Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Doprava zadarmo práve teraz! Nepremeškajte šancu ušetriť na vianočných darčekoch.

Společenská próza

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Saturnin Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Zdeněk Jirotka, čte Oldřich Vízner
199,-

2.
My proti vám Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Volné pokračování úspěšného románu Medvědín. - Fredrik Backman, čte Pavel Soukup
349,-

3.
Mráz Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Bernard Minier, čte Jiří Žák. První díl francouzské bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem
289,-

Další nejprodávanější
140 položek
Značky a parametry
ALBATROS (3)
Audioberg (1)
AUDIOS.CZ (2)
AudioStory (15)
AVIK (1)
Fragment (2)
Kanopa (2)
Kristian (1)
Leda (1)
Mlada Fronta (1)
MladaFronta (3)
Motto (1)
One Hot Book (2)
OneHotBook (23)
Panteon (2)
Plus (1)
Prah (1)
Radioservis (22)
Supraphon (13)
Synergie (2)
Tebenas (1)
Tympanum (35)
XYZ (5)
Autor
Paulo Coelho (8)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Fredrik Backman (5)
John Irving (4)
Michal Viewegh (4)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Bohumil Hrabal (3)

Bohumil Hrabal

(* 28. března 1914, Brno – 3. února 1997, Praha)

Bohumil Hrabal byl významným českým prozaikem, jehož tvorba spadá především do druhé poloviny 20. století. Za své knihy získal mnoho národních i mezinárodních prestižních ocenění. Jeho dílo je hojně překládáno do cizích jazyků, ale mělo také zásadní vliv na rozvoj české prózy.

Knihy se rovněž staly inspirací pro úspěšná filmová zpracování, vznikl tak například kultovní snímek Jiřího Menzela - Ostře sledované vlaky (1964), který získal Oscara za cizojazyčný film. Dále byl natočen film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či například tragikomedie Obsluhoval jsem anglického krále (2006).

Do literatury vstoupil jako básník koncem 30. let, postupně však přeorientoval svou tvorbu směrem k próze a zejména v 60. letech se stal jednou z nejvýraznějších osobností. Hrabalovy příběhy se vyznačují značnou různorodostí, experimenty a proměnlivostí. Ocitají se často na pomezí mezi realitou a imaginací, groteskou a skepsí. Hrabal často čerpal ze svého života a vyprávění strýce Pepina.

První realistickou prózou bez interpunkce se stala povídka Jarmilka, která byla napsaná už v roce 1952, ale vydání se dočkala až roku 1992.  Hrabal debutoval rokem 1956 textem s názvem Hovory lidí, dále byl vydán povídkový soubor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou větou napsal experimentální text Taneční hodiny pro starší a pokročilé (1964). Je rovněž autorem tragikomické novely zasazené do okupačního období – Ostře sledované vlaky (1965) a několika velmi ceněných vzpomínkových próz – Postřižiny (1976), Svatby v domě (1987), Slavnosti sněženek (1978).

Životní dráhu číšníka a hoteliéra zachytil v pikareskním románu Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Příběh starého samotáře, dělníka ve sběrně papírů, vystihl v meditativní prózy Příliš hlučná samota (1980). Napsal také meditativní esejistickou novelu Něžný Barbar (1981) o přátelství bohémů Vladimíra Boudníka, spisovatele Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.

Jaroslav Rudiš (3)
Petra Soukupová (3)

Petra Soukupová

(* 1982, Československo)

Petra Soukupová je českou spisovatelkou, scénáristkou a dramaturgyní. Na filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze úspěšně absolvovala obor Scenáristika a dramaturgie. Poté se stala scenáristkou divácky populárního sitcomu Comeback (2008–2010) a od roku 2011 působí jako dramaturgyně v seriálu Ulice.

Do literatury vstoupila první knihou s názvem K moři (2007), za niž obdržela Cenu Jiřího Ortena 2008 pro mladé literáty. Dalším úspěšným počinem se stal triptych rozsáhlých povídek Zmizet (2009), který byl následně oceněn prestižní Magnesií Literou za rok 2010. K povídce Na krátko vytvořila také úspěšný scénář, který získal Cenu Sazky za nerealizovaný scénář.

Na pultech českých knihkupectví se dále objevil titul Marta v roce vetřelce (2011) a také první próza určená mladším čtenářům - Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci března 2015 se připravuje vydání dalšího románu s názvem Pod sněhem.

Karel Klostermann (2)
Antoine de Saint-Exupéry (2)
Barbara Nesvadbová (2)
E. L. James (2)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij (2)
Haruki Murakami (2)
Chalíl Džibrán (2)
Irena Obermannová (2)
Jonas Jonasson (2)

Jonas Jonasson

* 6. července 1961, Švédsko

Jonas Jonasson je švédský novinář a spisovatel. Úspěch zaznamenal především jako autor humoristických románů.

Jeho románová prvotina o vynalézavém důchodci Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann, 2009) byla přeložena do 40 jazyků a v roce 2010 se stala nejprodávanější knihou ve Švédsku. Získal za ni řadu literárních ocenění a na její motivy byl natočen divácky úspěšný stejnojmenný snímek.

"Rozhodně mě ovlivnil Švejk. Když na něj přijde, nemůžete jistě říct, jestli to byl nejhloupější člověk první světové války, nebo jestli byl jediný, kdo rozuměl, o co tehdy šlo. To samé se dá říct o Allanovi." Jonas Jonasson

Podobný čtenářský ohlas získala také jeho druhá kniha – Analfabetka, která uměla počítat (Analfabeten som kunde räkna). Humoristický román se opět točí kolem postavy nevšedního hlavní hrdiny, konkrétně černošské dívky Nombeko Mayeki, je plný neočekávaných momentů a situačního humoru s prvky ironie.

Karel Čapek (2)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Karel Poláček (2)
Kateřina Tučková (2)

Kateřina Tučková

* 31. října 1980, Brno

Kateřina Tučková je současnou autorkou prózy, odborných statí a rovněž nezávislou kurátorkou. Byla nominována na Cenu Jiřího Ortena a Cenu Josefa Škvoreckého a obdržela čtenářskou cenu Magnesia Litera za rok 2010.

Vystudovala dějiny umění a český jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, momentálně působí jako doktorandka Ústavu pro dějiny umění Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2004 založila projekt s názvem ARSkontakt, jehož účelem je podpora mladých a začínajících malířů.

Jako spisovatelka poprvé vystoupila na veřejnost s novelou Montespaniáda (Větrné mlýny, 2006). Velký ohlas čtenářů i kritiky však získal až její román o odsunu Němců s názvem Vyhnání Gerty Schnirch (2009), ve kterém se inspirovala hospodářským životem a poklidnou jihomoravskou krajinou, již znala ze svého dětství.

Zatím poslední vydanou knihou je román Žítkovské bohyně (2012), v němž se znova obrací k české historii a přibližuje příběh dávných žítkovských léčitelek s mimořádnými schopnostmi.

Khaled Hosseini (2)

Khaled Hosseini

(* 4. března 1965, Kábul, Afghánistán)

Khaled Hosseini je lékař a americký autor bestsellerů. Všechny jeho knihy se staly populární po celém světě a byly přeloženy do několika desítek cizích jazyků. Khaledovy psychologické romány jsou situovány do současného Afghánistánu, kde musí hlavní hrdinové čelit těžkému osudu a náročné životní situaci způsobené tamním režimem.

Khaled se narodil v Kábulu do rodiny afghánského velvyslance. Na počátku 70. let se s rodinou odstěhoval do Paříže a v roce 1980 nalezl trvalý pobyt v USA. Zde si Khaled udělal doktorát  z medicíny a následně začal pracovat jako lékař. V současnosti žije se svou ženou a dvěma dětmi v severní Kalifornii.

Jako spisovatel debutoval v roce 2003 románem Lovec Draků (česky 2012), který se ihned stal světovým bestsellerem a dočkal se i filmové adaptace. Na úspěch předchozí knihy pak navázal titulem – Tisíce planoucích sluncí (2007, česky 2013) a románem A hory odpověděly (česky 2013).

Peter Mayle (2)
Romain Rolland (2)
Stefan Zweig (2)
Zdeněk Jirotka (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Amor Towles (1)
Bernard Minier (1)
Franz-Olivier Giesbert (1)
Han Kang (1)
Jaroslav Žák (1)
Miloš Urban (1)

Miloš Urban

(* 4. října 1967, Sokolov)

Miloš Urban je přední český spisovatel, redaktor a překladatel. Napsal několik úspěšných románů, novel a povídek, které byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Je známý také jako autor divadelních her.

Po studiích na Filosofické fakultě UK v Praze se věnoval práci redaktora v nakladatelství Mladá fronta a od roku 2001 byl zaměstnán jako šéfredaktor v nakladatelství Argo. V jeho prózách se odráží prvky anglického literárního stylu, sám studoval angličtinu a několik let pobýval ve Spojeném království.

V roce 2001 získal za ,,zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu roku v kategorii próza. Na předchozí literární úspěch pak navázal o rok později politickou publikací Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán. Prestižní ocenění Magnesia Litera se odnesl také za knihu Stín katedrály (2005). Téhož roku vyšlo volné pokračování románu Stín katedrály s názvem Santiniho jazyk, v němž autor pátrá po tajemství univerzální věty. V roce 2006 pak přichází na pulty knihkupectví titul Pole a palisáda, který přináší novou, ryze autorskou verzi pověsti o Libuši a Přemyslovi.

Do Prahy před koncem 19. století přivede čtenáře román Lord Mord (2008), v němž je sledován osud lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca. Tato kniha se umístila na 3. místě v kategorii Krásná literatura soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2008.

Román Boletus Arcanus (2011) vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. V roce 2012 vyšel román z doby konce Rakouska-Uherska s názvem Praga Piccola (2012) a jednou z posledních knih Miloše Urbana je i noir příběh Přišla z moře (2014), jenž je koncipován jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům.

Taylor Jenkins Reidová (1)
Thériault Denis (1)
Albert Camus (1)
Alex Koenigsmark (1)
Alexandra Potter (1)
Blanka Kubešová (1)
Dalibor Funda (1)
Daniela Fischerová (1)
Doreen Virtue (1)
E.L. James (1)
Esther a Jerry Hicks (1)
Eva Kantůrková (1)
Francis Scott Fitzgerald (1)
František Tomáš Bratránek (1)
Franz Kafka (1)
Guy de Maupassant (1)
Honoré de Balzac (1)
Charlotte Brontëová (1)
Choderlos de Laclos (1)
Ivanka Devátá (1)
J. Berlef (1)
Jack Kerouac (1)
Jáchym Topol (1)
Jan Novák (1)
Jan Šmíd (1)
Jan Werich (1)
Jarome Klapka Jarome (1)
Jaromír Typlt (1)
Jaroslav Major (1)
Jiří Hájíček (1)

Jiří Hájíček

(* 11. 9. 1967, České Budějovice)

Jiří Hájíček je český básník a prozaik. Nejprve psal poezii, koncem 80. let vystoupil v pořadu Mirka Kováříka a od konce 90. let se věnoval pouze realistické próze, kterou situoval spíše na venkov, konkrétně do jihočeského prostředí.

Jeho prvním literárním vstupem byla sbírka povídek s názvem Snídaně na refýži (1998). V roce 2001 vyšel román Zloději zelených koní a o rok později románový titul Dobrodruzi hlavního proudu. K povídkám se pak na čas vrátil, když v roce 2004 vydal soubor dvanácti kratších próz, který nesl název Dřevěný nůž.

O historickou reflexi českých dějin se pokusil v románu Selský baroko (2005), za který obdržel prestižní cenu Magnesia Litera za prózu. Knihou roku se stal román Rybí krev (2012) oceněný rovněž Magnesii Literou. Román čtenáře zavede na jihočeský venkov, tentokrát však do období na přelomu 80. a 90. let 20. století.

Zatím poslední vydanou knihou je soubor sedmnácti povídek, které vznikaly v rozpětí let 1995—2014 a nesou název Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku (2014). Dějištěm je opět jihočeské venkovské prostředí. Hrdiny se stávají tamní obyvatelé, spjatí s místní tradicí a přírodou.

Johann Wolfgang Goethe (1)
John Gray (1)
Koleda (1)
Krisztina Tóth (1)
Ladislav Špaček (1)
Louis de Bernieres (1)
Ludvík Vaculík (1)
Mark Logue a Peter Conradi (1)
Martina Formanová (1)

Formanová Martina

(* 9. ledna 1966, Brno)

Martina Formanová je manželkou oscarového režiséra Miloše Formana a také úspěšnou českou scenáristkou a spisovatelkou. S Milošem Formanem se seznámila v rámci konzultace své diplomové práce. Chvíli se živila rovněž jako modelka a udržovala partnerský vztah se zpěvákem Karlem Gottem.

Svůj první román s názvem Skladatelka voňavého prádla vydala v roce 2002. Inspirovala se především svým životem a muži, kteří do něj vstoupili. Příběh je otevřenou zpovědí plnou humoru, sebeironie a nadhledu. Kniha se ihned stala bestsellerem.

V roce 2009 vychází román Ten Sen, který je opět strhujícím příběhem s autobiografickými prvky, v němž je autenticky popsána strmá cesta autorky za životním snem. Úspěšným románem se stala kniha Nevěra po americku (2011), která přibližuje dramatický milostný vztah dvou manželských párů z New Yorku.

Po deseti letech od vydání knižní prvotiny Skladatelka voňavého prádla se na pultech knihkupectví objevilo volné pokračování s názvem Snědla dětem sladkosti (2012). Martina Formanová se zde opět věnuje společenské a milostné tematice a popisuje svůj každodenní život v cizí zemi. V roce 2014 se pak autorka pokusila zaznamenat životní příběh české modelky a herečky Pavlíny Pořízkové v knize Případ Pavlína.

Michal Gulyáš (1)
Michal Hvorecký (1)
Mika Waltari (1)
Milan Kundera (1)
Miroslav Horníček (1)
Ondřej Hejma (1)
Ota Pavel (1)
Petr Šabach (1)

Petr Šabach

(* 23. srpna 1951, Praha)

Petr Šabach je známý česky prozaik, autor humoristických povídek a novel. Jeho knihy se staly předlohou pro filmová zpracování, mezi něž se řadí divácky velmi úspěšné snímky - Pelíšky (podle knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (povídka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roce 1993 vznikl podle povídky Šakalí léta stejnojmenný filmový muzikál, na kterém se jako režisér podílel Jan Hřebejk.

Po úspěšném absolvování studia na Filozofické fakultě UK započal svou literární tvorbu vydáním povídkového souboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 pak vychází populární sbírka povídek Hovno Hoří, která obsahuje tři prozaické texty. Do období socialismu 60. let je rovněž zasazen autobiograficky motivovaný příběh s názvem Opilé banány. Podobného nostalgického ražení je i humorná próza Občanský průkaz, která přibližuje dobu normalizace.

Dále byly vydány Tři vánoční povídky (2007), soubor drobných próz s hudební tematikou Škoda lásky (2009), sbírka šesti humorných textů S jedním uchem naveselo (2011) či přemýšlivá novela o dvou starých přátelích s názvem Máslem dolů (2012).

Robert Fulghum (1)
St. John Greene (1)
Stephen Leacock (1)
Thomas Mann (1)
Tomio Okamura (1)
Věra Dvořáková (1)
Věra Nosková (1)
Viktor Fischl (1)
William Saroyan (1)
WM. Paul Young (1)
Paula Hawkins (1)
Hana Parkánová-Whitton (1)
Květa Legátová (1)
Aňa Geislerová (1)
Muriel Barbery (1)
Michel Houellebecq (1)
Luisa Es. (1)
Bedřich Wermuth (1)
Béďa Šulc (1)
Sigrid Undsetová (1)
Marie Jakobs (1)
Kristin Hannahová (1)
Lenka Horňáková-Civade (1)
Kazuo Ishiguro (1)
Petr Jarchovský (1)
Iva Pekárková (1)
Alena Mornštajnová (1)
Irvine Welsh (1)
Sarah Perryová (1)
Bianca Bellová (1)
Chloe Benjaminová (1)
Interpret
Ladislav Mrkvička (6)
Igor Bareš (5)
Martin Růžek (5)
Tereza Bebarová (5)
Josef Somr (5)
Jan Hartl (4)
Martin Finger (4)
Martina Krátká (4)
Miroslav Táborský (4)
Renata Volfová (4)
Ivan Trojan (3)
Lucie Pernetová (3)
Lukáš Hlavica (3)
Oldřich Kaiser (3)
Taťjana Medvecká (3)
Valérie Zawadská (3)
Viktor Preiss (3)
František Němec (3)
Jan Vlasák (3)
Michal Pavlata (3)
Rudolf Pellar (3)
Dana Černá (2)
David Novotný (2)
Eduard Cupák (2)
Hana Maciuchová (2)
Jan Přeučil (2)
Jiří Žák (2)
Ladislav Frej (2)
Pavel Soukup (2)
Růžena Merunková (2)
Tereza Dočkalová (2)
Vladimír Ráž (2)
Berenika Kohoutová (2)
Gabriela Vránová (2)
Ivan Řezáč (2)
Jana Stryková (2)
Jaroslav Satoranský (2)
Jiří Kalužný (2)
Klára Jerneková (2)
Klára Sedláčková (2)
Lenka Vlasáková (2)
Martha Issová (2)
Martin Stránský (2)
Milena Steinmasslová (2)
Pavel Nový (2)
Radovan Lukavský (2)
Renata Honzovičová Volfová (2)
Rudolf Hrušínský st. (2)
Václav Knop (2)
Jan Cina (2)
Alena Vránová (1)
Andrea Elsnerová (1)
Antonín Kaška (1)
Arnošt Goldflam (1)
Daniel Bambas (1)
Filip Kaňkovský (1)
Jan Hyhlík (1)
Jan Kačer (1)
Jan Kolařík (1)
Jan Werich (1)
Jana Hlaváčová (1)
Jaroslav Plesl (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Dvořák (1)
Jiří Lábus (1)
Jiří Samek (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Zavřel (1)
Jitka Ježková (1)
Kamila Šmejkalová (1)
Klára Issová (1)
Lenka Krobotová (1)
Marek Holý (1)
Martin Myšička (1)
Martin Sláma (1)
Michaela Baladová (1)
Miloš Hlavica (1)
Naďa Konvalinková (1)
Pavel Rímský (1)
Pavla Maršálková (1)
Sylva Talpová (1)
Vladislav Beneš (1)
Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová (1)
Volencová (1)
Zdeněk Štěpánek (1)
Zdeňka Žádníková (1)
Aglája Krausová (1)
Aňa Geislerová (1)
Antoine Barešová Talacková (1)
Antonín Zíb (1)
Bořivoj Navrátil (1)
Bronislav Poloczek (1)
D. Choděrová (1)
Dana Medřická (1)
Dana Syslová (1)
Daniela Hlaváčová (1)
Drahomíra Fialková (1)
Dušan Hřebíček (1)
Eduard Dubský (1)
Eva Svobodová (1)
Filip Čapka (1)
František Husák (1)
Hana Kofránková (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Hana Smrčková (1)
Helena Dvořáková (1)
Helena Lehká (1)
I. Bareš (1)
Ilja Prachař (1)
Ilja Racek (1)
Inka Čekanová (1)
Iva Janžurová (1)
Ivan Lupták (1)
Ivan Říha (1)
Ivana Denčevová (1)
Ivanka Devátá (1)
J. Dvořák (1)
J. Meduna (1)
Jan Pokorný (1)
Jan Skopeček (1)
Jana Andresíková (1)
Jana Drbohlavová (1)
Jana Štěpánková (1)
Jarmila Skopalová (1)
Jaroslav A. Haidler (1)
Jaroslav Kepka (1)
Jaroslav Ples (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslava Pokorná (1)
Jiří Bruder (1)
Jiří Čapka (1)
Jiří Holý (1)
Jiří Hromada (1)
Jiří Ornest (1)
Jiří Pleskot (1)
Jiří Schmitzer (1)
Jitka Čvančarová (1)
Josef Abrhám (1)
Josef Chvalina (1)
Josef Kemr (1)
Josef Pejchal (1)
K. Frejová (1)
K. Issová (1)
Karel Pospíšil (1)
Klára Issová a Jana Stryková (1)
Ladislav Boháč (1)
Ladislav Kazda (1)
Lenka Krčková (1)
Lída Baarová (1)
Luboš Šplíchal a další. (1)
Ludmila Vostrčilová (1)
Marie Jakobs (1)
Marie Vášová (1)
Marta Vančurová (1)
Martin Zahálka (1)
Michal Gulyáš (1)
Michal Jagelka (1)
Michal Slaný (1)
Michal Zelenka (1)
Miloslav Kopečný (1)
Miloš Kopecký (1)
Miloš Nedbal (1)
Miriam Chytilová (1)
Miroslav Hanuš (1)
Nelly Gaierová (1)
Oldřich Janovský (1)
Oldřich Velen (1)
Oldřich Vízner (1)
Oldřich Vlach (1)
Oldřich Vlček (1)
Ondřej Hejma (1)
Otakar Brousek st. (1)
Pavlína Hrachovcová (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petra Špalková (1)
Petra Výtvarová Krausová (1)
Petra Špalková (1)
režie Pavel Linhart (1)
Richard Krajčo (1)
Robert Roth (1)
Roman Cejnar (1)
Různí interpreti (1)
Saša Rašilov (1)
Sebastian Baalbaki (1)
Simona Stašová (1)
Stanislav Zindulka (1)
Šárka Vaculíková (1)
Táňa Medvecká (1)
Táňa Vilhelmová (1)
Taťána Vilhelmová a Dana Morávková (1)
Tomáš Töpfer (1)
Tomio Okamura (1)
V. Cibulková (1)
Václav Postránecký (1)
Václav Sloup (1)
Václav Voska (1)
Vanda Hybnerová (1)
Věra Galatíková (1)
Věra Kubánková (1)
Věra Kubánková a Oldřich Vízner (1)
Vítězslav Jandák (1)
Vladimír Javorský (1)
Vojtěch Dyk (1)
Zdeněk Žák (1)
Lenka Šestáková (1)
Martin Pechlát (1)
Gabriela Míčová (1)
Irena Kristeková (1)
Kateřina Mendlová Horáčková (1)
Tereza Hofová (1)
Délka
1 h
32 h

Ocenění
Magnesia Litera (1)
Kategorie
Společenská próza (140)
Audioknihy (126)
Zahraniční literatura (63)
Česká literatura (40)
Humor, satira a komedie (15)
Klasická díla (13)
Povídky (7)
Životní filozofie, náboženství (6)
Dějiny a historie (5)
Vzpomínky a biografie (5)
Divadlo, rozhlas, televize (4)
Pro mládež (4)
Dobrodružné romány (3)
Z filmu (2)
Audioprůvodci (1)
Detektivky, thrillery (1)
Literatura faktu a publicistika (1)
Osobní rozvoj (1)
Pohádky (1)
Populárně naučná (1)
Ostatní (1)
Série
Martin Servaz (audio) (1)
Provence (audio) (1)
Jazyk
česky (137)
česky (3)
Zobrazit položky
P.S.
Audiokniha MP3 Aňa Geislerová, čte Aňa Geislerová, 4 hod. 27min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A003
Poutník: Mágův deník
Audiokniha MP3 Paulo Coelho, čte Jan Hyhlík, 8 hod. 49min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA780
Lovec draků
Audiokniha MP3 - Strhující drama ze současného Afghanistánu od celosvětově úspěšného autora. - Khaled Hosseini, čte Martin Sláma, 12 hod. 34min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A727
Mráz
Audiokniha MP3 Bernard Minier, čte Jiří Žák. První díl francouzské bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem, 19 hod. 20min.

289,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A109
My proti vám
Audiokniha MP3 - Volné pokračování úspěšného románu Medvědín. - Fredrik Backman, čte Pavel Soukup, 14 hod. 59min.

My proti vám
Nové
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B062
Muž jménem Ove
Audiokniha MP3 - Příběh o přátelství, které dokáže vrátit chuť do života, i když se mohlo zdát, že ztratil smysl. - Fredrik Backman, čte Jan Vlasák, 8 hod. 46min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ288
Saturnin
Audiokniha MP3 Zdeněk Jirotka, čte Jiří Samek, 3 hod. 59min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ417
Malý princ
Audiokniha MP3 Antoine de Saint-Exupéry, čte Eduard Cupák, 1 hod. 48min.

179,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ418
Saturnin
Audiokniha MP3 Zdeněk Jirotka, čte Oldřich Vízner, 6 hod. 4min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A108
Svět podle Garpa
Audiokniha MP3 John Irving, čte Martin Zahálka, 28 hod. 8min.

349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A171
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Audiokniha MP3 - Jedna z nejvtipnějších knih poslední doby. - Jonas Jonasson, čte Martin Stránský, 12 hod. 43min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI034
Hana
Audiokniha MP3 - Skvěle hodnocený román úspěšné české autorky. Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. - Alena Mornštajnová, čte Lenka Vlasáková, Tereza Dočkalová, 9 hod. 19min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A895
R.U.R.
Audiokniha MP3 Karel Čapek, čte Různí interpreti, 1 hod. 39min.

229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ544
Zatím dobrý/Mašínovi
Audiokniha MP3 Jan Novák, čte Jiří Ornest, 8 hod. 47min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI151
Trhačka zubů
Audiokniha MP3 - Barvité paměti neobyčejné zubařky, která se nebála nikoho a ničeho. - Franz-Olivier Giesbert, čte Sylva Talpová, 12 hod. 23min.

Trhačka zubů
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B061
Dívka ve vlaku
Audiokniha MP3 - Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku a trhá rekordy v rychlosti prodeje. - Paula Hawkins, čte Petra Špalková, Tereza Bebarová, Lucie Pernetová, 11 hod. 15min.

339,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ881
Padesát odstínů temnoty
Audiokniha MP3 E.L. James, čte Tereza Bebarová, 20 hod. 48min.

349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ749
Gentleman v Moskvě
Audiokniha MP3 - Strhující příběh klenoucí se od vzniku Sovětského svazu přes Velkou vlasteneckou válku až po nástup Chruščova k moci. - Amor Towles, čte Igor Bareš, Vladislav Beneš, Daniel Bambas, 18 hod. 34min.

369,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A963
Žítkovské bohyně
Audiokniha MP3 Kateřina Tučková, čte Tereza Bebarová , Miroslav Táborský, délka 12 hod. 31 min., 12 hod. 33min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI110
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
Audiokniha MP3 John Gray, čte Antoine Barešová Talacková, 10 hod. 43min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI115
Alchymista
Audiokniha MP3 Paulo Coelho, čte Lukáš Hlavica, 4 hod. 28min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ187
Rok v Provenci
Audiokniha MP3 Peter Mayle, čte Renata Honzovičová Volfová, 8 hod. 24min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA813
Chatrč
Audiokniha MP3 WM. Paul Young, čte Igor Bareš, 7 hod. 15min.

269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ648
Jedenáct minut
Audiokniha MP3 - Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. - Paulo Coelho, čte Dana Černá, 7 hod. 40min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A660
Zaposlouchejte se do Ishigurova Soumraku dne Seznamte se s panem Stevensem, majordomem ze staroanglického panství lorda Darlingtona. Svůj život před...

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 3 hodinami objednal Ivo, Havířov
 
Svět podle Garpa Ihned ke stažení a poslechu
349,-Před 5 hodinami objednal Viktor, Plzeň
 
Na cestě Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 16 hodinami objednal Filip
 
My proti vám Ihned ke stažení a poslechu
349,-Před 23 hodinami objednala Veronika, Plzeň
 
Svět podle Garpa Ihned ke stažení a poslechu
349,-Před 1 dnem objednal Michal, Praha 1
 
Národní třída Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 1 dnem objednala firma
 
Saturnin Ihned ke stažení a poslechu
199,-Před 1 dnem objednal zákazník
 
Saturnin Ihned ke stažení a poslechu
199,-Před 1 dnem objednal Felix
 
My proti vám Ihned ke stažení a poslechu
349,-Před 1 dnem objednala firma
 
Mráz Ihned ke stažení a poslechu
289,-Před 1 dnem objednala Dita
 
Trhačka zubů Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednal Václav, Tlučná
 
Podvolení Ihned ke stažení a poslechu
279,-Před 1 dnem objednala Michaela, Praha 4

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB5
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi