AlzaPlus+ drogerie P&G MS v hokeji_CZ

Dětská výživa

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Hmotnost
6 g
6000 g
-
Počet ks v balení
1 ks
(402)
6 ks
(355)
3 ks
(136)
4 ks
(62)
12 ks
(60)
Objem
0,05 ml
6000 ml
-
XXL balení
ANO
(329)
NE
(878)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Správná dětská výživa a pitný režim jsou u miminek důležité pro zdravý růst a vývoj, a proto si dejte s výběrem záležet. Dbejte na kvalitní složení a žádná umělá dochucovadla či konzervanty. V nabídce naleznete kojenecká mléka, příkrmy, kaše pro kojence, sušenky i nápoje. Jak se v nich zorientovat? Poradíme vám.

Pokračovat

Jaké má již hotová dětská výživa výhody?

Optimální dětská výživa má pozitivní vliv na zdravý růst i vývoj dítěte, proto by měla mít především kvalitní složení. Jaké mají hotové produkty výhody?

 • Ušetří vám spoustu času, když nestíháte vaření.
 • Složení je přizpůsobeno dětským potřebám.
 • Jsou tepelně zakonzervovány, tudíž mají delší trvanlivost.
 • Neotevřené je lze uchovávat při pokojové teplotě.
 • Díky obalu a skladnosti se hodí především na cestování.

Kojenecká výživa aneb 5 základních pravidel, které byste měli dodržovat

Kojenecká výživa a její příprava má několik základních pravidel, které byste měli dodržovat. Jedině tak zajistíte, že dítě bude mít kvalitní stravu, která bude připravena naprosto správně.

 1. Čtěte složení. Dětská výživa musí být pestrá, nutričně vyvážená a připravená z kvalitních surovin.
 2. Dbejte na to, aby výživa dětí neobsahovala žádné přidané cukry, sůl, konzervační látky či aromata.
 3. Nic nezkazíte tím, že zvolíte výživu, která je obohacená o minerální látky a různé vitamíny.
 4. Jakmile dětskou výživu otevřete, uchovávejte ji v chladu, a co nejrychleji ji spotřebujte.
 5. Kojenecká výživa se pouze ohřívá, nikdy nevaří. Jednou ohřáté jídlo už dítěti nepodávejte znovu.

Dětská umělá výživa podle věku – ocení ji kojenec i batole

Dětská umělá výživa není vhodná pouze pro novorozence. Vzhledem k jejímu optimálnímu složení pro zdravý růst a vývoj si ji vychutná i kojenec či starší dítě. Jak se kojenecká výživa dělí?

Počáteční kojenecká výživa do 6 měsíců

Počáteční kojenecká výživa je vhodná pro děti až do 6 měsíců. Nejvíce kopíruje složení mateřského mléka, protože obsahuje adaptovanou bílkovinu kravského mléka a další cenné látky, jako laktózu, tuky, vitamíny, minerály, stopové prvky a prebiotika pro lepší vstřebávání. Poskytuje tedy kompletní výživu pro zdravý vývoj.

Pokračovací dětská výživa od 6 měsíců

Pokračovací dětská výživa se podává dětem od 6 měsíců až do 1 roku, a to většinou společně s příkrmy, jelikož již neobsahuje kompletní výživu, ale jiný poměr látek než počáteční mléko. Oproti počátečnímu mléku obsahuje navíc železo, jód, zinek a vitamíny A, D, E a C.

Kojenecká výživa nemusí být nasazena ihned v den, kdy dítě dosáhne 6. měsíce. Úplně postačí, když doberete aktuální balení počátečního mléka a navážete na pokračovací.

Kojenecká výživa pro batolata od 1 roku

Kojenecká výživa pro batolata se hodí pro děti od 1 roku (některé jsou vhodné již od 10. měsíce). Rovněž neobsahuje kompletní výživu, ovšem ve složení naleznete spoustu aktivních látek, vitamínů a minerálů pro optimální vývoj. K dispozici je i ochucená dětská výživa – nejčastěji vanilková nebo banánová.

Jaká je nejlepší dětská výživa pro novorozence? Rozhodně kojenecké mléko

Kojenecké mléko v sušině je vhodné pro všechny maminky, kterým se buď z nějakého důvodu nedaří kojit, nebo ani ze zdravotních důvodů nesmí. Tato dětská výživa pro novorozence se pyšní kvalitním složením s cennými živinami, které miminka v počátcích svého života tolik potřebují ke zdravému růstu a vývoji.

Dětská výživa

Pokud připravujete kojenecké mléko, vždy dbejte na výběr vhodné vody. Po narození by se měla používat pouze balená kojenecká voda, kterou je vhodné před použitím převařit.

BIO výživa kojenců – v čem je speciální?

BIO výživa kojenců ve formě mléka bývá vyrobena z organického plnotučného mléka, které produkují krávy žijící uprostřed krásných pastvin – právě krmení trávou z malebné přírody dodává mléku tak nezaměnitelnou chuť. Obsahuje především vysokou dávku vápníku, bílkovin a aminokyselin, což přispívá ke správnému vývoji.

Zdravotní obtíže dokáže zmírnit kojenecká výživa bez laktózy či alergenů

Speciální kojenecká mléka jsou vhodná, pokud vaše dítě trápí například nesnášenlivost různých potravin, náchylnost k alergiím či refluxní choroby. Podle druhu zdravotních obtíží se rozlišuje několik typů.

 • Kojenecká výživa bez laktózy je vhodná pro miminka, která při krmení náhradními mléky trpí průjmem, nadýmáním či jinými problémy. Mnohdy je za tím právě (dočasná) nesnášenlivost laktózy.
 • Hypoalergenní dětská výživa se označuje jako HA. Doporučuje se dětem, které trpí alergií na mléčnou bílkovinu, nebo je u nich velké riziko jejího vzniku kvůli predispozicím v rodině.
 • Antirefluxní kojenecká výživa je zahuštěná bramborovým/rýžovým škrobem nebo vlákninou ze svatojánského chleba, a tak zabraňuje nadměrnému ublinkávání dětí, které kvůli tomu neprospívají.
 • Mléka vhodná pro zažívací potíže jsou ideální pro všechna miminka, která trápí bolest bříška či trpí častými kolikami, které nemají žádnou zjevnou příčinu.

i

Ačkoliv je základní složení kojenecké výživy upraveno českou i evropskou legislativou, neznamená to, že jsou všechny stejné. Nezaměřujte se tedy pouze na nejlevnější kojenecké mléko, ale také na věk a aktuální zdravotní stav dítěte.

Dětská výživa bez cukru a mléka je oblíbenější u čím dál více maminek

V dnešní době je čím dál oblíbenější dětská výživa bez cukru, případně bez mléka. Cukr děti pro správný vývoj obecně vůbec nepotřebují, a tak skutečně není nutné jej v jakékoliv formě dětem dávat. Naopak kojenecká výživa bez mléka se dává spíše dětem, kterým nedělá příliš dobře některá z přítomných složek.

Dětská výživa v podobě příkrmů – seznamte s ní vaše ratolesti včas

Příkrmy se mohou nekojeným dětem začít podávat již od ukončeného čtvrtého měsíce, těm kojeným pak od ukončeného šestého měsíce. Zpočátku se s příkrmy ještě kombinuje mateřské či umělé kojenecké mléko, které se podává zejména ráno, a to do doby, než bude jídelníček tvořit pouze samotná dětská výživa.

Příkrmy, nebo vlastnoručně vyrobená kojenecká výživa? Záleží kolik máte času. Zejména v zimě se doporučují spíše příkrmy, protože je v nich zelenina pečlivě kontrolována a není plná chemie.

Od kdy je vhodná příkrmová kojenecká výživa? Srovnání 3 základních druhů

Dětská výživa musí být do jídelníčku zařazena postupně. Zpočátku tedy dávejte například jednu lžičku denně a postupně přidávejte, než si dítě zvykne. V nabídce naleznete různé druhy příkrmů – kdy s jakým začít?

 • Zeleninové příkrmy by měly být do jídelníčku zařazeny jako první. Začněte především mrkví s bramborem, poté podávejte i další zeleninu, jako například hrášek, brokolici, květák či zelené fazolky.
 • Masovozeleninové příkrmy se zavádějí přibližně tři týdny po zeleninových. Můžete zvolit jakékoliv maso, tedy kuřecí, hovězí, králičí i rybí – většinou jsou mixovány v jednom příkrmu společně se zeleninou.
 • Ovocné příkrmy se zařazují jako poslední – jakmile by si totiž dítě navyklo na sladkou chuť, mohlo by odmítat ostatní příkrmy. Jako první je vhodná dětská výživa z jablek a banánu, poté můžete začít přidávat i jiné ovoce.

Dětská výživa v praxi aneb ukázkový jídelníček pro půlroční dítě

Nemáte jasno v tom, kdy se podává dětská výživa? Podívejte se na ukázkový jídelníček půlročního dítěte.

Snídaně Láhev umělého mléka / kojení
Svačina Ovocný příkrm
Oběd Masozeleninový příkrm
Svačina Jogurt
Večeře Láhev umělého mléka / kojení / mléčná kaše

i

Více informací najdete v našem průvodci Kdy začít s příkrmy a jak na to?

Kojenecká výživa se rozhodně neobejde bez kaše

Kaše je součástí snad každého dětského jídelníčku. Můžete ji začít podávat jako doplněk stravy dětem od ukončeného 4. měsíce. Kaše jako kojenecká výživa by měla být vyrobena z nejlepších surovin a obohacena o důležité vitamíny a minerální látky, naopak by neměla obsahovat přidaný cukr, konzervační látky či barviva.

Kaše jako dětská výživa má několik podob

Kaše jako dětská výživa má několik podob, mezi kterými si můžete vybírat. Základem jsou mléčnénemléčné kaše – záleží, jak je mléčná výživa dítětem snášena. První kaše by však měly být bez lepku a bez příchutě, aby se podobaly mateřskému mléku. V nabídce naleznete i kaše na dobrou noc, které představují vydatnou večeři.

Všechny instantní kaše mají podobnou přípravu – stačí směs smíchat s ohřátou kojeneckou vodou, důkladně promíchat, nechat chvíli odstát a zkontrolovat, aby výsledná kaše nebyla moc horká.

Jaká je ideální dětská výživa na svačinky či cestování?

Ideální dětská výživa na svačinku či cestování by měla mít takovou formu a množství, abyste s ní kdykoliv a kdekoliv mohli nakrmit své děťátko. O jaké konkrétní svačinky či chutné dezerty se jedná?

 • Kapsičky pro děti mají velkou výhodu v tom, že je mohou děti samy držet a jíst, navíc se skvěle hodí na cesty. V nabídce naleznete ovocné kapsičky, kapsičky s hotovými jídly či kaše v kapsičce.
 • Dezerty a pudinky se dětem většinou dávají od ukončeného 6. měsíce. Měly by být bez konzervantů, umělých barviv, přidaného cukru a soli, nejlépe pak ještě navíc v bio kvalitě.
 • Křupky můžete podávat, jakmile začínáte s příkrmy. Výhodou je, že jsou velmi jemné, rychle se v puse rozpustí a jsou bez lepku a soli. Spíš, než aby měly výživové hodnoty, trénují jemnou motoriku.
 • Sušenky a piškoty můžete podávat dětem od 1 roku. Mají speciálně zdravější složení, jsou bez přidaného cukru, mají různé příchutě a jsou obohaceny o vitamíny a minerální látky.

V nabídce také narazíte na mléčné nápoje pro děti.

Dětská výživa by měla být doplněna i o nápoje

Pokud dítě plně kojíte, nepotřebuje žádné další nápoje. Dětská výživa by však měla být doplněna i o pitný režim. Nejprve můžete dát své ratolesti převařenou kojeneckou vodu a poté různé dětské čaje či šťávy.

 • Dětské čaje byste měli zařadit nejdříve. Vybrat si můžete buď bylinné čaje obsahující fenykl, heřmánek, anýz či meduňku, nebo ovocné čaje vhodné od 9. měsíce. Vždy pečlivě čtěte informace na obalu.
 • Šťávy pro kojence bývají obohaceny o další vitamíny a minerální látky. Jsou vyrobeny z různých druhů ovoce, ovšem výjimkou není ani kombinace ovoce a zeleniny – nejčastěji ovoce s mrkví.

i

Knihy o výživě dětí vám poskytnou veškeré informace o stravování dětí od narození až po nástup do školy. Knihy mohou obsahovat také řadu zdravých a chutných receptů.

Potřeby na krmení miminka vám usnadní práci

Potřeby na krmení miminka se vám při přípravě jídla budou určitě hodit, protože vám velmi usnadní práci. Jedná se například o jídelní židličky, bryndáky, nádobí pro děti, lahvičky, ohřívače nebo sterilizátory.

A co takhle domácí dětská výživa? Recepty jsou velmi snadné

Pro ty, kteří doma rádi vaří, je vhodná i domácí kojenecká výživa. Recepty nejsou vůbec složité, stačí jen vybrat vhodnou zeleninu a maso. Je ovšem důležité vědět, jak malému dítěti správně jídlo připravit. Obecně dětem jídlo nesolíme, nesladíme a nepoužíváme žádná umělá dochucovadla.

Chcete ušetřit a láká vás výhodná dětská výživa? Akce vám umožní nakoupit pokrmy výrazně levněji. Pokud vás zajímají názory zákazníků, podívejte se, jaké má dětská výživa recenze.

Výživa dětí: 5 rad na závěr, jak dítě krmit

Výživa dětí je velmi důležitá a neměla by být podávána jen tak nahodile, ale krmení by mělo mít svá pravidla.

 1. Důležité je, aby dítě jedlo od začátku ve stejné místnosti, ve stejnou dobu a v jídelní židličce.
 2. Dítě, které ještě nesedí, je dobré položit do houpacího křesílka, kde se mu bude kojenecká výživa dobře jíst.
 3. Po prvním roce zkuste částečně odbourat mléko – dítě již potřebuje pestrou stravu plnou i jiných živin.
 4. Řada dětí dostává ještě mlíčko před spaním, protože se jim lépe usíná – mléko totiž uklidňuje.
 5. Kojenecká výživa ve formě mléka by měla být denně podávána alespoň do 2.–3. roku.

i

Někteří výrobci nabízí různě velké vzorky dětského umělého mléka, a tak můžete vyzkoušet, jaká dětská výživa bude vašemu drobečkovi nejvíce vyhovovat.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 416,49 Kč/ks
+Dárek Dětský bazén INTEX v hodnotě 86,-
2 499,-

2.
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez lepku, s probiotiky a s praebiotiky - 394,47 Kč/ks
1 578,-

3.
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 416,49 Kč/ks
+Dárek Dětský bazén INTEX v hodnotě 86,-
2 499,-

Další nejprodávanější
1 287 položek
Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 12+ - Kojenecké mléko Varianty
4,9 114×
Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 12+
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 416,49 Kč/ks - od 416,49 Kč/1 kg
+Dárek Dětský bazén INTEX v hodnotě 86,-
Koupit s kódem ALZADNY5 2 374,-
2 499,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY2240
Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 6× 1 kg, 6+ - Kojenecké mléko Varianty
4,9 114×
Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 6× 1 kg, 6+
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 416,49 Kč/ks - od 416,49 Kč/1 kg
+Dárek Dětský bazén INTEX v hodnotě 86,-
Koupit s kódem ALZADNY5 2 374,-
2 499,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY2239
HiPP 1 BIO Combiotik 4× 700 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 78×
HiPP 1 BIO Combiotik 4× 700 g
Kojenecké mléko počáteční, - 399,75 Kč/ks - od 2 284,29 Kč/1 kg
1 599,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY2965
HiPP BIO Combiotik 2, od uk. 6. měsíce, 4× 700 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 78×
HiPP BIO Combiotik 2, od uk. 6. měsíce, 4× 700 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez lepku, s probiotiky a s praebiotiky - 394,47 Kč/ks - od 563,53 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY5 1 499,-
1 578,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY3341
HiPP Junior Combiotik 3, od uk. 1. roku, 4× 700 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 78×
HiPP Junior Combiotik 3, od uk. 1. roku, 4× 700 g
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez lepku, s probiotiky a s praebiotiky - 394,47 Kč/ks - od 563,53 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY5 1 499,-
1 578,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY3342
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g) - Kojenecké mléko Varianty
4,8 71×
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 648,75 Kč/1 kg
Super cena
519,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21113
Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 35+ - Kojenecké mléko Varianty
4,9 114×
Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 35+
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 35 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 416,49 Kč/ks - od 416,49 Kč/1 kg
+Dárek Dětský bazén INTEX v hodnotě 86,-
Koupit s kódem ALZADNY5 2 374,-
2 499,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY2242
BEBA COMFORT 1 HM-O, 800 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 70×
BEBA COMFORT 1 HM-O, 800 g
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, bez palmového oleje - 586,25 Kč/1 kg
469,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY17234
BEBA COMFORT 1 HM-O (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
4,9 109×
BEBA COMFORT 1 HM-O (6× 800 g)
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, s probiotiky - 469 Kč/ks - od 586,25 Kč/1 kg
2 814,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY8239
4,9 57×
Sunar Complex 3 batolecí mléko, 6× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 234,12 Kč/ks - od 390,20 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 1 194,-
1 405,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY10203
Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g) - Kojenecké mléko Varianty
4,8 71×
Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 24 měsíců, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 648,75 Kč/1 kg
Super cena
519,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21115
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
4,9 109×
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, přidané vitamíny a minerály, s probiotiky a s prebiotiky - 439 Kč/ks - od 548,75 Kč/1 kg
2 634,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY8240
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g) + T-TOMI pleny Grey Trees - Kojenecké mléko Varianty
5,0
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g) + T-TOMI pleny Grey Trees
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, přidané vitamíny a minerály, s probiotiky a s prebiotiky - 438,17 Kč/ks - od 547,71 Kč/1 kg
2 629,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21959
5,0
HiPP HA 1 Combiotik - 4× 600 g
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, hypoalergenní - 412,25 Kč/ks - od 687,08 Kč/1 kg
1 649,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY3321
HiPP 4 Junior Combiotik 4× 700 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 88×
HiPP 4 Junior Combiotik 4× 700 g
Kojenecké mléko batolecí, - 394,47 Kč/ks - od 563,53 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY5 1 499,-
1 578,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY3156
5,0 27×
Sunar Complex 4 batolecí mléko, 6× 600 g
Kojenecké mléko dětské, vhodné pro děti od 25 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 234,12 Kč/ks - od 390,20 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 1 194,-
1 405,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY10204
Kendamil Premium 3 HMO+ (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
5,0 11×
Kendamil Premium 3 HMO+ (6× 800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 459 Kč/ks - od 573,75 Kč/1 kg
+Dárek Služba AlzaPlus+ měsíční členství, zdarma v hodnotě 59,-
Super cena
2 754,- Ušetříte 74,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21114
BEBA COMFORT 2 HM-O, 800 g - Kojenecké mléko Varianty
4,9 70×
BEBA COMFORT 2 HM-O, 800 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez palmového oleje - 586,25 Kč/1 kg
469,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY17236
5,0 50×
Sunar Complex 2 pokračovací kojenecké mléko, 6× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 234,12 Kč/ks - od 390,20 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 1 194,-
1 405,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY10202
BEBA COMFORT 3 HM-O (3× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
5,0
BEBA COMFORT 3 HM-O (3× 800 g)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 12 měsíců, - 599,67 Kč/ks - od 2 248,75 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 1 259,-
1 799,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21469
BEBA COMFORT 3, 5HMO (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
4,9 109×
BEBA COMFORT 3, 5HMO (6× 800 g)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez lepku, přidané vitamíny a minerály, s probiotiky, s prebiotiky a bez palmového oleje - 439 Kč/ks - od 548,75 Kč/1 kg
2 634,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY5302
5,0
HiPP HA 2 Combiotik 4× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez lepku, hypoalergenní, s probiotiky a s prebiotiky - 412,25 Kč/ks - od 687,08 Kč/1 kg
Koupit s kódem ALZADNY10 1 484,-
1 649,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY501
Kendamil Premium 4 HMO+ (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
5,0 11×
Kendamil Premium 4 HMO+ (6× 800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 24 měsíců, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 459 Kč/ks - od 573,75 Kč/1 kg
+Dárek Služba AlzaPlus+ měsíční členství, zdarma v hodnotě 59,-
Super cena
2 754,- Ušetříte 77,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21116
4,9 39×
Sunar Complex 1 počáteční kojenecké mléko, 6× 600 g
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 299 Kč/ks - od 498,33 Kč/1 kg
1 794,-
1 balení
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY10201

Dětská výživa

hamiS Hami dopřejete svému děťátku vhodnou výživu Dětská výživa Hami nabízí bohatý sortiment dětské výživy té nejvyšší kvality, díky které získá vaše děťátko všechny důležité živiny pro svůj zdravý růst i vývoj. Od výživného kojeneckého mléka, přes první zeleninové příkrmy na lžičku až po pestrou stravu starších...
Udělejte ze svačinky pro děti zábavu plnou pohádek s HELLO ovocnými přesnídávkami v kapsičkách. S výbornou chutí a pohádkovými postavičkami jako Rumcajs, Cipísek, Křemílek a Vochomůrka se děti budou těšit na každou svačinku, ať už doma nebo na výletě. Snaživé maminky a...
Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen a souvisí s poruchou funkce placenty. O tom, co konkrétně preeklampsie je, jaké jsou její projevy a které ženy spadají do rizikové skupiny blíže informuje náš...
těhotenství týden po týdnuTěhotenství týden po týdnu: 5. týden V našem cyklu Těhotenství týden po týdnu jsme se přenesli již do začátku druhého měsíce. Pokud jste dosud ještě nevěděla, že jste těhotná, první příznaky těhotenství jako jsou vynechaná menstruace, bolavá prsa či bolest břicha vám tohle možná napoví. V 5....
Naše maminky a jejich malé ratolesti dostali k vyzkoušení nové masozeleninové příkrmy řady NaturNes v BIO kvalitě od Nestlé. Potraviny do skleniček jsou z kvalitních surovin z ekologického zemědělství, neobsahují přidaná aromata, barviva ani žádné zahušťovadla. Co na ně...
Čtyři maminky a jejich ratolesti dostali možnost vyzkoušet náhradní kojenecká mléka LITTLE STEPS 3 a LITTLE STEPS 4 s příchutí vanilky. Umělá výživa Nestlé LITTLE STEPS má speciální recepturu pro zdravý růst miminek a správný základ do života. Je obohacena o vitamíny,...
Více článků Všechny články

Dětská výživa

V kategorii Dětská výživa máme právě teď na Alza.cz celkem 1287 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné dětská výživa Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší dětská výživa Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší dětská výživa Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v dětská výživa recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací