Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Doprava zdarma právě teď! Nepropásněte šanci ušetřit na vánočních dárcích.

Vzpomínky a biografie

0
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Steve Jobs Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Walter Isaacson, čte Martin Stránský
299,-

2.
Musela jsem zemřít Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Ludvík Richard, čte Ludvík Richard
269,-

3.
Pěšky mezi buddhisty a komunisty Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 Ladislav Zibura, čte Ladislav Zibura
199,-

Další nejprodávanější
152 položek
Značky a parametry
Audioberg (1)
AudioStory (3)
BizBooks (1)
Bohemian Music Service (9)
Cpress (1)
Creatio (1)
EDICECT (1)
Fragment (1)
Kanopa (4)
Kristián (1)
Lumeni (1)
Mlada Fronta (1)
Mladá fronta (2)
MladaFronta (5)
One Hot Book (2)
OneHotBook (7)
Paulinky (1)
PetrKopecky (1)
Prah (3)
Radioservis (30)
SixFresh (10)
Supraphon (54)
Tebenas (4)
Tympanum (7)
XYZ (1)
Autor
Jan Werich (10)
Luboš Xaver Veselý (10)
Zuzana Maléřová (7)
Miroslav Horníček (5)
Pavel Kosatík (3)
Jiří Šrámek (3)
Luděk Munzar (3)
Vladimír Komárek (3)
pplk. Vlastimil Kožnar (3)
plk.dr. Karel Richter (3)
Jan Pivec (2)
Adina Mandlová (2)
Jiří Menzel (2)
Jiří Suchý (2)
Karel Čapek (2)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Ladislav Špaček (2)
Ota Pavel (2)
Ashlee Vance (2)
Jaroslav Průcha (2)
Lenka Horňáková-Civade (2)
Arnošt Lustig (1)
František Ringo Čech (1)
Frederick Forsyth (1)
Jan Burian (1)
Jan Kučera (1)
Jaroslav Vrchlický (1)
Josef Čapek (1)
Ladislav Heryán (1)
Ladislav Pešek (1)
Ladislav Zibura (1)
Michal Kolář (1)
Michal Macháček (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Pavel Taussig (1)
Radkin Honzák (1)
Rudolf Deyl (1)
Vlastimil Vondruška (1)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Anna Franková (1)
Anonym (1)
Ben Ryan (1)
Bertolt Brecht (1)
Betty MacDonaldová (1)
Boris Rösner (1)
Brad Stone (1)
Dalibor Funda (1)
Eda Kriseová (1)
Ernest Bryll (1)
Filip Jánský (1)
František Filipovský (1)
František Němec (1)
František Nepil (1)
František Novotný (1)
Harry Donnelly (1)
Harry Pollak (1)
Helena Štáchová (1)
Christopher McDougall (1)
Ivan Hlas (1)
Ivan Martin Jirous (1)
Jan Němec (1)
Jay Elliot (1)
Jimmy Durante (1)
Jiří Anderle (1)
Jiří Kajínek (1)
Jiří Melíšek (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jiří Voskovec (1)
Josef Rakoncaj (1)
Josef Škvorecký (1)
Josef Vinklář (1)
Kardinál Miloslav Vlk (1)
Karel Kvapil (1)
Kateřina Tučková (1)

Kateřina Tučková

* 31. října 1980, Brno

Kateřina Tučková je současnou autorkou prózy, odborných statí a rovněž nezávislou kurátorkou. Byla nominována na Cenu Jiřího Ortena a Cenu Josefa Škvoreckého a obdržela čtenářskou cenu Magnesia Litera za rok 2010.

Vystudovala dějiny umění a český jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, momentálně působí jako doktorandka Ústavu pro dějiny umění Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2004 založila projekt s názvem ARSkontakt, jehož účelem je podpora mladých a začínajících malířů.

Jako spisovatelka poprvé vystoupila na veřejnost s novelou Montespaniáda (Větrné mlýny, 2006). Velký ohlas čtenářů i kritiky však získal až její román o odsunu Němců s názvem Vyhnání Gerty Schnirch (2009), ve kterém se inspirovala hospodářským životem a poklidnou jihomoravskou krajinou, již znala ze svého dětství.

Zatím poslední vydanou knihou je román Žítkovské bohyně (2012), v němž se znova obrací k české historii a přibližuje příběh dávných žítkovských léčitelek s mimořádnými schopnostmi.

Lenka Reinerová (1)
Lorna Byrneová (1)
Ludwig van Beethoven (1)
Madeleine Albrightová (1)
Manfréd Hausmann (1)
Marie Mihulová (1)
Mark Logue a Peter Conradi (1)
Martina Formanová (1)

Formanová Martina

(* 9. ledna 1966, Brno)

Martina Formanová je manželkou oscarového režiséra Miloše Formana a také úspěšnou českou scenáristkou a spisovatelkou. S Milošem Formanem se seznámila v rámci konzultace své diplomové práce. Chvíli se živila rovněž jako modelka a udržovala partnerský vztah se zpěvákem Karlem Gottem.

Svůj první román s názvem Skladatelka voňavého prádla vydala v roce 2002. Inspirovala se především svým životem a muži, kteří do něj vstoupili. Příběh je otevřenou zpovědí plnou humoru, sebeironie a nadhledu. Kniha se ihned stala bestsellerem.

V roce 2009 vychází román Ten Sen, který je opět strhujícím příběhem s autobiografickými prvky, v němž je autenticky popsána strmá cesta autorky za životním snem. Úspěšným románem se stala kniha Nevěra po americku (2011), která přibližuje dramatický milostný vztah dvou manželských párů z New Yorku.

Po deseti letech od vydání knižní prvotiny Skladatelka voňavého prádla se na pultech knihkupectví objevilo volné pokračování s názvem Snědla dětem sladkosti (2012). Martina Formanová se zde opět věnuje společenské a milostné tematice a popisuje svůj každodenní život v cizí zemi. V roce 2014 se pak autorka pokusila zaznamenat životní příběh české modelky a herečky Pavlíny Pořízkové v knize Případ Pavlína.

Michal Viewegh (1)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Milan Svoboda (1)
Miloň Jasanský (1)
Otakar Brousek st. (1)
Petra Soukupová (1)

Petra Soukupová

(* 1982, Československo)

Petra Soukupová je českou spisovatelkou, scénáristkou a dramaturgyní. Na filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze úspěšně absolvovala obor Scenáristika a dramaturgie. Poté se stala scenáristkou divácky populárního sitcomu Comeback (2008–2010) a od roku 2011 působí jako dramaturgyně v seriálu Ulice.

Do literatury vstoupila první knihou s názvem K moři (2007), za niž obdržela Cenu Jiřího Ortena 2008 pro mladé literáty. Dalším úspěšným počinem se stal triptych rozsáhlých povídek Zmizet (2009), který byl následně oceněn prestižní Magnesií Literou za rok 2010. K povídce Na krátko vytvořila také úspěšný scénář, který získal Cenu Sazky za nerealizovaný scénář.

Na pultech českých knihkupectví se dále objevil titul Marta v roce vetřelce (2011) a také první próza určená mladším čtenářům - Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci března 2015 se připravuje vydání dalšího románu s názvem Pod sněhem.

Rudolf Klekner (1)
Různí (1)
Svatopluk Kadlec (1)
Václav Knop (1)
Virginia Wolfová (1)
Vladimír Čech (1)
Vladimír Preclík (1)
Vladimír Valenta (1)
Voskovec a Werich (1)
Waldemar Matuška (1)
Walter Isaacson (1)
William L. Simon (1)
Zdeněk Mahler (1)
Zdeněk Svěrák (1)


(* 28. března 1936, Praha)


Zdeněk Svěrák je přední český dramatik, scénárista, herec a autor písňových textů. Napsal také několik knížek pro děti a humorných povídek pro dospělé.

Po studiích na Vysoké škole pedagogické se věnoval práci v Československém rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde také poprvé potkal Jaroslava Uhlíře, se kterým dodnes spolupracuje.

V roce 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pro které Svěrák napsal první hru s názvem Akt, a poté vytvořil autorskou dvojici s Ladislavem Smoljakem. Kromě her, sepsali také několik filmových scénářů, například pro filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a jiné. V některých filmových snímcích se také objevovali jako herci.

V 80. letech Svěrák spolupracoval s režisérem Vítem Olmerem. Na začátku 90. let pak vytvářel scénáře pro svého syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikly tak velmi známé a populární snímky jako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slavný film Kolja, který kromě dalších ocenění získal Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.

Vedle scénářů je autorem textů mnoha oblíbených a proslulých písní, v nichž také zpívá. Oceňovaná je i jeho tvorba pro děti a mládež. Napsal několik pohádek a podílel se na vzniku večerníčku Radovany a radovánky. Pro dospělé sepsal několik knih drobné prózy s názvy Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), které jsou plné jemného a inteligentního humoru.

Zdeněk Zdeněk (1)
Hana Parkánová-Whitton (1)
Henri Charriére (1)
Aňa Geislerová (1)
Chantal Poullain (1)
Miloš Doležal (1)
Jan Borovička (1)
Bedřich Wermuth (1)
Béďa Šulc (1)
Karel Karas (1)
Jan Ondrovčák (1)
Vasil Kiš (1)
Adolf Starý (1)
Oldřich Němeček (1)
Antonín Hradílek (1)
Valentin Gába (1)
Josef Mašek (1)
Vladimír Putík (1)
Ludvík Svoboda (1)
Albrecht Wacker (1)
Jung Chang (1)
Naomi Woodová (1)
Walter J. Ciszek (1)
Petr Hora-Hořejš (1)
Miloň Čepelka (1)
Aleš Palán (1)
Eliška Junková (1)
Anita Moorjani (1)
Hana Frejková (1)
Michael Žantovský (1)
Světlana Alexijevičová (1)
Jean-Paul Belmondo (1)
Phil Knight (1)
Jim DeFelice (1)
Scott McEwen (1)
Chris Kyle (1)
Josef Haslinger (1)
František Kovářík (1)
Vladimír Remek (1)
Michael Wolff (1)
Eliška Hašková Coolidge (1)
Ota Kars (1)
Martin Rajniš (1)
Magdalena Šebestová (1)
Interpret
Miroslav Horníček (9)
Jan Werich (8)
Luboš Xaver Veselý (7)
Miroslav Táborský (4)
Václav Knop (4)
Zuzana Maléřová (4)
Hana Maciuchová (3)
Luděk Munzar (3)
Taťjana Medvecká (3)
Zdeněk Junák (3)
Jiří Šrámek (3)
Miloš Kopecký (3)
Ondřej Suchý (3)
Vladimír Komárek (3)
Daniela Kolářová (2)
Jan Hyhlík (2)
Jan Pivec (2)
Jiří Lábus (2)
Jiřina Šejbalová (2)
Lucie Pernetová (2)
Oldřich Kaiser (2)
Tereza Bebarová (2)
Filip Švarc (2)
Gabriela Filippi (2)
Jana Werichová (2)
Jiří Krampol (2)
Jiří Suchý (2)
Josef Vinklář (2)
Lenka Kořínková (2)
Martin Stránský (2)
Milan Drobný (2)
Oldřich Velen (2)
Otto Lackovič (2)
Petr Štěpán (2)
Petra Špalková (2)
Simona Peková (2)
Vlastimil Brodský (2)
Jiří Adamec (2)
Aleš Procházka (1)
Dana Černá (1)
David Novotný (1)
Eduard Cupák (1)
František Ringo Čech (1)
Helena Štáchová (1)
Igor Bareš (1)
Ivan Trojan (1)
Jan Burian (1)
Jan Kačer (1)
Jan Šťastný (1)
Jaromír Meduna (1)
Karel Höger (1)
Ladislav Frej (1)
Ladislav Heryán (1)
Ladislav Pešek (1)
Ladislav Zibura (1)
Luboš Pavel (1)
Lukáš Hlavica (1)
Martin Matejka (1)
Martin Růžek (1)
Martin Veliký (1)
Pavel Rímský (1)
Radkin Honzák (1)
Rudolf Deyl (1)
Valérie Zawadská (1)
Vlasta Fabiánová (1)
Zbyšek Horák (1)
Zuzana Slavíková (1)
Adolf Starý (1)
Aleš Slanina (1)
Aňa Geislerová (1)
Antonín Hradílek (1)
Apolena Veldová (1)
Bohdan Tůma (1)
Bohumil Bezouška (1)
Boris Rösner (1)
D. Choděrová (1)
David MATÁSEK a Jana FRANKOVÁ (1)
Eva Pospíšilová (1)
František Derfler (1)
František Filipovský (1)
František Kovařík (1)
František Němec (1)
František Nepil (1)
František Novotný (1)
Hana Kofránková (1)
Helena Dvořáková (1)
Chantal Poullain (1)
Igor Ondříček (1)
Ilja Kreslík (1)
Ivana Valešová (1)
Jakub Zedníček (1)
Jan Apolenář (1)
Jan Mazák (1)
Jan Ondrovčák (1)
Jan Vondráček (1)
Jana Stryková (1)
Jaroslav Dušek (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Anderle (1)
Jiří Borovička (1)
Jiří Dohnal (1)
Jiří Hanák (1)
Jiří Kajínek (1)
Jiří Mach (1)
Jiří Menzel (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jiří Valúšek (1)
Jiří Voskovec (1)
Jitka Smutná (Kitty) (1)
Josef Mašek (1)
Josef Somr (1)
Josef Veselý (1)
Kardinál Miloslav Vlk (1)
Karel Karas (1)
Karel Roden (1)
Kristian Pekar (1)
Ladislav Špaček (1)
Láry Kolář (1)
Lenka Reinerová (1)
Lenka Vlasáková (1)
Lída Baarová (1)
Ludvík Svoboda (1)
Lukáš Janota (1)
Martin Havelka (1)
Michal Bumbálek (1)
Michal Isteník (1)
Milan Němec (1)
Miloň Čepelka (1)
Norbert Lichý (1)
Norbi Kovács (1)
Oldřich Němeček (1)
Oldřich Nový (1)
Otakar Brousek st. (1)
Radovan Lukavský (1)
Rudolf Pellar (1)
Různí interpreti (1)
Saša Rašilov (1)
Stella Zázvorková (1)
Tomaš Černý (1)
Tomáš Sagher (1)
Tomáš Slezák (1)
Václav Vydra (1)
Valentin Gába (1)
Vanda Hybnerová (1)
Vasil Kiš (1)
Věra Slunéčková (1)
Vladimír Čech (1)
Vladimír Preclík (1)
Vladimír Putík (1)
Voskovec a Werich (1)
Waldemar Matuška (1)
Zdeněk Bureš (1)
Zdeněk Mahler (1)
Zdeněk Svěrák (1)
Zdeněk Zdeněk (1)
Zuzana Stivínová (1)
Arnošt Lustig (1)
Robert Vano (1)
Jan Saudek (1)
Antonín Panenka (1)
Jaromír Dulava (1)
Aleš Palán (1)
Dana Novák Pešková (1)
Hana Frejková (1)
Michael Žantovský (1)
Jitka Moučková (1)
Vladimír Remek (1)
Adina Mandlová (1)
Josef Škvorecký (1)
Aleš Háma (1)
Délka
1 h
37 h

Kategorie
Vzpomínky a biografie (152)
Audioknihy (140)
Česká literatura (57)
Zahraniční literatura (20)
Divadlo, rozhlas, televize (7)
Dějiny a historie (5)
Společenská próza (5)
Životní filozofie, náboženství (5)
Literatura faktu a publicistika (3)
Humor, satira a komedie (2)
Detektivky, thrillery (1)
Osobní rozvoj (1)
Populárně naučná (1)
Povídky (1)
Ekonomie a byznys (1)
Ostatní (1)
Jazyk
česky (148)
česky (4)
Zobrazit položky
Nebeští jezdci
Audiokniha MP3 Filip Jánský, čte David Novotný, 4 hod. 8min.

Nebeští jezdci
-57%
-57% 229,-
99,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA109
Pěšky mezi buddhisty a komunisty
Audiokniha MP3 Ladislav Zibura, čte Ladislav Zibura, 11 hod. 33min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A302
Doživotí
Audiokniha MP3 Luboš Xaver Veselý, čte Zdeněk Junák, Lukáš Janota, Aleš Slanina, Milan Němec, Jiří Valúšek, Jan Mazák, Martin Havelka, Láry Kolář, Kristian Pekar, Tomáš Slezák, Zdeněk Bureš, Igor Ondříček, Michal Bumbálek, Tomáš Sagher, Jakub Zedníček, Jiří Mach, Jan Apolenář, Petr Štěpán, Michal Isteník, 8 hod.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ738
P.S.
Audiokniha MP3 Aňa Geislerová, čte Aňa Geislerová, 4 hod. 27min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A003
Elon Musk
Audiokniha MP3 - Životopis nejdůležitějšího inovátora a podnikatele současnosti. - Ashlee Vance, čte Filip Švarc, 12 hod. 50min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A179
Doba z druhé ruky
Audiokniha MP3 - Četba z knihy oceněné Nobelovou cenou za literaturu za rok 2015. - Světlana Alexijevičová, čte Hana Maciuchová, Helena Dvořáková, Vanda Hybnerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Apolena Veldová, Hana Kofránková, 4 hod. 12min.

Doba z druhé ruky
-8%
-8% 249,-
229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A649
Born to Run. Zrozeni k běhu
Audiokniha MP3 Christopher McDougall, čte Jaroslav Dušek, 12 hod. 39min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ916
Marie a Magdalény
Audiokniha MP3 Lenka Horňáková-Civade, čte Valérie Zawadská, Tereza Bebarová, Lucie Pernetová, 6 hod. 25min.

279,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A488
Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech
Audiokniha MP3 Miloň Čepelka,Aleš Palán, čte Aleš Palán,Miloň Čepelka, 7 hod. 14min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A454
Musela jsem zemřít
Audiokniha MP3 Ludvík Richard, čte Ludvík Richard, 7 hod. 36min.

269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A559
Umění vítězit
Audiokniha MP3 - Vzpomínky zakladatele firmy Nike. - Phil Knight, čte Ladislav Frej, 19 hod. 42min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A678
Strážce boleslavského mysteria
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého, Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 12 hod. 11min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A834
Jan Pivec bez líčidla
Audiokniha MP3 Jan Pivec, čte Jan Pivec, 57min.

69,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A990
Hovory s T. G. Masarykem
Audiokniha MP3 Karel Čapek, čte Rudolf Pellar, Jiří Hanák, 17 hod. 12min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA121
Steve Jobs
Audiokniha MP3 Walter Isaacson, čte Martin Stránský, 26 hod. 1min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA806
Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě
Audiokniha MP3 Jan Werich , Miroslav Horníček, čte Jan Werich , Miroslav Horníček, 2 hod. 30min.

149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA667
Osudy
Audiokniha MP3 Arnošt Lustig, čte Arnošt Lustig, 4 hod. 53min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A353
Divný kořeny
Audiokniha MP3 Hana Frejková, čte Hana Frejková, 4 hod. 24min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A622
Oheň a hněv
Audiokniha MP3 - Pohled do zákulisí prvních měsíců vlády Donalda Trumpa. - Michael Wolff, čte Zbyšek Horák, 14 hod. 52min.

329,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A852
Chcete se stát psychiatrem?!
Audiokniha MP3 - Se svým typickým humorem přibližuje náš přední psychiatr nejen svůj obor. - Radkin Honzák, čte Radkin Honzák, 1 hod. 38min.

Chcete se stát psychiatrem?!
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B058
Gustáv Husák
Audiokniha MP3 Michal Macháček, čte Aleš Procházka, Martin Matejka, Martin Veliký, 4 hod. 12min.

Gustáv Husák
Nové
239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B086
Na mušce lovce
Audiokniha MP3 Albrecht Wacker, čte Martin Stránský, 10 hod. 11min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A189
Americký sniper
Audiokniha MP3 - Autobiografie nejúspěšnějšího odstřelovače amerických dějin. - Jim DeFelice, Scott McEwen, Chris Kyle, čte Bohdan Tůma, Jitka Moučková, 11 hod. 6min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A693
Havel
Audiokniha MP3 - Zvuková verze biografie podrobně postihující nesmírně zajímavé osudy Václava Havla, velké osobnosti naší země, od jeho dětství až do smrti - autor Michael Žantovský, čte Michael Žantovský, Zuzana Stivínová, 22 hod. 52min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A633

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 3 hodinami objednala Soňa
 
Vzpomínky Františka Kováříka Ihned ke stažení a poslechu
69,-Před 3 hodinami objednala Soňa
 
S Thespidovou károu Jana Pivce Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 3 hodinami objednala Soňa
Před 3 hodinami objednala Soňa
 
Antonín Dvořák v Americe Ihned ke stažení a poslechu
189,-Před 8 hodinami objednal Michal, Praha 9 - Letňany
 
Antonín Dvořák v Americe Ihned ke stažení a poslechu
189,-Před 11 hodinami objednala firma
 
Musela jsem zemřít Ihned ke stažení a poslechu
269,-Před 13 hodinami objednal Jan, Čestlice
 
Chcete se stát psychiatrem?! Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 14 hodinami objednal Dominik, Nýřany
 
Doživotí Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 1 dnem objednala Eva, Říčany u Prahy
 
Strážce boleslavského mysteria Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednal Vojtěch, Praha
 
Umění vítězit Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 1 dnem objednal Martin, Praha 415
 
Divný kořeny Ihned ke stažení a poslechu
199,-Před 2 dny objednala Adriana, Choceň
 
Hovory s T. G. Masarykem Ihned ke stažení a poslechu
249,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
15
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi