckých motorů. Svoji praxi jsem odstartoval ve výrobě, ale logistika mi více přirostla k srdci. Mám bohaté a dlouholeté zkušenosti z různých odvětví logistiky. V říjnu 2017 jsem nastoupil do Alzy s cílem nastartovat nový sklad ve Zdibech. Po úspěšném rozjezdu tento stále se rozrůstající sklad řídím i nadále.

Krištofek Stanislav

Kolečkem v Alze nejsem příliš dlouho, ale již teď to tady miluji kvůli možnosti kariérního posunu. Miluji hokej a sport obecně. Přidej se do našeho týmu a potkejme se na pohovoru.

Mám zájem

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: Skladník (Praha - Zdiby) Vydělej si až 33 000 Kč měsíčně, nakupuj se slevou na Alza.cz a občerstvi se ve zbrusu nové jídelně :)? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).