MARKETINGOVÁ KAMPAŇ DETERGENTY K PRAČKÁM A MYČKÁM NA PŮL ROKU ZDARMA

Zobrazit katalog
 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 3. 8. 2015 do 23:59 hodin dne 16. 8. 2015, nebo do využití poskytnutých Produktů (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „DETERGENTY K PRAČKÁM A MYČKÁM NA PŮL ROKU ZDARMA“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/cistotazadarmo
 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ
  1. Každá fyzická osoba starší osmnácti (18) let (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech, může získat zdarma detergenty specifikované níže, zejména, nikoliv však výlučně:
   1. Má kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném eshopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, datum narození, adresu včetně země, email a mobilní telefon;
   2. Není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých;
   3. Nakoupí v Době konání u Alzy jakoukoliv pračku a/nebo myčku, kterou má Alza v nabídce na jí provozovaném eshopu, s výjimkou produktů značky Miele.
  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:
   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
   2. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
   3. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.
  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.
 3. ODMĚNA V KAMPANI
  1. Účastníci Kampaně mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech získat při koupi jakékoliv pračky z nabídky na Alzou provozovaném eshopu (kromě praček zn. Miele) prací prášek LANZA Special Compact 7,5 kg a/nebo při koupi jakékoliv myčky (kromě myček zn. Miele) z nabídky na Alzou provozovaném eshopu 3x tablety do myčky FINISH Power ball Tabs All-in-1 Regular 56 ks (dále jen „Produkt“) zdarma. Množství daného Produktu je stanoveno na základě výše spotřeby průměrné domácnosti za půl roku, jež pro potřeby této Kampaně činí u myček nádobí právě 168 ks tablet na mytí nádobí, a u praček 100 dávek pracího prášku (7,5 kg prášku).
  2. Produkt získává Účastník při splnění podmínek této Kampaně automaticky se zakoupeným spotřebičem.
  3. Alza neposkytuje na Produkt žádnou záruku.
  4. V případě, že bude z jakéhokoliv důvodu zrušena kupní smlouva na uvedený spotřebič, na základě které Účastník získal Produkt, bude Účastník povinen neprodleně Produkt vrátit nerozbalený a nepoužitý Alze.
  5. Do Kampaně budou zařazeny pouze objednávky spotřebičů přijaté a vyfakturované informačním systémem Alza v Době konání Kampaně.
 4. OSOBNÍ ÚDAJE
  1. Pořízením plnění od Alzy v Době konání a vyplněním registrace v profilu Moje Alza dává Účastník Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, datum narození, adresa a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v Kampani a předání Produktu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Kampani včetně ztráty nároku na předání Produktu, stane – li se tak před jeho stažením. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.
  2. Účastí v Kampani dává Účastník souhlas s tím, že jeho jméno, příjmení, kontaktní město, mohou být použity pro účely propagace Alzy včetně zasílání obchodních sdělení, a to na období tří (3) let od počátku Kampaně.
  3. Účastník bere na vědomí, že mu Alza může zasílat informační emaily o tom, že mu vyprší lhůta k aktivaci Produktu.
 5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a nahradit Produkty v Kampani za produkty podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě, případně Kampaň zrušit.
  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
  4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

V Praze, dne 30. 7. 2015

Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací