S větrem o závod

Kočárky

Vybrat kočárek bývá pro nastávající rodiče jedním z nejtěžších úkolů. Kombinovaný, nebo sportovní? Tři kolečka, nebo čtyři? Vyznat se mezi tolika typy, značkami a parametry může být pěkný oříšek. Poradíme vám, jak se mezi kočárky zorientovat a na co se zaměřit při samotném výběru.

Pokračovat

Jak vybrat kočárek? Prvním krokem je zvolit správný typ

Prvním krokem, jak vybrat kočárek, je zvolit si takový typ, který právě potřebujete. Na výběr máte několik druhů, z nichž každý je vhodný pro jinou věkovou kategorii a k jinému účelu. Jaké kočárky naleznete v nabídce?

Hluboký kočárek využijete ihned po narození miminka

Hluboké kočárky jsou vhodné pro miminka od narození do přibližně 6 měsíců – poté chce dítě objevovat okolní svět. Jsou typické větším prostorem a vyšším odpružením, což oceníte zejména při houpání a procházkách. Nevýhodou je, že hluboký kočárek má horší skladnost a za pár měsíců budete muset kupovat jiný.

i

Kočárky pro dvojčata či sourozence ocení maminky více dětí

Kočárky pro dvojčata či sourozenecké kočárky ocení všichni rodiče, kteří mají více dětí. V tomto typu kočárku můžete vozit děti buď vedle sebe, nebo za sebou. Kočárek pro dvojčata má nevýhodu ve složitější manipulaci, a to zejména při cestování.

Kombinované kočárky aneb z hlubokého na sportovní za pár minut

Kombinované kočárky představují několik typů v jednom. Největší výhodou je, že je využije novorozené miminko, kojenec i dítě do 3 let – proto patří mezi nejoblíbenější modely. V nabídce naleznete dětské kočárky 3v1 a 2v1.

 • Kočárky ve dvojkombinaci zahrnují kromě podvozku hlubokou a sportovní korbu. Až tedy dítě vyroste z hlubokého kočárku, snadno a během pár minut proměníte dětský kočárek 2v1 v krásný sporťák.
 • Kočárky ve trojkombinaci obsahují nejen hlubokou a sportovní korbu, ale jejich součástí je také dětská autosedačka. Dětský kočárek 3v1 je tedy vhodný zejména pro rodiče, kteří cestují autem.

Sportovní kočárek se perfektně hodí k celé řadě různých aktivit

Sportovní kočárky většinou rodiče kupují po dosloužení hlubokého kočárku. Děti v nich jezdí nejdéle, a proto by měly být komfortní a kvalitně zpracované. Zaměřte se především na opěrku, která bývá polohovatelná až do úplného lehu, aby v kočárku mohlo dítě i spát. Sportovní kočárek využijete při různých aktivitách.

 • Některé modely sportovních kočárků umožňují nastavit směr jízdy dítěte. Buď se jedná o systém s přehazovací rukojetí na obě strany, nebo o předělání samotné sportovní sedačky čelem či zády k vám.

Jestliže budete s kočárkem provozovat jakýkoliv sport, tedy například běhat nebo bruslit, volte sportovní kočárek s praktickou ruční brzdou na rukojeti.

Dětský kočárek do terénu využijete především na výlety v přírodě

Kočárky do terénu jsou vhodné pro všechny rodiče, kteří chtějí se svými dětmi podnikat výlety v přírodě. Takový dětský kočárek do terénu by měl mít větší průměr kol, která mají nejlépe pěnovou výplň, kvalitní odpružení, jež brání otřesům a kývání ze strany na stranu a co nejméně spojů/kloubů, aby vám po cestě nic nevrzalo.

Golfový dětský kočárek se pyšní skladností a snadnou manipulací

Golfové kočárky mají řadu výhod, mezi které patří především skladnost, snadná manipulace a nízká hmotnost. Není příliš vhodný na celodenní ježdění, využívat jej budete spíše při kratších procházkách či cestování. Některé typy umožňují polohování zad a nohou. Golfové dětské kočárky (golfky) jsou určené především pro děti, které již umí sedět.

Hluboký dětský kočárek
Hluboký kočárek

Kombinované dětské kočárky
Kombinovaný kočárek

Sportovní dětský kočárek
Sportovní kočárek

Golfový dětský kočárek
Golfový kočárek

Nejlepší kočárky mají 3 rysy – nízkou hmotnost, vysokou nosnost a správné rozměry

Nejlepší kočárky se vyznačují zejména 3 vlastnostmi – nízkou hmotností, vysokou nosností a správnými rozměry. Tyto vlastnosti oceníte zejména, pokud budete kočárek nosit do patra, do schodů k výtahu, do MHD, nebo i jen nakládat do auta – čím bude lehčí, tím lepší. Co byste o parametrech měli vědět?

 1. Hmotnost kočárku nepodceňujte, ať se jízda nestane vaší noční můrou. Nezapomeňte k samotné hmotnosti, která se pohybuje od 6 do cca 18 kg, připočíst také váhu dítěte.
 2. Nosnost u hlubokých kočárků řešit příliš nemusíte, ovšem při výběru dalších typů ji neopomínejte. Běžná nosnost je do 15 kg, ovšem některé modely vydrží 20 kg a více – vždy je lepší vyšší nosnost.
 3. Rozměry jsou velmi důležité. Velké kočárky pro miminka zajistí vám i vaší ratolesti větší pohodlí. Celkové rozměry pak zjišťujte z důvodu skladnosti. Vybírejte také správnou výšku, ať se nehrbíte.

Kvalitní dětské kočárky mívají nepromokavý a omyvatelný materiál

Kvalitní dětské kočárky se pyšní tím, že jsou zhotoveny z nepromokavého materiálu, a tak se nemusíte bát vyrazit na procházku i v dešti. Materiál bývá také často omyvatelný, což vám usnadní práci především při údržbě. Kočárek pro miminko lze často celý svléknout a povlak jednoduše hodit do pračky.

Kočárky tříděné podle výrobce vás budou zajímat v případě, že již máte vybraného jasného favorita nebo dobré předchozí zkušenosti.

Kočárky pro miminka i větší děti potřebují především vhodná kolečka

Kolečka si zaslouží více pozornosti, než by se na první pohled mohlo zdát. Kočárky pro miminka i větší děti se správnými kolečky přispívají ke komfortu dítěte i ke snadnější ovladatelnosti. Na co se zaměřit při výběru?

Fixní, nebo otočná kolečka? Záleží, kde kočárek využíváte

Kočárek může mít buďto fixní, nebo otočná kolečka. Výběr závisí především na tom, v jakém terénu jezdíte.

 • Fixní kolečka zjednodušují jízdu v terénu – kočárek s pevnými koly se ale o něco hůř ovládá na rovině.
 • Otočná kolečka usnadňují ovládání kočárku na rovině – můžete se s ním v podstatě otočit na místě.

i

Pokud chcete chodit na procházky i do terénu, dbejte na to, aby šla otočná kolečka zaaretovat, tedy zablokovat proti samovolnému otáčení.

Hledáte kočárek do města, nebo spíše do terénu? Vyberte správný materiál koleček

Při výběru koleček si také položte otázku, zda kočárek využíváte do města, nebo spíše do terénu – dle toho se odvíjí vhodný materiál.

 • Nafukovací kolečka jsou ideální do parků a na lesní cesty. Velmi oblíbená jsou také při sportování či procházkách v terénu. Při píchnutí však musíte vyměnit celou duši, což je nepatrně náročnější.
 • Pěnová kolečka jsou vyrobena z pevné a pružící pěny a hodí se především na procházky ve městě. Výhodou je, že je nikdy nepíchnete, a tak máte prakticky bezúdržbový kočárek.
 • Pogumovaná kolečka hravě zvládnou i náročnější terén, a tak se nemusíte bát ani nerovností na chodníku. Jsou vyrobena z kvalitní gumy, která má dlouhou životnost.
 • Plastová kolečka jsou vhodná především pro jízdu ve městě, kde nejsou velké nerovnosti. Výhodou je, že nemusíte nic dofukovat ani se o nic starat – stačí pouze vyrazit do víru města.

Dětský kočárek - nafukovací kolečka
Nafukovací kolečka

Dětský kočárek - pěnová kolečka
Pěnová kolečka

Dětský kočárek - pogumovaná kolečka
Pogumovaná kolečka

Dětský kočárek - plastová kolečka
Plastová kolečka

Dětské kočárky mohou mít různý počet koleček

Dětské kočárky mají většinou buď 3, nebo 4 kolečka. Rodiče si často myslí, že tříkolové kočárky jsou méně stabilní, ale není to tak úplně pravda. Stabilitu kočárku ovlivňuje vyvážení a vzdálenost mezi jeho koly. Tříkolové kočárky jsou vhodné na běhání, in-line bruslení a do těžšího terénu – ocení je tak spíše sportovně založení rodiče.

Golfové kočárky mají většinou 6 koleček (vzadu zdvojená, vepředu jednoduchá) nebo 8 koleček (vzadu i vepředu zdvojená).

A co rukojeť? Dětské kočárky mají dvě rukojeti nebo jednu vcelku

Dětské kočárky mají buď dvě rukojeti, nebo jednu vcelku. Dvě rukojeti mají většinou jen golfové kočárky, a proto se jim také někdy říká golfové hole. Rukojeť vcelku je výhodnější v tom, že lze kočárek snadněji ovládat.

i

Pokud bude kočárek vozit více lidí s různou výškou, vybírejte modely s výškově nastavitelnou rukojetí, která zajistí maximálně pohodlnou cestu.

Skladné kočárky pro miminka i větší děti oceníte zejména při nedostatku místa

Pokud budete kočárek často skládat do auta, nebo jej doma uskladňovat, rozhodně se zaměřte na mechanismus skládání. Některé golfové a sportovní kočárky pro miminka i větší děti jdou složit jedním pohybem, u dalších kočárků se při jejich rozebírání můžete pěkně zapotit. Důležité jsou rovněž rozměry ve složeném stavu.

Ty nejlepší kočárky mají bezpečné a kvalitní pásy

Bezpečnost dítěte je na prvním místě, nejlepší kočárky proto poznáte mimo jiné i podle kvalitních pásů. Ty by měly být pro maximální komfort dítěte polstrované a mít nekomplikovaný mechanismus. Z čeho lze vybírat?

 • Tříbodové připoutání představuje připoutání dítěte přes ramena k pasu, nebo mezi nožičkami do pasu.
 • Pětibodové připoutání znamená připoutání od shora až dolů, tedy od ramen přes boky až mezi nožičky.

Bezpečnost především: dětský kočárek musí splňovat bezpečnostní normy

Každý dětský kočárek musí splňovat evropské normy (konkrétně se jedná o ČSN EN 1888-1). Mezi požadavky těchto norem patří: odolnost kovu proti korozi a poškrábání, zaoblené (případně zakryté) hrany a rohy, pevně připevněné malé části, napnutý vnitřní potah, minimální (nejlépe žádné) mezery v kočárku a blokovatelná rukojeť při polohování.

Dětský kočárek, a to především ten golfový a sportovní, vybírejte také s ohledem na snadnou údržbu. V kočárku se nejspíš bude jíst a pít, proto by jeho potahy měly jít sundat a vyprat.

Některé dětské kočárky můžete také snadno polohovat

Polohovací dětské kočárky se snadno přizpůsobí aktuálním potřebám dítěte. Hodí se proto například na delší procházky a na výlety. Jedná se většinou o polohování opěrky zad, a to až do 5 různých poloh, či polohování opěrky nohou, aby dítěti nevisely nohy dolů z kočárku a mohlo klidně spinkat.

i

Je panenka největším kamarádem vaší malé holčičky? Potom se neváhejte podívat na kočárky pro panenky, které jsou krásné, lehké a snadno se ovládají. Na své si přijdou i domácí mazlíčci, pro které existuje kočárek pro psy.

Kočárky pro miminka i větší děti nabízí doplňky, které vám zpříjemní procházky

Příslušenství ke kočárku vám zpříjemní procházky v každém počasí. Díky němu bude dítě v teple, nebude oslněno sluncem a může si po cestě i hrát. Jaké doplňky kočárky pro miminka i větší děti nabízí?

 • Korbičky a stříšky slouží jako doplňkové zboží ke stávajícím kočárkům. V letním období stříšku vytvářející stín jistě oceníte. Korbičku naopak můžete využít ke sportovním kočárkům či jako náhradní.
 • Fusaky patří mezi nezbytnou dětskou výbavičku. Neslouží pouze v zimním období, můžete pořídit i celoroční či letní kousek. Pro fusak platí, že reguluje tělesnou teplotu v každém počasí.
 • Rukávníky a nánožníky chrání před zimou nejen miminko, ale také toho, kdo kočárek řídí. Nánožník udržuje miminko od pasu dolů v teple, rukávník pak slouží k ochraně „řidičových” rukou před zimou.
 • Deky udržují miminko v teple, dodávají mu pocit bezpečí a také jej chrání. Mají velmi multifunkční využití, jelikož jsou vhodné nejen do kočárku, ale také do postýlky či při cestování.
 • Podložky jsou skvělým pomocníkem při údržbě. Slouží jako ochrana svrchního potahu proti znečištění a mechanickému poškození. Díky nim budou navíc děti v pohodlí a teple.
 • Přebalovací tašky na kočárek jsou nezbytným pomocníkem při procházkách. Do tašky totiž umístíte veškeré nezbytnosti, které byste mohli na cestách potřebovat. Na kratší vycházky vám postačí praktický organizér.
 • Držáky ocení každý rodič. Cestou na procházku si totiž můžete dopřát lahodnou kávu či osvěžující nápoj, nebo držák využít pro umístění pitíčka pro vaši ratolest – oba tak můžete mít volné ruce.
 • Hračky perfektně zabaví miminko i při delších procházkách. Stačí je jednoduše zavěsit na kočárek – mohou navíc vydávat různé zvuky či melodie, které si vaše děťátko zamiluje.
 • Pláštěnky, moskytiéry, slunečníky ochrání vaše dítě před nepříjemnými vnějšími vlivy – déšť, sluníčko ani nepříjemný hmyz vám už v procházce bránit nebudou.
 • Další příslušenství ke kočárku zahrnuje například: madlo, stoupátko, stříšku, houpače ke kočárku, úložný košík na drobnosti, hrací pult nebo například adaptér na kočárek pro autosedačku.

i

Lyže ke kočárku jsou ideálním řešením v případě pobytu na horách. Díky nim totiž můžete s kočárkem chodit snadno ve sněhu, protože máte zvýšenou mobilitu. Snadno se montují a hodí se pro různé druhy koleček.

A co design? V nabídce jsou luxusní kočárky a spousta různých odstínů

V dnešní době máte na výběr mnoho různých designů a odstínů. V nabídce jsou nejen luxusní kočárky v elegantních zpracováních s promyšlenými detaily, ale i nádherně barevné kočárky, ze kterých si vybere každý. V poslední době se těší velké oblibě také nádherné retro kočárky, které vás vrátí o několik let zpátky.

Čím se liší kočárky pro miminka? Chlapečky v růžovém modelu asi jen tak neuvidíte

Přemýšlíte, čím se designově dále liší kočárky pro miminka? Chlapečky v růžovém modelu jen tak nespatříte, naopak u děvčátek se s ním setkáte celkem běžně. Samozřejmě zde neplatí, že holčičky musí být v růžové a chlapci v modré. Zejména u kočárků není barevný odstín tolik důležitý, a tak se nemusíte bát experimentovat.

Sháníte levné kočárky? Bazar je skvělým místem, kde naleznete nádherné zboží za zlomek ceny. Pokud vás při výběru zajímá názor zákazníků, přečtěte si, co říkají na dětské kočárky recenze.

Jak pečovat o dětské kočárky?

Péče o dětské kočárky je ve všech případech velmi obdobná. Dbejte na to, aby kočárek zbytečně nepromoknul (když se stane, pořádně jej vysušte). V případě praní jednotlivých částí volte maximální teplotu 30 °C a šetrný prací prostředek. Všechny namáhané kovové části promazávejte a věnujte se i kontrole koleček včetně ložisek.

i

Jaké modely jsou oblíbené u zákazníků? Podívejte se na nejprodávanější kočárky.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
ZOPA Cyrrus Rocky Grey Skladem > 5 ks
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 102 cm, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 8,8 kg
3 289,-

2.
Kinderkraft Prime 3v1 beige Na cestě 1 ks Očekáváme 31.01.2022
Kočárek trojkombinace do města, nafukovací otočná kola, délka korby 88 cm, max. výška rukojeti 105 cm, posazení po a proti směru sport. kočárku, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, s ruční brzdou, pro děti do 15 kg, hmotnost 12 kg
12 190,-

3.
Bomimi BEFI stripe/grey Skladem > 5 ks
Kočárek golfový do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 98 cm, polohování opěrky zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 5,8 kg
1 599,-

Další nejprodávanější
301 položek
Bomimi BEFI stripe/grey - Kočárek
Varianty
Bomimi BEFI stripe/grey
Kočárek golfový do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 98 cm, polohování opěrky zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 5,8 kg

1 599,- bez DPH 1 321,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10604
KINDERKRAFT Kočárek sportovní Grande LX Grey - Kočárek Varianty
KINDERKRAFT Kočárek sportovní Grande LX Grey
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 100 cm, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9,9 kg

4 289,- bez DPH 3 545,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY13812
ZOPA Cyrrus Rocky Grey - Kočárek
Varianty
ZOPA Cyrrus Rocky Grey
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 102 cm, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 8,8 kg

3 289,- bez DPH 2 718,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY12147
CYBEX Talos S Lux BLK Deep Black 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Talos S Lux BLK Deep Black 2021
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 14,2 kg

12 990,- bez DPH 10 736,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY13695
Kinderkraft 3v1 XMOOV 2020 Grey - Kočárek Varianty
Kinderkraft 3v1 XMOOV 2020 Grey
Kočárek trojkombinace do města, nafukovací otočná kola s aretací, délka korby 90 cm, max. výška rukojeti 116 cm (pro vysoké rodiče), celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 17,5 kg

7 799,- bez DPH 6 445,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY9965
CYBEX Balios S Lux SLV Soho Grey 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux SLV Soho Grey 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

12 190,- bez DPH 10 074,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13689
CYBEX Balios S Lux BLK Deep Black 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux BLK Deep Black 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

10 890,- bez DPH 9 000,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13685
CYBEX Balios S Lux BLK Soho Grey 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux BLK Soho Grey 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

10 890,- bez DPH 9 000,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13684
CYBEX Eezy S Twist+ 2 BLK Deep Black 2021
Kočárek sportovní do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 8,6 kg

10 890,- bez DPH 9 000,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY13679
Zopa Move Night Black / Black
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 10 kg

6 490,- bez DPH 5 364,-
1 ks
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY9050
Britax Römer B-Agile M -Navy - Kočárek Varianty
Britax Römer B-Agile M -Navy
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 102 cm, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 10 kg

7 490,- bez DPH 6 190,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY9461
EASYWALKER Jackey Pebble Grey - Kočárek Varianty
EASYWALKER Jackey Pebble Grey
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola, polohování opěrky nohou a zad, hmotnost 7,5 kg

8 490,- bez DPH 7 017,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY17259
KINDERKRAFT Kočárek sportovní Grande LX Burgundy - Kočárek Varianty
KINDERKRAFT Kočárek sportovní Grande LX Burgundy
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 100 cm, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9,9 kg

4 289,- bez DPH 3 545,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY13811
Kinderkraft Lite Up Pink 2019 - Kočárek
Varianty
Kinderkraft Lite Up Pink 2019
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola, max. výška rukojeti 100 cm, polohování opěrky zad, pro děti do 15 kg, hmotnost 6,08 kg

2 499,- bez DPH 2 065,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Ústí nad Labem
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY11483
HAUCK Sporťák Sport red - Kočárek Varianty
HAUCK Sporťák Sport red
Kočárek sportovní do města, plastová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, pro děti do 15 kg, hmotnost 5,9 kg

1 699,- bez DPH 1 404,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY18072
NOORDI Fjordi III 3v1, Grey - Kočárek Varianty
NOORDI Fjordi III 3v1, Grey
Kočárek trojkombinace do terénu, gelová otočná kola s aretací, délka korby 85 cm, max. výška rukojeti 121 cm (pro vysoké rodiče), posazení po a proti směru sport. kočárku, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, pro děti do 15 kg, hmotnost 13,7 kg

22 690,- bez DPH 18 752,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY167400
ABC DESIGN Salsa 4 Air Nature Fashion 2021 - Kočárek Varianty
ABC DESIGN Salsa 4 Air Nature Fashion 2021
Kočárek kombinovaný do terénu, nafukovací otočná kola, délka korby 77 cm, max. výška rukojeti 110 cm (pro vysoké rodiče), polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 14,5 kg

19 490,- bez DPH 16 107,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY15139
TUTIS Viva Life III 2v1, Espresso - Kočárek Varianty
TUTIS Viva Life III 2v1, Espresso
Kočárek dvojkombinace do města a do terénu, gelová otočná kola s aretací, délka korby 86 cm, max. výška rukojeti 121 cm (pro vysoké rodiče), posazení po a proti směru sport. kočárku, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 11,6 kg

19 990,- bez DPH 16 521,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY167409
EASYWALKER sportovní Harvey3 Premium Jet Black - Kočárek Varianty
EASYWALKER sportovní Harvey3 Premium Jet Black
Kočárek sportovní do terénu, pěnová otočná kola, polohování opěrky nohou a zad, hmotnost 10,9 kg

21 990,- bez DPH 18 174,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY17484
Petite&Mars Grand II Platinum Indigo 2v1 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Grand II Platinum Indigo 2v1 2020
Kočárek dvojkombinace do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, délka korby 78 cm, max. výška rukojeti 107 cm, polohování opěrky nohou a zad, pro děti do 15 kg, hmotnost 12,3 kg

8 990,- bez DPH 7 430,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY9867
MAMAS & PAPAS Ocarro Onyx
Kočárek sportovní do města, gelová otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, pro děti do 22 kg, hmotnost 13,5 kg

19 990,- bez DPH 16 521,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY16563
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Charcoal - Kočárek Varianty
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Charcoal
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, pro děti do 20 kg, hmotnost 7 kg

11 989,- bez DPH 9 908,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY6323
CYBEX Balios S Lux SLV Deep Black 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux SLV Deep Black 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

12 190,- bez DPH 10 074,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13690
BabyJogger City Elite 2 - Carbon - Kočárek
Varianty
BabyJogger City Elite 2 - Carbon
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, s ruční brzdou, pro děti do 22 kg, hmotnost 12,13 kg

-18% 16 999,-
13 999,- bez DPH 11 569,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY15873

Kočárky

Star WarsHasbro Fan Zóna: Vše pro fanoušky Star Wars a Marvel Fan Zóna na Alza.cz je určena pro všechny oddané fanoušky Star Wars a Marvelu. Figurky, oblečení, doplňky...
Letecká doprava je dnes zcela běžná a dostupná, ať už létáme za odpočinkem, nebo pracovně. Ale možná si...
Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen...
těhotenstvíTěhotenství týden po týdnu Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského...
Zvláště prvorodičky trápí ke konci těhotenství seznam věcí, které by si měly sbalit do porodnice. Kdy...
BEBA COMFORT HM-O je přesně to, co doposud maminkám na našem trhu chybělo. Jde o náhradní kojenecké mléko...
Více článků Všechny články

Kočárky

V kategorii Kočárky máme právě teď na Alza.cz celkem 301 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kočárky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kočárky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kočárky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kočárky recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací