Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Povídky

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger
299,-

2.
Poprava na Kramberku a další povídky Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal
269,-

3.
Jáma a kyvadlo a jiné povídky Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil
-34%
149,-
99,-

Další nejprodávanější
Značky a parametry
ALBATROS (2)
Audioberg (1)
AudioStory (23)
Creatio (2)
JorgeZorro (1)
Mladá fronta (1)
Motto (3)
OneHotBook (4)
Petr Kopecky (1)
PetrKopecky (1)
Plus (1)
Publixing (2)
Radioservis (17)
Socha (2)
Supraphon (36)
Synergie (1)
Tebenas (1)
T-SoftEternity (1)
Tympanum (14)
Autor
Karel Čapek (9)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

František Nepil (8)
Ota Pavel (5)
Zdeněk Svěrák (5)


(* 28. března 1936, Praha)


Zdeněk Svěrák je přední český dramatik, scénárista, herec a autor písňových textů. Napsal také několik knížek pro děti a humorných povídek pro dospělé.

Po studiích na Vysoké škole pedagogické se věnoval práci v Československém rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde také poprvé potkal Jaroslava Uhlíře, se kterým dodnes spolupracuje.

V roce 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pro které Svěrák napsal první hru s názvem Akt, a poté vytvořil autorskou dvojici s Ladislavem Smoljakem. Kromě her, sepsali také několik filmových scénářů, například pro filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a jiné. V některých filmových snímcích se také objevovali jako herci.

V 80. letech Svěrák spolupracoval s režisérem Vítem Olmerem. Na začátku 90. let pak vytvářel scénáře pro svého syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikly tak velmi známé a populární snímky jako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slavný film Kolja, který kromě dalších ocenění získal Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.

Vedle scénářů je autorem textů mnoha oblíbených a proslulých písní, v nichž také zpívá. Oceňovaná je i jeho tvorba pro děti a mládež. Napsal několik pohádek a podílel se na vzniku večerníčku Radovany a radovánky. Pro dospělé sepsal několik knih drobné prózy s názvy Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), které jsou plné jemného a inteligentního humoru.

Jaroslav Hašek (4)
Jan Neruda (3)
Edgar Allan Poe (3)

Edgar Allan Poe

(* 19. ledna 1809, Boston, USA – 7. října 1849, Baltimore, USA)

Edgar Allan Poe byl americký prozaik a básník. Psal fantastické a mystické příběhy a je považován za zakladatele detektivního a hororového žánru. V jeho tvorbě můžeme spatřit i prvky sci-fi.

Po smrti matky a otcově opuštění se tříletého sirotka Edgara ujala rodina Allanů, po kterých přijal jméno. Poe vystudoval literaturu a již během studia měl problémy s alkoholem, dluhy a depresemi. Poe byl nevyrovnaná osobnost, v důsledku čehož se potýkal s problémy v práci. Byl však inteligentní a zdvořilý. Zabýval se také mimo jiné mysticismem, což se projevilo v jeho díle.

Poe je autorem mnoha povídek a básní. Jeho dílo inspirovalo řadu pozdějších autorů, například Arthura Conana Doyla. Autorovým životním dílem a mistrovským kouskem je báseň Havran. Je o samotářském muži, který prožívá muka z horečky a vzpomínek na zemřelou dívku Lenoru. Vydává také hororovou povídku Zánik domu Usherů a svou nejslavnější prózu, Jáma a kyvadlo (audiokniha), o člověku odsouzeném inkvizicí na smrt za kacířství. V knize Zlatý Skarabeus Poe ukazuje, že spousta zdánlivě nevysvětlitelných náhod hraničících až s magií může mít prosté logické a racionální vysvětlení.

Edgar Allan Poe byl 3. října 1849 nalezen opilý na jednom baltimorském chodníku. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde však po 4 dnech zemřel na překrvení mozku. 

V naší nabídce najdete i mnoho audioknih s díly E. A. Poea.

Barbara Nesvadbová (2)
Bohumil Hrabal (2)

Bohumil Hrabal

(* 28. března 1914, Brno – 3. února 1997, Praha)

Bohumil Hrabal byl významným českým prozaikem, jehož tvorba spadá především do druhé poloviny 20. století. Za své knihy získal mnoho národních i mezinárodních prestižních ocenění. Jeho dílo je hojně překládáno do cizích jazyků, ale mělo také zásadní vliv na rozvoj české prózy.

Knihy se rovněž staly inspirací pro úspěšná filmová zpracování, vznikl tak například kultovní snímek Jiřího Menzela - Ostře sledované vlaky (1964), který získal Oscara za cizojazyčný film. Dále byl natočen film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či například tragikomedie Obsluhoval jsem anglického krále (2006).

Do literatury vstoupil jako básník koncem 30. let, postupně však přeorientoval svou tvorbu směrem k próze a zejména v 60. letech se stal jednou z nejvýraznějších osobností. Hrabalovy příběhy se vyznačují značnou různorodostí, experimenty a proměnlivostí. Ocitají se často na pomezí mezi realitou a imaginací, groteskou a skepsí. Hrabal často čerpal ze svého života a vyprávění strýce Pepina.

První realistickou prózou bez interpunkce se stala povídka Jarmilka, která byla napsaná už v roce 1952, ale vydání se dočkala až roku 1992.  Hrabal debutoval rokem 1956 textem s názvem Hovory lidí, dále byl vydán povídkový soubor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou větou napsal experimentální text Taneční hodiny pro starší a pokročilé (1964). Je rovněž autorem tragikomické novely zasazené do okupačního období – Ostře sledované vlaky (1965) a několika velmi ceněných vzpomínkových próz – Postřižiny (1976), Svatby v domě (1987), Slavnosti sněženek (1978).

Životní dráhu číšníka a hoteliéra zachytil v pikareskním románu Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Příběh starého samotáře, dělníka ve sběrně papírů, vystihl v meditativní prózy Příliš hlučná samota (1980). Napsal také meditativní esejistickou novelu Něžný Barbar (1981) o přátelství bohémů Vladimíra Boudníka, spisovatele Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.

Guy de Maupassant (2)
Ivanka Devátá (2)
Jaroslav Major (2)
Jiří Suchý (2)
Karel Hynek Mácha (2)
Michal Hvorecký (2)
O. Henry (2)
Rudolf Křesťan (2)
Různí autoři (2)
Jiří Štědroň (2)
Andrzej Sapkowski (1)

Andrzej Sapkowski

(* 21. 6. 1948, Polsko)

Andrzej Sapkowski je polský spisovatel, známý především jako tvůrce povídek a románové série o zaklínači Geraltovi z Rivie a princezně Ciri. Jako jeden z nejpopulárnějších autorů slovanské fantasy je velmi oblíbený také v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, ve Francii, Švýcarsku i Španělsku. Jeho příběhy se staly předlohou pro filmové i seriálové zpracování, ale na jejich základě vznikla také velmi rozšířená RPG hra pro PC a konzole.

V roce 1999 vyšly nové přeložené geraltovské povídky Zaklínač I - Poslední přání, které se skládají z příběhů ze Stříbrného meče, Věčného ohně, Meče osudu, doplněné kompletní povídkou Hlas rozumu a přiloženou černobílou mapou světa podle Stanislava Komárka. Později vyšlo také pokračování - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krev elfů, Zaklínač IV. - Čas opovržení, Zaklínač V. - Křest ohněm, Zaklínač VI. - Věž vlaštovky a Zaklínač VII. - Paní jezera.

Jedním z posledních titulů je samostatný román s názvem Zaklínač - Bouřková sezóna (2014), v němž se autor opětně navrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi – Zaklínači Geraltovi.

Frederick Forsyth (1)
Jiří Sovák (1)
Karel Klostermann (1)
Martina Drijverová (1)
Miloslav Švandrlík (1)
Ray Bradbury (1)
Tomáš Macek (1)
Alois Jirásek (1)
Anton Pavlovič Čechov (1)
Čapek (1)
Česká lidová (1)
Dalibor Funda (1)
Daniela Fischerová (1)
Daniela Kapitáňová (1)
Drahomír Illík (1)
E.A.Poe (1)
Esther a Jerry Hicks (1)
Francis Scott Fitzgerald (1)
Hašek (1)
Hrabal (1)
Chalíl Džibrán (1)
Charles Dickens (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Irena Obermannová (1)
J. R. Stříbrňák (1)
James Herriot (1)
Jan Šmíd (1)
Jarda Červenka (1)
Jitka Asterová (1)
Josef Kainar (1)
Josef Škvorecký (1)
Julius Košnář (1)
Krisztina Tóth (1)
Ladislav Mikeš Pařízek (1)
László Darvasi (1)
Leopold Weisel (1)
Marta Davouze (1)
Michal Vaněček (1)
Michal Viewegh (1)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Miloš Čermák (1)
Miloš Kratochvíl (1)
Miroslav Oplt (1)
Neruda (1)
Olga Tokarczuk (1)
Pavel (1)
Pavel Kohout (1)
Petr Šabach (1)

Petr Šabach

(* 23. srpna 1951, Praha)

Petr Šabach je známý česky prozaik, autor humoristických povídek a novel. Jeho knihy se staly předlohou pro filmová zpracování, mezi něž se řadí divácky velmi úspěšné snímky - Pelíšky (podle knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (povídka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roce 1993 vznikl podle povídky Šakalí léta stejnojmenný filmový muzikál, na kterém se jako režisér podílel Jan Hřebejk.

Po úspěšném absolvování studia na Filozofické fakultě UK započal svou literární tvorbu vydáním povídkového souboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 pak vychází populární sbírka povídek Hovno Hoří, která obsahuje tři prozaické texty. Do období socialismu 60. let je rovněž zasazen autobiograficky motivovaný příběh s názvem Opilé banány. Podobného nostalgického ražení je i humorná próza Občanský průkaz, která přibližuje dobu normalizace.

Dále byly vydány Tři vánoční povídky (2007), soubor drobných próz s hudební tematikou Škoda lásky (2009), sbírka šesti humorných textů S jedním uchem naveselo (2011) či přemýšlivá novela o dvou starých přátelích s názvem Máslem dolů (2012).

Petra Soukupová (1)

Petra Soukupová

(* 1982, Československo)

Petra Soukupová je českou spisovatelkou, scénáristkou a dramaturgyní. Na filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze úspěšně absolvovala obor Scenáristika a dramaturgie. Poté se stala scenáristkou divácky populárního sitcomu Comeback (2008–2010) a od roku 2011 působí jako dramaturgyně v seriálu Ulice.

Do literatury vstoupila první knihou s názvem K moři (2007), za niž obdržela Cenu Jiřího Ortena 2008 pro mladé literáty. Dalším úspěšným počinem se stal triptych rozsáhlých povídek Zmizet (2009), který byl následně oceněn prestižní Magnesií Literou za rok 2010. K povídce Na krátko vytvořila také úspěšný scénář, který získal Cenu Sazky za nerealizovaný scénář.

Na pultech českých knihkupectví se dále objevil titul Marta v roce vetřelce (2011) a také první próza určená mladším čtenářům - Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci března 2015 se připravuje vydání dalšího románu s názvem Pod sněhem.

Robert Fulghum (1)
Robert Louis Stevenson (1)
Saki (1)
Stefan Zweig (1)
Stephen Leacock (1)
Tereza Boučková (1)
Václav Cibula (1)
Václav Glazar (1)
Václav Vladivoj Tomek (1)
Vladimír Preclík (1)
Květa Legátová (1)
Chris Priestley (1)
Miloš Vacík (1)
Ilja Hurník (1)
Aneta a Luboš Pavlovi (1)
Veronika Bednářová (1)
Radka Třeštíková (1)
Jan Kučera (1)
P.D. Jamesová (1)
Interpret
Josef Somr (11)
František Nepil (6)
Miroslav Táborský (6)
Vlastimil Brodský (6)
Zdeněk Svěrák (6)
Jiří Lábus (4)
Ladislav Mrkvička (4)
Rudolf Pellar (4)
Vladimír Čech (4)
Lukáš Hlavica (3)
Viktor Preiss (3)
David Novotný (3)
Martin Růžek (3)
Andrea Elsnerová (2)
Hana Maciuchová (2)
Jiří Sovák (2)
Barbara Nesvadbová (2)
Bořivoj Navrátil (2)
Daniela Kolářová (2)
Ivanka Devátá (2)
Jan Vondráček (2)
Jiří Suchý (2)
Jiří Štědroň (2)
Josef Kemr (2)
Josef Vinklář (2)
Luboš Pavel (2)
Michal Hvorecký (2)
Miroslav Donutil (2)
Pavel Zedníček (2)
Rudolf Hrušínský (2)
Bohumil Klepl (1)
Helena Štáchová (1)
Jan Hartl (1)
Jan Hyhlík (1)
Jiřina Jirásková (1)
Jitka Molavcová (1)
Karel Höger (1)
Luděk Munzar (1)
Martin Finger (1)
Michaela Maurerová (1)
Miloš Kirschner (1)
Otakar Brousek (1)
Pavel Soukup (1)
Pavel Tesař (1)
Sandra Nováková (1)
Tereza Bebarová (1)
Valérie Zawadská (1)
Vasil Fridrich (1)
Zdeněk Mahdal (1)
Aglája Krausová (1)
Aleš Procházka (1)
Alexej Pyško (1)
Bára Hrzánová (1)
Barbora Hrzánová a další... (1)
Barbora Poláková (1)
Berenika Kohoutová (1)
Bohumil Bezouška (1)
Bolek Polívka (1)
Bořík Procházka (1)
D. Choděrová (1)
David Prachař (1)
Dolanský Jan (1)
Dušan Hřebíček (1)
Eduard Cupák (1)
Filip Čapka (1)
František Filipovský (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Hana Ornestová (1)
Helena Dytrtová (1)
Hynek Čermák (1)
Iva Pazderková (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivana Machalová (1)
J. Meduna (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Tříska (1)
Jan Vlasák (1)
Jana Drbohlavová (1)
Jana Plodková (1)
Jaromír Hanzlík (1)
Jiří Adamíra a Eduard Cupák (1)
Jiří Hanák (1)
Jiří Horčička (1)
Jiří Hromada Dramaturgie: Jiří Vondráček (1)
Jiří Kalužný (1)
Jiří Krampol (1)
Jiří Svoboda (1)
Josef Pejchal (1)
K. Hádek (1)
Klára Melíšková (1)
Klára Sedláčková (1)
Kristýna Kociánová (1)
Kristýna Podzimková (1)
Ladislav Frej (1)
Ladislav Kazda (1)
Lenka Loubalová (1)
Lenka Vlasáková (1)
lenka Vychodilová (1)
Luboš Kostelný (1)
Magdalena Sidonová (1)
Marek Eben (1)
Martha Issová (1)
Martin Dejdar (1)
Martin Myšička (1)
Martina Hudečková (1)
Matouš Ruml (1)
Michaela Tomešová (1)
Michal Dlouhý (1)
Michal Pavlata (1)
Miloslav Kopečný (1)
Miloš Čermák (1)
Miloš Nedbal (1)
Miloš Vacík (1)
Miroslav Hanuš (1)
Oldřich Kaiser (1)
Olga Želenská (1)
Ondřej Vetchý (1)
Ota Sklenčka (1)
Otakar Brousek st. (1)
Pavla Beretová (1)
Petr Kostka (1)
Petr Stach (1)
Petra Výtvarová Krausová (1)
Radovan Lukavský (1)
režie Jiří Hanák (1)
režie: Markéta Jahodová (1)
Roman Štolpa (1)
Rudolf Křesťan (1)
Simona Babčáková (1)
Soběslav Sejk (1)
Stanislav Fišer (1)
Stanislav Zindulka (1)
Táňa Medvecká (1)
Tereza Boučková (1)
Tomáš Pergl (1)
Viktor Dvořák (1)
Vladimír Javorský (1)
Vlasáková Lenka (1)
Vlastimil Brodský a Ota Sklenčka (1)
Vojtěch Dyk (1)
vydal Petr Kopecký (1)
Zdeněk Štěpánek (1)
Zdeněk Žák (1)
Jaromír Dulava (1)
ladimír Dlouhý (1)
Gabriela Wilhelmová (1)
Karolína Heřmanová (1)
Kateřina Veselá (1)
Martin Siničák (1)
Délka
1 h
12 h

Kategorie
Povídky (114)
Audioknihy (100)
Česká literatura (35)
Zahraniční literatura (16)
Společenská próza (7)
Humor, satira a komedie (5)
Klasická díla (5)
Horory a mystika (4)
Detektivky, thrillery (3)
Dějiny a historie (2)
Fantasy a sci-fi (2)
Pohádky (2)
Pro děti (2)
Pro mládež (2)
Vzpomínky a biografie (1)
Životní filozofie, náboženství (1)
Audioprůvodci (1)
Série
Zaklínač (audio) (1)
Jazyk
cz (112)
sk (2)
Zobrazit položky
Zrádné srdce a jiné povídky
Audiokniha MP3 E.A.Poe, čte Josef Somr, Miroslav Táborský, Vladimír Čech, 2 hod. 52min.

Zrádné srdce a jiné povídky
-34%
-34% 149,-
99,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA176
Krimi DEKAMERON
Audiokniha MP3 Jan Kučera, čte Luboš Pavel, Karolína Heřmanová, 3 hod. 32min.

190,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A640
Marťanská kronika
Audiokniha MP3 - Kultovní sci-fi, tentokrát k poslechu! - Ray Bradbury, čte Martin Siničák, 8 hod. 19min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A885
Jáma a kyvadlo a jiné povídky
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil, 2 hod. 18min.

Jáma a kyvadlo a jiné povídky
-34%
-34% 149,-
99,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ176
Příběhy Staré dámy
Audiokniha MP3 - Tour de France představuje více než 100 let dechberoucích dramat, komických situací i tragických nehod, má své hrdiny i poražené. - Tomáš Macek, čte Pavel Soukup, Vasil Fridrich, 17 hod. 1min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A964
Bábovky
Audiokniha MP3 Radka Třeštíková, čte Simona Babčáková, Helena Dytrtová, Kristýna Kociánová, Lenka Loubalová, Klára Melíšková, Sandra Nováková, Iva Pazderková, Jana Plodková, Kristýna Podzimková, Barbora Poláková, Michaela Tomešová, Olga Želenská, 8 hod. 56min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A291
Praha v pověstech, mýtech a legendách - Židovská Praha
Audiokniha MP3 Alois Jirásek, Leopold Weisel, Julius Košnář, Václav Vladivoj Tomek, Václav Cibula, čte Otakar Brousek st., Josef Somr, Hana Maciuchová, 1 hod. 10min.

69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ248
Meč osudu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 16 hod. 44min.

Tento týden zakoupilo 16 zákazníků
Meč osudu
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B055
Poprava na Kramberku a další povídky
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal, 3 hod. 8min.

Poprava na Kramberku a další povídky
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B043
Sára kniha první
Audiokniha MP3 Esther a Jerry Hicks, čte Aglája Krausová, Dušan Hřebíček, Petra Výtvarová Krausová, 3 hod. 24min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ836
Povídky z jedné kapsy
Audiokniha MP3 Karel Čapek, čte Vlastimil Brodský a Ota Sklenčka, 1 hod. 28min.

129,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA831
Na cestě k domovu – Příběhy zmizelé Šumavy
Audiokniha MP3 Karel Klostermann, čte Jiří Hanák, 5 hod. 59min.

239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ290
Dvanáct nejznámějších povídek
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil, Josef Somr, Miroslav Táborský, Vladimír Čech, 6 hod. 49min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ611
Bambini di Praga 1947
Audiokniha MP3 Bohumil Hrabal, čte Oldřich Kaiser, 4 hod. 10min.

Bambini di Praga 1947
-57%
-57% 299,-
129,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ186
Loď v Bretani
Audiokniha MP3 Marta Davouze, čte Daniela Kolářová, 6 hod. 50min.

239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A491
Kvintet
Audiokniha MP3 - Pětice povídek mistra špionážního románu v napínavém putování napříč prostorem a časem. - Frederick Forsyth, čte Jan Hyhlík, 15 hod. 37min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A859
Povídky a Nové povídky Komplet
Audiokniha MP3 Zdeněk Svěrák, čte Zdeněk Svěrák, 8 hod. 47min.

Povídky a Nové povídky Komplet
-14%
-14% 617,-
529,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A076
Nové povídky - Komplet
Audiokniha MP3 Zdeněk Svěrák, čte Zdeněk Svěrák, 4 hod. 23min.

269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA547
Co číhá za humny
Audiokniha MP3 Ivanka Devátá, čte Ivanka Devátá, 1 hod. 19min.

119,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA953
Praha NOIR
Audiokniha MP3 Petr Stancik, čte Hana Maciuchová, Hynek Čermák, Jan Vondráček, Martin Myšička, Jan Vlasák, Jaromír Dulava, David Novotný, Alexej Pyško, Petr Stach, Martina Hudečková, Viktor Dvořák, Pavla Beretová, Lukáš Hlavica, Jan Dolanský, 8 hod. 54min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A405
Střevíce z lýčí
Audiokniha MP3 František Nepil, čte František Nepil, 1 hod. 16min.

99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA390
Ach jo aneb některé postřehy z obou stran ledničky
Audiokniha MP3 Robert Fulghum, čte Vladimír Čech, 5 hod. 39min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA781
Vánoční příběhy a povídky
Audiokniha MP3 kolektiv autorů, různí interpreti, 1 hod. 13min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ467
Kniha o cintoríne
Audiokniha MP3 Daniela Kapitáňová, čte Luboš Kostelný, 4 hod. 53min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA177

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 1 hodinou objednal Jindřich, Mladá Boleslav
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 3 hodinami objednala Blanka, Planá
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 8 hodinami objednal Zdeněk, Pardubice
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 11 hodinami objednala firma, Smečno
 
Poslední promítač ze Sudet Ihned ke stažení a poslechu
169,-Před 11 hodinami objednala firma, Smečno
 
Povídky z jedné kapsy Ihned ke stažení a poslechu
129,-Před 11 hodinami objednala firma, Smečno
 
Výběr z povídek Karla Čapka Ihned ke stažení a poslechu
139,-Před 14 hodinami objednala firma, Praha 1
 
Marťanská kronika Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 14 hodinami objednal Tomáš, Smiřice
 
Příběhy Staré dámy Ihned ke stažení a poslechu
399,-Před 17 hodinami objednal Jan, Ostrava - Zábřeh
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednala firma, Praha 9 - Střížkov
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednal Marek, Bílovec 1
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednal Zdeněk, Křetín
 
Meč osudu Ihned ke stažení a poslechu
299,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi