AP+ slevy v app AlzaBoxy Q1

Mrazáky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Energetická třída mrazáku
A
(1)
B
(1)
C
(6)
D
(44)
E
(155)
F
(31)
Typ mrazáku
Šuplíkový
(160)
Pultový
(78)
Typ modelu mrazáku
Samostatně stojící model
(217)
Vestavný model
(20)
Vlastnosti mrazáku
Zámek
(44)
Dětská pojistka
(12)
Dveřní alarm
(54)
LED osvětlení
(60)
Barva mrazáku
Bílá
(210)
Černá
(4)
Stříbrná
(20)
Šedá
(3)
Žádná
(1)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Mraznička jako samostatný spotřebič je velmi populární u velkých rodin, protože v ní lze uskladnit na dlouhou dobu prakticky vše, co potřebujete. Ať už se jedná o mrazák šuplíkový nebo pultový, vždy berte v potaz několik základních parametrů a prostor, který máte k dispozici. Jak vybrat vhodný mrazák?

Pokračovat

K čemu chcete mrazák primárně používat?

V případě, že vybíráte mrazák, je důležité zvážit, k čemu jej budete primárně používat. Samostatný mrazák je optimální pro velké množství potravin a dlouhodobé zmražení, protože dokáže mrazit potraviny lépe než mrazáky kombinované. Mrazíte-li však obvyklé množství potravin na kratší dobu, postačí vám lednice s mrazákem.

Jaké rozlišujeme mrazničky? Šuplíkové vs. pultové

Co se týče základního rozdělení, v nabídce naleznete zejména mrazničky šuplíkové a pultové.

Pultový mrazák a jeho (ne)výhody

Pultové mrazáky jsou typické svým vzhledem „truhlice“, tedy jedním boxem, do kterého umístíte velké množství potravin – díky těmto vlastnostem jsou ideální především pro živnostníky nebo restaurace. Pultový mrazák se však hodí i pro velké rodiny, které například pořádají zabíjačky či nakupují ve velkém.

 • Disponuje velkým užitným objemem.
 • Hodí se pro uskladnění řady potravin.
 • Má vcelku nízkou spotřebu energie.
 • Pyšní se perfektní izolací při výpadku proudu.
 • Neumožňuje příliš organizaci vnitřního prostoru.
 • Nelze jej umístit kamkoliv – potřebuje více místa.

i

Vestavné mrazáky dokonale splynou s vaší kuchyní

Vestavné mrazáky jsou vhodné k zabudování do designu kuchyňské linky nebo celé kuchyně. K dostání je buď velký úzký mrazák velikosti lednice, nebo podstavná malá mraznička, která se vejde pod kuchyňskou linku.

Šuplíkový mrazák a jeho (ne)výhody

Šuplíkové mrazáky se nazývají také skříňové – vypadají velmi podobně jako klasické lednice, ovšem až na to, že uvnitř jsou vodorovně umístěny pouze šuplíky, které se buď vytahují, nebo vyklápí. Šuplíkový mrazák většinou najdete právě v domácnostech, protože nedisponuje tak obrovským objemem a je praktičtější.

 • Má přehledně členěný vnitřní prostor.
 • Každá potravina v mrazáku má své místo.
 • Nezabere tolik místa – umístíte jej kamkoliv.
 • Snadno zapadne do většiny kuchyní.
 • Nemá tak velký objem jako pultový mrazák.
 • Má poněkud vyšší spotřebu energie.

Prosklený mrazák pultový
Pultový mrazák

mrazák mražák šuplíkový
Šuplíkový mrazák

i

Nejprodávanější šuplíkový mrazák odráží zkušenosti zákazníků

Dáte spíše na zkušenosti zákazníků? Podívejte na nejprodávanější šuplíkový mrazák.

Další oblíbené mrazničky – No Frost, profesionální i prosklený mrazák

Kromě základních typů můžete narazit také na mrazničky No Frost nebo profesionální a prosklený mrazák.

 • Mrazničky No Frost patří mezi nejoblíbenější. V mrazáku s touto funkcí je uvnitř spotřebiče rozháněn suchý vzduch, díky čemuž v něm nevniká žádná nepříjemná hrubá námraza.
 • Profesionální mrazničky jsou určené do větších provozoven – obchodů či restaurací. Z toho důvodu mají mnohem větší objem než klasické mrazáky, jsou odolnější a také výkonnější.
 • Prosklené mrazničky jistě všichni znáte z klasických supermarketů, případně restaurací. Díky prosklené vrchní části tak všichni zákazníci ihned vidí, z čeho mohou vybírat.

Mraznička a její klimatická třída: Jaká je ideální teplota pro umístění mrazáku?

Klimatická třída nám říká, jaká je optimální okolní teplota pro provoz pultové či šuplíkové mrazničky. Třídy se označují zkratkami T, ST, N a SN. Mraznička může mít i více klimatických tříd, což znamená, že pokrývá všechna teplotní rozhraní, kterými se dané třídy vyznačují.

Třída

Název třída

Rozsah okolních teplot

SN Subnormální 10–32 °C
N Normální 16–32 °C
ST Subtropická 18–38 °C
T Tropická 18–43 °C

A co velikost? Mrazáky by měly mít především dostatečný objem

Když už vybíráte mezi samostatnými mrazáky, požadujete jistě dostatečný objem (k dostání je ale samozřejmě i například malý 50l mrazák hodící se na kolej či do garáže). Myslete na to, že plná mraznička funguje vždy lépe než prázdná – je lepší mít menší plný mrazák než větší poloprázdný. Obecně se doporučuje 40–60 l na osobu.

 • Mini mrazničky do 50 l postačí pro domácnosti s příležitostnou potřebou mrazení či jednotlivce.
 • Mrazáky do 200 l dokážou pojmout pořádné porce, tudíž jsou ideální pro rodiny či malé restaurace.
 • Mrazáky do 400 l už zvládnou zajistit vhodné prostředí pro suroviny restaurace a větší rodiny.
 • Mrazáky nad 400 l poskytnou dostatek prostoru i pro velké restaurace nebo na velké kusy potravin.

i

120l mrazák vs. 500l pultový mrazák

V běžných čtyřčlenných rodinách se hojně využívá 120l mrazák, naopak v restauracích či obchodech je oblíbený 500l pultový mrazák.

Důležité jsou i rozměry – velký vs. malý mrazák

Malé mrazáky mohou stát samostatně, ale snadno se vejdou i pod pult jako podstavné. Mohou také sloužit jako rozšíření mrazničky ke kombinované či monoklimatické lednici. Mini mrazák totiž může mít klidně pouhých 40 cm, a tak se vejde všude. Naopak velké mrazáky mohou dosahovat výšky až okolo 2 metrů.

Chcete perfektní mrazák? Zaměřte se na 4 základní parametry

Ať už vybíráte pultový, profesionální či prosklený mrazák, zaměřte se vždy na několik důležitých parametrů.

Kolik kg je mraznička schopna zmrazit? To vám řekne mrazicí výkon

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin je mraznička schopna zmrazit během 24 hodin. V běžné domácnosti by měl mrazící výkon dosahovat alespoň okolo 12 kg/24 hod.

Mrazáky tříděné podle značky ocení především ti, kteří chtějí sladit nové spotřebiče se stávajícími tak, aby byl celkový design kuchyně jednotný.

Díky dostatečné akumulační době zvládnou mrazničky i výpadek proudu

Akumulační doba je doba, během které jsou mrazničky schopné v případě výpadku elektrického proudu nebo poruchy, udržet potraviny zmražené. Doporučujeme, aby měla mraznička akumulační dobu alespoň 15 hodin.

i

Na jakou teplotu je mraznička schopna mrazit? Hlídejte si třídu mrazení

Třída mrazení poskytuje informace (pomocí 1–4 hvězdiček) o tom, na jakou minimální teplotu je schopen mrazák potraviny zmrazit. Ideální teplota pro skladování je –18 °C.

Mrazničky jsou v běhu neustále, a tak by měly mít nízkou hlučnost

Hlučnost je důležitá, pokud plánujete mrazák umístit do místnosti, ve které trávíte spoustu času. Příjemné rozmezí produkovaného hluku je 36–43 dB, což představuje tichý šepot.

Mrazničky vás okouzlí i řadou doplňkových funkcí

Kromě základního vybavení mají mrazničky také řadu doplňkových funkcí, které vás okouzlí.

 • Samoodmrazovací mrazák vás zbaví povinnosti pravidelného odmrazování. Vzhledem k neustálé cirkulaci vzduchu v mrazáku totiž dochází ke snížení vlhkosti a ideálnímu rozprostření chladu.
 • Mrazák s výrobníkem ledu oceníte zejména v létě, kdy chcete mít neustálý přísun ledu. Výrobník vám připraví buďto velké kostky ledu, nebo ledovou tříšť.
 • Displej dnes slouží k nastavení teploty mrazení nebo k aktivaci různých doplňkových funkcí. Dříve se muselo vše nastavovat pomocní knoflíků, které v současné době plně nahrazuje displej.
 • Zámek dveří oceňují zejména rodiče malých dětí, jelikož se jedná o bezpečnostní prvek, který zamezuje řadě nehod. Buď se můžete setkat s malým zámečkem, nebo elektronickým zamykáním.
 • Ruční ovládání teploty je téměř samozřejmostí. Dříve se teplota regulovala pomocí termostatické hlavice a teploměru, který se dával do mrazáku. Nyní už si teplotu regulujete snadno na displeji.
 • Rychlé zmrazení zajištuje po zmáčknutí rychlý pokles teploty uvnitř spotřebiče, díky čemuž dojde k super rychlému zmrazení nově vložených potravin. Po jejich zmrazení se funkce sama vypne.
 • Low Frost je speciální funkce, která zajišťuje, že případný vzniklý led bude rychleji odtávat. Výrobník chladu je umístěn po obvodu boxu, a tak se námraza netvoří na vnitřních stěnách.

Mraznička je typická svým jednoduchým a decentním designem

Mraznička neslouží k tomu, aby byla dominantním a designovým doplňkem vaší kuchyně. Jejím úkolem je spíše splynout a pomoci ke sjednocení kuchyně. Podle toho, do jakých barev máte laděnou kuchyň, si můžete zvolit buďto klasickou bílou barvu, kombinaci se sklem (prosklený mrazák) nebo provedení v nerezu.

Příslušenství pro mrazáky zahrnuje spoustu různých doplňků

Příslušenství pro mrazáky zahrnuje doplňky, díky kterým bude spotřebič stále jako nový a také v něm budete mít lepší přehled. Jedná se především o speciální čističe, hadříky, teploměry, formy na led či dózy na potraviny.

i

Velký i malý mrazák levně seženete v našem bazaru nebo akčním zboží

Sháníte-li velký či malý mrazák levně, máte několik možností. Můžete se podívat na naše mrazáky v akci, které nabízíme za skvělé ceny. A jaká je další možnost, jak sehnat levný mrazák? Bazar, tam najdete kousky za zlomek původní ceny.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 142 l, bílá barva, displej, rychlé zmrazení, osvětlení vnitřního prostoru, košík na uspořádání potravin, dětský zámek, invertorový motor, spotřebič lze využívat i jako chladničku, 83,5×63,5×55,6 cm (V׊×H), 3 roky záruka, 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
4 799,-

2.
Šuplíkový mrazák - energetická třída D, objem 85 l, Defrost systém mrazení, manuální ovládání, 2 výsuvné šuplíky, 1 vyklápěcí přihrádka. Fast Freez funkce - rychlé zmrazení, tvořítko na led, klimatická třída N-ST, bílá barva, rozměry 84,5 × 55,7 × 54,9 cm (V׊×H), váha 28kg, délka přívodního kabelu 1,6m, 3 roky záruka a 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ čtvrtletní členství, dárek v hodnotě 175,-
4 999,-

3.
PHILCO PSF 34 E Cube Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Malý mrazák - energetická třída E, objem 34 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, rozměry 50 × 44,5 × 46,8 cm (V׊×H)
2 790,-

Další nejprodávanější
240 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,7 52×
SIGURO CF-D16W Fast Freeze 142 + 12 let záruka na kompresor
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 142 l, bílá barva, displej, rychlé zmrazení, osvětlení vnitřního prostoru, košík na uspořádání potravin, dětský zámek, invertorový motor, spotřebič lze využívat i jako chladničku, 83,5×63,5×55,6 cm (V׊×H), 3 roky záruka, 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Super cena
4 799,-
Skladem 3 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_CF_D160W
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
5,0
Concept MP5015
Pultový mrazák - energetická třída D, objem 142 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, displej, dětská pojistka a LED osvětlení, rozměry 83,5 × 63,5 × 55,6 cm (V׊×H)
Zlevněno -25 %
5 199,- 6 999,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: CONMRZ003
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,7 11×
GORENJE FN619EES5
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 280 l, klimatická třída SN, N, ST a T, šedá barva, displej, dveřní alarm a LED osvětlení, rozměry 185 × 59,5 × 66,3 cm (V׊×H)
12 590,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR033
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
BOSCH GSN58AWCV Serie 6 - Šuplíkový mrazák Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 12×
BOSCH GSN58AWCV Serie 6
Šuplíkový mrazák - energetická třída C, objem 366 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, výrobník ledu, displej, dveřní alarm a LED osvětlení, rozměry 191 × 70 × 78 cm (V׊×H)
22 590,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOMR030
5,0
GORENJE FN619FES5
Šuplíkový mrazák - energetická třída F, objem 280 l, klimatická třída SN a N, šedá barva, dveřní alarm, rozměry 185 × 59,5 × 66,3 cm (V׊×H)
12 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR034
4,6 23×
SIGURO UF-A110W Fast Freeze 85 + 12 let záruka na kompresor
Šuplíkový mrazák - energetická třída D, objem 85 l, Defrost systém mrazení, manuální ovládání, 2 výsuvné šuplíky, 1 vyklápěcí přihrádka. Fast Freez funkce - rychlé zmrazení, tvořítko na led, klimatická třída N-ST, bílá barva, rozměry 84,5 × 55,7 × 54,9 cm (V׊×H), váha 28kg, délka přívodního kabelu 1,6m, 3 roky záruka a 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ čtvrtletní členství, dárek v hodnotě 175,-
Super cena
4 999,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_UF_A110W
4,7 52×
SIGURO CF-K15W Fast Freeze 299 + 12 let záruka na kompresor
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 299 l, bílá barva, displej, rychlé zmrazení (-32 °C na 26 hodin), osvětlení vnitřního prostoru, 2 košíky na uspořádání potravin, dětský zámek, madlo se zámkem, invertorový motor, spotřebič lze využívat i jako chladničku, rozsah teploty +8 až -24 °C, rozměry 83,5 × 112,5 × 61 cm (V × Š × H), hmotnost 41 kg, 3 roky záruka, 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Super cena
8 499,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_CF_K150W
4,6 19×
CANDY CCTUS 544WHN
Malý mrazák - energetická třída E, objem 91 l, klimatická třída N a ST, bílá barva, rozměry 85 × 55 × 58 cm (V׊×H)
5 119,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: CANMR034
SIGURO UF-D310S Fast Freeze 166 - Šuplíkový mrazák Varianty
4,4 25×
SIGURO UF-D310S Fast Freeze 166 + 12 let záruka na kompresor
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 166 l, Total No Frost systém mrazení, digitální nastavení teploty, 3 šuplíky, 2 výklopné přihrádky, Fast Freez funkce - rychlé zmrazení, multi air flow systém, výrobník se zásobníkem na led, klimatická třída N/ST/SN, tmavě nerezový vzhled s černými boky, nerezové madlo, rozměry 144,3 × 54 × 59 cm (V׊×H), váha 46kg, délka přívodního kabelu 1,8m, 3 roky záruka a 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Super cena
8 499,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_UF_D310S
4,6 32×
GORENJE FN4172CW
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 194 l, klimatická třída N a ST, bílá barva, displej, rozměry 169,1 × 55 × 55,7 cm (V׊×H)
8 789,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR017
4,7 52×
SIGURO CF-O15W Fast Freeze 400 + 12 let záruka na kompresor
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 400 l, bílá barva, displej, rychlé zmrazení (-32 °C na 26 hodin), osvětlení vnitřního prostoru, 2 košíky na uspořádání potravin, dětský zámek, madlo se zámkem, invertorový motor, spotřebič lze využívat i jako chladničku, rozsah teploty +8 až -24 ℃, rozměry 83,5 × 136,5 × 73,5 cm (V × Š × H), hmotnost 58 kg, 3 roky záruka, 12 let záruka na kompresor
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Super cena
9 799,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_CF_O150W
4,6
PHILCO PCF 2491 + 3 roky servis zdarma po registraci
Pultový mrazák - energetická třída F, objem 249 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, rozměry 85 × 98,5 × 60 cm (V׊×H)
6 289,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: PHIMR004
4,5
GORENJE FN619FEW5
Šuplíkový mrazák - energetická třída F, objem 280 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, displej, dveřní alarm a LED osvětlení, rozměry 185 × 59,5 × 66,3 cm (V׊×H)
12 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR035
5,0
GORENJE FH35DW
Pultový mrazák - energetická třída D, objem 303 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, zámek a LED osvětlení, rozměry 85 × 108 × 74 cm (V׊×H)
10 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR038
5,0
PHILCO PF 1475 ENF + 3 roky servis zdarma po registraci
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 155 l, klimatická třída N, ST a T, bílá barva, displej a dveřní alarm, rozměry 143,4 × 55,9 × 61,4 cm (V׊×H)
8 599,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: PHIMR007
4,7 14×
GORENJE FH25EAW
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 248 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, zámek a LED osvětlení, rozměry 84,7 × 96,3 × 63 cm (V׊×H)
Super cena
6 589,- Ušetříte 210,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR027
SAMSUNG RZ32C7BFES9/EF - Šuplíkový mrazák Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
SAMSUNG RZ32C7BFES9/EF
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 323 l, klimatická třída SN, N, ST a T, stříbrná barva, výrobník ledu, rozměry 186 × 59,5 × 64,4 cm (V׊×H)
Zlevněno -6 %
21 490,- 22 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SAMMR06
5,0
LIEBHERR GN 42Vd24
Šuplíkový mrazák - energetická třída D, objem 161 l, klimatická třída SN a ST, bílá barva, displej a dveřní alarm, rozměry 125,5 × 59,7 × 67,5 cm (V׊×H)
15 490,-
Skladem 3 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LBHMR084
5,0
LIEBHERR GNw 1660-7 + 10 let záruka na kompresor po registraci + 3 roky servisu po registraci
Šuplíkový mrazák - energetická třída F, objem 231 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, rozměry 164,4 × 60 × 63 cm (V׊×H)
13 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LBHMR032
4,7 18×
WHIRLPOOL UW4 F2Y WB F 2 + 10 let záruka na kompresor po registraci
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 179 l, klimatická třída SN a T, bílá barva, displej, rozměry 142 × 59,5 × 64,5 cm (V׊×H)
11 090,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: WHMR022
5,0 17×
WHIRLPOOL WHM22113 3 + 10 let záruka na kompresor po registraci
Pultový mrazák - energetická třída D, objem 219 l, klimatická třída SN a T, bílá barva, zámek, rozměry 91,6 × 118 × 69,8 cm (V׊×H)
Zlevněno -8 %
9 099,- 9 899,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: WHMR014
4,3
GORENJE FH302CW
Pultový mrazák - energetická třída E, objem 303 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, rozměry 85 × 108 × 74 cm (V׊×H)
8 489,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORMR026
4,7
HISENSE FV191N4AWD + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Šuplíkový mrazák - energetická třída D, objem 155 l, klimatická třída SN, N, ST a T, bílá barva, dětská pojistka a dveřní alarm, rozměry 143,4 × 55,9 × 61,4 cm (V׊×H)
Zlevněno -25 %
8 689,- 11 690,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISMR011
4,5
BOSCH GSN58VWEV Serie 4
Šuplíkový mrazák - energetická třída E, objem 366 l, klimatická třída SN a T, bílá barva, dveřní alarm, rozměry 191 × 70 × 78 cm (V׊×H)
17 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOMR019

Mrazáky

mieleNové produkty v jubilejní kolekci oslavující výročí 125 let kvality Miele Miele slaví úctyhodných 125 let od svého založení a k této příležitosti připravila pro své zákazníky speciální jubilejní kolekci spotřebičů, ke kterým získají přídavné vybavení, příslušenství nebo voucher. Při zakoupení novinek z edice 125 Gala obdrží navíc zdarma QR...
Chcete si prohlédnout naše zboží v reálném prostředí? Díky nové funkci v aplikaci Alza si můžete vybrané výrobky prohlédnout přímo u vás doma, a to ještě předtím, než je doma vybalíte. Přesvědčte se, že se vše vejde a hodí přesně tak jak má. Návod, jak ovládat 3D/AR...
Candy, Hoover & Haier jsou značky, které si zakládají nejen na kvalitě a inovaci, ale také na vstřícné a odborné péči o své zákazníky. Potřebujete více informací při výběru produktu Candy, Hoover či Haier? Máte dotaz na cenu, parametry či nové technologie?...
článekJak odmrazit mrazák a ledničku (NÁVOD) Hledáte rychlý a efektivní způsob, jak odmrazit mrazák a ledničku? V tom případě si přečtěte náš článek. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak na to. Přidáme také pár užitečných rad a tipů, díky kterým prodloužíte životnost vašeho spotřebiče i skladovaných...
Lednička nechladí, vibruje, je příliš hlučná, nesvítí? To signalizuje problém. Dnes se podíváme na nejčastější poruchy ledniček a mrazáků a zjistíme, kdy je potřeba se znepokojovat a volat opraváře a kdy si poradíme sami.
Ke spotřebičům značky LORD máte nyní možnost využít prodloužené záruky na 5 let. Standardní dvouletá záruka se tak prodlužuje o dalších 36 měsíců. Stačí si pouze ponechat si záruční list a účtenku či fakturu za nákup vašeho spotřebiče.
Více článků Všechny články

Mrazáky

Mraznička to udrží dlouho

Mrazák udrží potraviny v použitelném stavu až jeden rok. Nalezneme samozřejmě výjimky, jako jsou tučné pokrmy, nebo třeba máslo. Ikdyž jsou potraviny udržované přibližně při -18°C, tak neustále pracují. Na pečivu se mohou udělat bílé skvrny, ryby se mohou stát blátem a slanina šedým čimsi. Chcete-li potraviny udržovat zmrazené co nejdéle, nezapomeňte je dobře zabalit, aby vlhkost nenamrzala na povrchu a nenarušovala tak strukturu potravin. A pokud chcete nakoupit a zamrazit máslo, tak to nepřehánějte, protože se vám po půl roce začne vytrácet chuť a cukroví už by nebylo takové, jaké má být.

Potravina

Ideální doba skladování

Doplňující informace

Maso - tučné, mleté, bůček, ... 2 - 10 měsíců Po delší době začíná tuk šednout
Maso - libové 8 - 10 měsíců -
Bylinky max. 12 měsíců Při delším zmrazováním ztrácí svou chuť i aroma
Pečivo 3 - 6 měsíců Při objevení bílých skvrnek ho okamžitě zlikvidujte
Máslo max. 6 měsíců Při delším skladování ztrácí svou chuť
Mořské ryby a plody max. 12 měsíců -
Sladkovodní ryby max. 3 měsíce Po delším pobytu v mrazáku se stávají blátem bez chuti
Tučné uzeniny max. 1 měsíc -
Libovější uzeniny max. 2 měsíce -
Omáčky a pyré 1 - 2 měsíce -
Ovoce a zelenina 8 - 12 měsíců -
Houby max. 12 měsíců -
Zmrzliny max. 12 měsíců -
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné mrazáky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší mrazáky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší mrazáky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v mrazáky recenze
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací