Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Optické kabely

Zobrazit katalog
Cena
-
Stav zboží
Značka
Datacom
(5)
Samsung
(1)
Před 1 dnem objednala firma, Litoměřice
 
Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex Skladem > 10 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
249,-



Před 3 dny objednala firma, Dolní Břežany
 
Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex Skladem > 10 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
249,-



Před 3 dny objednal Zdeněk, Hradec Králové
 
Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex Skladem > 10 ks
a na 2 prodejnách
219,-



0

Nejprodávanější

1.
Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex Skladem > 10 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Optický kabel - optický
-22%
319,-
249,-

2.
Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex Skladem > 10 ks a na 2 prodejnách
Optický kabel - optický
-27%
299,-
219,-

Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex
Optický kabel - optický

Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex - Optický kabel
-22%
-22% 319,-
249,- bez DPH 206,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: MN410a1
Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický

Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex - Optický kabel
-27%
-27% 299,-
219,- bez DPH 181,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: MN411a2
Datacom LC-LC 09/125 SM 3m duplex
Optický kabel - optický

Poslední 4 kusy za tuto cenu
346,- bez DPH 286,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: MN411a5
Datacom LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex
Optický kabel - optický

319,- bez DPH 264,-
Koupit
Skladem poslední 2 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: MN412a2
Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický

Datacom LC-LC 09/125 SM 2m duplex - Optický kabel
-32%
-32% 299,-
203,- bez DPH 168,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: MN411a2
Samsung VG-SOCN15
Optický kabel včetně elektrického napájení, pro propojení One Connect Boxu a QLED TV, délka 15m, pouze pro QLED TV, modelový rok 2018

6 490,- bez DPH 5 364,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: WH690h52c
 

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi