AlzaPlus+ děti Dvouletá záruka pro firmy

Kočárky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ kočárku
Sportovní
(312)
Kombinovaný
(89)
Golfový
(100)
Sourozenecký
(2)
Pro dvojčata
(9)
Použití
Do města
(438)
Do terénu
(155)
Vlastnosti
Příslušenství
Držák na pití
(111)
Pláštěnka
(122)
Moskytiéra
(104)
Kola
Polyuretanová
(55)
Gumová
(150)
Počet kol
Čtyřkolka
(453)
Šestikolka
(1)
Osmikolka
(8)
Hmotnost
4,6 kg
25 kg
-
Barva
Antracitová
(3)
Béžová
(32)
Bílá
(6)
Bordová
(1)
Černá
(190)
Červená
(9)
Fialová
(3)
Grafit
(4)
Hnědá
(16)
Hořčicová
(1)
Chrom
(5)
Khaki
(2)
Krémová
(1)
Měděná
(2)
Mentolová
(2)
Modrá
(37)
Oranžová
(1)
Růžová
(29)
Starorůžová
(1)
Stříbrná
(16)
Světle modrá
(5)
Světle šedá
(5)
Šedá
(131)
Šedomodrá
(2)
Tmavě modrá
(7)
Tmavě šedá
(2)
Tyrkysová
(1)
Vícebarevná
(5)
Zelená
(64)
Zlatá
(8)
Žlutá
(8)
Olivová
(6)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Vybrat kočárek bývá pro nastávající rodiče jedním z nejtěžších úkolů. Kombinovaný, nebo sportovní? Tři kolečka, nebo čtyři? Vyznat se mezi tolika typy, značkami a parametry může být pěkný oříšek. Poradíme vám, jak se mezi kočárky zorientovat při výběru.

Pokračovat

Jak vybrat kočárek? Prvním krokem je zvolit správný typ

Prvním krokem, jak vybrat kočárek, je zvolit si takový typ, který právě potřebujete. Na výběr máte několik druhů, z nichž každý je vhodný pro jinou věkovou kategorii a k jinému účelu. Jaké kočárky naleznete v nabídce?

Hluboký kočárek využijete ihned po narození miminka

Hluboké kočárky jsou vhodné pro miminka od narození do přibližně 6 měsíců – poté chce dítě objevovat okolní svět. Jsou typické větším prostorem a vyšším odpružením, což oceníte zejména při houpání a procházkách. Nevýhodou je, že hluboký kočárek má horší skladnost a za pár měsíců budete muset kupovat jiný.

i

Kočárky pro dvojčata či sourozence ocení maminky více dětí

Kočárky pro dvojčata či sourozenecké kočárky ocení všichni rodiče, kteří mají více dětí. V tomto typu kočárku můžete vozit děti buď vedle sebe, nebo za sebou. Kočárek pro dvojčata má nevýhodu ve složitější manipulaci, a to zejména při cestování.

Kombinované kočárky aneb z hlubokého na sportovní za pár minut

Kombinované kočárky představují několik typů v jednom. Největší výhodou je, že je využije novorozené miminko, kojenec i dítě do 3 let – proto patří mezi nejoblíbenější modely. V nabídce naleznete dětské kočárky 3v1 a 2v1.

 • Kočárky ve dvojkombinaci zahrnují kromě podvozku hlubokou a sportovní korbu. Až tedy dítě vyroste z hlubokého kočárku, snadno a během pár minut proměníte dětský kočárek 2v1 v krásný sporťák.
 • Kočárky ve trojkombinaci obsahují nejen hlubokou a sportovní korbu, ale jejich součástí je také dětská autosedačka. Dětský kočárek 3v1 je tedy vhodný zejména pro rodiče, kteří cestují autem.

Sportovní kočárek se perfektně hodí k celé řadě různých aktivit

Sportovní kočárky většinou rodiče kupují po dosloužení hlubokého kočárku. Děti v nich jezdí nejdéle, a proto by měly být komfortní a kvalitně zpracované. Zaměřte se především na opěrku, která bývá polohovatelná až do úplného lehu, aby v kočárku mohlo dítě i spát. Sportovní kočárek využijete při různých aktivitách.

 • Některé modely sportovních kočárků umožňují nastavit směr jízdy dítěte. Buď se jedná o systém s přehazovací rukojetí na obě strany, nebo o předělání samotné sportovní sedačky čelem či zády k vám.

Jestliže budete s kočárkem provozovat jakýkoliv sport, tedy například běhat nebo bruslit, volte sportovní kočárek s praktickou ruční brzdou na rukojeti.

Dětský kočárek do terénu využijete především na výlety v přírodě

Kočárky do terénu jsou vhodné pro všechny rodiče, kteří chtějí se svými dětmi podnikat výlety v přírodě. Takový dětský kočárek do terénu by měl mít větší průměr kol, která mají nejlépe pěnovou výplň, kvalitní odpružení, jež brání otřesům a kývání ze strany na stranu a co nejméně spojů/kloubů, aby vám po cestě nic nevrzalo.

Golfový dětský kočárek se pyšní skladností a snadnou manipulací

Golfové kočárky mají řadu výhod, mezi které patří především skladnost, snadná manipulace a nízká hmotnost. Není příliš vhodný na celodenní ježdění, využívat jej budete spíše při kratších procházkách či cestování. Některé typy umožňují polohování zad a nohou. Golfové dětské kočárky (golfky) jsou určené především pro děti, které již umí sedět.

Hluboký dětský kočárek
Hluboký kočárek

Kombinované dětské kočárky
Kombinovaný kočárek

Sportovní dětský kočárek
Sportovní kočárek

Golfový dětský kočárek
Golfový kočárek

Nejlepší kočárky mají 3 rysy – nízkou hmotnost, vysokou nosnost a správné rozměry

Nejlepší kočárky se vyznačují zejména 3 vlastnostmi – nízkou hmotností, vysokou nosností a správnými rozměry. Tyto vlastnosti oceníte zejména, pokud budete kočárek nosit do patra, do schodů k výtahu, do MHD, nebo i jen nakládat do auta – čím bude lehčí, tím lepší. Co byste o parametrech měli vědět?

 1. Hmotnost kočárku nepodceňujte, ať se jízda nestane vaší noční můrou. Nezapomeňte k samotné hmotnosti, která se pohybuje od 6 do cca 18 kg, připočíst také váhu dítěte.
 2. Nosnost u hlubokých kočárků řešit příliš nemusíte, ovšem při výběru dalších typů ji neopomínejte. Běžná nosnost je do 15 kg, ovšem některé modely vydrží 20 kg a více – vždy je lepší vyšší nosnost.
 3. Rozměry jsou velmi důležité. Velké kočárky pro miminka zajistí vám i vaší ratolesti větší pohodlí. Celkové rozměry pak zjišťujte z důvodu skladnosti. Vybírejte také správnou výšku, ať se nehrbíte.

Kvalitní dětské kočárky mívají nepromokavý a omyvatelný materiál

Kvalitní dětské kočárky se pyšní tím, že jsou zhotoveny z nepromokavého materiálu, a tak se nemusíte bát vyrazit na procházku i v dešti. Materiál bývá také často omyvatelný, což vám usnadní práci především při údržbě. Kočárek pro miminko lze často celý svléknout a povlak jednoduše hodit do pračky.

Kočárky tříděné podle výrobce vás budou zajímat v případě, že již máte vybraného jasného favorita nebo dobré předchozí zkušenosti.

Kočárky pro miminka i větší děti potřebují především vhodná kolečka

Kolečka si zaslouží více pozornosti, než by se na první pohled mohlo zdát. Kočárky pro miminka i větší děti se správnými kolečky přispívají ke komfortu dítěte i ke snadnější ovladatelnosti. Na co se zaměřit při výběru?

Fixní, nebo otočná kolečka? Záleží, kde kočárek využíváte

Kočárek může mít buďto fixní, nebo otočná kolečka. Výběr závisí především na tom, v jakém terénu jezdíte.

 • Fixní kolečka zjednodušují jízdu v terénu – kočárek s pevnými koly se ale o něco hůř ovládá na rovině.
 • Otočná kolečka usnadňují ovládání kočárku na rovině – můžete se s ním v podstatě otočit na místě.

i

Pokud chcete chodit na procházky i do terénu, dbejte na to, aby šla otočná kolečka zaaretovat, tedy zablokovat proti samovolnému otáčení.

Hledáte kočárek do města, nebo spíše do terénu? Vyberte správný materiál koleček

Při výběru koleček si také položte otázku, zda kočárek využíváte do města, nebo spíše do terénu – dle toho se odvíjí vhodný materiál.

 • Nafukovací kolečka jsou ideální do parků a na lesní cesty. Velmi oblíbená jsou také při sportování či procházkách v terénu. Při píchnutí však musíte vyměnit celou duši, což je nepatrně náročnější.
 • Pěnová kolečka jsou vyrobena z pevné a pružící pěny a hodí se především na procházky ve městě. Výhodou je, že je nikdy nepíchnete, a tak máte prakticky bezúdržbový kočárek.
 • Pogumovaná kolečka hravě zvládnou i náročnější terén, a tak se nemusíte bát ani nerovností na chodníku. Jsou vyrobena z kvalitní gumy, která má dlouhou životnost.
 • Plastová kolečka jsou vhodná především pro jízdu ve městě, kde nejsou velké nerovnosti. Výhodou je, že nemusíte nic dofukovat ani se o nic starat – stačí pouze vyrazit do víru města.

Dětský kočárek - nafukovací kolečka
Nafukovací kolečka

Dětský kočárek - pěnová kolečka
Pěnová kolečka

Dětský kočárek - pogumovaná kolečka
Pogumovaná kolečka

Dětský kočárek - plastová kolečka
Plastová kolečka

Dětské kočárky mohou mít různý počet koleček

Dětské kočárky mají většinou buď 3, nebo 4 kolečka. Rodiče si často myslí, že tříkolové kočárky jsou méně stabilní, ale není to tak úplně pravda. Stabilitu kočárku ovlivňuje vyvážení a vzdálenost mezi jeho koly. Tříkolové kočárky jsou vhodné na běhání, in-line bruslení a do těžšího terénu – ocení je tak spíše sportovně založení rodiče.

Golfové kočárky mají většinou 6 koleček (vzadu zdvojená, vepředu jednoduchá) nebo 8 koleček (vzadu i vepředu zdvojená).

A co rukojeť? Dětské kočárky mají dvě rukojeti nebo jednu vcelku

Dětské kočárky mají buď dvě rukojeti, nebo jednu vcelku. Dvě rukojeti mají většinou jen golfové kočárky, a proto se jim také někdy říká golfové hole. Rukojeť vcelku je výhodnější v tom, že lze kočárek snadněji ovládat.

i

Pokud bude kočárek vozit více lidí s různou výškou, vybírejte modely s výškově nastavitelnou rukojetí, která zajistí maximálně pohodlnou cestu.

Skladné kočárky pro miminka i větší děti oceníte zejména při nedostatku místa

Pokud budete kočárek často skládat do auta, nebo jej doma uskladňovat, rozhodně se zaměřte na mechanismus skládání. Některé golfové a sportovní kočárky pro miminka i větší děti jdou složit jedním pohybem, u dalších kočárků se při jejich rozebírání můžete pěkně zapotit. Důležité jsou rovněž rozměry ve složeném stavu.

Ty nejlepší kočárky mají bezpečné a kvalitní pásy

Bezpečnost dítěte je na prvním místě, nejlepší kočárky proto poznáte mimo jiné i podle kvalitních pásů. Ty by měly být pro maximální komfort dítěte polstrované a mít nekomplikovaný mechanismus. Z čeho lze vybírat?

 • Tříbodové připoutání představuje připoutání dítěte přes ramena k pasu, nebo mezi nožičkami do pasu.
 • Pětibodové připoutání znamená připoutání od shora až dolů, tedy od ramen přes boky až mezi nožičky.

Bezpečnost především: dětský kočárek musí splňovat bezpečnostní normy

Každý dětský kočárek musí splňovat evropské normy (konkrétně se jedná o ČSN EN 1888-1). Mezi požadavky těchto norem patří: odolnost kovu proti korozi a poškrábání, zaoblené (případně zakryté) hrany a rohy, pevně připevněné malé části, napnutý vnitřní potah, minimální (nejlépe žádné) mezery v kočárku a blokovatelná rukojeť při polohování.

Dětský kočárek, a to především ten golfový a sportovní, vybírejte také s ohledem na snadnou údržbu. V kočárku se nejspíš bude jíst a pít, proto by jeho potahy měly jít sundat a vyprat.

Některé dětské kočárky můžete také snadno polohovat

Polohovací dětské kočárky se snadno přizpůsobí aktuálním potřebám dítěte. Hodí se proto například na delší procházky a na výlety. Jedná se většinou o polohování opěrky zad, a to až do 5 různých poloh, či polohování opěrky nohou, aby dítěti nevisely nohy dolů z kočárku a mohlo klidně spinkat.

i

Je panenka největším kamarádem vaší malé holčičky? Potom se neváhejte podívat na kočárky pro panenky, které jsou krásné, lehké a snadno se ovládají. Na své si přijdou i domácí mazlíčci, pro které existuje kočárek pro psy.

Kočárky pro miminka i větší děti nabízí doplňky, které vám zpříjemní procházky

Příslušenství ke kočárku vám zpříjemní procházky v každém počasí. Díky němu bude dítě v teple, nebude oslněno sluncem a může si po cestě i hrát. Jaké doplňky kočárky pro miminka i větší děti nabízí?

 • Korbičky a stříšky slouží jako doplňkové zboží ke stávajícím kočárkům. V letním období stříšku vytvářející stín jistě oceníte. Korbičku naopak můžete využít ke sportovním kočárkům či jako náhradní.
 • Fusaky patří mezi nezbytnou dětskou výbavičku. Neslouží pouze v zimním období, můžete pořídit i celoroční či letní kousek. Pro fusak platí, že reguluje tělesnou teplotu v každém počasí.
 • Rukávníky a nánožníky chrání před zimou nejen miminko, ale také toho, kdo kočárek řídí. Nánožník udržuje miminko od pasu dolů v teple, rukávník pak slouží k ochraně „řidičových” rukou před zimou.
 • Deky udržují miminko v teple, dodávají mu pocit bezpečí a také jej chrání. Mají velmi multifunkční využití, jelikož jsou vhodné nejen do kočárku, ale také do postýlky či při cestování.
 • Podložky jsou skvělým pomocníkem při údržbě. Slouží jako ochrana svrchního potahu proti znečištění a mechanickému poškození. Díky nim budou navíc děti v pohodlí a teple.
 • Přebalovací tašky na kočárek jsou nezbytným pomocníkem při procházkách. Do tašky totiž umístíte veškeré nezbytnosti, které byste mohli na cestách potřebovat. Na kratší vycházky vám postačí praktický organizér.
 • Držáky ocení každý rodič. Cestou na procházku si totiž můžete dopřát lahodnou kávu či osvěžující nápoj, nebo držák využít pro umístění pitíčka pro vaši ratolest – oba tak můžete mít volné ruce.
 • Hračky perfektně zabaví miminko i při delších procházkách. Stačí je jednoduše zavěsit na kočárek – mohou navíc vydávat různé zvuky či melodie, které si vaše děťátko zamiluje.
 • Pláštěnky, moskytiéry, slunečníky ochrání vaše dítě před nepříjemnými vnějšími vlivy – déšť, sluníčko ani nepříjemný hmyz vám už v procházce bránit nebudou.
 • Další příslušenství ke kočárku zahrnuje například: madlo, stoupátko, stříšku, houpače ke kočárku, úložný košík na drobnosti, hrací pult nebo například adaptér na kočárek pro autosedačku.

i

Lyže ke kočárku jsou ideálním řešením v případě pobytu na horách. Díky nim totiž můžete s kočárkem chodit snadno ve sněhu, protože máte zvýšenou mobilitu. Snadno se montují a hodí se pro různé druhy koleček.

A co design? V nabídce jsou luxusní kočárky a spousta různých odstínů

V dnešní době máte na výběr mnoho různých designů a odstínů. V nabídce jsou nejen luxusní kočárky v elegantních zpracováních s promyšlenými detaily, ale i nádherně barevné kočárky, ze kterých si vybere každý. V poslední době se těší velké oblibě také nádherné retro kočárky, které vás vrátí o několik let zpátky.

Čím se liší kočárky pro miminka? Chlapečky v růžovém modelu asi jen tak neuvidíte

Přemýšlíte, čím se designově dále liší kočárky pro miminka? Chlapečky v růžovém modelu jen tak nespatříte, naopak u děvčátek se s ním setkáte celkem běžně. Samozřejmě zde neplatí, že holčičky musí být v růžové a chlapci v modré. Zejména u kočárků není barevný odstín tolik důležitý, a tak se nemusíte bát experimentovat.

Sháníte levné kočárky? Bazar je skvělým místem, kde naleznete nádherné zboží za zlomek ceny. Pokud vás při výběru zajímá názor zákazníků, přečtěte si, co říkají na dětské kočárky recenze.

Jak pečovat o dětské kočárky?

Péče o dětské kočárky je ve všech případech velmi obdobná. Dbejte na to, aby kočárek zbytečně nepromoknul (když se stane, pořádně jej vysušte). V případě praní jednotlivých částí volte maximální teplotu 30 °C a šetrný prací prostředek. Všechny namáhané kovové části promazávejte a věnujte se i kontrole koleček včetně ložisek.

i

Jaké modely jsou oblíbené u zákazníků? Podívejte se na nejprodávanější kočárky.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kočárek - sportovní, do terénu, hluboká, sportovní korbička, pogumovaná otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 23 kg, rozměry (složený) 88 × 61 × 39 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, držák na pití a úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,55 kg
4 599,-

2.
MoMi ESTELLE černý Skladem 5 ks
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
-13 %
2 989,-
2 599,-

3.
Lionelo Annet Plus Dreamin Skladem > 5 ks
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, pogumovaná otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 105 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 44 × 57 × 90 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 10,36 kg
-28 %
4 149,-
2 989,-

Další nejprodávanější
496 položek
4,5 15×
HAUCK Sporťák Rapid 3R black
Kočárek - sportovní, do terénu, hluboká, sportovní korbička, pogumovaná otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 23 kg, rozměry (složený) 88 × 61 × 39 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, držák na pití a úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,55 kg
4 599,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY18067
Thule Urban Glide 2 Majolica Blue on Aluminum - Kočárek Doručení na
prodejnu zdarma
4,6
Thule Urban Glide 2 Majolica Blue on Aluminum
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, jde složit jednou rukou, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 34 × 69 × 87 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, ruční brzda, nánožník a úložný košík součástí, hmotnost 11 kg
21 090,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13264
Hauck Sporťák CZ Edice Runner 2 Melange grey - Kočárek Varianty
4,7 19×
Hauck Sporťák CZ Edice Runner 2 Melange grey
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 47 × 59 × 87 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,1 kg
Zlevněno -4 %
5 199,- 5 399,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls6249
MoMi ESTELLE černý - Kočárek
Varianty
4,7 13×
MoMi ESTELLE černý
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 2 209,-
Zlevněno -13 %
2 599,- 2 989,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18752
3,0
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 černý
Kočárek trojkombinace - do města, hluboká, sportovní korbička, autosedačka, gumová otočná kola, celoodpružený, pro vysoké rodiče, možnost posazení po a proti směru, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 48 × 65 × 110 cm (V׊×D), pláštěnka, úložný košík a přebalovací taška součástí, hmotnost 8 kg
5 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRArcgten20
5,0
Zopa Move Cross Gray
Kočárek - sportovní, do terénu, gumová otočná kola s aretací, celoodpružený, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, polohování opěrky nohou a zad, maximální výška rukojeti 100 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 36 × 57 × 63 cm (V׊×D), nánožník, pláštěnka a úložný košík součástí, hmotnost 11,5 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 4 941,-
7 059,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls141
3,6
HAUCK Sporťák Runner Black/Neon Yellow
Kočárek - sportovní, do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 23 kg, rozměry (složený) 44 × 60 × 88 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 10,7 kg
Zlevněno -14 %
4 989,- 5 779,-
Skladem poslední kus
Objednací kód: BABY18316
4,8
Cybex Eezy S+ 2 Lava Mid Grey
Kočárek trojkombinace - do města, sportovní korbička, gumová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 105 cm, rozměry (složený) 60 × 45 × 33 cm (V׊×D), rám kočárku a sportovní sedačka součástí, hmotnost 7,6 kg
9 889,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: HRAkc01471
MoMi ESTELLE zelený se zlatým rámem - Kočárek
Varianty
4,7 11×
MoMi ESTELLE zelený se zlatým rámem
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 2 209,-
Zlevněno -13 %
2 599,- 2 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18919
Lionelo Annet Plus Stone Caramel - Kočárek Varianty
5,0
Lionelo Annet Plus Stone Caramel
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 110 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 45 × 58 × 84 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
Zlevněno -1 %
2 959,- 2 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10277
3,0
ABC Design Salsa 4 Air Nature 2024 + adaptér na autosedačku zdarma
Kočárek dvojkombinace - do města a do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací kola s aretací, celoodpružený, jde složit jednou rukou, polohování opěrky do plného lehu, nastavitelná rukojeť, rám kočárku, korbička, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení autosedačky (vajíčka), hmotnost 14,5 kg
19 990,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: HRAls4818
MoMi ESTELLE šedý - Kočárek Varianty
4,7 13×
MoMi ESTELLE šedý
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Koupit s kódem ALZADNY15 2 201,-
Zlevněno -4 %
2 589,- 2 689,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18754
5,0
TUTIS UNO3+ 2v1 Nougat
Kočárek - kombinovaný, do města, gelová otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, polohování opěrky zad, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 120 cm, délka korby 84 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 41 × 60 × 83 cm (V׊×D), nánožník, držák na pití, pláštěnka, moskytiéra a úložný košík součástí, hmotnost 11 kg
15 090,-
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: BABY3504
Lionelo Annet Plus Golden Moments - Kočárek Varianty
5,0
Lionelo Annet Plus Golden Moments
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 110 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 45 × 58 × 84 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
4 319,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: HRAls5370
5,0
HAUCK Rapid 4D Air Black
Kočárek - sportovní, do města, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 113 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 34 × 57 × 83 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, držák na pití a úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 10,3 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 3 499,-
4 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY23012
3,0
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 béžový/hnědý
Kočárek trojkombinace - do města, hluboká, sportovní korbička, autosedačka, gumová otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, možnost posazení po a proti směru, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 48 × 65 × 110 cm (V׊×D), nánožník, pláštěnka, úložný košík, přebalovací taška a taška na kočárek součástí, hmotnost 8 kg
5 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRArcgten18
Lionelo Irma Dreamin - Kočárek Varianty
5,0
Lionelo Irma Dreamin
Kočárek - golfový, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 105 cm, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 31 × 23 × 105 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, moskytiéra, úložný košík a taška na kočárek součástí, hmotnost 7 kg
1 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls1055
LIONELO ELIA Graphite - Kočárek Varianty
4,2
LIONELO ELIA Graphite
Kočárek - golfový, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 105 cm, rozměry (složený) 21 × 21 × 101 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, moskytiéra a úložný košík součástí, hmotnost 5 kg
1 749,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY11520
LIONELO Annet Tour Black Carbon - Kočárek Varianty
4,7
LIONELO Annet Tour Black Carbon
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, gelová otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky nohou do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 89 × 58 × 45 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití, moskytiéra a úložný košík součástí, hmotnost 12,5 kg
3 889,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY22410
3,7
Lionelo Cloe Beige Sand
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, gumová otočná kola s aretací, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 108 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 34 × 55 × 60 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
4 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5373
3,0
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 šedý
Kočárek trojkombinace - do města, hluboká, sportovní korbička, autosedačka, gumová otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, možnost posazení po a proti směru, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 48 × 65 × 110 cm (V׊×D), nánožník, pláštěnka, úložný košík, přebalovací taška a taška na kočárek součástí, hmotnost 8 kg
5 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRArcgten21
3,0
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 černý/černý
Kočárek trojkombinace - do města, hluboká, sportovní korbička, autosedačka, gumová otočná kola, pro vysoké rodiče, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 48 × 65 × 110 cm (V׊×D), pláštěnka, úložný košík a přebalovací taška součástí, hmotnost 15 kg
5 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRArcgten24
HAUCK Runner 2 Mickey Mouse Olive - Kočárek Varianty
4,7 19×
HAUCK Runner 2 Mickey Mouse Olive
Kočárek - sportovní, do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 111 cm, maximální hmotnost dítěte 25 kg, rozměry (složený) 87 × 59 × 47 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,1 kg
6 349,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY23019
HAUCK Sporťák Sport blue - Kočárek Varianty
4,2
HAUCK Sporťák Sport blue
Kočárek - sportovní, do města, hluboká, sportovní korbička, plastová otočná kola s aretací, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 81 × 45 × 24 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 5,9 kg
1 749,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY18073

Kočárky

těhotenstvíPreeklampsie – nemoc ohrožující matku i plod Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen a souvisí s poruchou funkce placenty. O tom, co konkrétně preeklampsie je, jaké jsou její projevy a které ženy spadají do rizikové skupiny blíže informuje náš...
V našem cyklu Těhotenství týden po týdnu jsme se přenesli již do začátku druhého měsíce. Pokud jste dosud ještě nevěděla, že jste těhotná, první příznaky těhotenství jako jsou vynechaná menstruace, bolavá prsa či bolest břicha vám tohle možná napoví. V 5....
Letecká doprava je dnes zcela běžná a dostupná, ať už létáme za odpočinkem, nebo pracovně. Ale možná si kladete otázku, jak je to s létáním v těhotenství. Zda létání nepředstavuje riziko pro vaše nenarozené dítě. Cestování letadlem se nemusíte obávat ani když...
těhotenstvíTěhotenství týden po týdnu Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského období, měsíc za měsícem, týden po týdnu. Dozvíte, co je pro konkrétní týden těhotenství charakteristické, jak probíhá vývoj miminka i jaké změny se odehrávají v matčině...
Zvláště prvorodičky trápí ke konci těhotenství seznam věcí, které by si měly sbalit do porodnice. Kdy sbalit tašku do porodnice? Dá se taška do porodnice i koupit? A jak by měla výbava do porodnice vypadat? Přinášíme kompletní seznam a praktické tipy několikanásobných...
BEBA COMFORT HM-O je přesně to, co doposud maminkám na našem trhu chybělo. Jde o náhradní kojenecké mléko v tekuté formě, které je připraveno k okamžitému podání v jakékoliv situaci.
Více článků Všechny články

Kočárky

V kategorii Kočárky máme právě teď na Alza.cz celkem 496 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kočárky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kočárky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kočárky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kočárky recenze
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací