AD schízovačka AD schízovačka

Parní čističe

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Příkon
900 W
2480 W
-
Objem nádoby
0,18 l
350 l
-
Funkce
Dětská pojistka
(15)
Vysávání
(17)
Bezpečností ventil
(25)
Kontrolní dioda
(19)
Odnímatelný zásobník na vodu
(17)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Pokud hledáte přístroj, kterým odstraníte i velmi odolné skvrny včetně různých bakterií, parní čistič je jasnou volbou. Funguje na principu páry, která veškerou špínu rozpouští, a tak dosáhnete dokonalé čistoty. Kde všude lze parní čištění využít a jaké parametry je potřeba zvážit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

Co je parní čistič, jak funguje a jaké má výhody?

Parní čistič je přístroj, který pomocí páry odstraňuje odolné a zaschlé skvrny, mastnotu, mikroby i alergeny. Jeho součástí je nádržka na vodu, ve které se voda po zapnutí začne ohřívat, čímž vzniká přetlak – pak stačí pouze stisknout páčku a pára o teplotě kolem 100 °C se tryskou odvádí ven. Jaké mají parní čističe (ne)výhody?

 • Velmi jednoduše se obsluhují.
 • Využijete je v celé domácnosti.
 • Jsou vhodné pro astmatiky a alergiky.
 • Nevíří prach po celé domácnosti.
 • Neobsahují žádnou chemii.
 • Jsou šetrné k životnímu prostředí.
 • Horkou párou se můžete opařit.
 • Parní čištění trouby či sporáku je obtížné.
 • Po vyčištění mohou zůstat šmouhy.

7 míst, kde využijete parní čištění – dlažby, sedačky i spáry budou zářit čistotou

Přemýšlíte, kde všude můžete využít parní čištění? Dlažby, sedačky i například spáry jsou ideálními místy, kde s pomocí páry můžete odstranit veškeré nečistoty. Parní čistič tak využijete prakticky v celé domácnosti, a to i tam, kde ostatní způsoby čištění selhaly. K čemu je úplně nejvhodnější?

 1. Podlahové parní čističe jsou skvělými pomocníky k dokonale čistému prostředí. Nezastaví je plovoucí podlaha, dlažba, obklady a ani linoleum. Parní čistič podlah se ale nehodí na dřevěné voskované a olejované krytiny.
 2. Parní čistič na koberce odstraní i velmi hlubokou špínu. Kromě koberce je vhodný také na matrace či čalounění. Parní čištění koberců funguje na základě proniknutí páry do vláken, kde rozpouští nečistoty.
 3. Parní čistič na sedačky je vhodný i na křesla, čalouněné židle či postele. Přístroj zanechává textilii bez skvrn a nepříjemného zápachu. Parní čištění sedaček je rychlé a velmi efektivní.
 4. Parní čistič na spáry využijete na veškeré mezery, škvíry, spáry a další místa, ke kterým se běžným čističem nedostanete. Parní čištění využijete i na plení trávy mezi dlažbou, kde dochází ke spaření.
 5. Parní čistič oken si poradí také s okenními rámy, žaluziemi, záclonami i zrcadly, a to bez použití chemie. Parní čištění oken probíhá pomocí páry rozpouštějící nečistoty, a tak si poradí i s plísní.
 6. Parní čistič na koupelny/kuchyně vyčistí perfektně veškerou dlažbu, WC, vodní kámen, sifony, odpadkové koše, veškeré kuchyňské spotřebiče včetně dřezů a digestoří.
 7. Parní čistič na nábytek odstraní nejen nečistoty, ale také prach například z pokojových rostlin nebo lustrů. Je vhodný také k důkladnému vyčištění klecí, pelíšků či akvárií.

Milovníci čistoty jistě ocení i parní čištění aut či jízdních kol

Jezdíte často autem a milujete, když máte svůj dopravní prostředek dokonale čistý? Potom vás jistě potěší parní čištění aut. Snadno se zbavíte špíny jak v interiéru, tak i v exteriéru, dokonce pomocí páry vyčistíte i disky kol. Abyste měli exkluzivně čisto i pod kapotou, využijte parní čištění motoru.

i

Parní čističe jsou vhodné i k odstranění nečistot z jízdních kol či sekaček na trávu.

Ačkoliv mají parní čističe široké využití, nehodí se na všechny materiály a povrchy

Ačkoliv jsou parní čističe velmi účinné, nehodí se na veškeré povrchy a materiály. Jedná se především o ty materiály, které jsou citlivé na vysokou teplotu, nebo ty, které jsou choulostivé na působení vlhkosti.

 • Pravá a syntetická kůže,
 • veškerá elektronika,
 • tapety, barvy, papíry,
 • nábytek s olejovou či voskovou úpravou,
 • plasty, hedvábí, vlna.

Na co dalšího využijete parní čistič? Dezinfekce různých předmětů pomocí páry pro něj není žádný problém. Výborným pomocníkem je také při žehlení nebo čištění látek a oděvů.

K čemu chcete primárně využívat parní čistič? Podle toho vyberte vhodný typ

Před výběrem se zaměřte na to, k čemu chcete primárně parní čistič využívat. Některé typy jsou totiž vhodnější například k čištění aut, jiné naopak hravě zvládnou jakoukoliv plochu.

 • Ruční parní čističe jsou rozměrově menší, tudíž se s nimi velmi snadno manipuluje, ovšem nepatří mezi nejvýkonnější. Jsou vhodné především k čištění aut, kuchyňských linek, koupelen či spár.
 • Pojízdné parní čističe vypadají jako klasické vysavače. Můžete na ně nasadit různé násady, tudíž jsou multifunkční. Díky výkonnosti se hodí i pro čištění větších ploch, sedaček i koberců.
 • Parní vysavače mohou být tyčové, či klasické. Parní funkce efektivně vysává špínu do příslušné nádoby, kterou pak stačí vylít. Jsou vhodné na parní čištění podlah, koberců, sedaček i velkých prostor.
 • Parní mopy jsou stejné jako tyčové vysavače. Nemají sice velký výkon ani s nimi nelze vysávat, ale jejich největší předností je výborné čištění veškerých tvrdých podlah.

Sháníte-li profi parní čistič, vysokotlaký je jasnou volbou

Pokud sháníte skutečně kvalitní profi parní čistič, vysokotlaký je jasnou volbou, a to hned z několika důvodů. Jedná se totiž o technicky promyšleného pomocníka, který je komfortní, všestranný, a především mimořádně efektivní. Vysoký tlak zajišťuje maximální odstranění nečistot, a rychlejší manipulaci.

Ruční parní čistič
Ruční parní čistič

Pojízdné (podlahové) parní čističe
Pojízdný (podlahový) parní čistič

Parní vysavač
Parní čistič - vysavač

Parní mop
Parní čistič - mop

Parní čističe mohou mít jednu, nebo dvě komory – co je komfortnější?

Parní čističe disponují buďto jednou, nebo dvěma komorami – oba modely mají své výhody i nevýhody.

 • Jednokomorový systém představuje pouze jednu nádržku na vodu, která vodu ohřívá – po vyčerpání musíte několik minut počkat, než ji znovu dolijete. Je cenově výhodný, ovšem v provozu vydrží asi 15 minut.
 • Dvoukomorový systém zahrnuje dvě nádoby – jakmile v jedné dojde voda, přečerpá se další množství z druhé nádoby. Doléváte ho tedy i při provozu, tudíž není doba provozu nikterak omezena.

Jakých 5 dalších parametrů je pro parní čističe důležitých?

Parní čističe by kromě výše uvedeného měly splňovat i další parametry, které jsou důležité při výběru.

 1. Objem nádoby a doba provozu jsou důležitými parametry. Objem nádoby se pohybuje od 0,2 do 1,5 l podle konkrétního modelu. Doba provozu pak činí v rozmezí 5–20 minut.
 2. Materiál nádrže na vodu ovlivňuje to, zda do ní můžete nalít vodu z vodovodu nebo vodu destilovanou. Na výběr máte hliník a nerezovou ocel – ta je odolnější, sama se odvápňuje a je vhodná i pro kohoutkovou vodu.
 3. Tlak parního čističe se udává v barech – čím je vyšší, tím je práce rychlejší, jelikož nečekáte na ohřívání vody. Maximální tlak vodní páry se pohybuje od 3–6 barů v závislosti na vybraném přístroji.
 4. Doba ohřevu vody se pohybuje od 4 do 6 minut, a to na základě toho, jaký model zvolíte. Rychlejší nahřívání přináší efektivnější, rychlejší a pohodlnější práci s parním čističem.
 5. Příkon se uvádí ve wattech. Dbejte na to, aby docházelo k růstu příkonu s tím, jak roste tlak. Podle volby modelu se příkon pohybuje v rozmezí od 1 000 do 2 250 W.

i

Pokud si ze široké nabídky stále nemůžete vybrat toho nejlepšího pomocníka, podívejte se v naší nabídce na nejprodávanější parní čistič.

Parní čistič se pyšní i několika dalšími funkcemi, díky kterým bude čištění pohodlnější

Parní čistič je sice jednoduché zařízení, ovšem přídavné funkce z něj udělají nenahraditelného pomocníka.

 • Regulace tlaku parního výkonu je skvělou funkcí, jelikož k čištění různých povrchů potřebujete jiný tlak i množství páry. Pro snadnou manipulaci je důležité mít ovládání přímo na rukojeti.
 • Možnost odsávání zabezpečuje odstranění přebytečné vlhkosti a nečistot. Bohužel má z tohoto důvodu parní čistič vyšší hmotnost a hůře se s ním manipuluje. Další nevýhodou je složitá údržba.
 • Odvápňovací systém si snadno poradí i s kohoutkovou vodou, a to pomocí speciálních tyčinek či patron. Pokud tento systém přístroj nemá, je potřeba se čas od času věnovat údržbě.
 • Kontrolní diody vás pomocí světelných kontrolek upozorní například na to, jestli využíváte maximální topný výkon, zda je dostatek vody v nádrži, nebo zda už je pára připravená k použití.
 • Bezpečnostní ventily jsou součástí tlakové nádoby. Díky nim vám není umožněno otevřít nádobu, dokud tlak nebude na bezpečných hodnotách. Tímto zamezíte nepříjemnému opaření.
 • Dětská pojistka je vhodná, pokud máte doma ratolesti. Pojistka totiž brání nechtěnému úniku páry, čímž předejdete popáleninám či jinému nebezpečí.

Příslušenství pro parní čištění

Příslušenství pro parní čištění je důležité pro udržení hygienických požadavků přístroje. Zahrnuje náhradní filtry, kartáče a mopy, které můžete po znečištění vyměnit za nové. Čistota povrchu tak bude vždy naprosto dokonalá.

Chcete ušetřit, ale zaujal vás parní čistič? Bazar nabízí zboží za zlomek ceny. A pokud vás zajímají názory našich zákazníků, podívejte se, co na říkají na parní čistič recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Tyčový vysavač - vysavač 2v1 s parním mopem, příkon 1 500 W, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM pro současné vysávání a parní čištění, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0,47 l, objem zásobníku na prach o objemu 0,4 l, doba zahřívání 30 s, hlučnost 82 dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, likviduje prach a pachy, na všechny typy podlah včetně koberců, obsahuje nástavec na koberce Ultra Glider, 4x mop, 3x odvápňovací kazeta, 20x difuzerní tableta esenciálních olejů, 15letá záruka opravitelnosti
5 999,-

2.
ETA 1264 90000 AQUABELLO Skladem > 5 ks
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,22 l, tlak páry 3 bar, indikátor připravenosti páry
1 299,-

3.
Siguro ST-D400W Eider Skladem > 5 ks
Parní čistič - příkon 1000 W, zásobník o objemu 350 ml pro max. 250 ml a min. 50 ml vody, tlak páry 3.0 bar, parní výkon 30 g/min, ergonomická rukojeť, dětská pojistka, světelné indikátory On/Off a připravenost k použití, v balení nálevka, odměrka s výlevkou, hadřík z mikrovlákna a 9 nástavců, délka kabelu 3 m, rozměry 23,5 × 13 × 30 cm, hmotnost 1382 g, 3 roky záruka
990,-

Další nejprodávanější
74 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,1 47×
Siguro ST-D400W Eider
Parní čistič - příkon 1000 W, zásobník o objemu 350 ml pro max. 250 ml a min. 50 ml vody, tlak páry 3.0 bar, parní výkon 30 g/min, ergonomická rukojeť, dětská pojistka, světelné indikátory On/Off a připravenost k použití, v balení nálevka, odměrka s výlevkou, hadřík z mikrovlákna a 9 nástavců, délka kabelu 3 m, rozměry 23,5 × 13 × 30 cm, hmotnost 1382 g, 3 roky záruka
Super cena
990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_ST_D400W
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Rowenta RY7777WH Clean & Steam Revolution - Tyčový vysavač
Doprava
zdarma
4,7 55×
Rowenta RY7777WH Clean & Steam Revolution
Tyčový vysavač - vysavač 2v1 s parním mopem, příkon 1 500 W, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM pro současné vysávání a parní čištění, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0,47 l, objem zásobníku na prach o objemu 0,4 l, doba zahřívání 30 s, hlučnost 82 dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, likviduje prach a pachy, na všechny typy podlah včetně koberců, obsahuje nástavec na koberce Ultra Glider, 4x mop, 3x odvápňovací kazeta, 20x difuzerní tableta esenciálních olejů, 15letá záruka opravitelnosti
5 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV408
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Bissell SpotClean® HydroSteam™ Pro 3700N
Parní čistič - příkon 1000 W, 2 nádoby, objem nádoby 1,9 l, vysávání, odnímatelný zásobník na vodu
9 999,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BISSpcs30
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
POLTI UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN & TURBO - Víceúčelový vysavač Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
POLTI UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN & TURBO
Víceúčelový vysavač - na všechny typy podlah, na mokré čištění a suché čištění, parní, objem sběrné nádoby 1 l, HEPA filtr, vodní filtr a omyvatelný filtr, bílá barva
21 490,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: PLT1082b
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi - Tyčový vysavač
Doprava
zdarma
4,3 86×
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysavač 3v1, s mopem, příkon 1700W, režim ECO a MAX, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0.4l, objem zásobníku na prach 0.5l, doba provozu 30min, nahřívání páry během 30s, hlučnost 84dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce, parní hadice, kartáč na čištění spár, koncentrátor páry, 4x odvápňovací kazeta, stěrka na okna, 3 sady mopů, 3 malé kartáčky, 3 velké kartáčky, 15letá záruka opravitelnosti
Super cena
6 999,- Ušetříte 71,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: ROWSV988
4,4 65×
ETA 1264 90000 AQUABELLO
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,22 l, tlak páry 3 bar, indikátor připravenosti páry
Koupit s kódem ALZADNY20 1 039,-
1 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAZ3101b
4,9
POLTI VAPORETTO SV450 DOUBLE
Parní mop určen k vytírání podlah a čištění oken, vhodné na tvrdé podlahy, koberce a čištění oken, objem zásobníku na vodu 0,3 l, hmotnost 2,4 kg, odnímatelný zásobník na vodu a indikátor připravenosti páry
2 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: POLVA450
4,3 46×
ETA Aquasim PRO 1265 90000
Parní čistič - příkon 900 W, 1 nádoba, objem nádoby 0,22 l, tlak páry 3 bar, bezpečností ventil, kontrolní dioda, indikátor připravenosti páry
Koupit s kódem ALZADNY20 695,-
Super cena
869,- Ušetříte 30,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETAPC342
4,5 51×
Ariete 4164
Parní mop určen k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy a čištění oken, teplota páry 130 °C, objem zásobníku na vodu 0,35 l, hmotnost 1,9 kg,
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ARIPC007
4,2 73×
SENCOR SSC 3001YL
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,35 l, tlak páry 3 bar, vysávání, indikátor nízké hladiny vody
599,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAV2801a
4,3 27×
Concept CP1010
Parní čistič - příkon 1200 W, 1 nádoba, objem nádoby 0,4 l, tlak páry 3 bar, kontrolní dioda
Koupit s kódem ALZADNY20 952,-
1 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONCP101
3,3
ETA Azurit 2267 90000
Parní čistič s příkonem 1500W, provozní tlak: 0,8bar, parní mop a ruční čistič 2 v 1, zásobník na čisticí prostředek v hubici 120ml, nastavení intenzity tvorby páry, příprava páry do 30 sekund, zahubí až 99% bakterií, délka kabelu 6m, objem nádržky na vodu 400ml - až 15 minut páry, možnost okamžitého doplnění vody díky odnímatelné nádržce na vodu, ochranný filtr proti usazeninám, světelná signalizace provozu, flexibilní prodlužovací hadice, plochá mini škrabka, zakřivená parní tryska, kartáček na spáry, velký nylonový kulatý kartáček, nylonový kulatý kartáček, mosazný kulatý kartáček, stěrka na okna a rovné povrchy s návlekem z textilie, mopovací textilie na podlahy, nástavec na čištění koberců
Koupit s kódem ALZADNY20 1 839,-
2 299,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAPC694
4,1 20×
Bissell Steam Shot Titanium 2635J
Parní čistič - příkon 1050 W, objem nádoby 0,36 l, tlak páry 4,5 bar
2 059,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BIS110bb
4,0
POLTI VAPORETTO LECOASPIRA FAV30
Víceúčelový vysavač - na všechny typy podlah, pro alergiky, na mokré čištění a suché čištění, parní a cyklónový, objem sběrné nádoby 1,8 l, HEPA filtr, vodní filtr a omyvatelný filtr, akční rádius 9 m, bez oklepu, s kabelem, bílá barva
11 808,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: PLT1081e
4,0
KÄRCHER SC 3 EasyFix *EU
Parní čistič - příkon 1900 W, 1 nádoba, objem nádoby 1 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, nastavitelný výstup páry
Zlevněno -7 %
4 489,- 4 839,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KARprc39
KÄRCHER SC 4 EasyFix *EU
Parní čistič - příkon 2000 W, 1 nádoba, objem nádoby 0,8 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, odnímatelný zásobník na vodu
5 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KARprc18
4,0
Euroflex Vapour M4
Parní čistič - příkon 1200 W, 1 nádoba, objem nádoby 0,6 l, tlak páry 3 bar, bezpečností ventil, kontrolní dioda, nastavitelný výstup páry, indikátor připravenosti páry
8 790,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: EUFdom001
KÄRCHER SC 1 EasyFix *EU
Parní čistič - příkon 1200 W, 1 nádoba, objem nádoby 0,2 l, tlak páry 3 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, kontrolní dioda
2 839,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KARprc33
KÄRCHER SC 2 EasyFix *EU
Parní čistič - příkon 1500 W, 1 nádoba, objem nádoby 1 l, tlak páry 3,2 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, nastavitelný výstup páry
3 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KARprc22
2,8 40×
TESLA PowerStar GT400
Tyčový vysavač 3v1: vysavač/parní mop/vysavač a parní mop, příkon 1 600 W, cyklónová technologie, vyjímatelný zásobník na vodu, indikátor připravenosti páry, dotykový ovládací panel, bez potřeby čisticích prostředků a chemických látek, eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodků a bakterií, délka přívodního kabelu 8 m
3 789,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESPM079
4,0
Ariete 4163/2
Parní mop určen k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy a koberce, teplota páry 100 °C, objem zásobníku na vodu 0,5 l, hmotnost 2,73 kg, odnímatelný zásobník na vodu
Cenová bomba
1 349,- Ušetříte 344,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: ARIPC012a
POLTI UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO - Víceúčelový vysavač Doručení na
prodejnu zdarma
POLTI UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO
Víceúčelový vysavač - na čalounění, na vysávání, vytírání, mokré čištění a suché čištění, parní, objem sběrné nádoby 0,8 l, HEPA filtr a omyvatelný filtr, ovládání na těle, délka kabelu 9 m, teleskopická trubice, zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, s kabelem, bílá barva
21 490,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: PLT1082
KÄRCHER SV 7
Parní čistič - příkon 2200 W, 1 nádoba, objem nádoby 1,65 l, tlak páry 4 bar, dětská pojistka, odnímatelný zásobník na vodu, indikátor nízké hladiny vody
17 490,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARprc67
Polti VAPORETTO 3 CLEAN BLUE
Parní čistič - příkon 1800 W, objem nádoby 0,5 l, vysávání, odnímatelný zásobník na vodu, nastavitelný výstup páry, indikátor připravenosti páry
8 499,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: POLPC716

Parní čističe

RecenzeTyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7 (RECENZE) V domácí recenzi jsme pro vás vyzkoušeli tyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7. Ten je vhodný na všechny druhy podlah a disponuje nadstandardním množstvím příslušenství pro komplexní úklid domácnosti.
Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla překvapivých výsledků a má rozhodně co nabídnout. My vám dnes představíme její dva klíčové produkty – robotický vysavač Dreame L10 Pro a tyčový vysavač Dreame...
Typ vysavače určuje jeho konstrukci, použití a zacházení s nečistotami. Může být robotický pro automatický úklid, klasický sáčkový, moderní bezsáčkový, výkonný cyklónový, ruční bateriový, vodní apod.
krupsZnačky Tefal, Rowenta a KRUPS se zavazují k 15leté opravitelnosti produktů za přiměřenou cenu Při nákupu nového spotřebiče očekáváme, že nám vydrží a nerozbije se hned po skončení záruční lhůty. Bohužel takových produktů s krátkou životností je na trhu celá řada. Groupe SEB pod kterou patří například Tefal, Rowenta a KRUPS jdou již téměř 15 let proti trendu...
Polti je italská značka parních čističů a vysavačů, které se postarají o dokonalou hygienickou čistotu vaší domácnosti a hravě si poradí s odstraněním veškerých nečistot i mikroorganismů, jako jsou viry, bakterie a plísně. Jak ale vybrat ten pravý parní přístroj pro...
Pokud vás zajímá, jak správně provádět dezinfekci různých povrchů i materiálů a jaké dezinfekční prostředky jsou k jednotlivým typům dezinfekce určeny, pak si přečtěte náš článek. Dozvíte se v něm mnoho zajímavých informací, rad a postřehů k tématu dezinfekce.
Více článků Všechny články

Parní čističe

V kategorii Parní čističe máme právě teď na Alza.cz celkem 75 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné parní čističe Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší parní čističe Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší parní čističe Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v parní čističe recenze
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací