Když v květnu 2020 vyšel nový singl Anomálie, který napsal Laco Rychtárik, dostával Richard Müller stále častěji otázku na jeho nové album. Odpověď přichází nyní v podobě nového alba, kde se kromě Anomálie, nacházejí songy ke kterým složil hudbu Richard Müller a texty Peter Uličný.
Produkci Richard svěřil do rukou osvědčeným producentem z Creative Music House - Peter Graus a Tomáš Zubák. Richard Müller přináší opět výborný album, plný emocí, skvělého zvuku, osobní výpovědi, i s trochou ironie - Za všechno může Keith Richards. Obal alba: MAYO HIRC fotografie a grafika / Marián Uhrin fotografická
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.
Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu