Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme zvýšené množství emailových pokusů o podvodné informace k navrácení platby zneužívající dobré jméno naší společnosti. Prosím vždy si zkontrolujte odesílatele emailu. Více informací o podvodech naleznete ve článku zde.

AlzaBoxy CZ, SK,HU AlzaPlus Q4

Klávesy

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ
Digitální piano
(107)
Keyboard
(60)
Keytar
(3)
Klávesový syntezátor
(17)
MIDI klávesy
(57)
Počet kláves
88
(143)
61
(59)
25
(22)
37
(19)
49
(16)
MIDI
USB
(237)
DIN
(115)
Hmotnost
0,19 kg
68 kg
-
Nejnovější objednávky

Klávesové nástroje zabírají, ve srovnání s klasickými klavíry, pouze minimum místa. Díky mnoha rozšiřujícím funkcím a realistickému zvuku mohou sloužit nejen pro každodenní trénink, ale i pro běžná vystoupení. Jak vybrat klávesy, které splní všechna vaše očekávání? Čtěte dále.

Pokračovat

Co jsou klávesy a jaké mají výhody oproti klasickému klavíru?

Klávesy představují obvykle digitální klávesové nástroje, které jsou vybavené řadou rejstříků, doprovodů, rytmů a dalších doplňků. Na klávesy můžete hrát vše od popových skladeb až po ty klasické – nastavíte si tempo, hlasitost, bicí sady a jiné zvukové vymoženosti, které dodají skladbě šmrnc. Jaké mají výhody oproti klavíru?

 • Klávesy jsou skladnější.
 • Můžete je kamkoliv přenášet.
 • Nabízí řadu chytrých funkcí.
 • Možnost nastavit si hlasitost.
 • Poslouchat lze i přes sluchátka.
 • Chybí autentický zvuk klavíru.

Klávesy zahrnují několik hudebních nástrojů

Klávesy zahrnují několik hudebních nástrojů, které dělíme podle klaviatury, dostupných funkcí a účelu.

Keyboardy

Keyboardy jsou standardní, relativně lehké klávesy, které jsou vhodné nejen jako klávesy pro začátečníky, ale také k profi vystupování na koncertech. Klaviatura velmi připomíná klasické piano, avšak jejich největší předností je, že podporují MIDI a nabízí širokou paletu zvuků a efektů, díky kterým můžete tvořit i vlastní skladby.

 • Chcete-li plnohodnotný keyboard, který bude reagovat na sílu úderu, volte keyboard s dynamikou.

i

Keyboardy jsou ideální jako klávesy pro děti

Keyboardy nabídnou i speciální variantu, která je vhodná jako klávesy pro děti. Jejich cena je velmi nízká, což je příhodné – nikdy nevíte, zda dětem nadšení vydrží. Dětské klávesy jsou dostupné také v různě barevných modelech, což dítka zajisté zaujme.

Digitální piana

Digitální piana jsou alternativou tradičních pian a snaží se co nejvěrněji napodobit jejich akustické rozhraní. Oproti profesionálním koncertním pianům mají výhody v nižších rozměrech, ceně a funkcích navíc (například nahrávání skladeb). Digitální klávesy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Stage piana

Stage piana se vyznačují maximální výbavou a kvalitní akustikou určenou především hudebníkům na koncerty. Kromě toho bývají lehká a snadno se přenášejí, avšak z důvodu větší délky se většinou jedná o klávesy se stojanem. Díky široké nabídce funkcí mohou stage klávesy nahradit i varhany nebo syntezátor.

Zajímavou výjimkou jsou melodiky, jež disponují klávesami, ale patří mezi dechové nástroje.

Syntezátory

Syntezátory fungují na principu spojení (syntetizace) zvukových signálů a vytvoření nového. Dělí se na analogové a digitální, některé v sobě mají zabudované klávesy. Syntezátory slouží především k tvorbě moderní elektronické hudby. Díky slučování zvuků nabízí muzikantům nesčetné možnosti.

MIDI klávesy

MIDI klávesy mají v těle běžné elektronické klávesy a MIDI kontroler. Jsou určeny pro nahrávání klávesových partů do počítače přes USB, ale zpravidla neobsahují žádný zvukový generátor. K fungování proto vyžadují MIDI klávesy ještě počítač s DAW softwarem, nebo modul se zvukovou bankou.

i

V sekci DJ technika naleznete dodatečné vybavení, které je vhodné pro každého DJ.

MIDI kontrolery

MIDI kontrolery jsou moderní klávesové nástroje určené primárně pro hudebníky všeho druhu. Jednotlivé klávesy vysílají signál do počítače, v němž jej zpracuje hudební software a poté vytváří zvuk. MIDI kontroler dokáže mixovat, měnit hlasitost či tempo hudby a mnoho dalšího.

Samplery a zvukové moduly

Samplery a zvukové moduly jsou zařízení většinou menších rozměrů, jež pomáhají s tvorbou hudby. Samplery pracují se zvukovými vzorky (samply) a společně s MIDI protokoly a softwarem je umožňují duplikovat stiskem kláves. Jako zdroj samplů můžete využít počítač, paměťové karty nebo zvukový modul.

Co je klaviatura? Tóny, které budete moci zahrát

Klaviatura patří mezi nejdůležitější části kláves, protože zásadním způsobem ovlivňuje to, co všechno budete moci zahrát. Zaměřit byste se měli především na rozsah, mechaniku, povrch a materiál.

Jak vypadá klaviatura: Počet kláves nepodceňujte

Standardní koncertní klavíry mají většinou 88 kláves, zatímco klávesy (nástroj) obvykle mívají 61 až 76, avšak ani 88 není výjimkou. Pro zkušené hudebníky a děti, které se začínají učit seriózněji, volte modely s rozsahem minimálně 61 kláves a dynamikou úhozu. MIDI klávesy a syntezátory mají naopak obvykle méně kláves.

i

Kladívková mechanika usnadňuje přechod na piano

Kladívková mechanika se vyskytuje u klasického piana – kladívko uhodí do struny, která se rozezní, a proto, že klaviatura klade odpor, hudebník musí do klávesy uhodit. Levnější modely tuto mechaniku nemají, nebo se ji snaží nasimulovat, což je vhodné především v případě, kdy chcete přejít na piano.

Klávesy s dynamikou, nebo bez ní?

Hlasitost i nástup tónu lze ovlivnit sílou stisku klávesy – tomu se říká dynamika úhozu.

 • Klávesy bez dynamiky jsou lehčí na ovládání, což ocení především začátečníci.
 • Klávesy s dynamikou jsou lepší volbou v případě, kdy budete chtít přejít na piano.

Jak klaviatura klavíru, tak i kláves se dělí na 3 typy

Kromě počtu kláves je důležité si vybrat také podle dynamiky úhozu, jež ovlivňuje obtížnost hraní a možnost ovládat intenzitu tónu. Klaviatura klavíru i kláves se dělí do tří skupin:

 1. Nevyvážená klaviatura vrací klávesy pomocí pružiny. Takové klávesy poskytují velmi lehký stisk a jsou vhodné spíše pro MIDI keyboardy a dětské klávesy.
 2. Polovyvážená klaviatura vrací klávesy za pomoci kombinace pružiny a závaží. Stisk klávesy je lehčí, než u klasického klavíru a umožní hrát bez velkého úsilí i rychlé pasáže.
 3. Vyvážená klaviatura funguje pomocí precizně vyladěných kladívek a vlastní hmotnosti, což přináší téměř stejný efekt jako klasický klavír. Síla stisku poté ovlivňuje intenzitu tónu.

Jaká klaviatura je nejlepší? Zohledněte materiál a povrch

Dále byste měli brát v potaz, jaký materiál a povrch má klaviatura. Zvolit správný typ pro pohodlnou hru vám v tomto případě pomůže popis produktu. Matné klávesy nejsou příliš vhodné pro hráče se sušší pokožkou. Naopak lesklé klávesy bývají dražší a lépe sají pot. Jde však o individuální záležitost a každý preferuje jiné.

Pokud si nechcete pořizovat kompletní klávesy, protože si kupříkladu skládáte vlastní skladby na počítači, existuje klaviatura k PC. Tu stačí připojit k počítači a je hotovo.

Klávesové nástroje nabízí 6 různých zvukových možností

Klávesové nástroje nabízí různé zvukové možnosti, které se liší zejména podle druhu modelu.

 1. Rejstříky jsou palety zvuků, které jsou klávesy schopné zahrát. Zahrnují klavíry, smyčcové nástroje, kytary i různé doplňkové zvuky. Jeden rejstřík zpravidla odpovídá jednomu nástroji.
 2. Rytmy představují vzorky nahrávek bicích nástrojů. Díky tomu můžete hudbu hezky udržet v rytmu nebo ji ozvláštnit. Podle modelu je k dispozici několik desítek až stovek rytmů.
 3. Automatické doprovody jsou podobné rytmům. Doprovody jsou tvořeny různými nástroji, se kterými si můžete vytvořit vlastní hudbu. Označují se většinou podle stylu hudby.
 4. Knihovna akordů je vhodná zejména pro začátečníky, kteří si nejsou ještě tolik jistí, jak zahrát akordy. Knihovna zobrazí správný prstoklad a uvádí také jejich možné obraty.
 5. Polyfonie udává, kolik tónů/hlasů je možné zahrát současně. Počet hlasů je standardně shodný s počtem tónů. Více hlasů vzniká pouze při využití zpoždění (efekt delay) nebo ozvěny (reverb).
 6. Transpozice posunuje klaviaturu o zvolený počet tónů níže/výše (přesunutí skladby z jedné tóniny do jiné, např. z C do E). Používá se zejména pro snadné přizpůsobení se hlasovému rozsahu.

Jak vybrat klávesy aneb další důležité parametry při výběru

Jak vybrat klávesy? Při výběru klávesového nástroje vám doporučujeme se držet i dalších následujících parametrů:

Jakými konektory mohou elektronické klávesy disponovat?

Elektronické klávesy nabídnou různé konektory, jež se budou hodit k připojení audio techniky.

 • Sluchátkový výstup Jack využijete pro připojení sluchátek nebo studiových monitorů.
 • AUX in najde své využití například při zapojování kláves do domácího kina či k reproduktorům.
 • Slot na paměťové karty přijde vhod pro ukládání MIDI dat a jejich následné použití/zpracování na počítači.
 • Line-in funguje jako analogový vstup pro MP3/CD/MM přehrávače nebo telefon s hudebním doprovodem.
 • Line-out je užitečný pro připojení k externímu zesilovači nebo aktivním reproduktorům.
 • MIDI in/out je konektor vhodný pro připojení k počítači nebo příjem MIDI dat.
 • USB slouží pro připojení k počítači, příjmu MIDI dat nebo nabíjení.

i

Klávesové nástroje by měly mít optimální hmotnost a rozměry

Klávesové nástroje nezapomeňte vybírat také dle rozměrů a hmotnosti. Příliš těžké a rozměrné klávesové nástroje nebude snadné přenášet na zkoušky, koncerty či doučování, avšak nabídnou širší rozsah a více funkcí.

Klávesové nástroje a užitečné funkce

Klávesy mohou kromě konektorů nabízet i zajímavé funkce a vlastnosti, které otevírají další možnosti hraní:

 • Metronom se hodí pro trénink tempa a precizní nácvik přehrávání skladeb.
 • Funkce dual zvládne hrát dva odlišné tóny či nástroje stiskem jedné klávesy.
 • Interní paměť je užitečná pro nahrávání vlastních zvuků, skladeb i melodií.
 • Ekvalizér dokáže v reálném čase zvýšit nebo snížit frekvenční charakteristiku tónů.
 • Funkce split rozdělí klávesy na dvě části a na každé si můžete nastavit jiný hudební nástroj.
 • Displej usnadňuje ovládání ostatních funkcí kláves a ukazuje právě zvolený efekt a podobně.
 • Sustain (damper) pedál prodlužuje délku znění tónů, i když fyzicky již klávesy nedržíte.
 • Bicí, doprovody, výukové programy zpříjemní přehrávání skladeb.
 • Arpeggio dokáže přehrávat akordy po jednotlivých tónech. Obvykle si vyberete pořadí tónů, tempo a takt.

Klávesové nástroje mají celou řadu příslušenství

Příslušenství ke klávesovým nástrojům bude pečovat nejen o vaše nové společníky, ale také o vaše pohodlí. Zahrnuje především pedály, pouzdra, stojany, kabely, sluchátka a stoličky, se kterými se brzy stanete mistrem.

i

Sháníte levné klávesy? Bazar je skvělým místem, kde naleznete skvosty. Pokud vás zajímají názory ostatních zákazníků, přečtěte si, co říkají na klávesy recenze.

5 tipů, jak se naučit na klávesy

Jak se naučit na klávesy? Přečtěte si několik tipů, které vám s hraním pomohou:

 1. Vyberte si vhodný hudební klávesový nástroj, a to tak, že si o každém přečtete dostupné informace.
 2. Seznamte se se svým nástrojem – přečtěte si, jak funguje, z čeho se skládá, jakou má klávesnici a podobně.
 3. Naučte se číst noty – kupte si knihu nebo choďte na hodiny. Noty se vám budou hodit ke všem nástrojům.
 4. Zkoušejte a soustřeďte se na různé styly, rytmy a linky, které můžete použít v pozdějších skladbách.
 5. Důležité je neustále cvičit, bez toho to bohužel nepůjde. Poté můžete zkusit hrát i s někým dalším.

Pokud se nechcete učit noty, můžete se naučit hrát na klávesy podle sluchu – to znamená, že zkoušíte trefit klávesu podle toho, jaký tón slyšíte. Zpočátku je to těžké, ale po chvíli se to zlepší.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
CASIO CT S300 Skladem > 5 ks
Klávesy - 61 kláves, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 400 zvuků, 48hlasová polyfonie o výkonu 5 W, automatické doprovody, USB MIDI, vstup na pedál, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 3,3 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
4 289,-

2.
ALESIS Virtue White Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Digitální piano - 88 kláves, s nevyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 360 zvuků, 128hlasová polyfonie o výkonu 30 W, automatické doprovody, USB a DIN MIDI, vstup na pedál, výukový systém, hmotnost 37,5 kg, součástí balení je adaptér a stolička
11 990,-

3.
CASIO CT S100 Skladem > 5 ks
Klávesy - 61 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 122 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 5 W, automatické doprovody, USB MIDI, provoz na baterie, hmotnost 3,3 kg, součástí balení je notový pult
2 389,-

Další nejprodávanější
335 položek
5,0 11×
CASIO CT S300
Klávesy - 61 kláves, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 400 zvuků, 48hlasová polyfonie o výkonu 5 W, automatické doprovody, USB MIDI, vstup na pedál, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 3,3 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
4 289,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: QS553d07
AKAI MPK mini MK3 - MIDI klávesy Varianty
4,9 25×
AKAI MPK mini MK3
MIDI klávesy - 25 kláves, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnost 0,75 kg
Cenová bomba
2 089,- Ušetříte 301,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AKI008a1a
AKAI MPK mini MK3 Black - MIDI klávesy Varianty
4,9 25×
AKAI MPK mini MK3 Black
MIDI klávesy - 25 kláves, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnost 0,75 kg
Cenová bomba
2 089,- Ušetříte 301,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AKI008a1b
FOX 160 BK - Klávesy Varianty
4,6 10×
FOX 160 BK
Klávesy - 61 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 128 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 12 W, automatické doprovody, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 5 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
2 289,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FOX003a
AKAI MPK mini MK3 White - MIDI klávesy Varianty
4,9 25×
AKAI MPK mini MK3 White
MIDI klávesy - 25 kláves, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnost 0,75 kg
Cenová bomba
2 089,- Ušetříte 301,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AKI008a1c
4,6
CASIO CT S100
Klávesy - 61 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 122 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 5 W, automatické doprovody, USB MIDI, provoz na baterie, hmotnost 3,3 kg, součástí balení je notový pult
Super cena
2 389,- Ušetříte 61,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: QS553d03
FOX 168 BK - Klávesy Varianty
4,3 11×
FOX 168 BK
Klávesy - 61 kláves, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 128 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 12 W, automatické doprovody, USB a DIN MIDI, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 5 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
3 289,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FOX003c
KORG C1 WH - Digitální piano Varianty
5,0
KORG C1 WH
Digitální piano - 88 kláves, s vyváženou klaviaturou a kladívkovou mechanikou, s dynamikou, s aftertouch, povrch kláves lesklý, 30 zvuků, 120hlasová polyfonie o výkonu 50 W, DIN MIDI, vstup na pedál, hmotnost 35 kg, součástí balení je adaptér a stojan
20 743,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: KRG5h1
KURZWEIL KA130 SR - Digitální piano Varianty
5,0
KURZWEIL KA130 SR
Digitální piano - 88 kláves, s vyváženou klaviaturou a kladívkovou mechanikou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 16 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 30 W, USB MIDI, výukový systém, hmotnost 43,5 kg, součástí balení je adaptér a stolička
17 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KRZW002l
4,5
KURZWEIL KP70
Klávesy - 61 kláves, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 300 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 6 W, automatické doprovody, USB MIDI, vstup na pedál, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 3,75 kg, součástí balení je notový pult
3 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KRZW002a
Sencor SDP 100 WH - Digitální piano Varianty
4,5
Sencor SDP 100 WH
Digitální piano - 88 kláves, s vyváženou klaviaturou a kladívkovou mechanikou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 8 zvuků, 64hlasová polyfonie, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnost 55 kg, součástí balení je adaptér
Zlevněno -2 %
13 590,- 13 890,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JN425a06
FOX 160 WH - Klávesy Varianty
4,6 10×
FOX 160 WH
Klávesy - 61 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 128 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 12 W, automatické doprovody, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 5 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
2 289,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FOX003b
5,0
FOX K170
Klávesy - 61 kláves, povrch kláves lesklý, 300 zvuků, automatické doprovody, výukový systém, hmotnost 6 kg, součástí balení je adaptér
2 589,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FOX003e
4,0
NOVATION Launchpad Mini MK3
MIDI kontroler obsahuje software Ableton Live Lite, Splice Sounds, AAS Session Bundle, XLN Addictive Keys, Softube Time, USB kabel
Zlevněno -2 %
2 269,- 2 319,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NOV001a1
CASIO SA 77 - Klávesy Varianty
4,8
CASIO SA 77
Klávesy - dětské, 44 kláves, mini klávesy, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 100 zvuků o výkonu 2 W, automatické doprovody, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 1,4 kg
1 579,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: QS552h
KURZWEIL KA130 WH - Digitální piano Varianty
5,0
KURZWEIL KA130 WH
Digitální piano - 88 kláves, s vyváženou klaviaturou a kladívkovou mechanikou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 16 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 30 W, USB MIDI, výukový systém, hmotnost 43,5 kg, součástí balení je adaptér a stolička
17 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KRZW002j
CASIO CT S200 BK - Klávesy Varianty
5,0
CASIO CT S200 BK
Klávesy - 61 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 400 zvuků, 48hlasová polyfonie o výkonu 5 W, automatické doprovody, USB MIDI, vstup na pedál, provoz na baterie, hmotnost 3,3 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
3 399,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: QS553d04
4,8 12×
CASIO CTK 240
Klávesy - 49 kláves, s nevyváženou klaviaturou, povrch kláves lesklý, 100 zvuků, 12hlasová polyfonie o výkonu 3 W, automatické doprovody, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 2,8 kg, součástí balení je notový pult
2 199,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: QS553d
4,0
FunKey RP-61M Roll-Up Piano
Klávesy - 61 kláves, povrch kláves matný, 128 zvuků, automatické doprovody, DIN MIDI, provoz na baterie, hmotnost 0,89 kg, součástí balení je adaptér
1 980,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: FUNKa06
FOX 168 WH - Klávesy Varianty
4,3 11×
FOX 168 WH
Klávesy - 61 kláves, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, povrch kláves lesklý, 128 zvuků, 32hlasová polyfonie o výkonu 12 W, automatické doprovody, USB a DIN MIDI, výukový systém, provoz na baterie, hmotnost 5 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
3 289,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FOX003d
5,0
M-Audio Oxygen PRO Mini
MIDI klávesy - 32 kláves, mini klávesy, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB a DIN MIDI, DIN MIDI Out, MIDI USB to Host, vstup na pedál, hmotnost 1,2 kg
2 589,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MAU007h
4,7
M-Audio Keystation Mini 32 MK3
MIDI klávesy - 32 kláves, mini klávesy, s polovyváženou klaviaturou, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB MIDI, hmotnost 0,45 kg
1 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MAU004b
4,9
NOVATION Launchkey Mini MK3
MIDI klávesy - 25 kláves, mini klávesy, s nevyváženou klaviaturou, s dynamikou, lesklý povrch kláves, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnost 0,675 kg
Zlevněno -2 %
2 190,- 2 229,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NOV001a3
KORG C1 BK - Digitální piano Varianty
5,0
KORG C1 BK
Digitální piano - 88 kláves, s vyváženou klaviaturou a kladívkovou mechanikou, s dynamikou, s aftertouch, povrch kláves lesklý, 30 zvuků, 120hlasová polyfonie o výkonu 50 W, DIN MIDI, vstup na pedál, hmotnost 35 kg, součástí balení je adaptér a notový pult
20 743,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: KRG5e1

Klávesy

shokzNová sluchátka Shokz OpenFit vám budou skvělým parťákem při sportu i běžném poslechu Nevyhovují vám bezdrátová sluchátka zcela vnořená do zvukovodu? Velkou náhlavní soupravu nechcete, ale i tak byste ale rádi zažili kvalitní poslech hudby, audioknih, podcastů a hovorů? Možná právě pro vás jsou ideální volbou sluchátka Shokz OpenFit.
Výrobce špičkové japonské elektroniky JVC si připravil ke svým produktům speciální akci, při které můžete získat dva VIP lístky na fotbal. Jaké jsou podmínky akce a dokdy je třeba nabídku uplatnit?
Audiopřehrávač má skoro každý u sebe v mobilním telefonu. Ty ale kvalitativně mnohdy nedostačují. Naštěstí jsou na trhu i speciální audiopřehrávače, které jsou určeny i pro náročné posluchače.
MP3Revoluce jménem MP3 MP3 je s přehledem nejpopulárnější ztrátový formát. Zná ho snad každý, každý má nějakou tu mptrojku ve svém telefonu. Jaká byla jeho cesta na výsluní?
Dvacáté století by se dalo charakterizovat jako století domácího audia. Jaké byly jeho počátky, jaké vynálezy dokázaly otočit kolem audioprůmyslu a vedly k masovému rozšíření vinylových desek? Odpovíme v článku.
Digitální audio přináší spoustu výhod, zejména co se týká jeho distribuce. Jak ale funguje a na co je třeba si dát pozor?
Více článků Všechny články

Klávesy

V kategorii Klávesy máme právě teď na Alza.cz celkem 335 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné klávesy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší klávesy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší klávesy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v klávesy recenze
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací