Vedoucí směny

Hledáme energické osobnosti s chutí do práce, které mají zkušenosti s vedením lidí v logistice (na směně budeš mít přibližně 10 kolegů). Zároveň se nebojí výzev spojených s plněním cílů svého týmu na expedici či příjmu a zaučování nováčků. Když už všichni ztrácejí hlavu, ty to prostě vyřešíš. Je to startovací pozice pro manažerskou pozici v Alza.cz.

Na pozici Vedoucí směny v průběhu výběrového řízení potkáte

Slepičková Hana

Drobná brunetka, která pro Alzu loví talenty z oblasti logistiky a doprav. Miluje lyžování, jízdu na koni a samozřejmě svoji rodinu. Do Alzy přišla z nadnárodní společnosti ochutnat to, čím je tahle firma pověstná: rychlost, přátelské prostředí a nutnost neustále na sobě pracovat.

Baudyš Lukáš

Lukáš s Michalem Ondomišim tvoří ředitelskou dvojci, která má pod palcem celou logistiku. Do Alza.cz nastoupil před třemi roky jako vedoucí skladu na Slovensku v Senci. Velmi tak přispěl naší expanzi do zahraničí, především do Maďarska.

Mám zájem

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: Vedoucí směny? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).