Skladník (Praha – Chrášťany) Vydělej si až 33 000 Kč, nakupuj se slevou na Alza.cz a posilni se dobrotou na pracovišti

Logistika

Náš ideál je nákup myšlenkou a doručení teleportem. Proto potřebujeme tisíce inovací, z nichž každá další musí dělat nákup rychlejší či komfortnější.

Chceš si vydělat až 33 000 Kč měsíčně, být jeden z prvních lidí na novém skladě, mít možnost nastoupit hned a výplatu 12. na účtě?

Získat super benefity až ve výši 52.880 Kč ročně?

Slevy na Alza.cz, stravenky ve výši 137 Kč na den, penzijní příspěvek, zvýhodněné volání, příspěvek na kulturní a sportovní činnosti, cafeterie dobroty na pracovišti a mnoho dalšího.

Co Tě u nás čeká na pozici Skladník (Praha) – Chrášťany?

Jak u nás výběrové řízení na pozici Skladník (Praha) – Chrášťany probíhá?

S kým se u nás v Alze potkáte?

Tereza Kuličová

Součástí Alzafamily jsem už skoro rok a nově se starám o kolegy z logistického centra v Chrášťanech. Volný čas trávím se svou rodinou a přáteli, jsem milovnicí zvířat, jídla a dobrého vína. Těším se až se potkáme v rámci výběrového řízení, kde mě poznáte podle úsměvu na tváři.

Lukáš Gretz

Alzu mám rad pro její schopnost dokázat cokoliv, nestát na jednom místě a posouvat se stále dopředu. Navíc v tomto prostředí stále platí férové jednání a to je pro mne priorita. Mimo práci se zajímám o auto-moto, udržuji se fit cvičením a věnuji se milující rodině.

Ozvi se Terce hned TEĎ a nastup jako Skladník do zbrusu nového logistického centra!

Místo výkonu práce