Supervisor skladu - Ostrava

Alzák hledá zkušeného supervizora (ideálně s praxí v FMCG) pro svou regionální centrálu v Moravské Ostravě a Přívoze. Bude zodpovědný za provoz skladu o ploše 1 800 m2 s 15.000 produkty, který denně odbaví 1 000 zákazníků, kolem Vánoc i 1 500. Povede sehranou partu 6+ skladníků, jejichž společným cílem je nenechat zákazníka čekat déle než 4 minuty. Bude rovněž spolupracovat na automatizaci skladu a inovačních projektech. Za dobře odvedenou práci, nabízíme atraktivní odměnu.

Co novému supervizorovi nabídneme?

  • Spolupráci s jedničkou na českém trhu v oblasti e-commerce a možnost učit se od nejlepších
  • Super partu kolegů, kteří se snaží trvale zlepšovat procesy i technologie a neokopávají si kotníky
  • Možnost profesního i osobnostního růstu - široká nabídka interních i externích školení, vč. jazykové výuky
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy a další benefity

Jaká je pracovní náplň supervizora skladu?

  • Řízení a vedení týmů expedice a příjmu - plánování směn, řízení výkonu zaměstnanců na všech úrovních, nábor a adaptace, rozvoj vedoucích směn, talent a succession management, BOZP/PO apod.
  • Zodpovědnost za plnění klíčových KPIs - celkové náklady svěřeného oddělení, kvalita zpracování příjmu a expedice zboží, čekací doba zákazníka ad.
  • Řešení nestandardních provozních situací
  • Pravidelný reporting vedení logistiky
  • Příprava a vedení nových projektů v rámci daného oddělení

Jaké zkušenosti by měl tedy vhodný kandidát na supervizora skladu mít?

  • Min. 3 roky zkušeností na vedoucí pozici ve skladu (vedení 20+ zaměstnanců)
  • Přirozená autorita a lídr, který je excelentní v poskytování zpětné vazby, rozvoji a motivaci týmu, umí lidi spojovat a zvládat emoce
  • Výtečné organizační schopnosti, samostatnost a pocit osobní odpovědnosti za společné výsledky
  • Logické a analytické uvažování
  • Odolnost vůči stresu
  • Praxe v segmentu FMCG velkou výhodou
  • ŘP skupiny B
  • Dobrá znalost anglického jazyka (min. B1)

Jak u nás vypadá proces výběrového řízení?

  • Ozveme se ti do dvou pracovních dnů a vzájemně se představíme po telefonu.
  • Pozveme tě na osobní setkání s vedoucím skladu do prostor regionální centrály, aby sis okouknul prostředí a lidi.
  • Trochu si tě otestujeme a prověříme tvé znalosti a dovednosti.
  • Představíme tě ředitelům logistiky.
  • V případě, že si vzájemně padneme do oka, přijde nabídka.

Na pozici Supervisor skladu - Ostrava v průběhu výběrového řízení potkáte

Krejčí Denisa

Denisa je u nás zatím chvíli, nastoupila do týmu logistiky v hlavní sezóně, a to není jen tak. Zodpovídá za nábor do oddělení logistiky, především do týmu v Holešovicích, ale zastřešuje i další pozice do týmu Expanze. Svůj volný čas tráví se svou rodinou, ale můžete se s ní setkat i na tanečních závodech ve stylu Street Dance, dnes už jen v kategorii Senioři.

Ondomiši Michal

Zkušený manažer, který má pod palcem náš největší sklad a zároveň je na pozici ředitele logistiky. Zná každý proces naší logistiky do nejmenšího detailu a vždy se je snaží zlepšovat. Jeho výsledky mluví za vše.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: Supervisor skladu - Ostrava? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).