Mastercard Obchodník roku 2021 U nás je to hračka!

Dětská výživa

Správná dětská výživa a pitný režim jsou u miminek důležité pro zdravý růst a vývoj, a proto si dejte s výběrem záležet. Dbejte na kvalitní složení a žádná umělá dochucovadla či konzervanty. V nabídce naleznete kojenecká mléka, příkrmy, kaše pro kojence, sušenky i nápoje. Jak se v nich zorientovat? Poradíme vám.

Pokračovat

Jaké má již hotová dětská výživa výhody?

Optimální dětská výživa má pozitivní vliv na zdravý růst i vývoj dítěte, proto by měla mít především kvalitní složení. Jaké mají hotové produkty výhody?

 • Ušetří vám spoustu času, když nestíháte vaření.
 • Složení je přizpůsobeno dětským potřebám.
 • Jsou tepelně zakonzervovány, tudíž mají delší trvanlivost.
 • Neotevřené je lze uchovávat při pokojové teplotě.
 • Díky obalu a skladnosti se hodí především na cestování.

Kojenecká výživa aneb 5 základních pravidel, které byste měli dodržovat

Kojenecká výživa a její příprava má několik základních pravidel, které byste měli dodržovat. Jedině tak zajistíte, že dítě bude mít kvalitní stravu, která bude připravena naprosto správně.

 1. Čtěte složení. Dětská výživa musí být pestrá, nutričně vyvážená a připravená z kvalitních surovin.
 2. Dbejte na to, aby výživa dětí neobsahovala žádné přidané cukry, sůl, konzervační látky či aromata.
 3. Nic nezkazíte tím, že zvolíte výživu, která je obohacená o minerální látky a různé vitamíny.
 4. Jakmile dětskou výživu otevřete, uchovávejte ji v chladu, a co nejrychleji ji spotřebujte.
 5. Kojenecká výživa se pouze ohřívá, nikdy nevaří. Jednou ohřáté jídlo už dítěti nepodávejte znovu.

Dětská umělá výživa podle věku – ocení ji kojenec i batole

Dětská umělá výživa není vhodná pouze pro novorozence. Vzhledem k jejímu optimálnímu složení pro zdravý růst a vývoj si ji vychutná i kojenec či starší dítě. Jak se kojenecká výživa dělí?

Počáteční kojenecká výživa do 6 měsíců

Počáteční kojenecká výživa je vhodná pro děti až do 6 měsíců. Nejvíce kopíruje složení mateřského mléka, protože obsahuje adaptovanou bílkovinu kravského mléka a další cenné látky, jako laktózu, tuky, vitamíny, minerály, stopové prvky a prebiotika pro lepší vstřebávání. Poskytuje tedy kompletní výživu pro zdravý vývoj.

Pokračovací dětská výživa od 6 měsíců

Pokračovací dětská výživa se podává dětem od 6 měsíců až do 1 roku, a to většinou společně s příkrmy, jelikož již neobsahuje kompletní výživu, ale jiný poměr látek než počáteční mléko. Oproti počátečnímu mléku obsahuje navíc železo, jód, zinek a vitamíny A, D, E a C.

Kojenecká výživa nemusí být nasazena ihned v den, kdy dítě dosáhne 6. měsíce. Úplně postačí, když doberete aktuální balení počátečního mléka a navážete na pokračovací.

Kojenecká výživa pro batolata od 1 roku

Kojenecká výživa pro batolata se hodí pro děti od 1 roku (některé jsou vhodné již od 10. měsíce). Rovněž neobsahuje kompletní výživu, ovšem ve složení naleznete spoustu aktivních látek, vitamínů a minerálů pro optimální vývoj. K dispozici je i ochucená dětská výživa – nejčastěji vanilková nebo banánová.

Jaká je nejlepší dětská výživa pro novorozence? Rozhodně kojenecké mléko

Kojenecké mléko v sušině je vhodné pro všechny maminky, kterým se buď z nějakého důvodu nedaří kojit, nebo ani ze zdravotních důvodů nesmí. Tato dětská výživa pro novorozence se pyšní kvalitním složením s cennými živinami, které miminka v počátcích svého života tolik potřebují ke zdravému růstu a vývoji.

Dětská výživa

Pokud připravujete kojenecké mléko, vždy dbejte na výběr vhodné vody. Po narození by se měla používat pouze balená kojenecká voda, kterou je vhodné před použitím převařit.

BIO výživa kojenců – v čem je speciální?

BIO výživa kojenců ve formě mléka bývá vyrobena z organického plnotučného mléka, které produkují krávy žijící uprostřed krásných pastvin – právě krmení trávou z malebné přírody dodává mléku tak nezaměnitelnou chuť. Obsahuje především vysokou dávku vápníku, bílkovin a aminokyselin, což přispívá ke správnému vývoji.

Zdravotní obtíže dokáže zmírnit kojenecká výživa bez laktózy či alergenů

Speciální kojenecká mléka jsou vhodná, pokud vaše dítě trápí například nesnášenlivost různých potravin, náchylnost k alergiím či refluxní choroby. Podle druhu zdravotních obtíží se rozlišuje několik typů.

 • Kojenecká výživa bez laktózy je vhodná pro miminka, která při krmení náhradními mléky trpí průjmem, nadýmáním či jinými problémy. Mnohdy je za tím právě (dočasná) nesnášenlivost laktózy.
 • Hypoalergenní dětská výživa se označuje jako HA. Doporučuje se dětem, které trpí alergií na mléčnou bílkovinu, nebo je u nich velké riziko jejího vzniku kvůli predispozicím v rodině.
 • Antirefluxní kojenecká výživa je zahuštěná bramborovým/rýžovým škrobem nebo vlákninou ze svatojánského chleba, a tak zabraňuje nadměrnému ublinkávání dětí, které kvůli tomu neprospívají.
 • Mléka vhodná pro zažívací potíže jsou ideální pro všechna miminka, která trápí bolest bříška či trpí častými kolikami, které nemají žádnou zjevnou příčinu.

i

Ačkoliv je základní složení kojenecké výživy upraveno českou i evropskou legislativou, neznamená to, že jsou všechny stejné. Nezaměřujte se tedy pouze na nejlevnější kojenecké mléko, ale také na věk a aktuální zdravotní stav dítěte.

Dětská výživa bez cukru a mléka je oblíbenější u čím dál více maminek

V dnešní době je čím dál oblíbenější dětská výživa bez cukru, případně bez mléka. Cukr děti pro správný vývoj obecně vůbec nepotřebují, a tak skutečně není nutné jej v jakékoliv formě dětem dávat. Naopak kojenecká výživa bez mléka se dává spíše dětem, kterým nedělá příliš dobře některá z přítomných složek.

Dětská výživa v podobě příkrmů – seznamte s ní vaše ratolesti včas

Příkrmy se mohou nekojeným dětem začít podávat již od ukončeného čtvrtého měsíce, těm kojeným pak od ukončeného šestého měsíce. Zpočátku se s příkrmy ještě kombinuje mateřské či umělé kojenecké mléko, které se podává zejména ráno, a to do doby, než bude jídelníček tvořit pouze samotná dětská výživa.

Příkrmy, nebo vlastnoručně vyrobená kojenecká výživa? Záleží kolik máte času. Zejména v zimě se doporučují spíše příkrmy, protože je v nich zelenina pečlivě kontrolována a není plná chemie.

Od kdy je vhodná příkrmová kojenecká výživa? Srovnání 3 základních druhů

Dětská výživa musí být do jídelníčku zařazena postupně. Zpočátku tedy dávejte například jednu lžičku denně a postupně přidávejte, než si dítě zvykne. V nabídce naleznete různé druhy příkrmů – kdy s jakým začít?

 • Zeleninové příkrmy by měly být do jídelníčku zařazeny jako první. Začněte především mrkví s bramborem, poté podávejte i další zeleninu, jako například hrášek, brokolici, květák či zelené fazolky.
 • Masovozeleninové příkrmy se zavádějí přibližně tři týdny po zeleninových. Můžete zvolit jakékoliv maso, tedy kuřecí, hovězí, králičí i rybí – většinou jsou mixovány v jednom příkrmu společně se zeleninou.
 • Ovocné příkrmy se zařazují jako poslední – jakmile by si totiž dítě navyklo na sladkou chuť, mohlo by odmítat ostatní příkrmy. Jako první je vhodná dětská výživa z jablek a banánu, poté můžete začít přidávat i jiné ovoce.

Dětská výživa v praxi aneb ukázkový jídelníček pro půlroční dítě

Nemáte jasno v tom, kdy se podává dětská výživa? Podívejte se na ukázkový jídelníček půlročního dítěte.

Snídaně Láhev umělého mléka / kojení
Svačina Ovocný příkrm
Oběd Masozeleninový příkrm
Svačina Jogurt
Večeře Láhev umělého mléka / kojení / mléčná kaše

i

Více informací najdete v našem průvodci Kdy začít s příkrmy a jak na to?

Kojenecká výživa se rozhodně neobejde bez kaše

Kaše je součástí snad každého dětského jídelníčku. Můžete ji začít podávat jako doplněk stravy dětem od ukončeného 4. měsíce. Kaše jako kojenecká výživa by měla být vyrobena z nejlepších surovin a obohacena o důležité vitamíny a minerální látky, naopak by neměla obsahovat přidaný cukr, konzervační látky či barviva.

Kaše jako dětská výživa má několik podob

Kaše jako dětská výživa má několik podob, mezi kterými si můžete vybírat. Základem jsou mléčnénemléčné kaše – záleží, jak je mléčná výživa dítětem snášena. První kaše by však měly být bez lepku a bez příchutě, aby se podobaly mateřskému mléku. V nabídce naleznete i kaše na dobrou noc, které představují vydatnou večeři.

Všechny instantní kaše mají podobnou přípravu – stačí směs smíchat s ohřátou kojeneckou vodou, důkladně promíchat, nechat chvíli odstát a zkontrolovat, aby výsledná kaše nebyla moc horká.

Jaká je ideální dětská výživa na svačinky či cestování?

Ideální dětská výživa na svačinku či cestování by měla mít takovou formu a množství, abyste s ní kdykoliv a kdekoliv mohli nakrmit své děťátko. O jaké konkrétní svačinky či chutné dezerty se jedná?

 • Kapsičky pro děti mají velkou výhodu v tom, že je mohou děti samy držet a jíst, navíc se skvěle hodí na cesty. V nabídce naleznete ovocné kapsičky, kapsičky s hotovými jídly či kaše v kapsičce.
 • Dezerty a pudinky se dětem většinou dávají od ukončeného 6. měsíce. Měly by být bez konzervantů, umělých barviv, přidaného cukru a soli, nejlépe pak ještě navíc v bio kvalitě.
 • Křupky můžete podávat, jakmile začínáte s příkrmy. Výhodou je, že jsou velmi jemné, rychle se v puse rozpustí a jsou bez lepku a soli. Spíš, než aby měly výživové hodnoty, trénují jemnou motoriku.
 • Sušenky a piškoty můžete podávat dětem od 1 roku. Mají speciálně zdravější složení, jsou bez přidaného cukru, mají různé příchutě a jsou obohaceny o vitamíny a minerální látky.

V nabídce také narazíte na mléčné nápoje pro děti.

Dětská výživa by měla být doplněna i o nápoje

Pokud dítě plně kojíte, nepotřebuje žádné další nápoje. Dětská výživa by však měla být doplněna i o pitný režim. Nejprve můžete dát své ratolesti převařenou kojeneckou vodu a poté různé dětské čaje či šťávy.

 • Dětské čaje byste měli zařadit nejdříve. Vybrat si můžete buď bylinné čaje obsahující fenykl, heřmánek, anýz či meduňku, nebo ovocné čaje vhodné od 9. měsíce. Vždy pečlivě čtěte informace na obalu.
 • Šťávy pro kojence bývají obohaceny o další vitamíny a minerální látky. Jsou vyrobeny z různých druhů ovoce, ovšem výjimkou není ani kombinace ovoce a zeleniny – nejčastěji ovoce s mrkví.

i

Knihy o výživě dětí vám poskytnou veškeré informace o stravování dětí od narození až po nástup do školy. Knihy mohou obsahovat také řadu zdravých a chutných receptů.

Potřeby na krmení miminka vám usnadní práci

Potřeby na krmení miminka se vám při přípravě jídla budou určitě hodit, protože vám velmi usnadní práci. Jedná se například o jídelní židličky, bryndáky, nádobí pro děti, lahvičky, ohřívače nebo sterilizátory.

A co takhle domácí dětská výživa? Recepty jsou velmi snadné

Pro ty, kteří doma rádi vaří, je vhodná i domácí kojenecká výživa. Recepty nejsou vůbec složité, stačí jen vybrat vhodnou zeleninu a maso. Je ovšem důležité vědět, jak malému dítěti správně jídlo připravit. Obecně dětem jídlo nesolíme, nesladíme a nepoužíváme žádná umělá dochucovadla.

Chcete ušetřit a láká vás výhodná dětská výživa? Akce vám umožní nakoupit pokrmy výrazně levněji. Pokud vás zajímají názory zákazníků, podívejte se, jaké má dětská výživa recenze.

Výživa dětí: 5 rad na závěr, jak dítě krmit

Výživa dětí je velmi důležitá a neměla by být podávána jen tak nahodile, ale krmení by mělo mít svá pravidla.

 1. Důležité je, aby dítě jedlo od začátku ve stejné místnosti, ve stejnou dobu a v jídelní židličce.
 2. Dítě, které ještě nesedí, je dobré položit do houpacího křesílka, kde se mu bude kojenecká výživa dobře jíst.
 3. Po prvním roce zkuste částečně odbourat mléko – dítě již potřebuje pestrou stravu plnou i jiných živin.
 4. Řada dětí dostává ještě mlíčko před spaním, protože se jim lépe usíná – mléko totiž uklidňuje.
 5. Kojenecká výživa ve formě mléka by měla být denně podávána alespoň do 2.–3. roku.

i

Někteří výrobci nabízí různě velké vzorky dětského umělého mléka, a tak můžete vyzkoušet, jaká dětská výživa bude vašemu drobečkovi nejvíce vyhovovat.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kendamil XXL batolecí mléko 3 DHA+ (1 kg) Skladem > 10 ks a na 15 prodejnách
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 399 Kč/1 kg
399,-

2.
Kendamil XXL pokračovací mléko 2 DHA+ (1 kg) Skladem > 10 ks a na 19 prodejnách
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 399 Kč/1 kg
399,-

3.
Kendamil batolecí BIO Nature mléko 3 DHA+ (800 g) Skladem > 5 ks a na 22 prodejnách
Kojenecké mléko BIO batolecí plnotučné vhodné pro děti od ukončeného dvanáctého měsíce věku dítěte, nemohou-li být kojeny, neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju, obsahuje plnotučné mléko - 723,75 Kč/1 kg
579,-

Další nejprodávanější
948 položek
Sunar Complex 2 Pokračovací kojenecké mléko 6× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 1 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 21 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10202
Kendamil batolecí BIO Nature mléko 3 DHA+ (800 g) - Kojenecké mléko Varianty
Kendamil batolecí BIO Nature mléko 3 DHA+ (800 g)
Kojenecké mléko BIO batolecí plnotučné vhodné pro děti od ukončeného dvanáctého měsíce věku dítěte, nemohou-li být kojeny, neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju, obsahuje plnotučné mléko - 723,75 Kč/1 kg

579,- bez DPH 526,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 22 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10596
Nutrilon 3 Batolecí mléko 12+ 6× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 3 Batolecí mléko 12+ 6× 800 g
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s prebiotiky - 373,75 Kč/1 kg

od 1 644,- bez DPH 1 495,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7689
BEBA COMFORT 1 HM-O (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
BEBA COMFORT 1 HM-O (6× 800 g)
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, s probiotiky - 398,75 Kč/1 kg

1 914,- bez DPH 1 740,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY8239
Sunar Complex 4 Batolecí kojenecké mléko 6× 600 g
Kojenecké mléko dětské, vhodné pro děti od 25 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 1 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10204
Kendamil kojenecké mléko 1 DHA+ (900 g) - Kojenecké mléko Varianty
Kendamil kojenecké mléko 1 DHA+ (900 g)
Kojenecké mléko počáteční plnotučné v prášku vhodné pro děti od narození, nemohou-li být kojeny, neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju, obsahuje plnotučné mléko - 443,33 Kč/1 kg

399,- bez DPH 363,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 29 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: BABY10592
Nutrilon 2 Pokračovací mléko 6+ 6× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 2 Pokračovací mléko 6+ 6× 800 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s prebiotiky - 373,75 Kč/1 kg

od 1 640,- bez DPH 1 491,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 22 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7684
LITTLE STEPS 2 pokračovací mléko 6m+ 6× 600 g - Kojenecké mléko Varianty
LITTLE STEPS 2 pokračovací mléko 6m+ 6× 600 g - Expirace 01/22
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců,

+ ZDARMA Kojenecké mléko Little Steps

899,- bez DPH 817,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 15:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10427
Nutrilon 1 Profutura počáteční kojenecké mléko 0+ 4× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 1 Profutura počáteční kojenecké mléko 0+ 4× 800 g
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, přidané vitamíny a minerály, s prebiotiky a s kravským mlékem (mléčný tuk) - 561,25 Kč/1 kg

od 1 650,- bez DPH 1 500,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10068
Kendamil batolecí mléko 3 DHA+ (900 g) - Kojenecké mléko
Varianty
Kendamil batolecí mléko 3 DHA+ (900 g)
Kojenecké mléko batolecí plnotučné vhodné pro děti od ukončeného dvanáctého měsíce věku dítěte, nemohou-li být kojeny, neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju, obsahuje plnotučné mléko - 443,33 Kč/1 kg

399,- bez DPH 363,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 31 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: BABY6762
Sunar Complex 1 Počáteční kojenecké mléko 6× 600 g
Kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 1 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10201
Kendamil batolecí mléko 3 DHA+ (3× 900 g), pohádkové balení s dárkem a divadlem - Kojenecké mléko Varianty
Kendamil batolecí mléko 3 DHA+ (3× 900 g), pohádkové balení s dárkem a divadlem
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez sóji, s prebiotiky, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 386,33 Kč/ks - od 429,26 Kč/1 kg

1 159,- bez DPH 1 054,-
1 balení
Koupit
Můžete mít ihned na 25 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY15737
Kendamil batolecí mléko 3 DHA+ (800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 13 měsíců, s kravským mlékem (mléčný tuk) - 442,50 Kč/1 kg

+ ZDARMA Dezinfekce Aquaint

354,- bez DPH 322,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 17 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: BABY16773
Nutrilon 3 Profutura batolecí mléko 12+ 4× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 3 Profutura batolecí mléko 12+ 4× 800 g
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, přidané vitamíny a minerály, s prebiotiky, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 561,25 Kč/1 kg

1 616 Kč se slevovým kódem  DARKY10
od 1 640,- bez DPH 1 491,-
1 ks
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10072
Sunar Complex 3 vanilka 6× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 1 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10207
BEBA COMFORT 4 HM-O (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
BEBA COMFORT 4 HM-O (6× 800 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 18 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s probiotiky - 398,75 Kč/1 kg

1 914,- bez DPH 1 740,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7954
Nutrilon 2 Profutura pokračovací kojenecké mléko 6+ 4× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 2 Profutura pokračovací kojenecké mléko 6+ 4× 800 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, přidané vitamíny a minerály, s prebiotiky, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bez palmového oleje - 561,25 Kč/1 kg

1 616 Kč se slevovým kódem  DARKY10
od 1 635,- bez DPH 1 486,-
1 ks
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 18 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10070
Sunar Complex 3 banán 6× 600 g
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 13 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 1 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10206
BEBA OPTIPRO 2 (6× 600 g) - Kojenecké mléko Varianty
BEBA OPTIPRO 2 (6× 600 g)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s probiotiky - 331,67 Kč/1 kg

1 194,- bez DPH 1 085,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY5247
BEBA OPTIPRO 5 (6× 600 g) - Kojenecké mléko Varianty
BEBA OPTIPRO 5 (6× 600 g)
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 24 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s probiotiky - 331,67 Kč/1 kg

1 194,- bez DPH 1 085,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na prodejně Benešov
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7955
Sunar Complex 5 Batolecí kojenecké mléko 6× 600 g
Kojenecké mléko dětské, vhodné pro děti od 37 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez sóji, bez přidaného cukru a bez přídavku soli - 315 Kč/1 kg

1 134,- bez DPH 986,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10205
Nutrilon 4 Batolecí mléko 24+ 6× 800 g - Kojenecké mléko
Varianty
Nutrilon 4 Batolecí mléko 24+ 6× 800 g
Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 24 měsíců, přidané vitamíny a minerály a s prebiotiky - 373,75 Kč/1 kg

od 1 646,- bez DPH 1 496,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7687
Kendamil pokračovací mléko 2 DHA+ (900 g) - Kojenecké mléko Varianty
Kendamil pokračovací mléko 2 DHA+ (900 g)
Kojenecké mléko pokračovací plnotučné vhodné pro děti od ukončeného šestého měsíce věku dítěte, nemohou-li být kojeny, neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju, obsahuje plnotučné mléko - 443,33 Kč/1 kg

399,- bez DPH 363,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 34 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: BABY10593
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g) - Kojenecké mléko Varianty
BEBA COMFORT 2 HM-O (6× 800 g)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 7 měsíců, přidané vitamíny a minerály, s probiotiky a s prebiotiky - 398,75 Kč/1 kg

1 914,- bez DPH 1 740,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY8240

Dětská výživa

dětské příkrmyOtestováno maminkami: Masozeleninové příkrmy Nestlé NaturNes BIO Naše maminky a jejich malé ratolesti dostali k vyzkoušení nové masozeleninové příkrmy řady NaturNes v BIO...
Čtyři maminky a jejich ratolesti dostali možnost vyzkoušet náhradní kojenecká mléka LITTLE STEPS 3 a...
Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen...
kojenecké mlékoOtestováno maminkami: Tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O Dvě maminky se rozhodly pro změnu a vyzkoušely svým dětem podat novinku – tekuté náhradní kojenecké mléko...
Zaměřili jsme se na kapsičky NESTLÉ NATURNES BIO, které jsou určeny pro děti od šesti měsíců, a zajímalo...
Zvláště prvorodičky trápí ke konci těhotenství seznam věcí, které by si měly sbalit do porodnice. Kdy...
Více článků Všechny články

Dětská výživa

V kategorii Dětská výživa máme právě teď na Alza.cz celkem 948 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné dětská výživa Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší dětská výživa Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší dětská výživa Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v dětská výživa recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi