Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Black Friday květen 2021 Maxi Pampers BFR

Dětské chůvičky

Dětská chůvička neboli baby monitor je druh vysílačky, která umožňuje přenos zvuku pro kontrolu vašeho miminka, jež se nachází v jiné místnosti než vy. Tato vychytávka vám ušetří spoustu času a starostí. Lepší modely chůviček nabízejí další rozšířené funkce, například podporu WiFi, video přenos nebo noční vidění.

Pokračovat

Jaké výhody dětská chůvička nabízí?

Dětská chůvička s sebou nese řadu výhod a většina lidí si bez ní neumí představit každodenní život. S touto pomůckou budete vždy vědět, co vaše dítko provádí a nemusíte ho kontrolovat každou chvíli.

 • Vždy budete vědět, co vaše dítě zrovna dělá.
 • Nemusíte vaši ratolest neustále kontrolovat.
 • Využijete ji kdekoliv na cestách.
 • Má funkce, které pomůžou vašemu dítěti s usínáním.
 • Chůvička vám ušetří práci a čas.

Jaké typy dětské chůvičky máme? Která je výhodnější?

Dětské chůvičky máme rozdělené na klasické (audio), které přenášejí pouze zvuk, a video chůvičky, které zajistí přenos zvuku i videa. Videochůvička vám umožní kromě přenosu zvuku i vaše dítě sledovat. Rozdíl je i v ceně, video chůvička je nepatrně dražší než ta klasická.

Klasická (audio) chůvička, jednoduchá varianta pro vaše pohodlí

Klasická dětská chůvička přenáší pouze zvuk, je skladná, finančně méně náročná a ideální na cesty. Je vhodná pro všechny, kterým stačí základní využití. Avšak i klasická chůvička může mít řadu dalších vychytávek, mezi něž patří např. uspávací režim, senzor teploty nebo signalizace mimo dosah.

Video chůvička je skvělá pro větší kontrolu vašeho dítěte

Video chůvička zajišťuje přenos zvuku i obrazu. Je skvělá pro všechny, kteří chtějí své dítě nejen slyšet, ale i vidět. Dětská videochůvička s nočním viděním umožní vaše dítko sledovat i v noci nebo když je v místnosti tma.

Klasická audio dětská chůvička
Klasická dětská chůvička

Dětská video chůvička
Dětská video chůvička

Dětské chůvičky podle způsobu přenosu zvuku

Ačkoliv se může zdát, že všechny dětské chůvičky přenášejí zvuk stejně, rozdělujeme je na analogové, digitální a internetové. Jaký v nich najdeme rozdíl?

Dětská chůvička analogová

Dětská chůvička s analogovým přenosem zvuku má lepší dosah, ale kvůli nižším frekvencím a menšímu počtu kanálů může být snáze rušena jiným zařízením.

Dětská chůvička digitální

Digitální dětská chůvička má větší počet kanálů a vysílá na vyšší frekvenci. Je vhodná do měst s větší pravděpodobností rušení. Nevýhodou vyšší frekvence je horší dostupnost signálu skrze překážky (např. stěny).

Internetové dětské chůvičky

Internetové dětské chůvičky jsou omezeny podle dostupnosti internetového připojení, pomocí nějž probíhá přenos zvuku. Jsou tedy vhodné pro ty z vás, kteří s chůvičkou nebudou cestovat.

Jestliže vás zajímají názory ostatních maminek a chcete si nechat poradit od zkušených uživatelů, dětská chůvička recenze vám usnadní výběr.

Dětská chůvička a její základní parametry, podle čeho ji vybrat?

Dětská chůvička nabízí mnoho funkcí. Záleží, jak moc ji budete chtít využívat nebo jak moc budete potřebovat, aby vám ušetřila práci a čas. Určitě se zaměřte na to, jaký má dosah, počet kanálů nebo jak je řešeno napájení.

Dětská chůvička a její dosah

Dosah přenosu se pro lepší porovnatelnost uvádí ve volném prostranství. V případě více silných zdí je třeba počítat s nižším dosahem. Pokud má chůvička dosah například 300 m, v běžném panelovém domě činí reálný dosah přibližně 50 m. Dětská chůvička s velkým dosahem vám zaručí, že se přenos jen tak nepřeruší.

Počet kanálů dětské chůvičky

Dětské chůvičky nabízí určitý počet kanálů. Ve městech a větších budovách hrozí rušení signálu, proto je doporučeno pořídit si model s alespoň 4 kanály. V rodinných domech vám bude stačit chůvička s 2 kanály.

Napájení a baterie dětské chůvičky

Dětské chůvičky nabízejí možnost napájení na baterie, ze sítě nebo obě zároveň. Dětská chůvička na baterie je skvělá na cestování, při kterém není možnost napájení ze sítě. Mějte na paměti, že každá jednotka chůvičky může mít odlišné napájení. Indikace stavu baterie včasně upozorní na její vybití.

Hlasitost reproduktoru a citlivost mikrofonu

Nastavení hlasitosti reproduktoru oceníte, když ji potřebujete zvýšit při větším hluku v místnosti, abyste chůvičku dobře slyšeli. Výběr mikrofonu je taktéž důležitý, citlivější modely mohou uslyšet i tichý pláč, v hlučnějším prostředí však mohou vyvolávat plané poplachy.

Podrobnější informace o výběru vaší chůvičky můžete najít v článku: Jak vybrat dětskou chůvičku.

Chůvička pro děti a její speciální funkce, jaké to jsou?

Chůvička pro děti může obsahovat kromě základních i funkce speciální, které nabízejí lepší verze chůviček. Jsou vhodné pro náročnější uživatele nebo pro ty, kteří chtějí pro svoje miminko maximum.

 • Signalizace mimo dosah upozorní na ztrátu signálu.
 • Oboustranný přenos umožňuje kromě poslouchání dítěte také možnost na něj mluvit.
 • Pomocí WiFi může video chůvička komunikovat s telefonem a umožňuje sledovat video odkudkoliv.
 • Uspávací režim umožní z dětské chůvičky spustit ukolébavky, pohádky nebo projekce.
 • Funkce světlo umožní nastavit noční tlumené světlo pro děti, které se bojí tmy, nebo k osvětlení místnosti.
 • Senzor teploty vás bude informovat o teplotě v místnosti.
 • Noční vidění, v případě provedení dětské chůvičky s kamerou, umožní dohlížet na spící dítě i v noci.
 • Smart chůvička do mobilu umožňuje pomocí stažené aplikace propojit chůvičku s chytrým telefonem.
 • Úsporný režim zaručí funkce VOX, při které se dětská chůvička aktivuje až po zaznamenání hluku či zvuku.
 • Upevnění na zeď zajistí, že vaše dítě na ni nedosáhne a budete mít jistotu, že ji nerozbije.

i

Dětské chůvičky levné se dají hravě a snadno pořídit. Zkuste navštívit sekci: Dětská chůvička – bazar a vyberte si z již použitých nebo rozbalených modelů.

Monitor dechu a chůvička 2v1

Monitor dechu a chůvička 2v1 jsou skvělé na sledování pravidelného dýchání vašich ratolestí a zároveň slouží jako klasická chůvička, díky které uslyšíte pláč vašeho dítěte. Monitorování dechu se doporučuje u dětí do prvního roku jejich života, kdy může hrozit syndrom náhlého úmrtí.

Dětská chůvička v hodinkách

Dětská chůvička v hodinkách je moderní a snadnou variantou, jak mít vaše dítě pořád pod kontrolou. Chůvička v hodinkách má dosah až 300 metrů, nemusíte se tedy bát, že se vám spojení ztratí např. na zahradě nebo na balkoně. Pomocí těchto hodinek můžete sledovat vaše dítko během každodenních činností.

Dětská chůvička v hodinkách

Chůvička v hodinkách vypadá stylově a zároveň je skvělá v tom, že svoje dítě budete mít pořád pod kontrolou.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
TrueLife NannyCam H32 Posledních 23 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
-16%
2 719,-
2 290,-

2.
TrueLife NannyCam R360 Posledních 26 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
-12%
3 790,-
3 333,-

3.
TrueLife NannyCam V24 Posledních 11 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
-14%
2 079,-
1 790,-

Další nejprodávanější
114 položek
Lidovka
Philips AVENT SCD503/26 - Dětská chůvička
Philips AVENT SCD503/26
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 330 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, technologie DECT, eco režim a osvětlení

1 599,- bez DPH 1 321,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY8660
Zlatá střední cesta
TrueLife NannyCam R360 - Dětská chůvička
-12%
TrueLife NannyCam R360
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

-12% 3 790,-
3 333,- bez DPH 2 755,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 26 ks
Můžete mít ihned
Objednací kód: BABY13112
Pro náročné
MOTOROLA MBP 485
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

4 599,- bez DPH 3 801,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 20:00
Objednací kód: BABY11099
TrueLife NannyCam H32 - Dětská chůvička
-16%
TrueLife NannyCam H32
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

-16% 2 719,-
2 290,- bez DPH 1 893,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 23 ks
Můžete mít ihned
Objednací kód: TLN001b
TrueLife NannyCam V24 - Dětská chůvička
-14%
TrueLife NannyCam V24
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

-14% 2 079,-
1 790,- bez DPH 1 479,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 11 ks
Můžete mít ihned
Objednací kód: TLN001a
TrueLife NannyTone VM1 - Dětská chůvička
-23%
TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

-23% 1 290,-
999,- bez DPH 826,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 25 ks
Můžete mít ihned
Objednací kód: BABY9831
CAPiDi BabyAlarm Black - Dětská chůvička
Varianty
CAPiDi BabyAlarm Black
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 800 m, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí baterie, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie a osvětlení

2 649,- bez DPH 2 189,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY7341
VTech VM2251 - Dětská chůvička
-13%
VTech VM2251
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie a noční vidění

-13% 2 299,-
1 999,- bez DPH 1 652,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY8293
Philips AVENT SCD723/26 - Dětská chůvička
Philips AVENT SCD723/26
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 330 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, technologie DECT, eco režim a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

2 999,- bez DPH 2 479,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 20:00
Objednací kód: BABY7501
Philips AVENT SCD733/00 - Dětská chůvička
Philips AVENT SCD733/00
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 330 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, technologie DECT, eco režim, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

3 599,- bez DPH 2 974,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 20:00
Objednací kód: BABY7500
Motorola MBP 483
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

3 199,- bez DPH 2 644,-
1 ks
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY9195
Motorola MBP 482
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, optická indikace úrovně hluku, eco režim a noční vidění

2 799,- bez DPH 2 313,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY7317
VTech DM1111 - Dětská chůvička
-15%
VTech DM1111
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 460 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), regulace hlasitosti, indikace slabé baterie a technologie DECT

-15% 990,-
839,- bez DPH 693,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 20:00
Objednací kód: BABY8295
BAYBY BBM 7005 - Dětská chůvička
-25%
BAYBY BBM 7005
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce a osvětlení

-25% 799,-
599,- bez DPH 495,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY8465
TrueLife NannyWatch A15 - Dětská chůvička
-25%
TrueLife NannyWatch A15
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, optická indikace úrovně hluku, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

-25% 3 990,-
2 999,- bez DPH 2 479,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY9160
BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD - Dětská chůvička
-26%
BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 300 m, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, technologie DECT a eco režim

-26% 1 349,-
999,- bez DPH 826,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Posledních 15 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY0307
VTech VM3255
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie a noční vidění

2 990,- bez DPH 2 471,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY8292
BABYMOOV Premium Care Digital Green
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 1400 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

2 790,- bez DPH 2 306,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY11185
BABYSENSE Bundle
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

5 970,- bez DPH 4 934,-
1 ks
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY13514
Neonate baby monitor BC-4600D
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 800 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a osvětlení

1 689,- bez DPH 1 396,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY13826
BAYBY BBM 7020 Digitalní video chůvička
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 250 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

2 899,- bez DPH 2 396,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY0308
VTech BM1000
Dětská chůvička klasická (audio), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti a indikace slabé baterie

929,- bez DPH 768,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: BABY5916
VTech VM5261
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, vibrační upozornění, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

4 990,- bez DPH 4 124,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY8290
Motorola EASE 35 2 kamery
Dětská chůvička s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie, dětskou jednotku napájí síť (230 V), s displejem, s wifi připojením, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, indikace slabé baterie, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

6 999,- bez DPH 5 784,-
1 ks
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: BABY13110
těhotenstvíTěhotenství týden po týdnu Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského...
V praxi jsme vyzkoušeli chůvičku, elektrickou odsávačku i ohřívač lahví TrueLife a rádi se s vámi podělíme...
Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen...
motorolaMotorola Moto G8 (PREVIEW): čistý Android 10 i možnost focení makra Řada Moto G je nejúspěšnější kolekcí smartphonů společnosti Motorola, nyní přichází na světlo světa...
Bezpečnost dětí je prioritou velké většiny rodičů a také my děláme vše pro to, aby náš klouček byl chráněn...
Dětské digitální video chůvičky TrueLife NannyCam V24 a H32 se dostaly na první příčky v prodejnosti a...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Dětské chůvičky

V kategorii Dětské chůvičky máme právě teď na Alza.cz celkem 114 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné dětské chůvičky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší dětské chůvičky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší dětské chůvičky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v dětské chůvičky recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi