Knižní bestsellery

Nejprodávanější, nejlepší audioknihy

Taky myslíme, že si zasloužíte to nejlepší. Proto jsme pro vás na této stránce seřadili audioknihy od nejprodávanějšího po nejméně prodávané. Na výběr máte z 5242 produktů. Vůbec největší zájem je mezi zákazníky v současnosti o Šedý muž, který si můžete pořídit za 379 Kč vč. DPH. Pokud vás zajímají spíše nejlepší audioknihy z hlediska hodnocení uživatelů, tak se podívejte do kategorie audioknihy recenze a testy.
5 242 položek
Šedý muž
Audiokniha MP3 - Court Gentry je bývalý agent CIA a má pověst nejlepšího nájemného vraha na světě. Přezdívá se mu Šedý muž a kolují o něm legendy. - autor Mark Greaney, čte Martin Stránský , 12hod. 42min.

379,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01178
Černá píseň
Audiokniha MP3 - Vyvrcholení příběhu Vélina Al Sorny, který opět získal svůj dar. Jeho nová píseň je však kupodivu černá, plná nenávisti a lačnící po krvi. I když mu pomáhá, v bitvách jej mění v neporazitelný vraždící stroj, který své nepřátele likviduje bez jakéhokoli slitování. - autor Anthony Ryan, čte Ivan Lupták a Jan Teplý ,

449,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D450
Atomové návyky
Audiokniha MP3 - Jak si vybudovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - autor James Clear, čte Ondřej Halámek , 7hod. 53min.

297 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1C115
Duna
Audiokniha MP3 - Oceňované kultovní dílo science fiction vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria. - Frank Herbert, čte Marek Holý, Jana Stryková, 22hod.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A160
Ultimus
Audiokniha MP3 - Na odvrácené straně Měsíce stojí Ultimus, vězení pro nejhorší zločince obydlených světů. Sem přijíždějí Kuba Nedomý a Dědek Čuchák, starožitníci se sídlem v Arkádii, v roli robotických specialistů. - autor Ondřej Neff, čte Saša Rašilov , 12hod. 57min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01232
Bohatý táta, chudý táta
Audiokniha MP3 - Celosvětový bestseller - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstva ne - autor Robert Kiyosaki, čte Kajetán Písařovic , 10hod. 30min.

280 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
329,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1C287
Nikdy nedělej kompromis
Audiokniha MP3 - Naučte se vyjednávací taktiky používané agenty FBI, které se nejvíc osvědčily v kritických, ale i každodenních situacích. - Chris Voss, čte Petr Hanák, 9hod. 9min.

271 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
319,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A620
Proč spíme
Audiokniha MP3 - Kniha předního světového neurovědce, pomocí které odhalíte sílu spánku a snění. - Matthew Walker, čte Borek Kapitančik, 13 hod. 57 min.,

339 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B188
AHA! Rodičovství
Audiokniha MP3 - Jak přestat křičet a začít žít s dětmi v harmonii. - Laura Markhamová, čte Tereza Bebarová, 9hod. 30min.

219,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A953
ČERVENÝ TRPASLÍK 2: Lepší než život
Audiokniha MP3 - Druhá část ságy o posledním zástupci lidstva v dálavách kosmu. Kolotoč ztřeštěností opět zahrne i ty trampoty Listera & spol., které ze seriálu neznáte. - autor Grant Naylor, čte Kamil Halbich ,

369,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D370
ČERVENÝ TRPASLÍK 1: Nekonečno vítá ohleduplné řidiče
Audiokniha MP3 - Připojte se k Jupiterské důlní a objevte vesmír! Přednesu úvodního dílu románové verze slavného britského sitcomu se ujal ten nejpovolanější: dabér postavy Arnolda Rimmera Kamil Halbich. A s obvyklou vervou. - autor Grant Naylor, čte Kamil Halbich , 10hod. 9min.

359,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D271
Spasitel Duny
Audiokniha MP3 - Paul Atreides, zvaný teď převážně Muad'dib, je absolutním pánem světa – a zároveň obětí své vlastní předzvěstné schopnosti, která z něj v očích jeho poddaných udělala boha. Na Arrakis přijíždějí tisíce poutníků, aby se poklonili novému spasiteli a jeho sestře Alii. - autor Frank Herbert, čte Marek Holý a Jan Vlasák , 9hod. 44min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D163
Malevil
Audiokniha MP3 - Jeden z nejpoutavějších příběhů francouzské literatury druhé poloviny 20. století konečně vychází i v audioknižní podobě. - Robert Merle, čte Martin Myšička, Jiří Lábus, Daniela Kolářová a kol., 10hod. 12min.

329,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A764
Mezi světy
Audiokniha MP3 - Výběr z deníků Lucie Výborné, v nichž nás autorka zavede z rozhlasového studia do mrazivých oblastí Antarktidy, na vrcholky hor, mezi české vojáky do Afghánistánu nebo na dalekou Havaj. - autor Lucie Výborná, čte Lucie Výborná , 4hod. 40min.

322 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
379,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D044
Inspektor Prevít
Audiokniha MP3 - Timothy Prévit není někým, kdo by oslňoval své okolí. Není oblíben doma ani v zaměstnání. Jeho nadřízení ze 17. newyorského policejního okrsku by se ho rádi zbavili, ale to není dost dobře možné, protože má nejvyšší procento objasněných případů. - autor František Niedl, čte Jakub Saic , 7hod. 50min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01228
Prokletý kraj
Audiokniha MP3 - Autorka úspěšné detektivní série s Josefem Bergmanem se v této knize místo krimi zápletky soustředí na mezilidské vztahy v prostředí sousedícím s národním parkem a vojenským prostorem. Přes minulost zdejších obyvatel odhaluje historii plnou zvratů, která někomu zabránila v těchto místech naplno zakořenit a jiné k Pošumaví neplánovaně připoutala. - autor Michaela Klevisová, čte Petra Špalková , 10hod.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01191
Nečekané přiznání
Audiokniha MP3 - Další případ detektiva Josie Quinnové. Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela. - autor Lisa Reganová, čte Jitka Ježková ,

449,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D383
Zaklínač I. Poslední přání - komplet
Audiokniha MP3 - Komplet všech šesti povídek první povídkové knihy Zaklínač. - autor Andrzej Sapkowski, čte Jiří Plachý, Jiří Dvořák, Miroslav Táborský, Petra Horváthová, Petr Halíček, Petr Mikeska, Ivo Theimer, Libor Jeník a Aleš Říha , 11hod. 31min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00224
Všech 15 her a texty, na které se nedostalo
Audiokniha MP3 Zdeněk Svěrák,Ladislav Smoljak,Jára Cimrman,Jiří Šebánek, čte Ladislav Smoljak,Zdeněk Svěrák,Miloň Čepelka,Jan Hraběta,Jaroslav Weigel, 19hod. 35min.

1 249,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ249
Čtyři dohody
Audiokniha MP3 - Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. - autor Don Miguel Ruiz, čte Jaroslav Dušek , 3hod. 3min.

212 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
249,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00580
LEGIE IV: Rudý vrabčák
Audiokniha MP3 - Vesmír je kruté místo. To poznala posádka lodi Kraksna v den, kdy Zemi obsadili mimozemšťané. Čtvrtý díl sci-fi série Legie. - autor František Kotleta, čte Martin Stránský , 6hod. 43min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01126
Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica, 12hod. 50min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI176
Skočný příliv
Audiokniha MP3 - Ostrovní pláž v zátokách Hasslevikarna se stane němým svědkem nelidské vraždy. Obětí je neznámá těhotná žena. První díl severské krimi série manželů Cilly a Rolfa Börjlindových. - autor Cilla Börjlind a Rolf Börjlind, čte Martin Stránský a Anita Krausová , 15hod. 16min.

379,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01198
Šikmý kostel 2
Audiokniha MP3 - Pokračování nejúspěšnějšího českého románu 2020. Příběh je také tentokrát vystavěn na skutečných událostech a čtenář s překvapením zjišťuje, že mnohé z toho, co se ve druhém díle Šikmého kostela odehrává, zůstávalo po dlouhá desetiletí skryto ve třinácté komnatě dějin. - autor Karin Lednická, čte Jan Szymik , 25hod. 35min.

379,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D211

Nejprodávanější, nejlepší audioknihy

Rozhovor s Lisou Reganovou nejen o knize Nečekané přiznání Úspěšná série tajemných příběhů pokračuje. Přečtěte si rozhovor se spisovatelkou Lisou Reganovou o psaní i...
Čtení prospívá zdraví, ulevuje od stresu a třídí myšlenky. Podívejte se, co o čtení říká Margit Slimáková...
knihyKnižní tipy od známých osobností: Martina Viktorie Kopecká V knižním světě je snadné se ztratit. A to nejen mezi řádky právě rozečteného příběhu, ale především v...
Pro každého správného fanouška fantasy je povinností výlet do fiktivního světa Středozemě, za nímž stojí...
Vyberte si z pestré nabídky toho nejlepšího, co si můžete v létě přečíst.
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné audioknihy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší audioknihy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší audioknihy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v audioknihy recenze