Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naučné audioknihy

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Pozitivní leader Posledních 36 ks Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Bývalý prezident evropského Microsoftu shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí. - Jan Mühlfeit, Melina Costi, čte Aleš Zbořil
-50%
199,-
99,-

2.
Husitská epopej VII Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Sedmý díl historické ságy Vlastimila Vondrušky. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
349,-

3.
Čtyři dohody Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. - Don Miguel Ruiz, čte Jaroslav Dušek
249,-

Další nejprodávanější
316 položek
Značky a parametry
65pole (2)
ALBATROS (3)
Anag (1)
Audioberg (1)
Audiostory (26)
B4Upublishing (1)
Bohemian Music Service (3)
Creatio (1)
EDICECT (1)
IntegralBrno (18)
Jan Melvil Publishing (2)
Krutina (36)
Lumeni (3)
ManagementPress (1)
Mediaempire (1)
Meriglobe (22)
MladaFronta (2)
One Hot Book (4)
OneHotBook (25)
Paulinky (3)
PetrKopecky (2)
Plus (1)
Pro (1)
Progresguru (3)
Radioservis (43)
SixFresh (4)
Socha (2)
StudioNadej (8)
Supraphon (39)
Svobodný přístav (1)
Synergie (3)
Tebenas (4)
Tympanum (46)
VIAProduction (2)
Walker&Volf (1)
Autor
Vlastimil Vondruška (36)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Jiří Vacek (26)
Josef Veselý (15)
Různí autoři (14)
Jiří Krutina (13)
John Vladimír (12)
Vladimír John (10)
Eduard Petiška (8)
Josef Bernard Prokop (8)
Alois Jirásek (6)
Liturgický text (6)
Paulo Coelho (4)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Luboš Xaver Veselý (4)
Vladimír Hulpach (4)
Karel Havlíček Borovský (3)
Milan Navrátil (3)
Vladimír Kovářík (3)
Artur Zatloukal (3)
David Michie (3)

David Michie

David Michie je mezinárodně uznávaný spisovatel a autor několika světových bestsellerů, ve kterých se zabývá především tematikou lidské empatie, duševní harmonie, meditování a budhismu. Jeho knihy byly přeloženy do 25 jazyků a vyšly už ve více než 30 různých zemích.

Narodil se v Zimbabwe, žil 10 let v Londýně a v současnosti bydlí se svou ženou v Austrálii. Posledních pět let se věnoval také pořádání duchovních a meditačních seminářů na univerzitách a v neziskových organizacích, které pravidelně navštěvuje pestrá škála zájemců. Je také klíčovým řečníkem na mnoho národních konferencích, jako je například Happiness & Its Causes Conference  v Sydney a Australian Meditation Conference v Melbourne. Vyšla o něm řada působivých článků v hlavních novinách a časopisech, například v The Times of India, The Daily Telegraph nebo The Australian.

V České republice vyšel v roce 2013 román Dalajlamova kočka, ve kterém je vylíčen každodenní život kočky žijící v blízkosti duchovního vůdce. Příběh je plný humorných situací, životních moudrostí a čtenáře zábavnou formou seznamuje se základními myšlenkami buddhismu. Na úspěch této knihy autor později navázal volným pokračováním půvabného vyprávění kočky Jeho Svatosti Dalajlamy, které nese název Dalajlamova kočka a umění příst (česky 2014).

Rovněž je autorem mnoha meditativních knih. Jednou z nich je i publikace Pospěš si a medituj (česky 2014), jež informuje laiky o základních principech buddhismu a zábavnou formou poučuje o meditaci.

Don Miguel Ruiz (3)
Jan Hus (3)
Jan Palouček (3)
Jindra Jarošová (3)
Margot Ruis (3)
Tomáš Černý (3)
Václav Cibula (3)
Simon Mawer (3)
Alena Ježková (2)
Jaroslav Seifert (2)
Ladislav Heryán (2)
Renata Fučíková (2)
Brad Stone (2)
Eva Krutinová (2)
Jan Bobčík (2)
Julius Košnář (2)
Marek Janáč (2)
Mika Waltari (2)
Richard Denny (2)
Svatopluk Čech (2)
Vladislav Vančura (2)
Robert Vlach (2)
Amor Towles (1)
Arnošt Lustig (1)
Bernard Cornwell (1)
Diana Gabaldon (1)
František Derfler (1)
J.V. Frič (1)
Jan Kučera (1)
Jan Neruda (1)
Jaroslav Žák (1)
Jiří Suchý (1)
Johan Fabricius (1)
John Green (1)
Karel Čapek (1)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Miloš Urban (1)

Miloš Urban

(* 4. října 1967, Sokolov)

Miloš Urban je přední český spisovatel, redaktor a překladatel. Napsal několik úspěšných románů, novel a povídek, které byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Je známý také jako autor divadelních her.

Po studiích na Filosofické fakultě UK v Praze se věnoval práci redaktora v nakladatelství Mladá fronta a od roku 2001 byl zaměstnán jako šéfredaktor v nakladatelství Argo. V jeho prózách se odráží prvky anglického literárního stylu, sám studoval angličtinu a několik let pobýval ve Spojeném království.

V roce 2001 získal za ,,zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu roku v kategorii próza. Na předchozí literární úspěch pak navázal o rok později politickou publikací Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán. Prestižní ocenění Magnesia Litera se odnesl také za knihu Stín katedrály (2005). Téhož roku vyšlo volné pokračování románu Stín katedrály s názvem Santiniho jazyk, v němž autor pátrá po tajemství univerzální věty. V roce 2006 pak přichází na pulty knihkupectví titul Pole a palisáda, který přináší novou, ryze autorskou verzi pověsti o Libuši a Přemyslovi.

Do Prahy před koncem 19. století přivede čtenáře román Lord Mord (2008), v němž je sledován osud lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca. Tato kniha se umístila na 3. místě v kategorii Krásná literatura soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2008.

Román Boletus Arcanus (2011) vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. V roce 2012 vyšel román z doby konce Rakouska-Uherska s názvem Praga Piccola (2012) a jednou z posledních knih Miloše Urbana je i noir příběh Přišla z moře (2014), jenž je koncipován jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům.

Miroslava Mašková (1)
Pavel Taussig (1)
Rudolf Křesťan (1)
Tomáš Macek (1)
Abd-ru-shin (1)
Arnošt Goldflam (1)
Bc. Pavel Kalpakcis (1)
Daniela Fischerová (1)
František Fajtl (1)
František Halas (1)
Franz Kafka (1)
Helena Bartošová (1)
Helena Rytířová (1)
Hermann Hesse (1)
Chalíl Džibrán (1)
Ing. Jan Zubatý (1)
Jack Canfield (1)
Jan Ámos Komenský (1)
Jan Berger (1)
Jan Fuchs (1)
Jan Novák (1)
Jan Potměšil (1)
Janet Switzer (1)
Jay Elliot (1)
Jean Giono (1)
Jeremy Clarkson (1)

Jeremy Clarkson

(* 11. dubna 1960, Anglie)

Jeremy Charles Robert Clarkson, známý především jako Jeremy Clarkson, je populární britský hlasatel, žurnalista, spisovatel a moderátor televizního pořadu Top Gear, který uvádí společně s Richardem Hammondem a Jamesem Mayem.

Motoristický pořad Top Gear se začal vysílat už v roce 1978, v současnosti je jednou z nejvíce sledovaných show na stanici BBC Two. Vysílá se ve více než 170 zemích světa a pravidelně se na něj dívá asi 350 milionů diváků. Proto není divu, že se z televizního pořadu stal divácký fenomén. Sám Jeremy Clarkson za jeho moderování získal prestižní ocenění National Television Adward.

Kultovní show se rovněž stala inspirací pro knihy Na plný plyn (2011), Léta s Top Gear (2014), Zapomeň na brzdy (2014) aj. Tyto a další publikace vynikají humornými i politicky nekorektními úvahami a samozřejmě originálními recenzemi o automobilech.

Jindřiška Nováková (1)
Jiří Boudník (1)
Jiří Šulc (1)
Jitka Kubečková (1)
John Horton (1)
Josef Hrdlička (1)
Josef Kajetán Tyl (1)
Karel Šašek (1)
Kolektiv autorů (1)
Ladislav Chudík (1)
Lao C´ (1)
Leopold Weisel (1)
Lorna Byrneová (1)
Ľubomír Smatana (1)
Margaréta Černáková (1)
Marie Hrušková (1)
Marie Mihulová (1)
Martin Ježek (1)
Michael Gerber (1)
Milan Svoboda (1)
Miloš Kopecký (1)
MUDr. Jan Palouček (1)
Pavel Trojan (1)
Romain Rolland (1)
Roman Chlupatý (1)
Různí (1)
Sofokles (1)
Stendhal (1)
Tomáš Halík (1)
Tomáš Sedláček (1)
Tomáš Vondrovic (1)
Václav Vladivoj Tomek (1)
Vladimír Procházka (1)
W. Timothy Gallwey (1)
William L. Simon (1)
WM. Paul Young (1)
Tom Rob Smith (1)
Petr Stančík (1)
Karel Pacner (1)
Karol Józef Wojtyła (1)
Karel IV. (1)
Alexej Pludek (1)
Sun-C (1)
Ashlee Vance (1)
Albrecht Wacker (1)
Michael Punke (1)
Anthony Doerr (1)
Jiří Marek (1)
Heinrich Böll (1)
Jan Dobraczyński (1)
Walter J. Ciszek (1)
Petr Žitavský (1)
Ota Durynský (1)
Marie Jakobs (1)
Jaromír Slušný (1)
Jiří Stránský (1)
Petr Hora-Hořejš (1)
Marta Kadlečíková (1)
Norman Ohler (1)
Lorna Byrne (1)
Anita Moorjani (1)
Maria Grace Dateno (1)
Hana Whitton (1)
Friedrich Nietzsche (1)
Simon Loyd (1)
Paolo Cognetti (1)
Jan Mühlfeit (1)
Melina Costi (1)
Erich Maria Remarque (1)
Renáta Fučíková (1)
Jitka Neradová (1)
Martin Urza (1)
Sarah Perryová (1)
Platón (1)
Sydney George Hopkins (1)
Interpret
Jan Hyhlík (29)
Jiří Vacek (26)
Josef Veselý (18)
František Derfler (14)
Jiří Krutina (13)
Igor Dostálek (12)
Iva Valešová (12)
Různí interpreti (12)
Vladimír Krátký (11)
Jiří Dvořák (9)
Igor Bareš (8)
Jon Keeble (8)
Alexej Pyško (7)
Boris Rösner (7)
Jan Kolařík (6)
Jaromír Meduna (6)
Josef Somr (6)
Miroslav Táborský (6)
Helena Brabcová (6)
Lukáš Hlavica (5)
Marek Holý (5)
Vladislav Beneš (5)
Eva Krutinová (5)
Jiří Štěpnička (5)
Petr Pelzer (5)
David Novotný (4)
Hana Maciuchová (4)
Ivana Valešová (4)
Miroslav Doležal (4)
Rudolf Hrušínský (4)
Taťjana Medvecká (4)
Marie Tomsová (4)
Dana Syslová (3)
Jan Potměšil (3)
Jaroslava Adamová (3)
Karel Höger (3)
Lucie Pernetová (3)
Martin Myšička (3)
Otakar Brousek (3)
Zdeněk Štěpánek (3)
Aleš Zbořil (3)
Alois Švehlík (3)
Artur Zatloukal (3)
František Drefler (3)
Ivana Jirešová (3)
Jan Palouček (3)
Jindra Jarošová (3)
Margot Ruis (3)
Martin Stránský (3)
Milan Friedl (3)
Radovan Lukavský (3)
Tomáš Borůvka (3)
Ivan Trojan (2)
Jan Hartl (2)
Jan Kačer (2)
Jan Meduna (2)
Jaroslav Plesl (2)
Jiří Adamíra (2)
Jitka Ježková (2)
Ladislav Heryán (2)
Luděk Munzar (2)
Naďa Konvalinková (2)
Otakar Brousek st. (2)
Pavel Batěk (2)
Pavel Rímský (2)
Pavel Soukup (2)
Pavel Tesař (2)
Petr Hořejš (2)
Růžena Merunková (2)
Valérie Zawadská (2)
Vasil Fridrich (2)
A. Strejček (2)
Aleš Slanina (2)
David Prachař (2)
František Němec (2)
Gabriela Filippi (2)
Gabriela Vránová (2)
Jakub Zedníček (2)
Jan Bobčík (2)
Jan Vlasák (2)
Jiří Mach (2)
Jiří Ornest (2)
Jiří Štědroň (2)
Kristian Pekar (2)
Lukáš Janota (2)
Lukáš Příkazký (2)
Magdaléna Borová (2)
Marek Janáč (2)
Martin Havelka (2)
Michal Pavlata (2)
Milan Němec (2)
Petr Lněnička (2)
Renata Volfová (2)
Rudolf Pellar (2)
Tomaš Černý (2)
Tomáš Sagher (2)
Zdeněk Bureš (2)
Charlotte Wall (2)
Petr Hanák (2)
Aleš Procházka (1)
Aneta Langerová (1)
Dana Černá (1)
Daniel Bambas (1)
Eduard Cupák (1)
Eva Josefíková (1)
Filip Švarc (1)
Jan Šťastný (1)
Jan Vondráček (1)
Jana Stryková (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jenovéfa Boková (1)
Jiří Bartoška (1)
Jiří Lábus (1)
Jiří Suchý (1)
Jitka Molavcová (1)
Kristýna Boková (1)
Kryštof Rímský (1)
Ladislav Frej (1)
Luboš Ondráček (1)
Luboš Pavel (1)
Lucie Juřičková (1)
Martin Růžek (1)
Martin Sláma (1)
Martin Zahálka (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Středa (1)
Miroslava Mašková (1)
Petr Nárožný (1)
Petr Svoboda (1)
Simona Postlerová (1)
Soběslav Sejk (1)
Václav Voska (1)
Václav Vydra (1)
Zbyšek Horák (1)
Zdeněk Junák (1)
A. Swan (1)
A. Vaculík (1)
Adolf Scherer (1)
Alan Novotný (1)
Alfred Strejček a Jiří Zapletal (1)
Alžbeta – Mária Šloserová (1)
Amarildo (1)
Anjel – Roman Matisko (1)
Antonín Zíb (1)
B. Navrítil (1)
Bára Hrzánová (1)
Barbara Kodetová (1)
Bc. Pavel Kalpakcis (1)
Bohumil Záhorský (1)
D. Tarageľ (1)
David Matásek (1)
David Suchařípa (1)
Diabol – Andrej Klimič a ďalší (1)
Djalma Santos (1)
E. Krížiková (1)
F. Kovár (1)
František Kreuzmann (1)
František Skřípek (1)
František Smolík (1)
Gustav Bubník (1)
Hana Kostelecká a Jiří Gottweiss (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Helena Bartošová (1)
I. Gogál (1)
Igor Ondříček (1)
Ilja Kreslík (1)
Ilja Racek (1)
Ing. Jan Zubatý (1)
Ivan Řezáč (1)
J. Adamová (1)
J. Króner (1)
J. Mistrík (1)
Ján – Martin Kaprálik (1)
Jan Apolenář (1)
Jan Brožek (1)
Jan Čenský (1)
Ján Krstiteľ – Laco Kerata (1)
Jan Mazák (1)
Jan Plouhar (1)
Jan Schánilec (1)
Jana Hlaváčová a Jiří Klem (1)
Jaromír Bosák (1)
Jaroslav Dušek (1)
Jaroslav Ježek (1)
Jaroslav Ludvík (1)
Jaroslav Ples (1)
Jaroslav Satoranský (1)
Ježiš – Vladimír Kobielsky (1)
Ježiš dieťa – Martina Pepuchová (1)
Jiří Hanák (1)
Jiří Suk (1)
Jiří Valúšek (1)
Jiřina Švorcová (1)
Jitka Kubečková (1)
Josef Červinka4 (1)
Josef Hrdlička (1)
Josef Kadrba (1)
Josef Masopust (1)
Josef Skupa (1)
Josef Velda (1)
Kamil Halblich (1)
Karel Fořt (1)
Kateřina Lojdová (1)
L. Hlavica (1)
Ľ. Kostelný (1)
L. Mrkvička (1)
L. Vráblicová a mnohí ďalší (1)
Ladislav Chudík (1)
Ladislav Jakub (1)
Láry Kolář (1)
Libor Vacek (1)
Ľubomír Smatana (1)
Luboš Xaver Veselý (1)
Luděk Kopřiva (1)
Lukáš – Matej Landl (1)
Lukáš Hejlík (1)
Lukáš Kantor (1)
M. Kaprálik (1)
M. Labuda ml. (1)
M. Majeský (1)
M. Moravec (1)
Marek – Ondrej Kaprálik (1)
Marek Eben (1)
Margaréta Černáková (1)
Mária – Jana Lieskovská (1)
Marie Jakobs (1)
Mario Zagallo a další (1)
Martin Frič a další (1)
Martin Ježek (1)
Matúš – Ján Galovič (1)
Michal Bumbálek (1)
Michal Isteník (1)
Michal Lázňovský Zdeněk Zdeněk Hana Kofránková Lukáš Hlavica Viktor Preiss David Matásek Dana Černá Martin Zahálka Ivan Řezáč Valérie Zawadská Petr Kostka (1)
Michal Švarc (1)
Miloš Kopecký (1)
MIROSLAV ETZLER (1)
MUDr. Jan Palouček (1)
Nina Divíšková (1)
O. Brousek st. (1)
Ondřej Brzobohatý (1)
Ota Sklenčka (1)
P. Pavlovský (1)
Pavel Rímský a Vladislav Beneš (1)
Peter – Peter Sklár (1)
Petr Rajchert (1)
Petr Štěpán (1)
R. Merunková (1)
R. Pellar (1)
Radek Erben (1)
Radek Novotný (1)
Robert Záruba (1)
Rozprávač – Dušan Jamrich (1)
Rudolf Vytlačil (1)
Simona Vrbická (1)
Stanislav Zindulka (1)
Stella Zázvorková (1)
Š. Kožka (1)
Taťána Fischerová (1)
Tereza Vilišová (1)
Tomáš Halík (1)
Tomáš Hanák (1)
Tomáš Sedláček (1)
Tomáš Slezák (1)
V. Jedľovský (1)
V. Minarovič (1)
Václav Baur (1)
Václav Knop (1)
Václav Postránecký (1)
Věra Kubánková (1)
Vladimír Hauser (1)
Vlastislav Antonín Vipler (1)
Vojtěch Blahuta (1)
Z. Kapráliková (1)
Z. Porubjaková (1)
Zdeněk Lahoda (1)
Zdeněk Svěrák (1)
Zdeňka Sajfertová (1)
Zdeňka Volencová Žádníková (1)
Zuzana Bydžovská (1)
Hana Igonda Ševčíková (1)
Wayne Forester (1)
Lenka Šestáková (1)
Jiří Štrébl (1)
Barbora Jánová (1)
Lawrence Templeton (1)
Paul Panting (1)
Emma Powell (1)
John Chancer (1)
Martina Preissová (1)
Dana Novák Pešková (1)
David Shaw-Parker (1)
Maria Grace Dateno (1)
James Goode (1)
Jenn Ward (1)
Julie Teal (1)
Reece Ritchie (1)
Simon Schatzberger (1)
Jaromír Ostrý (1)
T. G. Masaryk (1)
Richard Vašek (1)
Kateřina Mendlová Horáčková (1)
Michaela Řeřichová (1)
Milan Navrátil (1)
Vladimír Kovářík (1)
Délka
1 h
139 h

Kategorie
Audioknihy (298)
Dějiny a historie (146)
Životní filozofie, náboženství (116)
Česká literatura (102)
Zahraniční literatura (45)
Ekonomie a byznys (36)
Detektivky, thrillery (27)
Literatura faktu a publicistika (25)
Osobní rozvoj (19)
Pro mládež (12)
Společenská próza (12)
Vzpomínky a biografie (12)
Beletrie v angličtině (7)
Klasická díla (5)
Pro děti (5)
Dobrodružné romány (4)
Povídky (3)
Divadlo, rozhlas, televize (2)
Pohádky (2)
Populárně naučná (2)
Fantasy a sci-fi (1)
Humor, satira a komedie (1)
Poezie (1)
Z filmu (1)
Novinky (1)
Série
Husitská epopej (audio) (5)
Letopisy královské komory (audio) (2)
Hříšní lidé Království českého (audio) (3)
Lucemburská pentalogie (audio) (5)
Jazyk
česky (298)
en (8)
sk (10)
Zobrazit položky
Karel IV. - Tajný deník
Audiokniha MP3 - První díl trilogie o životě a vládě českého krále a římského císaře. - Josef Bernard Prokop, čte Jiří Dvořák, 13 hod. 39min.

Toto zboží si právě prohlíží 18 zákazníků
Karel IV. - Tajný deník
-50%
-50% 299,-
149,-
Koupit
Black Friday
Posledních 41 ks
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A037
Totální rauš - Drogy ve třetí říši
Audiokniha MP3 Norman Ohler, čte Vasil Fridrich, 8 hod. 3min.

279,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A486
Cizinka
Audiokniha MP3 - Příběh rozpolcené mladé ženy, která se ocitá mezi dvěma světy a časy, ale také mezi dvěma naprosto odlišnými muži. - Diana Gabaldon, čte Jitka Ježková, 41min.

Cizinka
Nové
399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B142
Pozitivní leader
Audiokniha MP3 - Bývalý prezident evropského Microsoftu shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí. - Jan Mühlfeit, Melina Costi, čte Aleš Zbořil, 11 hod. 59min.

Tento týden zakoupilo 53 zákazníků
Pozitivní leader
-50%
-50% 199,-
99,-
Koupit
Black Friday
Posledních 36 ks
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A770
Čtyři dohody
Audiokniha MP3 - Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. - Don Miguel Ruiz, čte Jaroslav Dušek, 2 hod. 58min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ158
Umění války
Audiokniha MP3 - proslulé pojednání mistra Suna nejen o válečném umění. - Sun-C, čte Pavel Rimský, 1 hod. 30min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A170
Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové
Audiokniha MP3 - Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Známý podnikatel a konzultant vám poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst. - Robert Vlach, čte Petr Hanák, 29 hod. 57min.

499,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A624
Pátá dohoda
Audiokniha MP3 Don Miguel Ruiz, čte Petr Pelzer, 2 hod. 37min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ590
Husitská epopej VI
Audiokniha MP3 - Šestý díl ságy o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 28 hod. 23min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A877
Husitská epopej II
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 27 hod. 29min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A220
Husitská epopej III
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Oblíbená historická sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 28 hod.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A295
Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu
Audiokniha MP3 - Pronikněte do světa Jeffa Bezose, inovátora formátu Steva Jobse. - Brad Stone, čte Martin Stránský, 15 hod. 6min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ499
Husitská epopej I
Audiokniha MP3 - Nejčtenější současný český autor. Velkolepá sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království., 26 hod. 30min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A075
Husitská epopej IV
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 28 hod. 37min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A477
Husitská epopej V.
Audiokniha MP3 - Audioverze pátého dílu velkolepé historické ságy. - Vlastimil Vondruška, PhDr., CSc., čte Jan Hyhlík, 28 hod. 11min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A659
Na západní frontě klid
Audiokniha MP3 - Audioknižní verze klasického protiválečného románu. - Erich Maria Remarque, čte Jaroslav Plesl, 6 hod. 15min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A910
Staré řecké báje a pověsti (Komplet 5 alb)
Audiokniha MP3 - V kompletu pěti alb vychází téměř úplná kniha Eduarda Petišky Staré řecké báje a pověsti. - Eduard Petiška, čte František Němec,Petr Pelzer,Taťjana Medvecká, 6 hod. 5min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA363
Vím, že máš duši
Audiokniha MP3 Jeremy Clarkson, čte Zbyšek Horák, 5 hod. 50min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ789
Na mušce lovce
Audiokniha MP3 Albrecht Wacker, čte Martin Stránský, 10 hod. 11min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A189
Nepohřbený rytíř
Audiokniha MP3 - Zahajující díl kriminální řady, v níž písař královské komory Jiří Adam z Dobronína řeší neobvyklé zločiny renesančních Čech a Moravy. - Vlastimil Vondruška, PhDr., CSc., čte Jan Hyhlík, 5 hod. 1min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A662
Husitská epopej VII
Audiokniha MP3 - Sedmý díl historické ságy Vlastimila Vondrušky. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 27 hod. 51min.

Tento týden zakoupilo 20 zákazníků
Husitská epopej VII
Nové
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B149
Jak zbohatnout aneb co chudí nevědí
Audiokniha MP3 - Udělejte vše pro to, aby vaše peníze pracovaly za vás a vy jste mohli strávit život jinak, než prací pro peníze. - Vladimír Procházka, čte Jaroslav Ludvík, 11 hod. 15min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ172
Velhartické pastorále
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Letopisy královské komory - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 6 hod. 1min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A766
Vzpoura goliardů
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 11 hod. 28min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B041

Naučné audioknihy

Umělá inteligenceAI – Umělá inteligence (VŠE, CO CHCETE VĚDĚT) AI neboli umělá inteligence je termín, který slýcháme v poslední době poměrně často. Co to ale umělá...
Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
Americký spisovatel Ashlee Vance napsal biografii o Elonu Muskovi. Dočtete se v ní o jeho raném...
krimiPodívejte se na 11 titulů pro Velký audioknižní čtvrtek 2017 V rámci propagační akce Velký audioknižní čtvrtek vyjde 2. listopadu jedenáct zajímavých titulů...
Více článků

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 2 min. objednala Simona, Drahelčice
Před 9 min. objednala Simona, Drahelčice
 
Pozitivní leader Posledních 36 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 27 min. objednala firma
 
Pane Bůh, tady Anna Ihned ke stažení a poslechu
229,-Před 1 hodinou objednala Lenka, Praha 5
 
Řecké báje a pověsti Ihned ke stažení a poslechu
69,-Před 2 hodinami objednal Jakub, Praha 5
 
Pozitivní leader Posledních 36 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 2 hodinami objednala Šárka, Nové Syrovice
Před 2 hodinami objednal Vít, Loděnice
 
Karel IV. - Tajný deník Posledních 41 ks
Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 3 hodinami objednala Eva, Štětí
 
Husitská epopej I Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 3 hodinami objednal zákazník, P5 - Anděl
Před 4 hodinami objednal Aleš, Liberec 1
 
Tajemství abatyše z Assisi Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 4 hodinami objednala firma, Petřvald u Karviné
 
Karel IV. - Tajný deník Posledních 41 ks
Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 5 hodinami objednal zákazník
 
Pátá dohoda Ihned ke stažení a poslechu
249,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi