Skladník (Praha – Zdiby) Vydělej si až 33 000 Kč měsíčně, nakupuj se slevou na Alza.cz a občerstvi se ve zbrusu nové jídelně

Logistika

Náš ideál je nákup myšlenkou a doručení teleportem. Proto potřebujeme tisíce inovací, z nichž každá další musí dělat nákup rychlejší či komfortnější.

Chceš ihned naskočit ?

Mít krátký/dlouhý týden ?

Odnést si až 33.000 Kč ?

Získat super benefity až ve výši 52.880 Kč ročně?

Slevy na Alza.cz, stravenky ve výši 137 Kč na den, penzijní příspěvek, zvýhodněné volání, příspěvek na kulturní a sportovní činnosti, cafeterie dobroty na pracovišti a mnoho dalšího.

Co Vás u nás čeká na pozici Skladník – Zdiby?

Jak u nás výběrové řízení na pozici Skladník – Zdiby probíhá?

Vydechněte a naberte sílu v naší nové jídelně nebo v přilehlé kantýně.

S kým se během výběrového řízení potkáte?

Vít Růžička

Nováček v Alze, který je podporou kolegů na HR v oblasti logistiky. Miluje hudbu a hodinky, je nadšencem do F1 a den bez kávy si nedokáže představit svůj den. V Alze se mi líbí, že poskytuje příležitosti pro mladé talentované lidi a pod svými křídly si je vychovává a pomáhá jim růst. Pokud se osobně setkáme, můžeme si užít pořádný hrnek kávy a popovídat si o albech kapely Dream Theater anebo třeba o hodinkách.

Miroslav Opát

Vystudoval jsem strojařinu, konkrétně výrobu leteckých motorů. Svoji praxi jsem odstartoval ve výrobě, ale logistika mi více přirostla k srdci.
Mám bohaté a dlouholeté zkušenosti z různých odvětví logistiky. V říjnu 2017 jsem nastoupil do Alzy s cílem nastartovat nový sklad ve Zdibech.
Po úspěšném rozjezdu tento stále se rozrůstající sklad řídím i nadále.

Ozvěte se Víťovi hned TEĎ a nastupte jako Skladník – Zdiby!

Místo výkonu práce