Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Čakovice (otevřen pouze AlzaDrive), Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Levé ucho Alza dny Reklamace či vrácení?

LED světla a osvětlení

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Značka
Příkon
0,00 W
260 W
-
Světelný tok
0 lm
60000 lm
-
Barevná teplota světla
Teplá bílá
(2925)
Neutrální bílá
(2419)
Studená bílá
(1462)
Další vlastnosti
SMART
(1065)
Nastavení chromatičnosti
(1004)
Mobilní aplikace
(782)
Nastavení barvy světla (RGB)
(680)
Nejnovější objednávky

LED světla a osvětlení jsou nejnovější a nejúspornější technologií. Vynikají navíc vysokou životností a dosahují vysoké svítivosti. Víte, co byste při výběru LED osvětlení neměli opomenout? Čtěte dále.

Pokračovat

LED osvětlení a co od něj můžete očekávat

LED osvětlení je doposud nejúspornější technologie, co se světel týče. Je prokázáno, že s ledkou ušetříte až 80 % výdajů za elektřinu oproti klasické žárovce. Ledková světla díky dílenskému zpracování najdete v několika podobách. Velikost světelných diod umožňuje umístit ledky také do pásků, lampiček a baterek.

LED světlo a jeho výhody

LED světlo má oproti klasickým žárovkám hned několik výhod. Jaké to jsou?

  • Oproti běžným žárovkám je až desetkrát účinnější, ale také odolnější vůči nárazům nebo otřesům.
  • Má vysokou životnost a při svícení 6 hodin denně vydrží až 6 let, navíc pořídíte i LED osvětlení na baterie.
  • Několikanásobné vypnutí/zapnutí nemá vliv na výdrž, také neobsahuje nebezpečné látky jako např. rtuť.
  • LED světlo je k dostání v nejrůznějších barvách a některé modely dokonce zvládnou měnit barvy.
  • Díky kompaktní velikosti diod se dají ledky umístit prakticky kamkoliv.

Vyberte si LED osvětlení podle vlastní potřeby

LED osvětlení je k dispozici v několika provedeních. Mezi nejoblíbenější patří třeba LED pásky a LED lampičky.

LED pásky nabídnou praktické využití

LED pásky nabízí praktické využití. Malá velikost diod umožňuje poměrně snadné umístění vedle sebe. Pásky můžeme použít jako LED osvětlení pod linku do kuchyně, za televizi, do akvária a kamkoliv, kde chceme vytvořit jedinečnou světelnou atmosféru. Pořídit si můžete LED pásky na baterie nebo do zásuvky.

LED žárovky dokáží rozzářit nejen vaši domácnost

LED žárovky jsou známé svou dlouhou výdrží a zejména odolností. Své využití najdou v jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Perfektně se hodí jako venkovní LED osvětlení, které rozjasní váš dům i v temné noci.

i

Seženete také LED světlo do zásuvky. To může obsahovat čidlo pohybu a rozsvěcovat se v noci, když jdete temnou chodbou. Dobře funguje i jako LED osvětlení schodiště.

LED lampy a lampičky na jakýkoliv stůl

LED lampy a lampičky jsou perfektními společníky na pracovní stůl nebo noční stolek pro večery strávené nad prací či knihou. Mají elegantní a minimalistický design. Lampičku využijete také jako LED světla do dílny, kde poskytne dostatek osvětlení i pro tu nejobtížnější práci.

LED reflektory pro práci jako stvořené

LED reflektory své využití najdou nejlépe při pracovní činnosti za snížených světelných podmínek. Jsou přenosné a na akumulátoru dokážou svítit v rozmezí 3 až 10 hodin. Reflektory často označujeme jako LED světla pracovní, protože se používají při stavebních pracích nebo v průmyslových areálech.

LED panely pro kanceláře, nemocnice i jiná místa

LED panely najdou své uplatnění v kancelářích, školách nebo nemocnicích. Nabízí dostatek světla, které je potřeba k osvětlení rozlehlých místností a chodeb. Používají se nejčastěji jako LED světla stropní.

Reflektory, nástěnné LED lampy a zahradní sloupky se řadí mezi venkovní LED osvětlení. Pokud hledáte spíše interiérová svítidla, podívejte se do kategorie Vnitřní ledková světla.

Podle jakých parametrů vybrat to správné LED osvětlení?

LED osvětlení kuchyně, chodby či pokoje bude rozhodně odlišné. Pojďme si říct několik základních parametrů, které byste před koupí jakéhokoliv LED osvětlení měli brát v potaz.

LED světla do pokoje, koupelny nebo ven nevybírejte podle wattů

LED světla rozhodně nevybírejte podle wattů, aby odpovídala klasické žárovce. U diodové technologie se řiďte světelným tokem, který je udáván v lumenech, což je nejdůležitější údaj. Ledková světla o 800 lumenech jsou ekvivalentní 60wattovým klasickým žárovkám.

LED osvětlení – životnost hraje roli

LED osvětlení volte podle životnosti. Ta se u dnešních diod pohybuje v rozmezí 10 000 až 50 000 hodin, což je zhruba 10 až 50 let svícení při běžném používání. Dalším důležitým údajem spojeným s životností ledky je i úspora energie, která se pohybuje v rozmezí 80 až 90 % oproti klasickým žárovkám.

LED světlo volte podle teploty

LED světlo do koupelny, chodby či kuchyně rozhodně bude mít denní bílý odstín, který je pro tento typ místností ideální. Chladnější odstíny se hodí pro pracovní aktivitu v kanceláři. Naopak teplejší LED světlo je relaxační a své uplatnění najde v ložnici, obývacím pokoji nebo dětském pokojíčku.

Teplota barev LED světla

Teplota světla se určuje v kelvinech a na obrázku můžete vidět rozdíly mezi studenou, denní a teplou bílou.

Nezapomínejte na rozměry LED osvětlení

LED osvětlení najdete hned v několika provedeních. Nezapomínejte, že není jeden univerzální typ, a tak nakupujte podle parametrů, které máte přibalené u lamp, lustrů či svítilen, do nichž budete ledkové osvětlení montovat. Důležitý je i typ patice samotné žárovky (ledky).

LED světla a jejich rozptyl

Důležitý parametr při výběru LED světla je úhel rozptylu osvětlení. Čím větší je, tím více prostoru osvětlí. Pokud si to ukážeme na příkladu, úhel 45 ° se využívá u klasických lampiček, ale i bodových lamp. Tam, kde chcete pokrýt větší plochu, jsou vhodná LED světla s úhlem 120 °.

Napájení LED osvětlení vám ujasní, kam jej máte zapojit

Napájení LED osvětlení 12 V je pro dekoraci formou pásků nebo žárovek do aut. Naopak světla, která mají vyšší hodnotu, a to třeba 230 V, využijete v nástěnných lustrech. Vždy se ale ujistěte, do jakého osvětlení chcete LED světlo nainstalovat a jaké napájení podporuje.

Chytré LED osvětlení do domácnosti

Chytré LED osvětlení dnes využijete v souladu s chytrou domácností. Stačí, aby světla byla připojena k WiFi. Skrze aplikaci nebo asistentku můžete mít kontrolu nad celou domácností, a to i výdaji spojenými s provozem.

Co nabídnou chytrá LED světla?

  • Možnost ovládat ledková světla na dálku, a to i z dovolené, a nastavit si automatické zapínání v určitou dobu.
  • LED světlo s čidlem umožní automatizovat zhasnutí po určitém čase nedetekování osoby.
  • Volba libovolné barevné varianty nebo teploty světla, ve spojení se sociálními sítěmi upozorňují na notifikace.

i

Bez problému pořídíte i LED osvětlení do automobilu, potom neváhejte navštívit kategorii LED žárovky do auta , kde najdete vše potřebné. Ochuzení nezůstanou ani cyklisté. Ti si mohou pořídit LED světla na kola, která zajistí, že budou dobře viditelní za každé situace.

Typy patic

Patice je ta část žárovky, kterou se připojuje žárovka ke svítidlu. Rozlišujeme několik typů patic:

E27 – nejpoužívanější patice vůbec

Jedná se o jeden z nejpoužívanějších závitů vůbec. Průměr je 27 mm. Využívají ho téměř všechny zdroje světla s napětím 230 V. Vyskytuje se nejčastěji u stropních či nástěnných svítidel nebo v lustrech.

E14 je patice používaná v lampičkách a menších svítidlech

Tato patice má podobný závit jako E27. Liší se pouze v průměru, ten činí 14 mm. Pracovní napětí je 230 V. Má využití především v lampičkách, bodovkách či lustrech, které jsou složeny z více žárovek.

GU10 se využívá v bodových světlech třeba v koupelnách a toaletách

U této patice není závit, ale dva kolíčky o průměru 5 mm, které se do svítidla pouze zacvaknou a lehce pootočí. Pracuje s napětím 230 V a nejčastěji se s ní setkáte v podhledech, bodových světlech či koupelně a na toaletě.

G4 do kuchyně a za bar

G4 je bezzávitovou paticí, do svítidla se pouze zacvaknou dva kolíčky s roztečí 4 mm. Pracuje s napětím 12 V. Nejčastěji se s ní setkáte u osvětlení kuchyňské linky, nízkých podhledů nebo barů.

Patice E27
Patice E27

Patice E14
Patice E14

Patice GU10
Patice GU10

Patice G4
Patice G4

Vybavte své osvětlení vysoce kvalitními a úspornými LED žárovkami AlzaPower se skvělým indexem podání barev, které naleznete pouze u nás.

GU5.3 pro malá bodová světla

GU5.3 je také bezzávitovou paticí, do svítidla se zacvaknou dva kolíčky o průměru 1 mm, které jsou od sebe vzdálené 5,3 mm. Patice je určena pro napětí 12 V. Největší využití našla v lampičkách a bodových světlech.

G9 je toaletní mini paticí

G9 je další bezzávitovou paticí. Má dva kolíčky, které se zacvaknout do svítidla. Jedná se o nejmenší používaný rozměr LED žárovek s napětím 230 V. Nejčastěji se používá v podhledech, bodových světlech či koupelně a WC.

R7s nahrazuje halogenové trubičky v reflektorech

Tato patice má tvar trubičky, která se vsazuje do vidlic s roztečí od 78 do 189 mm a pracuje s napětím 230 V.

GU4 pro reflektory třeba do chodby

GU4 je bezzávitová patice podobná ostatním v řadě GU. Do svítidla se pouze zacvaknou dva kolíčky s roztečí 4 mm, průměrem 1 mm a délkou minimálně 6 mm.

GX53 pro stropní svítidla nebo stojací lampy

Patice s označením GX53 se používá ve stropních svítidlech, stojacích lampách anebo v základových pásech. Vzdálenost mezi jednotlivými kolíčky je 53 mm.

Patice GU5.3
Patice GU5.3

Patice G9
Patice G9

Patice R7s
Patice R7s

Patice GX53
Patice GX53

Orientační porovnávací tabulka

Tato tabulka znázorňuje úsporu elektrické energie při používání různých druhů technologií žárovek. LED světlo z tohoto srovnání vychází jako jednoznačně nejlepší varianta.

Světelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm 1 300 lm
LED žárovka 4 W 6 W 10 W 13 W 18 W
Úsporná žárovka 6 W 9 W 12 W 15 W 20 W
Halogenová žárovka 18 W 28 W 42 W 53 W 70 W
Standardní žárovka 25 W 40 W 60 W 75 W 100 W

Ledková světla s praktickými funkcemi

Na závěr pro vás máme pár tipů na funkce, jež mohou ledková světla vlastnit.

i

Ledkové osvětlení vyžaduje speciální příslušenství. Jedná se zejména o síťové adaptéry, napájecí zdroje, propojovací konektory a kabely pro LED pásky a další.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Noční světlo - vnitřní použití, zdroj světla integrovaný LED, příkon 0,5 W, vstupní napětí 230 V, teplá bílá barva, maximální chromatičnost 2500K, napájení ze sítě, životnost 25000 h, rozměr 7 × 7 × 6,9 cm (V׊×D), materiál plast
od 198,-

2.
LED žárovka - patice E27, příkon 9 W, 230 V, světelný tok 806 lm, teplé světlo (2700 K), průměr 60 mm, životnost 15000 h, energetický štítek F, 3 kusy v balení
od 193,-

3.
LED pásek - chytrý, 500 cm, stmívatelný, samolepící, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, jeden kus v balení
459,-

Další nejprodávanější
4 966 položek
4,6 162×
Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight
Noční světlo - vnitřní použití, zdroj světla integrovaný LED, příkon 0,5 W, vstupní napětí 230 V, teplá bílá barva, maximální chromatičnost 2500K, napájení ze sítě, životnost 25000 h, rozměr 7 × 7 × 6,9 cm (V׊×D), materiál plast
Cenová bomba
od  198,- Ušetříte 90,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: YeeLa35
4,5 65×
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásek - chytrý, 200 cm, stmívatelný, samolepící, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla (2000-6500 K), kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilní aplikace v češtině, energetický štítek G, jeden kus v balení
2 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL20033
4,8 118×
Solight svítidlo pod kuchyňskou linku WO203
Světlo pod linku - LED, s vypínačem, rozměry 2,2 × 54 × 3,5 cm (V׊×D), materiál plast, krytí IP20
Cenová bomba
269,- Ušetříte 171,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SD069k
4,6 87×
Philips Hue Smart Plug CZ/SK
Chytrá zásuvka ovládaná přes Bluetooth přes ZigBee, funguje samostatně a přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikace v angličtině, v češtině, v němčině, ve slovenštině a v maďarštině pro Android a iOS, IP20
Super cena
879,- Ušetříte 86,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL19036
4,8 188×
Philips Hue Bridge 2.0, Apple Homekit kompatibilní
Bridge - hlavní ovládací prvek, komunikace přes ZigBee protokol, až 50 Hue žárovek, připojení až 12 Hue příslušenství, kompatibilní s Amazon Alexa a Apple Homekit
1 509,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ESO2556s1
4,7
BenQ ScreenBar Halo
Světlo na monitor Klipová lampička, na monitor, LED, 6,5W, 2700-6500K, 2 zdroje světla, stmívatelná, automatická regulace jasu, bezdrátový ovladač, USB, stříbrno-černá
3 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BQ003
LED stolní lampička IMMAX KINGFISHER Qi černá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB - Stolní lampa Varianty
4,6 127×
LED stolní lampička IMMAX KINGFISHER Qi černá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB
Stolní lampa - LED, moderní styl, dětská, do chodby, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny, černá barva, se stmívačem, na noční stolek a na psací stůl, teplé bílé, neutrální bílé světlo, chromatičnost 5500 K, příkon 8,5 W, s dotykovým ovládáním, rozměry 60 × 13,9 × 18,2 cm (V׊×D), minimální výška 36 cm
1 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IMXX19275
Solight stolní lampička stmívatelná 12W, bílá - Stolní lampa Varianty
4,8 352×
Solight stolní lampička stmívatelná 12W, bílá
Stolní lampa - LED, moderní styl, dětská, do ložnice, do pracovny, bílá barva, se stmívačem, na noční stolek a na psací stůl, teplé bílé, neutrální bílé, studené bílé světlo, chromatičnost 6000 K, příkon 12 W, s dotykovým ovládáním, rozměry 430 × 125 cm (V׊)
1 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SD070g1
Solight stolní lampička stmívatelná 12W, černá - Stolní lampa Varianty
4,8 352×
Solight stolní lampička stmívatelná 12W, černá
Stolní lampa - LED, moderní a klasický styl, dětská, do ložnice, do pracovny, černá barva, se stmívačem, na noční stolek a na psací stůl, teplé bílé, neutrální bílé, studené bílé světlo, chromatičnost 6000 K, příkon 12 W, s dotykovým ovládáním, možnost nastavení barvy světla, rozměry 12,5 × 36 cm (Š×D), minimální výška 40 cm
Super cena
1 039,- Ušetříte 60,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SD070g2
4,5 32×
Govee TV 46-60" SMART LED podsvícení RGB
LED pásek - chytrý, 300 cm, stmívatelný, napájení ze sítě, USB napájení, kompatibilní s Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS
Zlevněno -5 %
559,- 589,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Govee22_10
4,8 49×
Philips LED 9-60W, E27 2700K, 3ks
LED žárovka - patice E27, příkon 9 W, 230 V, světelný tok 806 lm, teplé světlo (2700 K), průměr 60 mm, životnost 15000 h, energetický štítek F, 3 kusy v balení
od  193,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL19080
4,9 32×
Solight stolní lampička WO51-S
Stolní lampa - LED, dětská, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny, černá barva, se stmívačem, na noční stolek a na psací stůl, s dotykovým ovládáním, s vypínačem, rozměry 39,3 × 12 × 45 cm (V׊×D)
1 039,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOL19003
4,9 41×
Philips Hue GO v2
Stolní lampa - LED, moderní styl, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny, bílá barva, se stmívačem, na noční stolek, teplé bílé, neutrální bílé, studené bílé světlo, chromatičnost 6500 K, příkon 6 W, ovládání mobilní aplikací, možnost nastavení barvy světla, SMART, rozměry 7,9 × 15 × 15 cm (V׊×D)
2 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL20002
4,3 18×
Philips Hue HDMI Sync Box
Rozbočovač 4x HDMI IN, 1x HDMI OUT, dekódování vstupu přes HDMI a ovládání světel Philips Hue, balení obsahuje 1m HDMI kabel, k využití všech funkcí je potřeba Philips Hue Bridge
6 759,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL20001
4,2 41×
SONOFF L2 Lite Smart LED Light Strip - 5m
LED pásek - chytrý, 500 cm, stmívatelný, samolepící, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, jeden kus v balení
459,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SNF21a041a
4,8
TechToy Smart Table Lamp
LED světlo - chytré, světelný tok 350 lm, nastavitelná teplota světla, (2700-6500K) ovládání pomocí aplikace v češtině, kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home, materiál: plast, max. výška 18 cm, šířka 10 cm, IP20
Cenová bomba
749,- Ušetříte 150,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: TeslaTech22_09
IMMAX LED stolní lampička Kingfisher černá - Stolní lampa Varianty
4,7 140×
IMMAX LED stolní lampička Kingfisher černá
Stolní lampa úsporná, moderní, černá, designové provedení s imitací kůže, 9W, 450lm, 1200lx ze 30cm, teplá, přírodní a studená bílá 2700K-5500K, smtívání, display( lze vypnout), čas, datum, teploměr, budík, USB výstup 1A pro nabíjení mobilních zařízení, životnost 50000 h, energetický štítek E
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IMX151r
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7 - Dekorativní osvětlení Varianty
4,9 49×
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7
Dekorativní osvětlení stolní, Hue White and Color Ambiance základní sada, (2x Hue Play s 2M kabelem, 1x napájecí jednotka, 2x stojánek, 2x clip na TV, lepící páska a instalační materiál), černá barva, 530lm, 2200-6500K, 16 milionů barev, IP20, k využití všech funkcí je potřeba Philips Hue Bridge
3 509,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: PHL18123
4,8
Philips Hue Gradient Lightstrip
LED pásek - chytrý, 200 cm, stmívatelný, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla (2000-6500 K), kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilní aplikace v češtině, energetický štítek G, jeden kus v balení
Zlevněno -1 %
4 009,- 4 059,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL21033
5,0
Yeelight Ceiling Light A2001C450
Stropní světlo - chytré, LED, stmívatelné,příkon , světelný tok 3500 lm, nastavitelná teplota světla (2700-6500K), připojení přes WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, ovládání pomocí aplikace v češtině, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, výška 9,3 cm, šířka 45,5 cm, materiál plast, IP20,
Cenová bomba
1 999,- Ušetříte 438,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: YeeLI21_04
LED stolní lampička IMMAX KINGFISHER Qi bílá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB - Stolní lampa Varianty
4,6 127×
LED stolní lampička IMMAX KINGFISHER Qi bílá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB
Stolní lampa úsporná, moderní, bílá, designové provedení s imitací kůže, bezdrátové nabíjení Qi 10W a USB výstup 2,1A pro nabíjení mobilních zařízení, 8,5W, 400lm, 1000lx ze 30cm, teplá, přírodní a studená bílá 2700K-5500K, smtívání, display( lze vypnout), čas, datum, teploměr, budík, životnost 50000 h, energetický štítek E
1 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IMXX19276
4,8 55×
Philips Hue dimmer switch V2
Bezdrátový ovladač , baterie 1x CR2032 , kompatibilní s Amazon Alexa a Apple Homekit
od  535,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHL20056
4,2
IMMAX SIDE s PIR čidlem
Nástěnná lampa - LED, světelný tok 300 lm, studené světlo (6000 K), výška 9 cm, šířka 13,5 cm, materiál: plast, IP65
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IMMX23_08
4,3 41×
LED pásek se senzorem 4xAAA 1m
LED pásek , 100 cm, samolepící, 30 LED, jeden kus v balení
Cenová bomba
299,- Ušetříte 61,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOLO18019

LED světla a osvětlení

Nanoleaf 4D zajistí světelnou show kolem vaší TV obrazovky Na CES 2023 představila společnost Nanoleaf celou řadu chytrých světelných zařízení. A právě dnes si můžete to nejzajímavější u nás koupit! O co jde? Nanoleaf 4D TV Screen Mirror je komplexní sada, která zcela změní vaše vizuální zážitky při sledování jakéhokoli obsahu...
Aqara LED Strip T1 je víceúčelový světelný pásek, který nejenže poskytuje vysoce kvalitní osvětlení s jasnou bílou barvou, ale také dokáže zobrazit více barev najednou a může být použit v inteligentní domácí automatizaci s dalšími zařízeními Aqara nebo dokonce...
Potřebujete venkovní osvětlení na terasu, zahradu, do pergoly, na příjezdovou cestu, chodník či vstupní dveře? Připravili jsme pro vás podrobný přehled toho nejdůležitějšího pro výběr vhodného světla včetně tipů na jeho ideální umístění.
HuePhilips Hue Perifo – kolejnicový světelný systém na míru Kolejnicový systém osvětlení Philips Hue Perifo dokáže světlo zcela přizpůsobit vašim potřebám. Během pár vteřin tak změníte nejen intenzitu a barvu osvětlení, ale i rozmístění světelných zdrojů bez nutnosti složité montáže.
Seznamte se s Philips Hue, světelnou LED technologií, jejíž umění spočívá v dokonalém propojení celého světelného systému. Od žárovek i svítidel, přes širokou škálu příslušenství, až po bezdrátové ovládání a chytré aplikace. Vše navíc jednoduše řídíte prostřednictvím...
Nové nízkonapěťové venkovní osvětlení Philips Hue s označením Low volt slouží k osvětlení venkovního prostoru zcela inovativním způsobem. Jaké jsou jeho možnosti, v čem spočívají jeho výhody a proč by se právě tento druh osvětlení měl stát součástí také vaší zahrady,...
Více článků Všechny články

LED světla a osvětlení

V kategorii LED světla a osvětlení máme právě teď na Alza.cz celkem 5393 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné LED světla a osvětlení Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší LED světla a osvětlení Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v LED světla a osvětlení recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací