Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Dobrodružné romány

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Rychlé šípy (Komplet 3 alb) Posledních 24 ks Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Dramatizace tří zásadních příběhů, patřících k vrcholným dílům Jaroslava Foglara: Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství velkého Vonta. - Jaroslav Foglar, čte Filip Jančík, Ladislav Mrkvička, Ljuba Skořepová a další
-50%
199,-
99,-

2.
Prašina Posledních 29 ks Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh. - Vojtěch Matocha, čte Matouš Ruml
-50%
199,-
99,-

3.
Lovci Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Akční sci-fi Františka Kotlety ve stylu debutové legendární trilogie Bratrstvo krve. - František Kotleta, čte Josef Kaluža
225,-

Další nejprodávanější
85 položek
Značky a parametry
ALBATROS (3)
Audioberg (1)
Audiostory (4)
Epocha (1)
Fragment (6)
Kanopa (1)
Motto (2)
OneHotBook (6)
Paulinky (1)
Radioservis (12)
Supraphon (38)
Tebenas (1)
Tympanum (9)
Autor
Jules Verne (13)
Jaroslav Foglar (7)
Daniel Defoe (4)
Karel May (4)
Mark Twain (4)
Suzanne Collinsová (4)
Jack London (3)
Terry Pratchett (2)
Eduard Štorch (2)
J. R. R. Tolkien (2)

J. R. R. Tolkien

(* 3. ledna 1892 – 2. září 1973)
 

John Ronald Reuel Tolkien je považován za zakladatele žánru moderního fantasy. Kultovní anglický spisovatel byl významným jazykovědcem, znalcem staré angličtiny, severštiny a zároveň profesorem na Univerzitě v Oxfordu. V roce 1972 získal od královny Alžběty II. Řád britského impéria.

Od roku 1916 pracoval na svém celoživotním díle, mytologickém cyklu Kniha ztracených příběhů, později nazvaném Silmarillion (česky 2012). Syn Christopher Tolkien jej vydal až po smrti svého otce.

Knižní debut o mýtické Středozemi uvedl v roce 1937 pod názvem Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (česky 1978). Čtenáři byli poprvé seznámeni se zcela svébytným fantazijním světem, který měl vybudován vlastní historii, mytologii, jazyk i hierarchii jednotlivých říší.

Na nebývalý úspěch navázal trilogií Pán prstenů, která se skládá z dílů - Společenstvo Prstenu, Dvě věže a Návrat krále. Syn Christopher Tolkien se dále podílel na vydání tragických pověstí z pera jeho otce, které nesou název Húrinovy děti.

Tolkienovy knihy se rovněž dočkaly zfilmování, na kterém se podílel novozélandský režisér Peter Jackson. Dva z těchto titulů nabízíme i jako audioknihy – Pán prstenů: Společenstvo Prstenu a Hobit: Neočekávaná cesta

Rudyard Kipling (2)
Vladimír Hulpach (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Arnošt Lustig (1)
Arthur Conan Doyle (1)
Asa Larsson (1)
Cressida Cowell (1)
František Kotleta (1)

(* 1981, Bruntál)

František Kotleta je současný český spisovatel a představitel sci-fi literatury. O jeho skutečné existenci se však vedou nejrůznější teorie a spory. Kotletův autorský styl je velmi podobný tvorbě Jiřího Kulhánka, ke kterému bývá často přirovnáván.

Své čtenáře si získal trilogií s názvem Bratrstvo krve o upírovi Janu Bezzemkovi. Ten musí čelit invazi z vesmíru a postavit se Kartanům, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit.

Příznivce kontroverzní fantastiky zaujme také dvojdílným románem Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy jsou plné napětí, zbraní, kontaktních soubojů a nechybí v nich ani erotika a vytí vlkodlaků.

Franz-Olivier Giesbert (1)
Charles Martin (1)
Chloe Benjaminová (1)
Ilja Kučera ml. (1)
James M. Barrie (1)
Jaroslav Žák (1)
John Green (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Vítězslav Nezval (1)
Vlastimil Vondruška (1)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Wilkie Collins (1)
Adolf Branald (1)
Alexander Dumas (1)
Arnošt Goldflam (1)
C.S.Lewis (1)
Erich Kästner (1)
Charles Dickens (1)
Christopher Paolini (1)
James Fenimor Cooper (1)
Jiří Šrámek (1)
John Ronald Reuel Tolkien (1)
Josef Věromír Pleva (1)
Ondřej Neff (1)

Ondřej Neff

(* 26. dubna 1945, Praha)

Ondřej Neff je český spisovatel science-fiction, novinář a vydavatel internetového deníku Neviditelný pes a webzinu věnovaného digitální fotografii DigiNeff. Je synem spisovatele Vladimíra Neffa. Vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, kde získal titul PhDr. Působil v Československém rozhlase a na různých místech také jako fotograf, šéfredaktor (časopis Ikarie) nebo třeba redaktor deníku Mladá fronta DNES.

Ondřej Neff je všestranný autor v oblasti publicistiky a kultury a jednou z nejvýraznějších osobností české science-fiction. Jeho první knihy byly věnovány zejména mládeži. K žánru sci-fi se dostal přes svého oblíbeného autora Julese Vernea, o němž napsal také monografii Podivuhodný svět Julese Vernea.

Nejúspěšnějším Neffovým románem je Tma, katastrofická fantazie, která získala v roce 1998 ocenění Akademie science fiction, fantasy a hororu. Autor v ní vykresluje společenské katastrofy, jež by nastaly, kdyby v jediný okamžik na celém světě přestal fungovat elektrický proud. Z dalších jeho sci-fi jmenujme například Jádro pudla, Čtvrtý den až na věky, trilogie Milénium (Milénium - Země ohrožená, 1. díl), Zepelín na Měsíci, Bůh, s. r. o., Hvězda mého života nebo třeba Rekvalifikační kurz.

Otfried Preussler (1)
Peter Kopa (1)
Václav Knop (1)
Vlastimil Rada (1)
Zuzana Holasová (1)
Otakar Batlička (1)
Ivan Rössler (1)
Herman Melville (1)
Erich Maria Remarque (1)
Vojtěch Matocha (1)
Interpret
Jiří Adamíra (9)
Ladislav Mrkvička (9)
Martin Růžek (7)
Viktor Preiss (7)
Ondřej Kepka (7)
Jaroslava Adamová (6)
Otto Lackovič (6)
Otakar Brousek (5)
Petr Kostka (5)
Rudolf Hrušínský (5)
Tereza Bebarová (5)
Alois Švehlík (5)
Václav Postránecký (5)
Aleš Procházka (4)
Čestmír Řanda (4)
Hana Maciuchová (4)
Josef Větrovec (4)
Ladislav Pešek (4)
Miroslav Táborský (4)
Petr Haničinec (4)
Ladislav Trojan (4)
Miroslav Moravec (4)
Svatopluk Beneš (4)
Václav Knop (4)
Václav Mareš (4)
Vladimír Brabec (4)
Vladimír Krška (4)
Arnošt Goldflam (3)
David Novotný (3)
Lukáš Hlavica (3)
Milan Stehlík (3)
Naďa Konvalinková (3)
Vladimír Ráž (3)
Boris Rösner (3)
Ilja Racek (3)
Jaroslav Kepka (3)
Jiří Ornest (3)
Marie Marešová (3)
Michal Krb (3)
Miloš Nedbal (3)
Radoslav Brzobohatý (3)
Radovan Lukavský (3)
Robinson Khun (3)
Roman Bartoň (3)
Tomáš Longa (3)
Dana Batulková (2)
Dana Syslová (2)
Eva Josefíková (2)
Jan Vondráček (2)
Jiří Lábus (2)
Josef Somr (2)
Miloš Hlavica (2)
Pavel Soukup (2)
Petr Nárožný (2)
Bohdan Tůma (2)
Filip Jančík (2)
Jakub Hais (2)
Jana Andresíková (2)
Jaroslav Kaňkovský (2)
Jaroslav Pešice (2)
Jaroslava Kretschmerová (2)
Jiří Prager (2)
Josef Velda (2)
Josef Vinklář (2)
Ljuba Skořepová (2)
Luděk Kopřiva (2)
Martin Hejný (2)
Martin Stropnický (2)
Martin Šotola (2)
Michal Dlouhý (2)
Michal Koch (2)
Michal Pavlata (2)
Michal Pešek (2)
Milan Friedl (2)
Milan Mach (2)
Miloš Rozhoň (2)
Mirko Musil (2)
Ondřej Česák (2)
Petr Pelzer (2)
Svatopluk Skládal (2)
Vladimír Čech (2)
Vladimír Hlavatý (2)
Vlastimil Bedrna (2)
Alena Vránová (1)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Barbora Sadílková (1)
Dana Černá (1)
Eduard Cupák (1)
Ilona Svobodová (1)
Ivan Trojan (1)
Jan Hartl (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Meduna (1)
Jan Přeučil (1)
Jan Zadražil (1)
Jaromír Meduna (1)
Jaroslav Plesl (1)
Jiří Bartoška (1)
Jiří Dvořák (1)
Jitka Molavcová (1)
Josef Kaluža (1)
Karel Höger (1)
Klára Suchá (1)
Kryštof Hádek (1)
Luděk Munzar (1)
Ludmila Roubíková (1)
Marek Holý (1)
Matěj Převrátil (1)
Matěj Viták (1)
Michaela Baladová (1)
Miroslav Středa (1)
Monika Švábová (1)
Oldřich Navrátil (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Otakar Brousek st. (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Tesař (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Růžena Merunková (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Neužil (1)
Vanda Švarcová (1)
Věra Vlčková (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Vilém Besser (1)
Zbyšek Horák (1)
Zuzana Slavíková (1)
A. Strejček (1)
Alfréd Strejček (1)
Antonín Jedlička (1)
Artur Šviha (1)
Blanka Bohdanová (1)
Bohumil Švarc (1)
Bohuslav Kalva (1)
Dana Medřická (1)
Daniel Rous (1)
David Matásek (1)
Ferdinand Krůta (1)
Filip Svoboda (1)
František Hollar (1)
Gabriela Vránová (1)
Helena Horčičková (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivana Vondrovicová (1)
Ivo Gübel (1)
Jakub Dvořák (1)
Jakub Heřmánek (1)
Jan Rosák (1)
Jan Řehořka (1)
Jan Schánilec (1)
Jan Schránilec (1)
Jarmila Švehlová (1)
Jaroslav Drbohlav (1)
Jaroslav Štercl (1)
Jiří Holý (1)
Jiří Klem (1)
Jiří Knot (1)
Jiří Krampol (1)
Jiří Míka (1)
Jiří Plachý (1)
Jiří Sequens (1)
Jiří Schmitzer (1)
Jiří Šrámek (1)
Jiří Štěpnička (1)
Josef Bek (1)
Josef Kemr (1)
Josef Langmiler (1)
Josef Polášek (1)
Josef Vinklář a další. (1)
Karel Máj (1)
Klára Jerneková (1)
Ladislav Brothánek (1)
Lenka Veliká (1)
Libuše Švormová (1)
Ljuba Krbová (1)
Lubomír Lipský (1)
Lucie Cerníková (1)
Ludvík Pozník (1)
Lukáš Vaculík (1)
Magda Hauserová (1)
Marcel Vašinka (1)
Marek Eben (1)
Marek Gallo (1)
Marek Vašut (1)
Martin Bohadlo (1)
Martin Holzknecht (1)
Martin Novotný (1)
Martin Sobotka (1)
Martin Stránský (1)
Martin Štěpánek (1)
Matěj Beneš (1)
Matěj Hádek (1)
Matěj Heinzl (1)
Matouš Ruml (1)
Michal Suchánek (1)
Milan Karpíšek (1)
Miloslav Mejzlík (1)
Miloš Vávra (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Miroslav Saic (1)
Miroslav Vladyka (1)
Oliver Cox (1)
Ondřej Vetchý (1)
Ota Jirák (1)
Ota Sklenčka (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Nový (1)
Pavel Pípal (1)
Pavel Trávníček (1)
Petr Březina (1)
Petr Hotmar (1)
Petr Svojtka (1)
Petr Šplíchal (1)
Petr Zdražil (1)
Renáta Doležalová (1)
Robert Tamchyna (1)
Rudolf Pellar (1)
Simona Stašová (1)
Stanislav Šimek (1)
Tomáš Pergl (1)
Tomáš Šolc (1)
Tomáš Töpfer a další (1)
Václav Kostečka (1)
Václav Lohniský (1)
Veronika Jeníková (1)
Vítězslav Jirsák (1)
Vladimír Leraus (1)
Vlastimil Průša (1)
Vojta Koutek (1)
Vojtěch Ondráček (1)
Zdeněk Martínek (1)
Zdeněk Maryška (1)
Zdeněk Ornest (1)
Zdeněk Žák (1)
Luboš Veselý (1)
Martin Písařík (1)
Délka
1 h
12 h

Kategorie
Dobrodružné romány (85)
Audioknihy (81)
Zahraniční literatura (33)
Pro mládež (17)
Fantasy a sci-fi (15)
Česká literatura (13)
Společenská próza (5)
Dějiny a historie (4)
Klasická díla (3)
Pro děti (3)
Detektivky, thrillery (2)
Horory a mystika (1)
Série
Úžasná Zeměplocha (audio) (2)
PAX (audio) (1)
Jazyk
česky (85)
Zobrazit položky
Rychlé šípy (Komplet 3 alb)
Audiokniha MP3 - Dramatizace tří zásadních příběhů, patřících k vrcholným dílům Jaroslava Foglara: Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství velkého Vonta. - Jaroslav Foglar, čte Filip Jančík, Ladislav Mrkvička, Ljuba Skořepová a další, 3 hod. 43min.

Tento týden zakoupilo 34 zákazníků
Rychlé šípy (Komplet 3 alb)
-50%
-50% 199,-
99,-
Koupit
Black Friday
Posledních 24 ks
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA362
Lovci mamutů (Komplet 3 alb)
Audiokniha MP3 Eduard Štorch, čte Bronislav Poloczek,Michal Dlouhý,Ondřej Kepka,Petr Kostka, 3 hod. 45min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA335
Pán prstenů: Návrat krále
Audiokniha MP3 John Ronald Reuel Tolkien, čte Aleš Procházka, 17 hod. 44min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ421
Letopisy Narnie
Audiokniha MP3 - Projděte do země zázraků a kouzel – do Narnie! - C.S.Lewis, čte Miroslav Táborský, 36 hod. 20min.

Letopisy Narnie
-50%
-50% 693,-
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ348
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Audiokniha MP3 - První část kultovní fantasy trilogie. - John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 21 hod. 24min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ254
Na západní frontě klid
Audiokniha MP3 - Audioknižní verze klasického protiválečného románu. - Erich Maria Remarque, čte Jaroslav Plesl, 6 hod. 15min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A910
Lovci
Audiokniha MP3 - Akční sci-fi Františka Kotlety ve stylu debutové legendární trilogie Bratrstvo krve. - František Kotleta, čte Josef Kaluža, 7 hod. 41min.

Lovci
Nové
225,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B146
Prašina
Audiokniha MP3 - Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh. - Vojtěch Matocha, čte Matouš Ruml, 8 hod. 8min.

Tento týden zakoupilo 17 zákazníků
Prašina
-50%
-50% 199,-
99,-
Koupit
Black Friday
Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A919
Pán prstenů: Dvě věže
Audiokniha MP3 John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 20 hod. 4min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ339
Bílý tesák
Audiokniha MP3 Jack London, čte Bohdan Tůma, 9 hod. 23min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A611
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 Daniel Defoe, Josef Věromír Pleva, čte Miloslav Mejzlík, 5 hod. 46min.

Robinson Crusoe
-50%
-50% 299,-
149,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA117
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 - Audioverze slavného románu upravená pro současné dětské publikum. - Daniel Defoe, čte Zbyšek Horák, 9 hod. 53min.

99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B008
Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem a Dva roky prázdnin
Audiokniha MP3 Jules Verne, čte Bohumil Švarc,Hana Maciuchová,Jana Andresíková,Jiří Adamíra,Ladislav Mrkvička,Milan Friedl,Petr Haničinec,Petr Nárožný,Svatopluk Beneš,Viktor Preiss, 6 hod. 10min.

Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem a Dva roky prázdnin
-21%
-21% 339,-
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA339
Dárková kolekce mluveného slova
Audiokniha MP3 Jack London, čte Viktor Preiss,Jaromír Meduna,Martin Stropnický,Otto Lackovič,Ladislav Trojan,Jaroslav Kaňkovský,Milan Stehlík, 4 hod. 30min.

139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ960
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 Daniel Defoe, čte Čestmír Řanda,Jaroslav Kepka,Jiří Adamíra,Ladislav Pešek,Martin Růžek,Miloš Rozhoň,Václav Mareš,Václav Postránecký, 1 hod. 17min.

99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA197
Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna
Audiokniha MP3 Mark Twain, čte Alena Vránová, Jaroslava Adamová, Jiří Bartoška, Jiří Klem, Martin Sobotka, Matěj Hádek, Pavel Soukup, Petr Hotmar, Radovan Lukavský, Tomáš Töpfer a další, 5 hod. 26min.

229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA824
Věštba
Audiokniha MP3 - Strhující příběh o moci osudu a volby, o kouzlu vyprávění, podstatě víry a síle rodinných pout. - Chloe Benjaminová, čte Tereza Dočkalová, 11 hod. 36min.

Věštba
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B121
Hunger Games - Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru
Audiokniha MP3 Suzanne Collinsová, čte Tereza Bebarová, 35 hod. 3min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ487
Inheritance
Audiokniha MP3 Christopher Paolini, čte Martin Stránský, 31 hod. 3min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ157
Hora mezi námi
Audiokniha MP3 - Strhující příběh o lásce a o přežití. Co kdyby váš život závisel na cizím člověku? - Charles Martin, čte Marek Holý, 11 hod. 7min.

Hora mezi námi
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B151
Dva roky prázdnin
Audiokniha MP3 Jules Verne, čte Rudolf Hrušínský,Radovan Lukavský,Ondřej Kepka,Jiří Ornest,Jaroslav Pešice,Tomáš Šolc,Jiří Sequens,Jaroslav Drbohlav,Milan Stehlík,Petr Zdražil, 1 hod. 14min.

69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA527
Patnáctiletý kapitán, Ocelové město, Tajemný hrad v Karpatech
Audiokniha MP3 Jules Verne, čte Blanka Bohdanová,Čestmír Řanda,Jaroslava Adamová,Jiří Adamíra,Karel Máj,Milan Mach,Miloš Hlavica,Vilém Besser,Vladimír Brabec,Zdeněk Martínek, 3 hod. 19min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA351
Záhada hlavolamu
Audiokniha MP3 Jaroslav Foglar, čte Filip Jančík,Jakub Hais,Ladislav Mrkvička,Martin Šotola,Michal Krb,Ondřej Kepka,Otto Lackovič,Robinson Khun,Roman Bartoň,Tomáš Longa, 1 hod. 17min.

99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA317
Tři mušketýři
Audiokniha MP3 Alexander Dumas,Vítězslav Nezval, čte Blanka Bohdanová,Jiří Adamíra,Miloš Nedbal,Miroslav Moravec,Rudolf Hrušínský,Růžena Merunková,Václav Postránecký,Viktor Preiss,Vladimír Brabec,Zdeněk Ornest, 1 hod. 42min.

139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA199

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 11 sekundami objednal zákazník
 
Tajemný hrad v Karpatech Ihned ke stažení a poslechu
69,-Před 11 sekundami objednal zákazník
 
Bílý tesák Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 54 min. objednala firma
 
Rychlé šípy (Komplet 3 alb) Posledních 24 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 1 hodinou objednala Helena, Jesenice u Prahy
 
PAX 5: Sluhové zla Ihned ke stažení a poslechu
229,-Před 1 hodinou objednal Jiří, Otrocineves
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 2 hodinami objednal Daniel, Praha 10 - Vršovice
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 2 hodinami objednal Tomáš, Čerčany
 
Rychlé šípy (Komplet 3 alb) Posledních 24 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 3 hodinami objednal Jaroslav, Brno 14
 
Stráže! Stráže! Ihned ke stažení a poslechu
339,-Před 5 hodinami objednala Eva, Mlada Boleslav
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 6 hodinami objednal Jakub, Praha 4
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 6 hodinami objednala firma, Plzen
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 7 hodinami objednal Stanislav, Dolany
 
Rychlé šípy (Komplet 3 alb) Posledních 24 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB14
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi