Nakupování budoucnosti Šrotovné

Knihy autora Osho

Osho

(* 11. prosince 1931, Kuchweda, Indie – 19. ledna 1990, Puné, Indie)

Osho, původním jménem Rajneesh Chandra Mohan Jain, byl indický duchovní učitel a guru, jehož učení má dodnes mnoho následovníků. Známé jsou jeho přednášky a meditační tábory, na kterých hovořil na téma náboženství, hledání duchovní podstaty bytí a pravdy o životě. Kritizoval společenské konvence a cynismus vládnoucích elit.

V roce 1956 promoval z filosofie, kterou také vyučoval, stejně jako Sanskrt. V 60. letech putoval po Indii jako veřejný řečník. Setkával se s podporou veřejnosti, avšak s odporem úřadů kvůli své kritice tradičních náboženství a establishmentu. Prosazoval například otevřenost sexu a kvůli tomu si vysloužil přezdívku „sexuální guru“. Pořádal každoměsíční meditační tábory a získával tisíce stoupenců po celém světě. Po sporech s indickou vládou se však v roce 1981 přesunul do Spojených států. Zde ve státě Oregon založil mezinárodní komunitu, která však neměla dlouhého trvání a po nějaké době se rozpadla. Osho byl po problémech se zákonem vyhoštěn z USA a odjel zpátky do Indie.

Osho není autorem žádného psaného textu, všechny jeho knihy jsou přepisem audio záznamů. Z jeho učení si můžete přečíst Tarot v duchu zenu, jedinečného a neocenitelného průvodce průvodce tarotem pro začátečníky i pokročilé, autobiografickou knihu autora Záblesky zlatého dětství nebo Žijte podle svého, v němž Osho obhajuje rebelství coby cestu k volnosti a poznání.

Hledání
Elektronická kniha - Najděte svou vnitřní sílu, rozviňte svůj potenciál. Poznatky dávných mistrů zde spojuje s vlastními osobitými postřehy – odhaluje fungování vnitřního světa, nabízí prostor pro meditaci a ukazuje, jak nové prožitky využít ke zvládání náročných, stresových situací., 256 stran, česky

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK36672
Nezávislá mysl
Elektronická kniha - autor Osho, 192 stran

129,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27664
O strachu
Elektronická kniha - autor Osho, 224 stran

129,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK28050
Osho na každý den
Elektronická kniha , 384 stran, česky

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK33782
Tady a teď
Elektronická kniha , 488 stran, česky

239,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK36992
Tantrická transformace
Elektronická kniha - V této knize promluv nás mistr Osho zavádí do mystického světa tantry a poskytuje velmi detailní mapu odhalující nitro muže a ženy. Osho vychází ze starobylého textu zvaného Sarahova píseň pro krále, s jehož pomocí ukazuje proces transformace prostřednictvím sexu, lásky a meditace. - autor Osho, 288 stran, česky

189,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK38705
Záblesky zlatého dětství
Elektronická kniha - autor Osho, 560 stran

235,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK9049

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi