Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Novinky - Audioknihy

0
86 položek
Značky a parametry
ALBATROS (2)
Anag (1)
Argo (1)
Creatio (1)
Domino (1)
Eddica (1)
Epocha (1)
Jan Melvil Publishing (1)
Kristian (1)
LudvikRichardNoBook (1)
MladaFronta (2)
Motto (7)
OneHotBook (13)
PoslechovaAnglictina (2)
Progresguru (1)
Radioservis (11)
Supraphon (24)
Tebenas (2)
Tympanum (12)
Walker&Volf (1)
Autor
Terry Pratchett (4)
Vlastimil Vondruška (4)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Božena Němcová (3)
Charles Martin (2)
Ivan Kraus (2)
kolektiv autorů (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Achille Gregor (1)
Alan Piskač (1)
Alexander McCall Smith (1)
Amit Goswami (1)
Anna Roslingová Rönnlundová (1)
Antoine de Saint-Exupéry (1)
Antonín Zhoř (1)
Asa Larsson (1)
Barbora Šťastná (1)
Bianca Bellová (1)
Cressida Cowell (1)
David Walliams (1)
Diana Gabaldon (1)
Dominik Landsman (1)
Eliška Hašková Coolidge (1)
Eric Berne (1)
Eva Košlerová (1)
František Derfler (1)
František Kotleta (1)

(* 1981, Bruntál)

František Kotleta je současný český spisovatel a představitel sci-fi literatury. O jeho skutečné existenci se však vedou nejrůznější teorie a spory. Kotletův autorský styl je velmi podobný tvorbě Jiřího Kulhánka, ke kterému bývá často přirovnáván.

Své čtenáře si získal trilogií s názvem Bratrstvo krve o upírovi Janu Bezzemkovi. Ten musí čelit invazi z vesmíru a postavit se Kartanům, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit.

Příznivce kontroverzní fantastiky zaujme také dvojdílným románem Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy jsou plné napětí, zbraní, kontaktních soubojů a nechybí v nich ani erotika a vytí vlkodlaků.

Frederick Forsyth (1)
Gill Sims (1)
Greer Hendricks (1)
Han Kang (1)
Hans Rosling (1)
Charles Duhigg (1)
Chloe Benjaminová (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Ivan Martin Jirous (1)
James M. Barrie (1)
Jan Čarek (1)
Jan Drda (1)
Jan Kozák (1)
Jan Kučera (1)
Jan Onder (1)
Jaroslav Foglar (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslav Vrchlický (1)
Jaroslav Žák (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Suchý (1)
Jiří Tušl (1)
Johan Fabricius (1)
John Green (1)
Josef Hora (1)
Josef Smrčka (1)
Karel Hynek Mácha (1)
Karel Klostermann (1)
Koutná Libuše (1)
Ladislav Špaček (1)
Lamka Josef (1)
Lamková Hana (1)
Lars Kepler (1)

Lars Kepler

Za uměleckým pseudonymem Lars Kepler se skrývá manželská dvojice známých švédských autorů, Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril. Oba milují napětí a thrillery, proto se rozhodli společně věnovat tomuto žánru a rozvinout jej o nové prvky a zápletky.

Pod pseudonymem sepsali první detektivní román. Jejich identita měla být skryta, aby si je čtenáři nespojovali s předchozí tvorbou. Po obrovském úspěchu první knihy byla dvojice autorů odhalena a nyní pokračuje v tvorbě dalších detektivních příběhů. Manželé v současnosti žijí ve Stockholmu a vychovávají spolu tři dcery.

V roce 2009 byla vydána první kriminální detektivka s názvem Hypnotizér (Hypnotisören), která se ihned stala světovým bestselerem a prodala se do více než třiceti zemí. V této knize byla poprvé představena hlavní postava záhadného švédského vyšetřovatele s finskými předky, Joony Linny.

Příznivci chladné severské krimi ocení i další, dosud vydané knihy, jako je Paganiniho smlouva (Paganinikontraktet), Svědkyně ohně (Eldvittnet) a Písečný muž (Sandmannen). Příběhy se opírají o záhadná tajemství, napínavé kriminální zápletky a nejednoho čtenáře zaujme i nemilosrdné severské prostředí.

Leoš Janáček (1)
Ludvík Richard (1)
Magdalena Šebestová (1)
Margaret Atwoodová (1)
Martin Rajniš (1)
Martin Vajčner (1)
Martina Drijverová (1)
Michal Macháček (1)
Milan Kundera (1)
Miloš Urban (1)

Miloš Urban

(* 4. října 1967, Sokolov)

Miloš Urban je přední český spisovatel, redaktor a překladatel. Napsal několik úspěšných románů, novel a povídek, které byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Je známý také jako autor divadelních her.

Po studiích na Filosofické fakultě UK v Praze se věnoval práci redaktora v nakladatelství Mladá fronta a od roku 2001 byl zaměstnán jako šéfredaktor v nakladatelství Argo. V jeho prózách se odráží prvky anglického literárního stylu, sám studoval angličtinu a několik let pobýval ve Spojeném království.

V roce 2001 získal za ,,zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu roku v kategorii próza. Na předchozí literární úspěch pak navázal o rok později politickou publikací Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán. Prestižní ocenění Magnesia Litera se odnesl také za knihu Stín katedrály (2005). Téhož roku vyšlo volné pokračování románu Stín katedrály s názvem Santiniho jazyk, v němž autor pátrá po tajemství univerzální věty. V roce 2006 pak přichází na pulty knihkupectví titul Pole a palisáda, který přináší novou, ryze autorskou verzi pověsti o Libuši a Přemyslovi.

Do Prahy před koncem 19. století přivede čtenáře román Lord Mord (2008), v němž je sledován osud lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca. Tato kniha se umístila na 3. místě v kategorii Krásná literatura soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2008.

Román Boletus Arcanus (2011) vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. V roce 2012 vyšel román z doby konce Rakouska-Uherska s názvem Praga Piccola (2012) a jednou z posledních knih Miloše Urbana je i noir příběh Přišla z moře (2014), jenž je koncipován jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům.

Miroslava Mašková (1)
Ola Rosling (1)
Ota Kars (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Roger Zelazny (1)
Rudolf Křesťan (1)
Sarah Haywood (1)
Sarah Pekkanen (1)
Tom Hanks (1)
Václav Hons (1)
Vítězslav Nezval (1)
Vlasta Burian (1)
Wilkie Collins (1)
William Shakespeare (1)
Wolfgang Amadeus Mozart (1)
Zdena Frýbová (1)
Zuzana Onderová (1)
Sydney George Hopkins (1)
Interpret
Zuzana Slavíková (4)
Jan Hyhlík (3)
Jiří Dvořák (3)
Marek Holý (3)
Zdeněk Štěpánek (3)
Dana Černá (2)
Eva Josefíková (2)
Hana Maciuchová (2)
Ivan Kraus (2)
Jiří Lábus (2)
kolektiv autorů (2)
Lukáš Hlavica (2)
Martin Růžek (2)
Naďa Konvalinková (2)
Otakar Brousek (2)
Pavel Soukup (2)
Růžena Merunková (2)
Alan Piskač (1)
Alena Vránová (1)
Aleš Háma (1)
Aleš Procházka (1)
Andrea Elsnerová (1)
Aneta Langerová (1)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Arnošt Goldflam (1)
Arnošt Kalous (1)
Barbora Mošnová (1)
Barbora Sadílková (1)
Borek Kapitančik (1)
Čestmír Řanda (1)
Dana Batulková (1)
Daniela Kolářová (1)
David Novotný (1)
Dismanův rozhlasový dětský soubor (1)
Eduard Cupák (1)
Filip Kaňkovský (1)
Filip Švarc (1)
Hana Houbová (1)
Igor Dostálek (1)
Ivana Valešová (1)
Jan Hartl (1)
Jan Kolařík (1)
Jan Meduna (1)
Jan Onder (1)
Jan Přeučil (1)
Jan Vondráček (1)
Jan Zadražil (1)
Jana Boušková (1)
Jana Preissová (1)
Jana Stryková (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jaromír Meduna (1)
Jaroslav Plesl (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Bartoška (1)
Jiří Cízler (1)
Jiří Hromada (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Schwarz (1)
Jiří Suchý (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Jitka Smutná (1)
Josef Kaluža (1)
Josef Smrčka (1)
Josef Somr (1)
Josef Veselý (1)
Kamil Halbich (1)
Klára Sedláčková (1)
Klára Suchá (1)
Ladislav Špaček (1)
Libuše Šafránková (1)
Luboš Ondráček (1)
Luboš Pavel (1)
Lucie Juřičková a Martin Zahálka (1)
Lucie Pernetová (1)
Lucie Štěpánková (1)
Lucie Žáčková (1)
Ludmila Roubíková (1)
Ludmila Stambolijeva (1)
Ludvík Richard (1)
Lukáš Pavlásek (1)
Lumíra Přichystalová (1)
Marie Ludvíková (1)
Martin Matejka (1)
Martin Myšička (1)
Martin Pechlát (1)
Martin Sláma (1)
Martin Vajčner (1)
Martin Veliký (1)
Martina Krátká (1)
Matěj Havelka (1)
Matěj Převrátil (1)
Matěj Viták (1)
Michaela Baladová (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Černý (1)
Miroslav Středa (1)
Miroslav Táborský (1)
Miroslava Mašková (1)
Monika Švábová (1)
Norbert Lichý (1)
Oldřich Navrátil (1)
Oldřich Nový (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Pavel Batěk (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Rímský (1)
Pavel Tesař (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petr Hořejš (1)
Petr Kostka (1)
Petr Svoboda (1)
Radek Banga (1)
Radek Holub (1)
Rudolf Hrušínský (1)
Rudolf Křesťan (1)
Růžena Nasková (1)
Soběslav Sejk (1)
Šimon Krupa (1)
Taťjana Medvecká (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Kaňkovský (1)
Václav Neužil (1)
Václav Voska (1)
Václav Vydra (1)
Vanda Švarcová (1)
Věra Vlčková (1)
Viktor Preiss (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Vilém Besser (1)
Vlasta Burian (1)
Vlasta Fabiánová (1)
Vlasta Chramostová (1)
Volencová (1)
Zdeňka Žádníková (1)
Zuzana Onderová (1)
Délka
28 h
29 h

Kategorie
Audioknihy (81)
Česká literatura (46)
Zahraniční literatura (35)
Dobrodružné romány (12)
Společenská próza (11)
Detektivky, thrillery (10)
Dějiny a historie (9)
Fantasy a sci-fi (8)
Humor, satira a komedie (8)
Pro děti (8)
Pohádky (7)
Vzpomínky a biografie (7)
Osobní rozvoj (6)
Divadlo, rozhlas, televize (5)
Klasická díla (5)
Poezie (3)
Výuka cizích jazyků (3)
Životní filozofie, náboženství (3)
Populárně naučná (2)
Beletrie v angličtině (1)
Povídky (1)
Série
Husitská epopej (audio) (1)
Úžasná Zeměplocha (audio) (4)
Deníček moderního fotra (audio) (1)
Detektiv Joona Linna (audio) (1)
Škyťák Šelmovská Štika III (audio) (1)
PAX (audio) (1)
Jazyk
česky (84)
en (1)
Zobrazit položky
Balíček fantasy Čarodějky na cestach a Soudné sestry za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 - Dvě humorné fantasy ze série Úžasná zeměplocha. - Terry Pratchett, čte Zuzana Slavíková, 28 hod. 31 min.,

Balíček fantasy Čarodějky na cestach a Soudné sestry za výhodnou cenu
-23%
Nové
-23% 638,-
489,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B167
Balíček fantasy Stráže! Stráže! a Soudné sestry za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 - Dvě humorné fantasy ze série Úžasná zeměplocha. - Terry Pratchett, čte Zuzana Slavíková, 27 hod. 55 min.,

Balíček fantasy Stráže! Stráže! a Soudné sestry za výhodnou cenu
-23%
Nové
-23% 638,-
489,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B166
Adventní pohádkový kalendář
Audiokniha MP3 - 24 pohádek pro vánoční čas. - Božena Němcová, čte Jana Boušková,

Adventní pohádkový kalendář
Nové
139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B165
Učedník kouzelníka Čáryfuka
Audiokniha MP3 - Mnoha generacemi oblíbený pohádkový příběh Učedník kouzelníka Čáryfuka. - Antonín Zhoř, čte Jiří Cízler,

Učedník kouzelníka Čáryfuka
Nové
99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B164
Od jehly k mašinkám
Audiokniha MP3 Jan Čarek, čte DRDS,

Od jehly k mašinkám
Nové
69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B163
Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí
Audiokniha MP3 - aneb Historky z rodičovského podsvětí. - Dominik Landsman, čte Filip Švarc, 6 hod. 57min.

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B162
Jedna želva za druhou
Audiokniha MP3 - Novinka od autora bestselleru Hvězdy nám nepřály. - John Green, čte Eva Josefíková, 7 hod. 10min.

Jedna želva za druhou
Nové
289,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B161
Den pro Šakala
Audiokniha MP3 - Brilantně napsaný příběh, který se stal mezníkem ve vývoji politického thrilleru. - Frederick Forsyth, čte Otakar Brousek, 13 hod. 34min.

Den pro Šakala
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B160
Jak si lidé hrají
Audiokniha MP3 - Přestaňme hrát hry, začněme autenticky žít! - Eric Berne, čte Miroslav Černý, 7 hod. 31min.

Jak si lidé hrají
Nové
195,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B159
Nesnesitelná lehkost bytí
Audiokniha MP3 Milan Kundera, čte Jiří Bartoška, 10 hod. 45min.

Nesnesitelná lehkost bytí
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B157
PAX 5: Sluhové zla
Audiokniha MP3 Asa Larsson, čte Jan Vondráček, 3 hod. 12min.

PAX 5: Sluhové zla
Nové
229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B158
Čarodějky na cestách
Audiokniha MP3 ze série Úžasná zeměplocha - Terry Pratchett, čte Zuzana Slavíková, 14 hod. 26min.

Čarodějky na cestách
Nové
339,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B156
Stráže! Stráže!
Audiokniha MP3 ze série Úžasná zeměplocha - Terry Pratchett, čte Jan Zadražil, 13 hod. 50min.

Stráže! Stráže!
Nové
339,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B155
Ze světa lesních samot
Audiokniha MP3 - Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století. - Karel Klostermann, čte Otakar Brousek, Vilém Besser, Ludmila Roubíková, Pavel Soukup, Čestmír Řanda, Jiří Hromada, Václav Kaňkovský, 5 hod. 44min.

Ze světa lesních samot
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B154
Její pastorkyňa
Audiokniha MP3 - Dramatizace Jana Jiráně podle libreta Leoše Janáčka v podání známých českých herců. - Leoš Janáček, čte Jana Preissová, Růžena Merunková, Kamil Halbich, Andrea Elsnerová, Naďa Konvalinková, Daniela Kolářová, Jaroslav Plesl, Pavel Tesař, Oldřich Navrátil, Barbora Mošnová, 1 hod. 19min.

Její pastorkyňa
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B153
První dámská detektivní kancelář
Audiokniha MP3 - Zábavné i napínavé příběhy první soukromé detektivky v Botswaně, jihoafrické zemi, kde život je tak odlišný od našeho. - Alexander McCall Smith, čte Jana Stryková, 4 hod. 17min.

První dámská detektivní kancelář
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B152
Hora mezi námi
Audiokniha MP3 - Strhující příběh o lásce a o přežití. Co kdyby váš život závisel na cizím člověku? - Charles Martin, čte Marek Holý, 11 hod. 7min.

Hora mezi námi
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B151
Neobvyklý typ
Audiokniha MP3 - Různorodá sbírka povídek je knižní prvotinou herecké hvězdy Toma Hankse. - Tom Hanks, čte Šimon Krupa, 11 hod. 46min.

Neobvyklý typ
Nové
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B150
Husitská epopej VII
Audiokniha MP3 - Sedmý díl historické ságy Vlastimila Vondrušky. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 27 hod. 51min.

Tento týden zakoupilo 17 zákazníků
Husitská epopej VII
Nové
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B149
Busy Day - Handling Big Order
Audiokniha MP3 - Příběh o jednom rušném dni v práci, díky kterému se posluchač nenuceně naučí spoustu nových anglických slovíček. - Ludvík Richard, čte Ludvík Richard, 1 hod. 46min.

Busy Day - Handling Big Order
Nové
99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B148
Faktomluva
Audiokniha MP3 - Deset důvodů, proč se mýlíme v pohledu na svět a proč jsou věci lepší, než vypadají. - Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Roslingová Rönnlundová, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 46min.

Faktomluva
Nové
399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B147
Lovci
Audiokniha MP3 - Akční sci-fi Františka Kotlety ve stylu debutové legendární trilogie Bratrstvo krve. - František Kotleta, čte Josef Kaluža, 7 hod. 41min.

Lovci
Nové
225,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B146
Nejlepší pohádky o čertech
Audiokniha MP3 - Klasické i převyprávěné filmové pohádky, v nichž vystupují čerti v rolích ochránců spravedlnosti a dobra. - Božena Němcová, čte Arnošt Kalous,Petr Haničinec,Hana Houbová, 1 hod. 8min.

Nejlepší pohádky o čertech
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B145
Kaktus
Audiokniha MP3 - Nikdy není pozdě rozkvést! Povzbudivý román se svéráznou hlavní hrdinkou. - Sarah Haywood, čte Dana Černá, 11 hod. 14min.

Kaktus
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B144

Novinky - Audioknihy

audiokniha rokuSoutěž o nejlepší audioknihu roku 2017 zná své vítěze! Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
Americký spisovatel Ashlee Vance napsal biografii o Elonu Muskovi. Dočtete se v ní o jeho raném...
Dá se vůbec ještě něco dělat, když nemůžete věřit ani sami sobě? Temná noc, žena v autě, zaváhání...
severská detektivkaJo Nesbø přepsal Shakespeara – Macbeth je noční můrou drogových dealerů Norský spisovatel bestsellerů v kategorii severských detektivek se tentokrát vydal jinou cestou. Jo Nesbø...
Velký knižní čtvrtek se na jaře 2018 odehraje 15. března. Na pulty přijdou nové literární skvosty...
Rádi byste se naučili cizímu jazyku, ale nemáte čas pravidelně navštěvovat odborné kurzy? Řešení nabízejí...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB19
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi