Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Slevové tornádo zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Jen do neděle!

Developer IS

Praha Dohodou IT


Máme jeden z největších a nejpropracovanějších interních systémů v ČR, který je páteří celé Alzy. Neustále se rozvíjí a přizpůsobuje stále náročnějším požadavkům, z toho důvodu je pro nás nezbytné vlastní vývojové oddělení. Požadavky na vývoj mohou přijít téměř od kohokoli z firmy, jsi tak v přímém kontaktu s lidmi, pro které to děláš.

Nejtypičtějším rysem vývoje u nás však zůstává rychlost. Od prvotní myšlenky po konečnou realizaci někdy neuběhne ani měsíc. Můžeš se tak setkat i s občasnými nočními maratony. A release? U nás ne, my to tam pálíme rovnou.

Náš systém obsahuje moduly pro téměř každé oddělení (obchod, sklad, logistiku, marketing, CRM, …), tudíž jsou na denním pořádku úpravy, optimalizace, modernizace i refactoring. Co by tě u nás ovšem mohlo udělat šťastným je velká zodpovědnost, kterou získáš poměrně rychle (po pár měsících dostaneš přístup k ostrým datům). Necháme tě samostatně pracovat na tvorbě nových funkcionalit. A pokud máš rád velký objem dat, u nás si přijdeš na své, v období Vánoc děláme přes 70 000 faktur denně a dohromady máme data od zhruba 5 milionů lidí.

Je tady super kolektiv inspirativních lidí, kteří Tě rádi zaučí i pomůžou. Taky chápeme, že občas je potřeba vypnout, takže je úplně v pohodě si s kolegy zahrát stolní fotbálek, XBOX anebo Playstation. Když budeš hodně unavený, můžeš si odpočinout v solné jeskyni nebo sauně, které jsou zkrátka boží.

Jsme schopni přijmout jak junior, senior vývojáře, tak i úzce zaměřené specialisty. O co nám jde hlavně, je potenciál. Vzhledem k charakteru práce je nezbytné, aby tě to bavilo, protože jedině tak ze sebe vydáš to nejlepší a budeš chtít sebe i nás posouvat. Navíc zjistíme, v čem jsi dobrý a necháme Tě na tom pracovat dál. Chtěl bys vést svůj tým? Skvělé! I takové možnosti u nás jsou.

S kým se u nás nejdříve seznámíte
Mészarosová Jana V Alze má na starosti hledání a nábor nových talentů. Baví jí zjišťovat, čím si lidé prošli, než se dostali tam, kde jsou a proč dělají to, co dělají. Má ráda béčkové filmy a zajímá ji, jak umělá inteligence ovlivní náš život. Navštívit
Kolek Martin Martin je zkušeným programátorem a teamleaderem. Nyní řídí vlastní tým vývojářů, má na starosti inkubátor nováčků, školí, mentoruje a supportuje programátory v celém oddělení vývoje informačního systému Alzy. Navštívit
IT Naše IT oddělení vyvíjí jeden z největších ERP systémů v ČR, neustále vylepšuje web alza.cz a šlape do mobilních aplikací. Máme všechno, přijď se přesvědčit. Navštivte IT

Líbí? Už se u nás vidíte?

Pokud si myslíte, že se budete líbit i Vy nám, dejte o sobě vědět!

Odpovědět
Jméno a příjmení: *
Telefon: *
Průvodní dopis:
Přiložit CV / jiný dokument
Sem přetáhněte soubory
Kde jste se o této pozici dozvěděli:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vytisknout

Společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, sídlem Jateční 33a, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, tímto prohlašuje, že veškeré osobní údaje považuje za důvěrné a používá je pouze v souladu s platnými a účinnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Veškeré osobní údaje budou použity výhradně pro vyjednávání o uzavření pracovní smlouvy, které tímto dobrovolně uchazeč o zaměstnání poskytuje společnosti Alza.cz, a to nejpozději až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu Alza.cz a.s., IČ 27082440, Jateční 33a, 170 00 Praha 7. Alza.cz postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů.

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9