Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Akční ceny - Knihy

0
Značky a parametry
ALBATROS (3)
Argo (1)
Bookmedia (1)
Brána (1)
Domino (25)
Druhé město (7)
Edika (1)
Egmont (2)
Eroika (1)
Host (3)
Jan Melvil Publishing (1)
Jota (3)
Mladá fronta (2)
Moba (33)
NF Distribuce (1)
Ottovo nakladatelství (2)
Panteon (4)
Paseka (2)
Plus (1)
Prakul (1)
Prostor (3)
SLOVART (1)
Svojtka (1)
Autor
Robert Ludlum (8)


(25. května 1927, New York – 12. března 2001, Naples, USA)


Robert Ludlum je populární americký autor 27 detektivních povídek, které se staly světově uznávanými bestselery. Odhaduje se, že bylo vydáno více než 290 milionů kopií jeho knih přeložených do 33 jazyků. Některé knihy vydával pod uměleckými pseudonymy Jonathan Ryder a Michael Shepherd.

Mezi jeho nejznámější díla patří Agent bez minulosti (The Bourne Identity, 1980), Bourneův mýtus (The Bourne Supremacy, 1986) a Bourneovo ultimátum (Bourneovo ultimátum, 1990). Všechny tři knihy a mnohé další se dočkaly také filmové adaptace.

Realisticky vykreslené příběhy Roberta Ludluma jsou plné napětí, komplikovaných zápletek a touhy po dosažení spravedlnosti. Hrdinové jsou obyčejní lidé, kteří bývají zapleteni do složitých životních situací a mnohdy musí čelit útokům tajných organizací a zločineckých gangů. Zachránit je může jen vlastní statečnost a odvaha čelit zlu.  Autor často vycházel z nejrůznějších konspiračních teorií minulosti i současnosti.

Michal Viewegh (7)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Deon Meyer (3)
Kathryn Taylor (3)
Rowan Coleman (3)
František Niedl (2)

(* 7. dubna, 1949, České Budějovice)

František Niedl je českým autorem historických románů a povídek. Jeho díla si kromě knižních vydání můžeme čas od času poslechnout v rozhlase nebo přečíst v novinách. Původní profesí elektrotechnik si v minulostí prošel několika profesemi a v současné době se kromě literární činnosti věnuje také jachtingu.

Niedl je milovníkem literatury a historie celý život, do světa literatury však vstoupil až v roce 1989 románem Skleněný vrch. V něm popisuje osudy automobilového závodníka Petra Machara, který se po osudové nehodě vyrovnává s životem na invalidním vozíku. Následuje postkatastrofická sci-fi Slunce na útěku a historické romány Čtvrtý králův pes, Čas vlků a S vlčí hlavou v erbu.

Pro milovníky první a druhé světové války jsou určeny Poslední batalion, Past nebo Útěk do pekel o arogantním profesionálním karbaníkovi a boxerovi Pavlu Venclovi, který utíká na Západ. Kniha nabitá dějem a vzrušení vtáhne čtenáře do děje a nenechá ho vydechnout do posledního řádku. Niedl je také autorem velmi zdařilých detektivních thrillerů Pohled šelmy, Štvanice nebo Platnéř: Temné uličky pražské z prostředí Starého Města.

George R.R. Martin (2)
Jeffery Deaver (2)


(* 6. května 1950, USA)

Bývalý novinář, lidový zpěvák a právník, autor třiceti dvou románů, je v současnosti špičkou mezi autory světových bestsellerů. Jeho knihy se prodávají ve 150 zemích světa a byly přeloženy do více než dvaceti pěti jazyků.

Svou první knihu napsal již v 11 letech. Proslavil se však až sérií kriminálních románů s ochrnutým kriminalistou Lincolnem Rhymem. Prvním díl série s názvem Sběratel kostí (The Bone Collector, 1997) zaznamenal obrovský úspěch a stal se předlohou pro stejnojmenný snímek s Angelinou Jolie a Denzelem Washingtonem.

Kromě úspěšných kriminálních sérií a několika povídkových knih s detektivní tématikou je autorem populárních románů, jako Hořící drát (česky 2010), Zahrada bestií (Garden of Beasts, 2004), Příští oběti (česky 2010) a mnohých dalších.

Linda Castillo (2)
Lucy Diamond (2)
Sam Thomas (2)
Nicholas Barreau (2)
Becky Masterman (1)
Ben Aaronovitch (1)
Caroline Kepnes (1)
David Young (1)
Dennis Lehane (1)
Dolores Redondo (1)
Donald Ray Pollock (1)
Gilles Legardinier (1)
Henning Mankell (1)

Henning Mankell

* 3. únor 1948, Stockholm

"I když můj otec zemřel dříve, než byl vydán můj první román, věděl jsem, že ve mě věřil, a byl si jistý, že budu mít úspěch jako spisovatel."

Henning Mankell je přední švédský spisovatel a úspěšný autor populárních detektivních románů, divadelních her a příběhů pro děti. Na svém účtu má více než 40 milionů kusů prodaných knih, které byly přeloženy až do 41 různých jazyků. V roce 2008 se stal devátým neprodávanějším autorem na světě.

V roce 1973 debutoval románem Bergsprängaren (Odstřelovač skal) o dělnickém hnutí ve Švédsku. V tomto roce poprvé odcestoval do Mosambiku, kde v současnosti střídavě žije a pracuje jako ředitel divadla Teatro Avenida.

Velký literární průlom pro Henninga Mankella nastal v roce 1990, kdy poprvé vyšel jeho kriminální román Vrazi bez tváře (Mördare utan ansikte) v čele s novým hrdinou, policejním superintendantem Kurtem Wallanderem. Tato kniha získala ocenění Akademie švédských autorů detektivní literatury a ještě téhož roku i cenu Švédské akademie pro kriminální literaturu Skleněný klíč za nejlepší skandinávskou detektivku. Mankell následně pokračoval v sérii úspěšných detektivních příběhů i s hlavní postavou, slavným Kurtem Wallanderem.

Christoffer Carlsson (1)

Christoffer Carlsson

(* 1986, Halmstad, Švédsko)
 

Christoffer Carlsson je švédským autorem kriminálních románů. Jeho knihy se stávají čtenářsky úspěšné po celém světě a dočkaly se řady překladů do cizích jazyků. Za titul Neviditelný muž ze Salemu (česky 2014) obdržel prestižní ocenění Nejlepší švédská detektivka roku 2013 a také cenu Skleněný klíč pro nejlepší skandinávskou detektivku 2014. V roce 2014 složil doktorát z kriminologie na Stockholmské univerzitě, kde v současnosti také přednáší.

Debutoval v roce 2010 románem noir Případ Vincent Franke (česky 2013). Na předešlý úspěch pak navázal thrillerem Jednooký králík (česky 2014), který se odehrává na zdánlivě klidném a pustém venkově uprostřed léta, avšak svou mrazivou náladou se čtenáři zadře až pod kůži.

Zatím posledním vydaným titulem je kritikou velmi oceňovaný román s názvem Neviditelný muž ze Salemu, v němž je vyprávěn velmi silný a napínavý příběh policisty Lea Junkera.

J. B. Morrison (1)
Jennifer Weiner (1)
Jesse Kornbluth (1)
Jiří Kamen (1)
Johan Theorin (1)

Johan Theorin* 3. září 1963, Göteborg

Johan Theorin je současný švédský novinář a spisovatel, autor napínavých krimi románů s autobiografickými rysy. Jeho knižní bestsellery byly vydány ve 20 zemích světa a v roce 2007 obdržel významné ocenění Švédské akademie autorů detektivní literatury za nejlepší detektivní příběh roku.

Již v dětství často a rád navštěvoval ostrov Öland, jehož mystická krajina jej inspirovala při tvorbě románů. Jsou to především podivné příběhy, netradiční folklór a nadpřirozené podtexty, které příběhy z ostrova Öland doprovází. Öland se nachází v Baltském moři a v létě je slunnou a oblíbenou turistickou destinací. V zimě je na ostrově zima, tma a žije zde jen velmi málo lidí. Proměnlivé počasí přináší náhlé vánice, které nemilosrdně devastuje lodě podél východního pobřeží ostrova.

První román Skumtimmen (Mlhy Ölandu) vyšel v roce 2007 a stal se okamžitě knižním bestsellerem. O rok později se na pultech knihkupectví objevilo čtenářsky úspěšné pokračování této volné tetralogie s názvem Smršť, kterou v současnosti uzavírá kniha Mlýny Osudu (vydáno 2013, česky 2014).

Karin Slaughter (1)


(* 6. ledna 1971, Atlanta, Georgia)


Karin Slaughter je populární americká spisovatelka detektivních románů. Její prvotina nese název Zběsilost (Blindsighted, 2001) a ihned po vydání zaznamenala světový úspěch. Kniha byla publikována téměř ve 30 jazycích. Karin za ni obdržela významné ocenění za nejlepší kriminální debut. Celkově má na kontě asi 30 miliónů prodaných knižních kopií po celém světě.

Kriminální příběhy jsou obvykle zasazeny do jižanského prostředí Georgie, odkud autorka sama pochází. Knihy jsou uspořádány do sérií, které často spojují hlavní hrdinové. Všechny její romány však provází ponurost, nekašírované násilí, skvěle vygradovaný děj a v neposlední řadě také důraz na společenské aspekty.

Romány z Trentovské série, jejichž hrdinou je speciální agent Will Trent, se mají dočkat i filmové adaptace. V současnosti se dokončuje scénář k prvnímu dílu - Triptych (2006), v němž je vyšetřována série brutálních vražd mladých žen.

Lucy Ferriss (1)
Lyndsay Fayeová (1)
Malcolm Mackay (1)
Marek Skřipský (1)
Michael Weber (1)
Michael Žantovský (1)
Neil Cross (1)
Olivier Truc (1)
Raymond Khoury (1)

Khoury Raymond

(* 1960, Bejrút, Libanon)

Raymond Khoury je známý scenárista a spisovatel, který se proslavil zejména bestsellerem Poslední templář (2006).

Raymond utekl z Libanonu před občanskou válkou, následně vystudoval architekturu a přestěhoval se do Londýna, kde začal pracovat jako architekt. Později začal psát filmové scénáře. Když dopsal epický scénář o hledání ztraceného pokladu templářů, dal jej přečíst svému známému, který navrhl, aby jej proměnil v román. Tento thriller s náboženskou tematikou se následně stal nejprodávanější knihou roku 2006. Po pěti letech pak vyšlo volné pokračování s názvem Spása templářů (2011).

V roce 2012 se na pulty knihkupectví dostal další thriller – Ďáblův elixír, jenž opět navazuje na osudy hrdinů z předchozích templářských románů. O dva roky později byl vydán thriller Rasputinův stín, který je rovněž psán v rychlém tempu a také plný zvratů, intrik i napětí.

Sophie Bérard (1)
Steve Berry (1)


(* 1955, USA)


Steve Berry je oblíbeným americkým autorem kriminálních románů a bestselerů, které čerpají především z nedávné, ale i hluboké historie.

Velkého kariérního zlomu dosáhl díky knize Templářské dědictví (The Templar Legacy, 2006), která je první dílem populární série Cotton Malone. Román získal velký čtenářský ohlas a byl přeložen do třiceti čtyř jazyků. Jeden z předních spisovatelů, Dan Brown, dokonce prohlásil, že tato kniha přesně splňuje jeho představy o skvělém románu.

Příběhy Steva Berryho jsou plné akčního dobrodružného děje a nevyřešitelných historických záhad a spekulací, kterým se hlavní hrdinové příběhu pokouší přijít na kloub. Ve svých knihách se opírá o skutečné reálie a historické osobnosti, jež halí do hávu tajemna, a odhaluje nové překvapivé souvislosti.

Thomas Enger (1)
Virginia C. Andrewsová (1)
Zdeněk Ležák (1)
Zuzana Koubková (1)
Alena Thomas (1)
Bohdan Sláma; Miloš Forman (1)
Brian Christian; Tom Griffiths (1)
David Gilbert (1)
Emer Stamp (1)
Eric Schmidt; Jonathan Rosenberg (1)
Hâkan Nesser (1)
Jana LeBlanc (1)
Joanne K. Rowlingová; Olivia Lomenech Gill (1)
Joanne K. Rowlingová; Vladimír Medek (1)
Joe R. Lansdale (1)
Leif G.W. Persson (1)
Miroslav Smotlacha (1)
Nicola Krausová; Emma McLaughlinová (1)
Roman Vaněk; Jana Vaňková (1)
Roman Voosen; Kerstin Signe Danielsson (1)
Tess Stimsonová (1)
Tomasz Samojlik (1)
Jaroslav Jírů (1)
Kjell Ola Dahl (1)
Pavlína Pořízková (1)
Virginia Cleo Andrewsová (1)
Robert Calbraith (Pseudonym J.K.Rowlingové) (1)
Ken Liu (1)
Jenny Broomová (1)
Guillermo del Toro (1)
Daniel Kraus (1)
Ladislav Hagara PhD. (1)
Počet stran
0 stran
1 566 stran

Série
Dynastie Pampelišek (1)
Rok vydání
2011
2018

Nakladatel
Albatros (1)
Host (2)
Plus (1)
Ocenění
E. A. Poe Award - mysteriózní román (1)
Detektivky (40)
Fantasy (1)
Kuchařky - Tématické kuchařky (1)
Zobrazit položky
100 položek
Ottova encyklopedie hub
Kniha - Úplný přehled našich hub a současně nejrozsáhlejší atlas hub na světě. – autor Ladislav Hagara, 1152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Ottova encyklopedie hub - Kniha
-80%
-80% 2 499,-
499,- bez DPH 454,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: FKP170261
Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem: Případ pro komisaře Everta Backströma
Kniha – autor Leif G.W. Persson, 656 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem: Případ pro komisaře Everta Backströma - Kniha
-78%
-78% 449,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP198906
& synové
Kniha – autor David Gilbert, 480 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

& synové - Kniha
-88%
-88% 399,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP181682
Břeh temné vody
Kniha – autor Joe R. Lansdale, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Břeh temné vody - Kniha
-86%
-86% 349,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP158371
Srdeční záležitost
Kniha – autor Gilles Legardinier, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Srdeční záležitost - Kniha
-86%
-86% 349,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP209442
Vlčí úžina
Kniha – autor Olivier Truc, 458 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Vlčí úžina - Kniha
-75%
-75% 399,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP203592
Démoni apokalypsy
Kniha – autor Michael Weber, 552 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Démoni apokalypsy - Kniha
-75%
-75% 399,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP215374
Oběť bouři
Kniha – autor Dolores Redondo, 518 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Oběť bouři - Kniha
-74%
-74% 379,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP203588
Jak být dospělá
Kniha – autor Nicola Krausová; Emma McLaughlinová, 350 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Jak být dospělá - Kniha
-85%
-85% 319,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP199459
Cormoran Strike 1-3 BOX: Volání kukačky, Hedvábník, Ve službách zla
Kniha – autor Robert Galbraith (pseudonym J.K. Rowlingové), 1566 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Cormoran Strike 1-3 BOX: Volání kukačky, Hedvábník, Ve službách zla - Kniha
-27%
-27% 999,-
729,- bez DPH 663,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: FKP214606
Skrytá těla
Kniha – autor Caroline Kepnes, 450 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Skrytá těla - Kniha
-72%
-72% 359,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP194013
Harry Potter Filmová kouzla
Kniha - Druhé, doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové. – 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Harry Potter Filmová kouzla - Kniha
-25%
-25% 999,-
749,- bez DPH 681,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: FKP0166922
Matkou ze dne na den
Kniha – autor Rowan Coleman, 416 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Matkou ze dne na den - Kniha
-72%
-72% 349,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP199305
Rodina ze dne na den
Kniha – autor Rowan Coleman, 432 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Rodina ze dne na den - Kniha
-72%
-72% 349,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP209423
Ďáblův elixír
Kniha – autor Raymond Khoury, 344 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Ďáblův elixír - Kniha
-84%
-84% 299,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP127314
Jak funguje Google
Kniha - Zábavná a strhující kniha plná lekcí, které se Eric Schmidt a Jonathan Rosenberg naučili při budování firmy. Pohled do nitra světoznámé firmy očima jejích vedoucích představitelů. – autor Eric Schmidt; Jonathan Rosenberg, 320 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Poslední 2 kusy za tuto cenu
Jak funguje Google - Kniha
-72%
-72% 348,-
98,- bez DPH 89,-
Koupit
Akční cena
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: FKP186254
Jak se loučí střelec: Tohle je život, smrt i byznys
Kniha – autor Malcolm Mackay, 288 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Jak se loučí střelec: Tohle je život, smrt i byznys - Kniha
-84%
-84% 299,-
49,- bez DPH 45,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP203199
Rodinná čest
Kniha – autor Lucy Ferriss, 432 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Rodinná čest - Kniha
-71%
-71% 339,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP193999
Není co ztratit
Kniha – autor Rowan Coleman, 416 stran, česky, pevná s přebalem matná

Není co ztratit - Kniha
-71%
-71% 339,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP194017
Až úplně dolů
Kniha – autor Jennifer Weiner, 400 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Až úplně dolů - Kniha
-71%
-71% 339,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP194014
V bouřlivé noci
Kniha – autor Roman Voosen; Kerstin Signe Danielsson, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

V bouřlivé noci - Kniha
-71%
-71% 339,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP218055
Černý anděl
Kniha – Napínavá severská krimi. Jak souvisí vražda policisty s případem zmizelého advokáta? – autor Kjell Ola Dahl, 368 stran, česky, pevná s přebalem matná

Černý anděl - Kniha
-71%
-71% 339,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: FKP198867
Padající detektiv
Kniha – autor Christoffer Carlsson, 384 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Padající detektiv - Kniha
-70%
-70% 329,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP203002
Já a pan Jones
Kniha – autor Lucy Diamond, 376 stran, česky,

Já a pan Jones - Kniha
-77%
-77% 299,-
69,- bez DPH 63,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: FKP192147

Akční ceny - Knihy

Literární debut herce Toma Hankse: kniha povídek Neobvyklý typ Tom Hanks je nejen jedním z nejtalentovanějších herců své generace, ale také nadaným spisovatelem...
Anthony Ryan, autor bestsellerové trilogie Stín krkavce, přichází s novou knihou Oheň probuzení. Novinka...
Sharon Boltonová, uznávaná autorka krimirománů a tvůrkyně oblíbené série o vyšetřovatelce Lacey Flintové...
e-knihyNejlepší knihy 2017 podle redaktorů Alzy Nabízíme vám minirecenze šesti knižních titulů z roku 2017, které naši redaktoři v Alza.cz vyhodnotili...
Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) je nový legislativní počin EU, jehož cílem je zvýšit...
Prohlédněte si náš výběr poutavých knížních novinek. Ať už čtete pravidelně, nebo jen příležitostně, tyto...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi