Trainee program – Digital Marketing (multilingual)

Online marketing

HLEDÁME PŘÍLEŽITOSTI V ZAHRANIČÍ A POSKYTUJEME ZÁKAZNÍKŮM V EVROPĚ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK Z NÁKUPU.

Zajímáš se o digital marketing a láká tě práce s daty? Jestli už nějakou zkušenost máš, tím lépe 🙂

Pošli nám své CV, my si ho uložíme do databáze a až se objeví vhodné volné místo, ozveme se s nabídkou přímo pro Tebe!

René a Dominik k sobě chtějí někoho, kdo se rychle naučí kampaně a zapadne do našeho stávajícího týmu. a společně bude růst.

Jací jsme a koho hledáme?

  • Náš online marketing je celý in-house a chceme, abyste časem uměli nejen ppc, ale zanechali si i všeobecný přehled v rámci celého marketingu.
  • Řekli bychom o sobě, že máme volné ruce v tom, co vytváříme a zároveň chápeme, že výsledky jsou důležité.
  • Snažíme se být samostatní, hodně se ptáme na neznámé a pomáháme si.
  • Zároveň jsme prostě obchodní firma, a tak hledáme toho, kdo chápe, že optimalizace kampaní a maximalizace jejich výkonu je opravdu důležitá.
  • Chceme, aby vás bavila čísla a vaše analytické schopnosti byly na jedničku s hvězdičkou.
  • Měli byste se sami aktivně zajímat o online marketing – vyhledávat novinky, číst blogy, mít přehled o trendech.
  • Bonusem určitě bude, pokud umíte psát kreativní texty inzerátů.

Jaká náplň práce na tě čeká?

  • Budeš se pohybovat v Skliku, Google Ads a Google Analytics + v Excelu.
  • Vše se naučíš měřit a analyzovat, reporty a vyhodnocování jsou na denní bázi.
  • Navrhování kampaní, jejich správu a vyhodnocování.

Proč dělat PPC u nás?

  • Nemáme agentury, děláme si vše sami a to včetně atribučního modelu.
  • Dáme ti na začátek buddyho, který se vším pomůže.
  • Necháme tě spravovat kampaně s velkými rozpočty.
  • Můžeš testovat, zkoušet novinky na trhu, a pokud to bude fungovat, máš dost volné ruce.
  • Máme pravidelné meetingy, školení, sdílíme si know-how, pomáháme si.
  • Zaručujeme super tým a vážně chytré kolegy 🙂

A co dál?

  • Zaměstnanecké slevy získáte na celý sortiment Alzy. Takže od elektroniky, přes sekačky až po sprchový gel.
  • Máme MultiSportku a ActivePass. V létě spolu občas chodíme hrát volejbal.
  • Nabízíme standardní 4 týdny dovolené a k tomu dalších 5 Whatever Days.
  • Jsme oddělení s největším počtem teambuildingů (laser game, motokáry, ale i bowling nebo jen pivo).
  • Navštěvovat můžete jazykové kurzy na míru – stačí říct lektorovi, co chcete pilovat.
  • Máme interní i externí vzdělávání, možnost jít na oborové konference je pro nás nutností. Školí nás Google i Seznam. A někdy i my je.
  • Máme krásné kanceláře se živými stromy, solnou jeskyní, fotbálkem, ping-pongem, kulečníkem, posilovnou i saunou. Bude vám u nás prostě dobře. =)
  • Samozřejmostí jsou i další benefity jako stravenky, uLékaře.cz, finanční odměny k pracovním výročím a mnoho dalších.
Místo výkonu práce