Marketplace

Propojujeme svět e-commerce. Jsme v úzkém spojení s dodavateli a neustále rozšiřujeme nabídku na Alza.cz.

Business Unit Assistant 

Je administrativní podpora celého týmu Marketplace. Komunikuje s dodavateli a dopravci, vyřizuje zvídavé dotazy zákazníků. Prostě dělá administrativu, která je vidět.

Procesní specialista

Má na starost především napojování dodavatelů do našeho interního systému. Zároveň řeší rozvoj systému a komunikuje často s našim logistickým a IT oddělením.

Business Development manager

Domlouvá nové dodavatele pro Alzu v rámci programu Marketplace a zařizuje se svým týmem napojení těchto dodavatelů na systémy Alzy.

Volná pracovní místa v projektu Marketplace

Tohle jsme my

Propojujeme svět e-commerce.

Jan Pípal

Business Development Manager

Honza má v Alze na starosti tým Marketplace, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví ho IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledá posilu se zájmem o svět marketplace, která mu pomůže rozvíjet Alza Marketplace.

Tomáš Urban

Divizní ředitel

Zastřešuje obchod přes několik segmentů, ve kterých by rád udělal z Alzy absolutního lídra na českém i slovenském trhu. Tomáš je fanoušek nejnovějších technických gadgetů, hraje na kytaru, fotí a miluje potápění.

Andrea Hořejšová

Procesní specialista

Andrea provází nové dodavatele procesy nutnými pro správné fungování marketplace. Propadla silniční cyklistice a tak většinu volného času tráví na kole.

Karina Kotiková

Procesní specialista junior

Karin je součástí týmu procesních specialistů, kteří mají za úkol napojení nových dodavatelů do marketplace. Má ráda cestování, procházky v přírodě a ve volném čase se ráda dívá na reality shows.

Edita Svitáková

Procesní specialista junior

Edita se stará a zapojování nových dodavatelů a podílí se na projektech pro rozvoj Marketplace. Ráda si jde zaběhat nebo na kolo, ale kompenzuje to poctivým kavárenským povalečstvím.

Proč s námi pracovat?


Naše práce je nám zábavou.

Chceme se stát největší nákupní platformou. Naším hlavním úkolem je komunikace s dodavateli, jejich zapojení a následné testování v našem systém.

Snažíme se neustále rozšiřovat náš business.