Procesní specialista dopravy

Praha Dohodou Sklad
Náplň práce: pravidelný reporting vedení společnosti a ad-hoc analýzy optimalizace logistických procesů v oblasti dopravy (interních a návazných externích) rozvoj informačního systému (architektura, user friendly řešení) řešení nestandardních situací projektových i provozních aktivní účast na celofiremních projektech v oblasti dopravy příprava podkladů pro rozhodování
Požadujeme: výbornou znalost Excelu, základní znalost CAD systémů zkušenosti s ABC analýzou, matematicko-statistickými metodami zpracování dat znalost Google SketchUp výhodou praxe na pozici analytika či procesního specialisty v oblasti dopravy výhodou dobré organizační a komunikační schopnosti pracovitost a zápal pro věc výborné logické a analytické uvažování odolnost vůči stresu ŘP skupiny B
Co Vám nabízíme: skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními moderní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnu osobní zodpovědnost za dosažené výsledky možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání zajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměny další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)
S kým se u nás nejdříve seznámíte
Holý Jaroslav Jarda vede redakci firemního časopisu AlzaNews a s největší pravděpodobností jej potkáte na své cestě k nám do týmů Nákupu, Logistiky a Financí. A čím mu uděláte radost? Pokud jste na stejné vlně a projdete výběrovým řízením do úspěšného konce. Navštívit
Bartoš Tomáš Navštívit
Sklad Zajišťuje příjem a expedici zboží zákazníkům i do našich prodejen. Vede sklady a logistické procesy. Navštivte Sklad

Líbí? Už se u nás vidíte?

Pokud si myslíte, že se budete líbit i Vy nám, dejte o sobě vědět!

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
Průvodní dopis:
Přiložit CV / jiný dokument
Sem přetáhněte soubory
Kde jste se o této pozici dozvěděli:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vytisknout

Společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, sídlem Jateční 33a, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, tímto prohlašuje, že veškeré osobní údaje považuje za důvěrné a používá je pouze v souladu s platnými a účinnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Veškeré osobní údaje budou použity výhradně pro vyjednávání o uzavření pracovní smlouvy, které tímto dobrovolně uchazeč o zaměstnání poskytuje společnosti Alza.cz, a to nejpozději až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu Alza.cz a.s., IČ 27082440, Jateční 33a, 170 00 Praha 7. Alza.cz postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů.

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB10