Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Doprava zdarma s Mastercard HP a média MPLA139182

LED světla a osvětlení

0

LED žárovky jsou nejnovější a nejúspornější technologií. Vynikají navíc vysokou životností a dosahují vysoké svítivosti. Víte, co byste při výběru LED osvětlení neměli opomenout? Čtěte dále a vše se dozvíte.

Pokračovat

LED osvětlení a co od něj můžete očekávat

LED osvětlení je doposud nejúspornější technologie, co se světel týče. Je prokázáno, že s ledkou ušetříte až 80 % výdajů za elektřinu oproti klasické žárovce. LED osvětlení díky dílenskému zpracování najdete v několika podobách. Velikost světelných diod umožňuje umístit zdroj světla také do pásků, lampiček a baterek.

LED světlo a jeho výhody

LED světlo má oproti klasickým žárovkám hned několik výhod. Jaké to jsou?

  • Oproti běžným žárovkám je až desetkrát účinnější, ale také odolnější vůči nárazům nebo otřesům.
  • Má vysokou životnost a při svícení 6 hodin denně vydrží až 6 let, navíc pořídíte i LED osvětlení na baterie.
  • Několikanásobné vypnutí/zapnutí nemá vliv na výdrž, také neobsahuje nebezpečné látky jako je rtuť.
  • LED světlo je k dostání v nejrůznějších barvách a některé modely dokonce zvádnou barvy měnit.
  • Díky kompaktní velikosti diod se dá umístit prakticky kamkoliv.

Vyberte si LED osvětlení podle vlastní potřeby

LED osvětlení je k dispozici v několika provedeních. Mezi nejoblíbenější patří třeba LED pásky a LED lampičky.

LED pásky nabídnou praktické využití

LED pásky nabízí praktické využití. Malá velikost diod umožňuje poměrně snadné umístění vedle sebe. Pásky můžeme použít jako LED osvětlení pod linku do kuchyně, za televizi, do akvária a kamkoliv, kde chceme vytvořit jedinečnou světelnou atmosféru.

LED žárovky dokáží rozzářit nejen vaši domácnost

LED žárovky jsou známé svou dlouhou výdrží a zejména odolností. Své využití najdou v jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Perfektně se hodí jako venkovní LED osvětlení, které rozjasní váš dům i v temné noci.

i

Seženete také LED světlo do zásuvky. To může obsahovat čidlo pohybu a rozsvěcovat se v noci, když jdete temnou chodbou. Dobře funguje i jako LED osvětlení schodiště.

LED lampy a lampičky na jakýkoliv stůl

LED lampy a lampičky jsou perfektními společníky na pracovní stůl nebo noční stolek pro večery strávené nad prací či knihou. Mají elegantní a minimalistický design. Lampičku využijete také jako LED světla do dílny, kde poskytne dostatek osvětlení i pro tu nejobtížnější práci.

LED reflektory pro práci jako stvořené

LED reflektory své využití najdou nejlépe při pracovní činnosti za snížených světelných podmínek. Jsou přenosné a na akumulátoru dokážou svítit v rozmezí 3 až 10 hodin. Reflektory často označujeme jako pracovní LED světla, protože se používají při stavebních pracích nebo průmyslových areálech.

LED panely pro kanceláře, nemocnice i jiná místa

LED panely najdou své uplatnění v kancelářích, školách nebo nemocnicích. Nabízí dostatek světla, které je potřeba k osvětlení rozlehlých místností a chodeb. Používají se jako stropní LED světlo.

LED světla na baterie perfektně padnou do kapsy a jsou skvělá na cesty. Úsporná technologie zajistí výdrž i několik hodin.

Podle jakých parametrů vybrat to správné LED osvětlení?

LED osvětlení kuchyně, chodby či pokoje bude rozhodně odlišné. Pojďme si říct několik základních parametrů, které byste před koupí jakéhokoliv LED osvětlení měli brát v potaz.

LED světla do pokoje, koupelny nebo ven nevybírejte podle wattů

LED světla rozhodně nevybírejte podle wattů, aby odpovídala klasické žárovce. U diodové technologie se řiďte světelným tokem, který je udáván v lumenech, což je nejdůležitější údaj. LED světla o 800 lumenech jsou ekvivalentní 60wattovým klasickým žárovkám.

LED osvětlení – životnost hraje roli

LED osvětlení volte podle životnosti. Ta se u dnešních diod pohybuje v rozmezí 10 000 až 50 000 hodin, což je zhruba 10 až 50 let svícení při běžném používání. Dalším důležitým údajem spojeným s životností je i úspora energie, která se pohybuje v rozmezí 80 nebo 90 % oproti klasickým žárovkám.

LED světlo volte podle teploty

LED světlo do koupelny, chodby či kuchyně rozhodně bude mít denní bílý odstín, který je pro tento typ místností ideální. Chladnější odstíny se hodí pro pracovní aktivitu v kanceláři. Naopak teplejší LED světlo je relaxační a své uplatnění najde v ložnici, obývacím pokoji nebo dětském pokojíčku.

Teplota barev LED světla

Teplota světla se určuje v kelvinech a na obrázku můžete vidět rozdíly mezi studenou, denní a teplou bílou.

Nezapomínejte na rozměry LED osvětlení

LED osvětlení najdete hned v několika provedeních. Nezapomínejte, že není jeden univerzální typ, a tak nakupujte podle parametrů, které máte přibalené u lamp, lustrů či svítilen, do nichž budete LED osvětlení montovat. Důležitý je i typ patice samotné žárovky.

LED světla a jejich rozptyl

Důležitý parametr při výběru LED světla je úhel rozptylu. Čím větší je, tím více prostoru osvětlí. Pokud si to ukážeme na příkladu, úhel 45 ° se využívá u lampiček, ale i bodových lamp. Tam, kde chcete pokrýt větší plochu, jsou vhodná LED světla s úhlem 120 °.

Napájení LED osvětlení vám ujasní, kam jej máte zapojit

Napájení LED osvětlení 12 V je pro dekoraci formou pásků nebo žárovek do aut. Naopak světla, která mají vyšší hodnotu, třeba 230 V využijete v lustrech. Vždy se ale ujistěte, do jakého osvětlení chcete LED světlo nainstalovat a jaké napájení podporuje.

Chytré LED osvětlení do domácnosti

LED osvětlení dnes využijete v souladu s chytrou domácností. Stačí, aby světla byla připojena k Wi-Fi a vy skrze aplikaci nebo chytrou asistentku můžete mít kontrolu nad celou domácností, a to i výdaji spojenými s provozem.

Co nabídnou chytrá LED světla?

  • Možnost ovládat světla na dálku, a to i z dovolené a nastavit si automatické zapínání v určitou dobu.
  • LED světlo s čidlem umožní automatizovat zhasnutí po určitém čase nedetekování osoby.
  • Volba libovolné barevné varianty nebo teploty světla, ve spojení se sociálními sítěmi upozorňují na notifikace.

i

Bez problému pořídíte i LED osvětlení do auta, potom neváhejte navštívit kategorii LED žárovky do auta , kde najdete vše potřebné. Ochuzení nezůstanou ani cyklisté. Ti si mohou pořídit LED světla na kola, která zajistí, že budou dobře viditelní za každé situace.

Typy patic

Patice je ta část žárovky, kterou se připojuje žárovka ke svítidlu. Rozlišujeme několik typů patic:

E27 – nejpoužívanější patice vůbec

Jedná se o jeden z nejpoužívanějších závitů vůbec. Průměr je 27 mm. Využívají ho téměř všechny zdroje světla s napětím 230 V. Vyskytuje se nejčastěji u stropních či nástěnných svítidel nebo v lustrech.

E14 je patice používaná v lampičkách a menších svítidlech

Tato patice má podobný závit jako E27. Liší se pouze v průměru, ten činí 14 mm. Pracovní napětí je 230 V. Má využití především v lampičkách, bodovkách či lustrech, které jsou složeny z více žárovek.

GU10 se využívá v bodových světlech třeba v koupelnách a toaletách

U této patice není závit, ale dva kolíčky o průměru 5 mm, které se do svítidla pouze zacvaknou a lehce pootočí. Pracuje s napětím 230 V a nejčastěji se s ní setkáte v podhledech, bodových světlech či koupelně a na toaletě.

G4 do kuchyně a za bar

G4 je bezzávitovou paticí, do svítidla se pouze zacvaknou dva kolíčky s roztečí 4 mm. Pracuje s napětím 12 V. Nejčastěji se s ní setkáte u osvětlení kuchyňské linky, nízkých podhledů nebo barů.

Patice E27
Patice E27

Patice E14
Patice E14

Patice GU10
Patice GU10

Patice G4
Patice G4

GU5.3 pro malá bodová světla

GU5.3 je také bezzávitovou paticí, do svítidla se zacvaknou dva kolíčky o průměru 1 mm, které jsou od sebe vzdálené 5,3 mm. Patice je určena pro napětí 12 V. Největší využití našla v lampičkách a bodových světlech.

G9 je toaletní mini paticí

G9 je další bezzávitovou paticí. Má dva kolíčky, které se zacvaknout do svítidla. Jedná se o nejmenší používaný rozměr LED žárovek s napětím 230 V. Nejčastěji se používá v podhledech, bodových světlech či koupelně a WC.

R7s nahrazuje halogenové trubičky v reflektorech

Tato patice má tvar trubičky, která se vsazuje do vidlic s roztečí od 78 do 189 mm a pracuje s napětím 230 V.

GU4 pro reflektory třeba do chodby

GU4 je bezzávitová patice podobná ostatním v řadě GU. Do svítidla se pouze zacvaknou dva kolíčky s roztečí 4 mm, průměrem 1 mm a délkou minimálně 6 mm.

GX53 pro stropní svítidla nebo stojací lampy

Tato patice se používá ve stropních svítidlech, stojacích lampách anebo v základových pásech. Vzdálenost mezi jednotlivými kolíčky je 53 mm.

Patice GU5.3
Patice GU5.3

Patice G9
Patice G9

Patice R7s
Patice R7s

Patice GX53
Patice GX53

Orientační porovnávací tabulka

Tato tabulka znázorňuje úsporu elektrické energie při používání různých druhů technologií žárovek. LED světlo z tohoto srovnání vychází jako jednoznačně nejlepší varianta.

Světelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm 1 300 lm
LED žárovka 4 W 6 W 10 W 13 W 18 W
Úsporná žárovka 6 W 9 W 12 W 15 W 20 W
Halogenová žárovka 18 W 28 W 42 W 53 W 70 W
Standardní žárovka 25 W 40 W 60 W 75 W 100 W
Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Philips Hue LightStrip Plus v4 Skladem > 5 ks a na 31 prodejnách
LED pásek 2 m, 800 lm/1 m, možnost prodloužení až na 10 m, bluetooth, RGBW 2200-6500 až 16 miliónů barev, možnost ovládání mobilním telefonem, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit
2 199,-

2.
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Dekorativní LED pásek 2m, lze prodloužit až na 10m, RGBW 2200-6500, až 16 miliónů barev, možnost ovládání přes telefon, aplikace Mi Home, hlasové ovládání Alexa I google assistant, ovládací tlačítko
1 299,-

3.
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension Skladem > 5 ks a na 3 prodejnách
LED pásek prodloužení 1m, 800lm/1m, možnost prodloužení až na 10m, bluetooth, RGBW 2200-6500 až 16 miliónů barev, možnost ovládání mobilním telefonem, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit
689,-

Další nejprodávanější
472 položek
Philips Hue LightStrip Plus v4 - LED pásek
A+
Více než99%spolehlivost
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásek 2 m, 800 lm/1 m, možnost prodloužení až na 10 m, bluetooth, RGBW 2200-6500 až 16 miliónů barev, možnost ovládání mobilním telefonem, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
2 199,- bez DPH 1 817,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: PHL20033
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus - Dekorativní LED pásek
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
Dekorativní LED pásek 2m, lze prodloužit až na 10m, RGBW 2200-6500, až 16 miliónů barev, možnost ovládání přes telefon, aplikace Mi Home, hlasové ovládání Alexa I google assistant, ovládací tlačítko

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: XIAOU001
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension - LED pásek
A+
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension
LED pásek prodloužení 1m, 800lm/1m, možnost prodloužení až na 10m, bluetooth, RGBW 2200-6500 až 16 miliónů barev, možnost ovládání mobilním telefonem, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
689,- bez DPH 569,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: PHL20034
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 promo starter kit - Sada chytrého osvětlení
A+
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 promo starter kit
Sada chytrého osvětlení kombatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované operační systémy Android a iOS, hlasové ovládání, mobilní aplikace, nastavení barvy světla, nastavení chromatičnosti a stmívatelnost, počet kusů v balení 3 ks, chromatičnost 6500 K, životnost 25000 h

4 895,- bez DPH 4 045,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: PHL19090
Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 set 2ks - LED žárovka
A+
Více než98%spolehlivost
Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 set 2ks
LED žárovka chytrá, 8,5 W, 2 kusy v balení, patice E27, světelný tok 806 lm, napájecí napětí 230 V, stmívatelná, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, Bluetooth a ZigBee, fungování přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, energetický štítek A+, aplikace v angličtině a češtině

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
1 239,- bez DPH 1 024,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO521g9
Philips Hue Gradient lightstrip 65" - LED pásek
Více než99%spolehlivost
Varianty
Philips Hue Gradient lightstrip 65"
LED pásek White and Color Ambiance za TV velikost 65", ambientní osvětlení, uchycení pomocí lepících úchytů, k využití všech funkcí je potřeba Philips Hue HDMI Sync Box a Philips Hue Bridge

5 499,- bez DPH 4 545,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: PHL20041
Philips LED 13-100W, E27, 2700K, matná, set 6ks - LED žárovka
Více než99%spolehlivost
Philips LED 13-100W, E27, 2700K, matná, set 6ks
LED žárovka - 13 W, 6 ks kusů v balení, patice E27, světelný tok 1521 lm, napájecí napětí 230 V, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2700K, maximální chromatičnost 2700K, dlouhá životnost, energetický štítek A+ - od 62 Kč/ks

od 372,- bez DPH 307,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO110c2
Philips LED 11-75W, E27, 2700K, matná, set 6ks - LED žárovka
Více než99%spolehlivost
Philips LED 11-75W, E27, 2700K, matná, set 6ks
LED žárovka - 11 W, 6 ks kusů v balení, patice E27, světelný tok 1055 lm, napájecí napětí 230 V, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2700K, maximální chromatičnost 2700K, dlouhá životnost, energetický štítek A+ - od 55,67 Kč/ks

od 334,- bez DPH 276,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO107d1
Philips Hue White and Color ambiance 5.7W GU10 set 2ks - LED žárovka
A+
Více než98%spolehlivost
Philips Hue White and Color ambiance 5.7W GU10 set 2ks
LED žárovka chytrá, 5,7 W, 2 kusy v balení, patice GU10, světelný tok 250 lm, napájecí napětí 230 V, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, Bluetooth, ZigBee a WiFi, fungování samostatně a přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, nastavení chromatičnosti a okamžitý start, energetický štítek A+, aplikace v angličtině

2 749,- bez DPH 2 272,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 12:00
Objednací kód: PHL19063
Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit - LED žárovka
A+
Více než98%spolehlivost
Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit
LED žárovka chytrá, 8,5 W, 3 kusy v balení, patice E27, světelný tok 806 lm, napájecí napětí 230 V, stmívatelná, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, Bluetooth a ZigBee, fungování přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, energetický štítek A+, aplikace v angličtině a češtině

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro bratra
Ideální dárek pro dospělé hračičky
3 579,- bez DPH 2 958,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO521g10
Alza LED reflektor Přenosný 20W
LED reflektor - stupeň krytí IP65, příkon 20 W, svítí studeným světlem o chromatičnosti 6500 K, doba provozu baterie 4 h

699,- bez DPH 578,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: APLAMP01
Solight LED pásek WM505
Dekorativní LED pásek 180 LED, světelný tok 350lm/m, teplota světla/chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá), krytí LED IP20, samolepící 3M páska na zadní straně

od 461,- bez DPH 381,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: SOL19006
Yeelight LED Lightstrip Plus
Dekorativní LED pásek 2m, lze prodloužit až na 10m, RGBW 2200-6500, až 16 miliónů barev, aplikace na iOS, Android, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro bratra
Ideální dárek pro dospělé hračičky
1 290,- bez DPH 1 066,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: YeeLa29
Philips Hue White Ambiance 5.5W GU10 set 2ks - LED žárovka
A+
Více než99%spolehlivost
Philips Hue White Ambiance 5.5W GU10 set 2ks
LED žárovka chytrá, 5,5 W, 2 kusy v balení, patice GU10, světelný tok 350 lm, napájecí napětí 230 V, stmívatelná, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, Bluetooth, ZigBee a WiFi, fungování samostatně, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, energetický štítek A+, aplikace v angličtině a češtině

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
1 239,- bez DPH 1 024,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: PHL19062
OPTY 50SR
Dekorativní LED pásek 50cm, 15 diod, dálkový ovladač, 16 barev, 9 úrovní jasu, životnost 30000 hodin, samolepící, napájený z USB konektoru, 5V

329,- bez DPH 272,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: OPT001e1
Vocolinc Smart Color LightStrip LS2 - Dekorativní LED pásek
A+
Vocolinc Smart Color LightStrip LS2
Dekorativní LED pásek 2 m, svítivost 250l/m, 16 milionů barev, stmívatelný, světelné efekty, ovládání pomocí chytrých zařízení, kompatibilní s Google assistant, Amazon Alexa a Apple Homekit bez potřeby bridge, 12V / 2A, Wi-Fi 2,4 GHz

899,- bez DPH 743,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: VOCO19009
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 set 2ks - LED žárovka
A+
Více než99%spolehlivost
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 set 2ks
LED žárovka chytrá, 9 W, 2 kusy v balení, patice E27, světelný tok 806 lm, napájecí napětí 100–230 V, stmívatelná, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, Bluetooth a ZigBee, fungování přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, energetický štítek A+, aplikace v angličtině a češtině

Ideální dárek pro manžela nebo přítele
Ideální dárek pro tátu
Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
2 749,- bez DPH 2 272,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: PHL19048
Philips Hue Light recipe kit - Stmívač osvětlení
A+
Philips Hue Light recipe kit
Stmívač osvětlení bezdrátový stmívač světel Hue, baterie 1x CR2450 + žárovka 9.5W, patice E27, A60, 25000 hodin, kompatibilní s Amazon Alexa a Apple Homekit

969,- bez DPH 801,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO2556r62
Philips LED svíčka 7-60W, E14, Matná, 2700K
LED žárovka - 7 W, patice E14, světelný tok 806 lm, napájecí napětí 230 V, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2700K, maximální chromatičnost 2700K, dlouhá životnost, energetický štítek A++

od 123,- bez DPH 102,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO1A028
EMOS LED žárovka Classic A67 20W E27 neutrální bílá - LED žárovka
A+
EMOS LED žárovka Classic A67 20W E27 neutrální bílá
LED žárovka - 20 W, jeden kus v balení, patice E27, světelný tok 2452 lm, napájecí napětí 230 V, vydává neutrální světlo, minimální chromatičnost 4100K, maximální chromatičnost 4100K, dlouhá životnost, energetický štítek A+

od 195,- bez DPH 161,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: EMS17024
EMOS PROFI LED reflektor přenosný, 30 W AKU SMD studená bílá
LED reflektor - stupeň krytí IP54, příkon 30 W, světelný tok 2400 lm, o chromatičnosti 6500 K, úhel svícení 120 °, doba provozu baterie 10 h

-2% 1 769,-
1 729,- bez DPH 1 429,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: EMS18003
Philips Hue White Ambiance 6W E14 set 2ks - LED žárovka
A+
Více než99%spolehlivost
Philips Hue White Ambiance 6W E14 set 2ks
LED žárovka chytrá, 6 W, 2 kusy v balení, patice E14, světelný tok 470 lm, napájecí napětí 230 V, stmívatelná, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 2200K, maximální chromatičnost 6500K, ZigBee, fungování přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, energetický štítek A+, aplikace v angličtině a češtině

Ideální dárek pro kamaráda
Ideální dárek pro šikovné kutily
Ideální dárek pro dospělé hračičky
Ideální dárek pro každou domácnost
1 239,- bez DPH 1 024,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: ESO2557q2
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension
Dekorativní LED pásek - prodloužení 1m, možnost prodloužení až na 10m

399,- bez DPH 330,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: XIAOU002
EMOS LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 teplá bílá - LED žárovka
-18%
EMOS LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 teplá bílá
LED žárovka - 4,5 W, jeden kus v balení, patice G9, světelný tok 465 lm, napájecí napětí 230 V, vydává teplé světlo, minimální chromatičnost 3000K, maximální chromatičnost 3000K, dlouhá životnost, energetický štítek A++

-18% 149,-
od 123,- bez DPH 102,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: EMS17078

LED světla a osvětlení

inteligentní osvětleníPhilips Hue s připojením přes Bluetooth – to vás bude bavit! Začínáte s inteligentním osvětlením Philips Hue a chcete si vyzkoušet pohodlné ovládání všech světel v...
Líbilo by se vám, kdyby vás každý zhlédnutý film, puštěná písnička i počítačová hra naplno vtáhli do sebe?...
Index podání barev (CRI) udává přesnost, s jakou světlo z určitého zdroje zachovává barvy povrchů, na něž...
osvětleníKouzelná hra se světlem a barvami Emos vytvoří pohádkovou vánoční atmosféru Tu pravou vánoční atmosféru vytvoříte pomocí vánočního osvětlení a světelných dekorací, které doslova...
Osvětlení je nezbytnou součástí všech domácností, ovšem s důmyslně navrženými lampami Philips Hue Play a...
Inteligentní bezdrátové osvětlení Philips Hue přináší příznivé změny v řadách Philips Hue White, White...
Více článků Všechny články

LED světla a osvětlení

V kategorii LED světla a osvětlení máme právě teď na Alza.cz celkem 471 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné LED světla a osvětlení Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší LED světla a osvětlení Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší LED světla a osvětlení Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v LED světla a osvětlení recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi