Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Novinky - Audioknihy

0
Značky a parametry
ALBATROS (5)
CPress (2)
Eddica (2)
EDICECT (2)
JanOpatril (1)
MladaFronta (1)
Motto (1)
OneHotBook (15)
Plus (4)
Supraphon (19)
Synergie (1)
Tympanum (11)
Walker&Volf (1)
Autor
Martina Drijverová (3)
Miloš Kirschner (3)
Vladimír Straka (3)
Vlastimil Vondruška (3)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

David Walliams (2)
Dominik Landsman (2)
Josef Štefan Kubín (2)
Peter May (2)

Peter May

(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland)

Peter May je skotský spisovatel, oblíbený televizní scénárista a novinář, který momentálně žije i tvoří ve Francii. Když ve dvaceti sedmi letech vydal první román The Reporter (1978), byl požádán, aby jej přepsal do podoby scénáře pro seriál BBC. Od té doby se věnuje televizní tvorbě. Má na kontě více než tisíc položek, včetně seriálů The Standard a Machair. V poslední době obohacuje svět literatury strhujícími krimi romány a thrillery, již jsou populární po celém světě a u kterých trne napětím nejeden čtenář.

Současným světovým bestsellerem je kriminální trilogie Ostrov Lewis. První román z trilogie odehrávající se v Mayově rodném Skotsku nese název Skála (podle originálu The Blackhouse) a vyšel v roce 2009. Po vydání v září 2011 figuroval osm týdnů na britském žebříčku bestsellerů, byl prezentován v prestižním Richard and Judy Book Club, zvítězil v anketě o nejoblíbenější knihu podzimu 2011 a BBC plánuje natočit jeho filmovou verzi.

V září 2012 vyšel druhý díl s názvem Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v lednu 2013 závěrečný díl trilogie
Šachové figurky (The Chessmen). Knihy se neustále drží v žebříčcích a jsou nadšeně přijímány světovým tiskem, recenzní ohlasy plné superlativů vycházejí v nejprestižnějších denících a jejich literárních přílohách.

Alena Ježková (1)
Andrew Gross (1)
Andrzej Sapkowski (1)

Andrzej Sapkowski

(* 21. 6. 1948, Polsko)

Andrzej Sapkowski je polský spisovatel, známý především jako tvůrce povídek a románové série o zaklínači Geraltovi z Rivie a princezně Ciri. Jako jeden z nejpopulárnějších autorů slovanské fantasy je velmi oblíbený také v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, ve Francii, Švýcarsku i Španělsku. Jeho příběhy se staly předlohou pro filmové i seriálové zpracování, ale na jejich základě vznikla také velmi rozšířená RPG hra pro PC a konzole.

V roce 1999 vyšly nové přeložené geraltovské povídky Zaklínač I - Poslední přání, které se skládají z příběhů ze Stříbrného meče, Věčného ohně, Meče osudu, doplněné kompletní povídkou Hlas rozumu a přiloženou černobílou mapou světa podle Stanislava Komárka. Později vyšlo také pokračování - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krev elfů, Zaklínač IV. - Čas opovržení, Zaklínač V. - Křest ohněm, Zaklínač VI. - Věž vlaštovky a Zaklínač VII. - Paní jezera.

Jedním z posledních titulů je samostatný román s názvem Zaklínač - Bouřková sezóna (2014), v němž se autor opětně navrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi – Zaklínači Geraltovi.

Andy Weir (1)
Caroline Graham (1)
Dan Lyons (1)
Daniel Defoe (1)
Daniel Kraus (1)
Eva Spoustová (1)
František Ringo Čech (1)
František Zacharník (1)
Guillermo del Toro (1)
Charles Baudelaire (1)
Jan Burian (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Pivec (1)
Jaroslav Hašek (1)
Jiří Sovák (1)
Ken Kesey (1)
Ladislav Heryán (1)
Milan Navrátil (1)
Miloslav Švandrlík (1)
Miroslav Adamec (1)
Pavel Kosatík (1)
Pavel Taussig (1)
Radkin Honzák (1)
Ray Bradbury (1)
Renata Fučíková (1)
Rudolf Těsnohlídek (1)
Thériault Denis (1)
Vladimír Kovářík (1)
Vlastimil Třešňák (1)
Will Bowen (1)
Zdeněk Řezníček (1)
Georges Simenon (1)
Helen Fieldingová (1)
Jeffery Deaver (1)


(* 6. května 1950, USA)

Bývalý novinář, lidový zpěvák a právník, autor třiceti dvou románů, je v současnosti špičkou mezi autory světových bestsellerů. Jeho knihy se prodávají ve 150 zemích světa a byly přeloženy do více než dvaceti pěti jazyků.

Svou první knihu napsal již v 11 letech. Proslavil se však až sérií kriminálních románů s ochrnutým kriminalistou Lincolnem Rhymem. Prvním díl série s názvem Sběratel kostí (The Bone Collector, 1997) zaznamenal obrovský úspěch a stal se předlohou pro stejnojmenný snímek s Angelinou Jolie a Denzelem Washingtonem.

Kromě úspěšných kriminálních sérií a několika povídkových knih s detektivní tématikou je autorem populárních románů, jako Hořící drát (česky 2010), Zahrada bestií (Garden of Beasts, 2004), Příští oběti (česky 2010) a mnohých dalších.

Jo Nesbo (1)

Jo Nesbo* 29. března 1960, Oslo

"Jo Nesbo se může stát dalším Munchem nebo Ibsenem... a jestli existuje na světě spravedlnost, bude jednou Harry Hole stejně slavný jako Harry Potter." CNN

Jo Nesbo, král severské krimi, je současný norský spisovatel a hudebník. Za své romány získal řadu literárních ocenění, jeho knihy byly přeloženy do 35 jazyků a vyšly ve 140 zemích.

Narodil se do rodiny knihovnice a vášnivého čtenáře. Od dětství jej kromě fotbalu zajímala také hra na kytaru a rocková hudba. Společně s mladším bratrem založili kapelu Di Derre a dobyli norskou rockovou scénu s rekordním počtem prodaných alb a až 180 odehranými koncerty ročně.

Psaní se začal naplno věnovat až v roce 1997, kdy mu vyšel první detektivní román Netopýr (Flaggermusmannen), v němž poprvé představil postavu velmi osobitého a svérázného kriminalisty Harryho Hola. Kniha okamžitě sklidila obrovský úspěch a její autor za ni obdržel cenu Rivertonprisen za nejlepší literární počin s kriminální tematikou.

Ohlas vzbudily také další knihy ze série s detektivem Harrym Holem - Švábi (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram (Marekors), Spasitel (Frelseren), Sněhulák (Snomannen), Levhart (Panserhjerte), Přízrak (Gjenferd) a Policie (2013).

Mladší čtenáře si získal humornou sérií knih s hlavním hrdinou doktorem Proktorem: Doktor Proktor a prdící prášek (2007). Originálně a vtipně ilustrované příběhy jsou plné humoru, fantazie a bláznivých situací, které zaujaly děti a mládež po celém světě.

Miroslav Žamboch (1)


(* 13. ledna 1972 Hranice)


Miroslav Žamboch je současný český autor, který se věnuje převážně fantasy literatuře a science fiction.

,,Miluji příběhy. Existují dobré a špatné příběhy, žádné jiné dělení není podstatné.“

Jeho prozaickou prvotinou je povídka Zpověď válečníka (1995), s níž vyhrál v soutěži O nejlepší fantasy, a se kterou okamžitě získal přízeň českých čtenářů. Povídka je inspirovaná jednou z písní skupiny Lucie.

Napsal také několik rozsáhlých knižních sérií, jako je například Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často se jedná o napínavé romány, novely a povídkové cykly, ve kterých vystupují známí hrdinové, ale objevují se i nové postavy a charaktery. Narazit můžete také na upíry, vlkodlaky, čaroděje, ale i tajné agenty a nemilosrdné zabijáky. Ponořte se do příběhů plných napětí, akce, nečekaných momentů, tajemství a zbraní.

Peter Mayle (1)
Petra Soukupová (1)

Petra Soukupová

(* 1982, Československo)

Petra Soukupová je českou spisovatelkou, scénáristkou a dramaturgyní. Na filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze úspěšně absolvovala obor Scenáristika a dramaturgie. Poté se stala scenáristkou divácky populárního sitcomu Comeback (2008–2010) a od roku 2011 působí jako dramaturgyně v seriálu Ulice.

Do literatury vstoupila první knihou s názvem K moři (2007), za niž obdržela Cenu Jiřího Ortena 2008 pro mladé literáty. Dalším úspěšným počinem se stal triptych rozsáhlých povídek Zmizet (2009), který byl následně oceněn prestižní Magnesií Literou za rok 2010. K povídce Na krátko vytvořila také úspěšný scénář, který získal Cenu Sazky za nerealizovaný scénář.

Na pultech českých knihkupectví se dále objevil titul Marta v roce vetřelce (2011) a také první próza určená mladším čtenářům - Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci března 2015 se připravuje vydání dalšího románu s názvem Pod sněhem.

Robert Galbraith (1)

(* 31. července 1965 v Yate)

Pod uměleckým pseudonymem Robert Galbraith se neskrývá nikdo jiný než autorka slavné ságy o Harrym Potterovi, Joanne Rowlingová. Britská spisovatelka je také autorkou novely pro dospělé – Prázdné místo (The Casual Vacancy, 2012).

Série knih o čarodějnickém hrdinovi přinesla Rowlingové nečekaný úspěch. Romány získaly řadu ocenění a prodalo se jich více než 400 milionů kopií. Podle nedělníku The Sunday Times byla Rowlingová v roce 2008 označena jako 12. nejbohatší žena v Británii. V současnosti se věnuje také dobročinné činnosti a aktivně podporuje několik charitativních organizací.

Pod pseudonymem Robert Galbraith vyšel v roce 2013 (česky 2014) napínavý detektivní román Volání Kukačky (The Cuckoo's Calling), který je zároveň prvním dílem plánované krimi série o soukromém detektivovi a válečném veteránovi z Afghánistánu, Cormoranu Strikeovi, jehož si často najímají žárliví zbohatlíci. Hlavní hrdina se tak dostává do světa luxusu, bohatých mužů, krásných žen, kde mu však samotnému mnohdy hrozí smrtelné nebezpečí. Pokračování s anglickým názvem The Silkworm by u nás mělo vyjít v českém překladu v roce 2015.

Paula Hawkins (1)
Michaela Klevisová (1)
Josef Bernard Prokop (1)
P. G. Wodehouse (1)
Zuzana Hubeňáková (1)
Ben Aaronovitch (1)
Cressida Cowell (1)
Renáta Fučíková (1)
Platón (1)
Interpret
Jiří Lábus (4)
Helena Štáchová (3)
Jan Hyhlík (3)
Jiří Dvořák (3)
Miloš Kirschner (3)
Jan Hartl (2)
Jan Pivec (2)
Karel Höger (2)
Lukáš Hlavica (2)
Miroslav Černý (2)
Pavel Soukup (2)
Tereza Bebarová (2)
David Novotný (2)
Arnošt Goldflam (1)
Bohumil Klepl (1)
František Ringo Čech (1)
František Staněk a Jitka Bediová (1)
Ilona Czsáková (1)
Jan Burian (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Potměšil (1)
Jan Werich (1)
Jana Hermachová (1)
Jana Pidrmanová a Filip Švarc (1)
Jaromír Meduna (1)
Jenovéfa Boková (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Zavřel (1)
Jiřina Šejbalová (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Josef Beyvl (1)
Josef Haukvic (1)
Josef Větrovec (1)
Kamil Halbich (1)
Kristýna Boková (1)
Kryštof Rímský (1)
Ladislav Heryán (1)
Leoš Jirsák (1)
Luděk Munzar (1)
Martin Finger (1)
Michaela Maurerová (1)
Miroslav Doležal (1)
Ondřej Novák (1)
Pavel Tesař (1)
Radkin Honzák (1)
René Hájek (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Neužil (1)
Václav Vondráček (1)
Valérie Zawadská (1)
Vasil Fridrich (1)
Vladislav Beneš (1)
Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová (1)
Zbyšek Horák (1)
Zdeněk Junák (1)
Zdeněk Mahdal (1)
Zuzana Slavíková (1)
David Matásek (1)
David Prachař (1)
Filip Švarc (1)
Ivana Jirešová (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Vlasák (1)
Jan Vondráček (1)
Jana Plodková (1)
Kristýna Kociánová (1)
Lenka Vlasáková (1)
Linda Rybová (1)
Marek Holý (1)
Martha Issová (1)
Martin Myšička (1)
Martina Hudečková (1)
Milena Steinmasslová (1)
Pavel Rímský (1)
Petr Oliva (1)
Radek Valenta (1)
Renata Honzovičová Volfová (1)
Různí interpreti (1)
Simona Babčáková (1)
Tomáš Kobr (1)
Zdeněk Velen (1)
Jana Pidrmanová (1)
Martina Krátká (1)
Jan Cina (1)
Sandra Riedlová (1)
Délka
2 h
60 h

Kategorie
Audioknihy (42)
Česká literatura (37)
Zahraniční literatura (27)
Detektivky, thrillery (15)
Pohádky (15)
Pro děti (10)
Humor, satira a komedie (7)
Vzpomínky a biografie (7)
Dějiny a historie (6)
Fantasy a sci-fi (6)
Životní filozofie, náboženství (4)
Povídky (3)
Společenská próza (3)
Dobrodružné romány (2)
Horory a mystika (1)
Literatura faktu a publicistika (1)
Osobní rozvoj (1)
Poezie (1)
Vánoce (1)
Série
Akta Enzo (audio) (1)
Cormoran Strike audio (1)
Zaklínač (audio) (1)
Josef Bergman (audio) (1)
Hříšní lidé Království českého (audio) (1)
Peter Grant (audio) (1)
Vraždy v Midsomeru (audio) (1)
Jazyk
cz (65)
Zobrazit položky
Podivuhodný život osamělého pošťáka
Audiokniha MP3 - Poetický román o lásce a záhadách lidské identity. - Thériault Denis, čte Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová,

Podivuhodný život osamělého pošťáka
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B059
Chcete se stát psychiatrem?!
Audiokniha MP3 - Se svým typickým humorem přibližuje náš přední psychiatr nejen svůj obor. - Radkin Honzák, čte Radkin Honzák,

Chcete se stát psychiatrem?!
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B058
Pohádky 6
Audiokniha MP3 Josef Štefan Kubín, čte Jan Pivec, 1 hod. 17min.

Pohádky 6
Nové
69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B057
Příběhy českých knížat a králů
Audiokniha MP3 Alena Ježková, čte Jan Potměšil,Jenovéfa Boková,Kristýna Boková,Kryštof Rímský, 3 hod. 15min.

Příběhy českých knížat a králů
Nové
229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B056
Meč osudu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 16 hod. 44min.

Tento týden zakoupilo 16 zákazníků
Meč osudu
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B055
Prahou staletí (5). Reportážní zastavení v hlavním městě republiky
Audiokniha MP3 Milan Navrátil,Vladimír Kovářík, čte Miroslav Doležal, 1 hod. 36min.

Prahou staletí (5). Reportážní zastavení v hlavním městě republiky
Nové
189,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B054
Příhody lišky Bystroušky
Audiokniha MP3 Rudolf Těsnohlídek, čte Karel Höger, 1 hod. 14min.

Příhody lišky Bystroušky
Nové
99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B053
Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček
Audiokniha MP3 - Nové původní dětské písničky z dílny Prasátka Pigy. - Eva Spoustová, čte Pavel Tesař, 1 hod. 13min.

Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček
Nové
169,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B052
Osudy dobrého vojáka Švejka
Audiokniha MP3 - Kompletní Švejk Jana Wericha. - Jaroslav Hašek, čte Jan Werich,Jiřina Šejbalová, 16 hod. 32min.

Osudy dobrého vojáka Švejka
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B051
S pozdravem Jiří Sovák
Audiokniha MP3 Jiří Sovák, čte Jiří Sovák, 41min.

S pozdravem Jiří Sovák
Nové
99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B050
Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá
Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Miloš Kirschner,Helena Štáchová,Miroslav Černý, 43min.

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá
Nové
69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B049
Jáchymovští démoni
Audiokniha MP3 - Historická detektivka oblíbeného autora. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 8 hod. 2min.

Tento týden zakoupilo 10 zákazníků
Jáchymovští démoni
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B048
Půlnoční gang
Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 10min.

Půlnoční gang
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B047
Stopařem na této zemi
Audiokniha MP3 - Volné pokračování autorovy úspěšné a moudré knihy Exotem na této zemi. - Ladislav Heryán, čte Ladislav Heryán, 5 hod. 1min.

Stopařem na této zemi
Nové
190,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B046
Obrazy z Nového zákona Další příběhy
Audiokniha MP3 - O životě a učení Ježíše Krista a o osudech apoštolů Petra a Pavla. - Renáta Fučíková, čte Jiří Dvořák, 1 hod. 49min.

Obrazy z Nového zákona Další příběhy
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B045
Vyhoďme ho z kola ven
Audiokniha MP3 - Předloha filmu Miloše Formana, ověnčeného pěti Oskary. - Ken Kesey, čte Jiří Zavřel, 14 hod. 37min.

Vyhoďme ho z kola ven
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B044
Poprava na Kramberku a další povídky
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal, 3 hod. 8min.

Poprava na Kramberku a další povídky
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B043
Neznámí hrdinové
Audiokniha MP3 - Každý národ má své hrdiny, ten náš na ně však rychle zapomíná nebo je nezná. - Pavel Taussig, čte Lukáš Hlavica, 1 hod. 55min.

Neznámí hrdinové
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B042
Vzpoura goliardů
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 11 hod. 28min.

Tento týden zakoupilo 20 zákazníků
Vzpoura goliardů
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B041
Pohádky o princeznách
Audiokniha MP3 - Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára. - František Zacharník, čte Sandra Riedlová, Zdeněk Junák, 1 hod. 23min.

Pohádky o princeznách
Nové
139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B040
Tvář vody
Audiokniha MP3 - Neobvyklý a křehký příběh o lásce, svobodě, sebeúctě a rovnováze v přírodě, odehrávající se na pozadí studené války. - Guillermo del Toro, Daniel Kraus, čte Jitka Ježková, Pavel Soukup, 12 hod. 40min.

Tvář vody
Nové
369,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B039
Hurvínkova abeceda slušného chování
Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Miloš Kirschner,Helena Štáchová, 1 hod. 27min.

Hurvínkova abeceda slušného chování
Nové
189,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B038
Past na Hurvínka
Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Miloš Kirschner,Helena Štáchová,Josef Větrovec,Miroslav Černý,Jana Hermachová,Josef Beyvl,René Hájek,Leoš Jirsák,Josef Haukvic,Václav Vondráček, 50min.

Past na Hurvínka
Nové
69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B037
Kocouří pohled
Audiokniha MP3 Jan Burian, čte Jan Burian, 6 hod. 6min.

Kocouří pohled
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B036

Novinky - Audioknihy

audiokniha rokuSoutěž o nejlepší audioknihu roku 2017 zná své vítěze! Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
Americký spisovatel Ashlee Vance napsal biografii o Elonu Muskovi. Dočtete se v ní o jeho raném...
Dá se vůbec ještě něco dělat, když nemůžete věřit ani sami sobě? Temná noc, žena v autě, zaváhání...
severská detektivkaJo Nesbø přepsal Shakespeara – Macbeth je noční můrou drogových dealerů Norský spisovatel bestsellerů v kategorii severských detektivek se tentokrát vydal jinou cestou. Jo Nesbø...
Velký knižní čtvrtek se na jaře 2018 odehraje 15. března. Na pulty přijdou nové literární skvosty...
Rádi byste se naučili cizímu jazyku, ale nemáte čas pravidelně navštěvovat odborné kurzy? Řešení nabízejí...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi