Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Pozor! Právě teď máme dopravu zdarma! Třeba na první vánoční dárky.

Média konvertory

Zobrazit katalog
Cena
-
Stav zboží
Značka
D-Link
(1)
NETGEAR
(2)
TP-LINK
(16)
ZyXEL
(1)
Před 8 hodinami objednala firma, Albrechtice v Jizerských horách
 
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
1 469,-



Před 1 dnem objednala firma, Praha 9 - Čakovice
 
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
1 469,-



Před 1 dnem objednala firma, Mariánské Lázně 1
 
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
1 477,-



Před 3 dny objednala firma, Praha 1 - Nové Město
 
TP-LINK TXM431-LR Skladem
U Vás 18.10.
2 199,-



Před 4 dny objednal Michal, Rovensko pod Troskami
 
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
1 469,-



Před 4 dny objednala firma, Praha 9 - Čakovice
 
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
1 469,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 9
 
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
1 477,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 10 - Vršovice
 
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
1 477,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 10 - Vršovice
 
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
1 469,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 10 - Vršovice
 
TP-LINK MC110CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
932,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 10 - Vršovice
 
TP-LINK MC100CM Skladem 2 ks
a na prodejně Ostrava
932,-



0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km
1 469,-

2.
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
1 477,-

3.
TP-LINK MC100CM Skladem 2 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
932,-

Další nejprodávanější
20 položek
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
Více než99%spolehlivost
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

1 469,- bez DPH 1 214,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

Poslední 2 kusy za tuto cenu
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 2 ks
a na prodejně Ostrava
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TXM431-SR
Modul MiniGBIC/ SFP+ 10GB Base SR (LC), 850nm Multi-mode, 300m

TP-LINK TXM431-SR - Modul
Nové
1 099,- bez DPH 908,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP811c
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem
U Vás 18.10.
Objednací kód: TP607g
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-11%
-11% 1 187,-
1 059,- bez DPH 875,-
Koupit
Skladem
U Vás 18.10.
Objednací kód: TP811
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
Objednací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

Poslední 2 kusy za tuto cenu
TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Více než98%spolehlivost
-19%
-19% 924,-
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP810
Zyxel SFP-SX-D
Převodník full duplex SFP 1000Base, LC

Zyxel SFP-SX-D - Převodník
Více než98%spolehlivost
1 590,- bez DPH 1 314,-
Koupit
Akční cena
Skladem
U Vás 18.10.
Objednací kód: VD105a
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Poslední 2 kusy za tuto cenu
1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP607g3
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

D-Link DEM-310GT - Převodník
-39%
-39% 2 229,-
1 365,- bez DPH 1 128,-
Koupit
Skladem 5 ks
Objednací kód: NN310g
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX

Poslední 2 kusy za tuto cenu
Netgear AGM731F - Modul
-2%
-2% 3 949,-
3 859,- bez DPH 3 189,-
Koupit
Skladem
U Vás 18.10.
Objednací kód: VF150
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC/ SFP+ 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

2 199,- bez DPH 1 817,-
Koupit
Skladem
U Vás 18.10.
Objednací kód: TP811d
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-10%
-10% 1 469,-
1 323,- bez DPH 1 093,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

TP-LINK MC100CM - Média konvertor
-52%
-52% 749,-
362,- bez DPH 299,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-17%
-17% 1 187,-
985,- bez DPH 814,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP811
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-20%
-20% 991,-
791,- bez DPH 654,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
-13%
-13% 737,-
641,- bez DPH 530,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP810b
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX

8 459,- bez DPH 6 991,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150b
 

Horké novinky týdne

TP-LINK TXM431-SR
1 099 Kč

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB0
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi