Pro studenty

Zapoj se do našeho TRAINEE PROGRAMu a utvářej budoucnost Alzy. Naše centrála se nachází v srdci Prahy. Nabízíme Ti možnost podílet se na úspěšném e-commerce příběhu – s talenty jako jsi Ty máme možnost růst a Ty na oplátku získáš šanci učit se od skvělých kolegů.

Alza je lídrem na trhu s inspirativním posláním, vizí, hodnotami a ambiciózními cíli. Naši firemní kulturu stavíme na důvěře, odpovědnosti, neustálém osobním a kariérním rozvoji a vysoce výkonných týmech. Utváříme nejlepší zážitek milionům zákazníků v Evropě. Pojď se s námi učit, zažívat neustálou změnu, pečlivě naslouchat zákazníkům a hledat jednoduchá řešení s využitím inovací.

Trainee program nabízíme v oddělení Sales&Purchasing / Import / Privátní značky / Marketing / B2B / HR

Během 6ti měsíčního trainee programu se seznámíš s očekáváním na pozici, týmu i cíli v oddělení. Od prvního dne budujeme kulturu na důvěře a samostatnosti, Tvůj buddy Tě provede intenzivní adaptací, Tvé rychlé učení s velkým množstvím interních školení Tě připraví na další úspěch. Toto je vstupní pozice, kde u nás začneš budovat svou kariéru. Podporujeme Tě, abychom Ti mohli svěřit časem Tvůj vlastní tým odborníků na e-commerce pro prodej / nákup / import / privátní značky / marketing / digitální marketing nebo B2B / SMB.

Jak u nás Trainee program probíhá?

 • Není to stáž, bude fajn, když začneš nejlépe na plný úvazek.
 • Hodně školení, reálný život, rozhodnutí, odpovědnost i volné ruce a spoustu nových zkušeností.
 • Přidělíme ti buddyho, zkušenějšího kolegu, který Ti pomůže v prvních dnech či týdnech.
 • Získáš široké porozumění světu e-commerce a to malinko v punkovém stylu.
 • Po úspěšné obhajobě programu se posuneš na juniorní pozici v dalším stupni kariérní mapy a rosteš dál.

Co ti pomůže v úspěchu?

 • Máš zájem o e-commerce a víš, že náš zákazník chodí trochu jinými dveřmi než v kamenné prodejně 🙂
 • Umíš využívat základy IT principů – je super, když máš kladný vztah k lidem, ale i k práci s daty, zvládneš v budoucnu základy SQL?
 • Máš obchodního ducha, nechybí ti zvídavost a učenlivost, víš, že úspěch nečeká na každého a máš zdravé odhodlání.
 • Nechybí Ti vytrvalost a zdolávání překážek je pro Tebe příjemná výzva.
 • Domluvíš se anglicky.
 • Nebojíš se vyjednávat, zvládneš si poradit i v situacích, kdy zapojíš selský rozum a logiku.

Co je pro nás důležité?

 • Táhne Tě to k jedničkám a nejlepším hráčům na trhu?
 • Baví Tě on-line s nadšením sleduješ inovace?
 • Jsi v posledním ročníku vysoké školy a hledáš perfektní kariérní start v oboru, který studuješ.

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Obrovskou zkušenost a praxi, kterou nikde jinde nezískáš.
 • Transparentní pravidla i jednání narovinu.
 • Náročnou práci pro jednu z nejobdivovanějších firem ČR.
 • Možnost rychlého kariérního posunu
 • Tak do toho pojď s námi ! 💚

#WeAreAlza 💚

Pošli své CV, zkus výběrko a přidej se k nám!

Mezi naše tainees patří také …

Business Unit Manager HONZA, který si to „odšlapal“ od zdola (a nejen on!)

V dubnu 2017 jsem nastoupil do Trainee programu v oddělení Sales&Purchasing, přes pozice Junior Product Manager a posléze Product Manager jsem se v roce 2019 vypracoval na pozici Business Unit Manager.

Nyní řídím svůj tým, kde rád uvítám fanouška drobné elektroniky. Do svěřeného sortimentu jsem velmi zapálený, sleduji trendy i nové technologie a i v tomto mi Alza dává možnost růstu.

Jan Pípal

Business Development Manager

V roce 2017 jsem absolvoval Trainee program v oddělení Sales&Purchasing a přes pozice Business Assistant, Junior Product Manager a Product Manager jsem nyní na pozici Business Development Manager. Mám na starosti tým Dropshipmentu, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví mě IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledám posilu se zájmem o svět marketplace, která mi pomůže rozvíjet Alza Dropshipment.

Denisa Návratová

Business unit manager – junior

V segmentu Hračky působím od začátku mého působení v Alza.cz a z pozice Trainee Product Manager jsem se vypracovala na pozici Business Unit Managera. Aktuálně tedy zastřešuji a vedu skvělý tým starající se o portfolio Hraček, do kterého hledáme další lidi s motivací a touhou učit se novým věcem. Kromě toho, se také starám o rozvoj našeho Marketplace a hledání nových příležitostí pro doplnění sortimentu a růstu. Mimo práci ráda vyrazím na hory, a to jak v létě, tak v zimě nebo si všemožně zasportuji, mou zálibou je také fotografování.

Petr Urbánek

Business unit manager – junior

Petr se k práci v Alze dostal díky výběru předmětu E-commerce B2C na VŠE. Nastoupil na pozici Trainee – Junior Product Manager do unity Mobilních telefonů. Pak se posunul na pozici Junior produktového manažera v unitě Příslušenství pro mobilní telefony a v současnosti vede celou unitu Mobilních telefonů. Ve volném čase si rád zahraje hokej.

Tereza Paďouková

Business unit manager – junior

Tereza je na pozici produktového manažera v AlzaBeauty a zároveň zastřešuje celý segment kosmetiky od šamponů až po rtěnky. Do týmu hledá motivované lidi s chutí využít vysoký potenciál kategorie na trhu. Miluje cestování a ve volném čase ji často najdete s knížkou u dobré kávy.

Trainee programy

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli: