Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Výměna nevhodného dárku Výhodné nákupy pro živnostníky

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ ALZA PREMIUM NA 30 DNÍ ZDARMA

Zobrazit katalog
 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:00 hodin dne 12. 10. 2015 do 23:59 hodin dne 9. 11. 2015 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „Alza Premium na 30 dní zdarma“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/vanoce.
  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že pokud není výslovně v těchto podmínkách uvedeno jinak, pak se v rámci Kampaně uplatní i obecné podmínky služby Alza Premium dostupné na www.alza.cz/alzapremium.
  3. Alza Premium je nová služba, kterou Alza hodlá poskytovat zákazníkům, kteří splnili nezbytné podmínky a stali se členy této služby. Obsahem služby Alza Premium je souboru výhod zahrnující zejména neomezenou možnost sledovat filmy a poslouchat hudbu online, doprava zdarma, přednostní odbavení při výdeji zboží nebo prodloužená možnost vrátit zakoupené zboží.
  4. Aktuální výčet výhod nabízených v rámci Kampaně je k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/vanoce.
 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY ÚČASTI V KAMPANI
  1. Každá fyzická osoba, nikoliv podnikatel (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat Alza Premium, zejména nikoliv však výlučně:
   1. Má kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném eshopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, email (tj. email, na který přijde informace s instrukcemi pro využití Alza Premium) a mobilní telefon (dále jen „Registrace“);
   2. Vyplní v rámci Registrace údaje o své platební kartě tak, aby tyto mohly být ověřeny;
   3. Každý Účastník se může Kampaně zúčastnit pouze jednou, respektive může získat službu Alza Premium na 30 dní zdarma pouze jednou.
  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:
   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
   2. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
   3. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.
  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.
  4. Alza nenese odpovědnost za technické či softwarové nastavení zařízení Účastníka, které mu neumožní se Kampaně zúčastnit (např. blokace vyskakovacích oken v internetovém prohlížeči), nebo plně využít veškerých výhod, které tvoří Alza Premium.
 3. ALZA PREMIUM
  1. V rámci této Kampaně budou mít Účastníci možnost využít pouze tyto výhody služby Alza Premium, tj. neomezené sledování filmů a poslech hudby online, stejně jako dopravu zdarma na 30 dní. Účastník bere na vědomí, že nebude moci sledovat některé filmy nebo poslouchat vybrané skladby z důvodu omezení licenčních práv ze strany distributorů filmů a/nebo hudby. Toto omezení bude u jednotlivých filmů a skladeb uvedeno. Součástí služby doprava zdarma není kurýr po Praze, instalace a vynesení do patra (tyto doplňkové služby si však Účastník může připlatit).
  2. Alza upozorňuje Účastníka, že pro potřeby ověření platební karty Účastníka poskytovatelem finančních služeb či zprostředkovatelem těchto služeb, bude Účastníkovi na jeho účtu vážícímu se k zadané platební kartě deponována 1,- Kč po dobu až 30 dnů. Jakmile poskytovatel finančních služeb či zprostředkovatel těchto služeb existenci a platnost platební karty ověří, deponace bude automaticky zrušena.
  3. Alza zdůrazňuje, že sama nemá k dispozici údaje o platební kartě, tyto údaje spravuje jen příslušná finanční instituce, která procesuje platbu či zprostředkovatel těchto služeb.
  4. Alza upozorňuje, že majitel platební karty a osoba zaregistrovaná na daném zákaznickém účtu musí být osoby totožné.
  5. Alza Premium je vázáno na Registraci a zadanou platební kartu, Účastník tedy nemůže případně tuto službu převést na třetí osobu, která by měla na Alze kompletně vyplněnou Registraci.
  6. Po uplynutí 30 dní od registrace Účastníka ve službě Alza Premium je Účastníkovi automaticky zpřístupněno plnohodnotné placené členství a stržen poplatek za členství ve službě Alza Premium ve výši 2.490,- Kč, pokud Účastník neodmítne automatickou změnu členství, což Alze sdělí před uplynutím uvedených 30 dnů. Na tuto skutečnost je Účastník v rámci uvedených 30 dnů několikrát upozorněn, zejména formou e-mailu. Neodmítne-li tedy Účastník automatickou změnu členství na standardní včas, stává se členem služby Alza Premium alespoň na 12 měsíců.
 4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
  1. Alza nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě internet.
  2. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
  3. Alza upozorňuje, že náklady spojené s užíváním internetu, tedy náklady spojené se stažením dat, nese každý Účastník Kampaně samostatně dle ceníku svého poskytovatele internetu.
  4. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a případně Kampaň zrušit.
  5. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
  6. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

V Praze, dne 12. 10. 2015

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi