Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti TESLA WEEK

Parní čističe

Pokud hledáte přístroj, kterým odstraníte i velmi odolné skvrny včetně různých bakterií, parní čistič je jasnou volbou. Funguje na principu páry, která veškerou špínu rozpouští, a tak dosáhnete dokonalé čistoty. Kde všude lze parní čištění využít a jaké parametry je potřeba zvážit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

Co je parní čistič, jak funguje a jaké má výhody?

Parní čistič je přístroj, který pomocí páry odstraňuje odolné a zaschlé skvrny, mastnotu, mikroby i alergeny. Jeho součástí je nádržka na vodu, ve které se voda po zapnutí začne ohřívat, čímž vzniká přetlak – pak stačí pouze stisknout páčku a pára o teplotě kolem 100 °C se tryskou odvádí ven. Jaké mají parní čističe (ne)výhody?

 • Velmi jednoduše se obsluhují.
 • Využijete je v celé domácnosti.
 • Jsou vhodné pro astmatiky a alergiky.
 • Nevíří prach po celé domácnosti.
 • Neobsahují žádnou chemii.
 • Jsou šetrné k životnímu prostředí.
 • Horkou párou se můžete opařit.
 • Parní čištění trouby či sporáku je obtížné.
 • Po vyčištění mohou zůstat šmouhy.

7 míst, kde využijete parní čištění – dlažby, sedačky i spáry budou zářit čistotou

Přemýšlíte, kde všude můžete využít parní čištění? Dlažby, sedačky i například spáry jsou ideálními místy, kde s pomocí páry můžete odstranit veškeré nečistoty. Parní čistič tak využijete prakticky v celé domácnosti, a to i tam, kde ostatní způsoby čištění selhaly. K čemu je úplně nejvhodnější?

 1. Podlahové parní čističe jsou skvělými pomocníky k dokonale čistému prostředí. Nezastaví je plovoucí podlaha, dlažba, obklady a ani linoleum. Parní čistič podlah se ale nehodí na dřevěné voskované a olejované krytiny.
 2. Parní čistič na koberce odstraní i velmi hlubokou špínu. Kromě koberce je vhodný také na matrace či čalounění. Parní čištění koberců funguje na základě proniknutí páry do vláken, kde rozpouští nečistoty.
 3. Parní čistič na sedačky je vhodný i na křesla, čalouněné židle či postele. Přístroj zanechává textilii bez skvrn a nepříjemného zápachu. Parní čištění sedaček je rychlé a velmi efektivní.
 4. Parní čistič na spáry využijete na veškeré mezery, škvíry, spáry a další místa, ke kterým se běžným čističem nedostanete. Parní čištění využijete i na plení trávy mezi dlažbou, kde dochází ke spaření.
 5. Parní čistič oken si poradí také s okenními rámy, žaluziemi, záclonami i zrcadly, a to bez použití chemie. Parní čištění oken probíhá pomocí páry rozpouštějící nečistoty, a tak si poradí i s plísní.
 6. Parní čistič na koupelny/kuchyně vyčistí perfektně veškerou dlažbu, WC, vodní kámen, sifony, odpadkové koše, veškeré kuchyňské spotřebiče včetně dřezů a digestoří.
 7. Parní čistič na nábytek odstraní nejen nečistoty, ale také prach například z pokojových rostlin nebo lustrů. Je vhodný také k důkladnému vyčištění klecí, pelíšků či akvárií.

Milovníci čistoty jistě ocení i parní čištění aut či jízdních kol

Jezdíte často autem a milujete, když máte svůj dopravní prostředek dokonale čistý? Potom vás jistě potěší parní čištění aut. Snadno se zbavíte špíny jak v interiéru, tak i v exteriéru, dokonce pomocí páry vyčistíte i disky kol. Abyste měli exkluzivně čisto i pod kapotou, využijte parní čištění motoru.

i

Parní čističe jsou vhodné i k odstranění nečistot z jízdních kol či sekaček na trávu.

Ačkoliv mají parní čističe široké využití, nehodí se na všechny materiály a povrchy

Ačkoliv jsou parní čističe velmi účinné, nehodí se na veškeré povrchy a materiály. Jedná se především o ty materiály, které jsou citlivé na vysokou teplotu, nebo ty, které jsou choulostivé na působení vlhkosti.

 • Pravá a syntetická kůže,
 • veškerá elektronika,
 • tapety, barvy, papíry,
 • nábytek s olejovou či voskovou úpravou,
 • plasty, hedvábí, vlna.

Na co dalšího využijete parní čistič? Dezinfekce různých předmětů pomocí páry pro něj není žádný problém. Výborným pomocníkem je také při žehlení nebo čištění látek a oděvů.

K čemu chcete primárně využívat parní čistič? Podle toho vyberte vhodný typ

Před výběrem se zaměřte na to, k čemu chcete primárně parní čistič využívat. Některé typy jsou totiž vhodnější například k čištění aut, jiné naopak hravě zvládnou jakoukoliv plochu.

 • Ruční parní čističe jsou rozměrově menší, tudíž se s nimi velmi snadno manipuluje, ovšem nepatří mezi nejvýkonnější. Jsou vhodné především k čištění aut, kuchyňských linek, koupelen či spár.
 • Pojízdné parní čističe vypadají jako klasické vysavače. Můžete na ně nasadit různé násady, tudíž jsou multifunkční. Díky výkonnosti se hodí i pro čištění větších ploch, sedaček i koberců.
 • Parní vysavače mohou být tyčové, či klasické. Parní funkce efektivně vysává špínu do příslušné nádoby, kterou pak stačí vylít. Jsou vhodné na parní čištění podlah, koberců, sedaček i velkých prostor.
 • Parní mopy jsou stejné jako tyčové vysavače. Nemají sice velký výkon ani s nimi nelze vysávat, ale jejich největší předností je výborné čištění veškerých tvrdých podlah.

Sháníte-li profi parní čistič, vysokotlaký je jasnou volbou

Pokud sháníte skutečně kvalitní profi parní čistič, vysokotlaký je jasnou volbou, a to hned z několika důvodů. Jedná se totiž o technicky promyšleného pomocníka, který je komfortní, všestranný, a především mimořádně efektivní. Vysoký tlak zajišťuje maximální odstranění nečistot, a rychlejší manipulaci.

Ruční parní čistič
Ruční parní čistič

Pojízdné (podlahové) parní čističe
Pojízdný (podlahový) parní čistič

Parní vysavač
Parní čistič - vysavač

Parní mop
Parní čistič - mop

Parní čističe mohou mít jednu, nebo dvě komory – co je komfortnější?

Parní čističe disponují buďto jednou, nebo dvěma komorami – oba modely mají své výhody i nevýhody.

 • Jednokomorový systém představuje pouze jednu nádržku na vodu, která vodu ohřívá – po vyčerpání musíte několik minut počkat, než ji znovu dolijete. Je cenově výhodný, ovšem v provozu vydrží asi 15 minut.
 • Dvoukomorový systém zahrnuje dvě nádoby – jakmile v jedné dojde voda, přečerpá se další množství z druhé nádoby. Doléváte ho tedy i při provozu, tudíž není doba provozu nikterak omezena.

Jakých 5 dalších parametrů je pro parní čističe důležitých?

Parní čističe by kromě výše uvedeného měly splňovat i další parametry, které jsou důležité při výběru.

 1. Objem nádoby a doba provozu jsou důležitými parametry. Objem nádoby se pohybuje od 0,2 do 1,5 l podle konkrétního modelu. Doba provozu pak činí v rozmezí 5–20 minut.
 2. Materiál nádrže na vodu ovlivňuje to, zda do ní můžete nalít vodu z vodovodu nebo vodu destilovanou. Na výběr máte hliník a nerezovou ocel – ta je odolnější, sama se odvápňuje a je vhodná i pro kohoutkovou vodu.
 3. Tlak parního čističe se udává v barech – čím je vyšší, tím je práce rychlejší, jelikož nečekáte na ohřívání vody. Maximální tlak vodní páry se pohybuje od 3–6 barů v závislosti na vybraném přístroji.
 4. Doba ohřevu vody se pohybuje od 4 do 6 minut, a to na základě toho, jaký model zvolíte. Rychlejší nahřívání přináší efektivnější, rychlejší a pohodlnější práci s parním čističem.
 5. Příkon se uvádí ve wattech. Dbejte na to, aby docházelo k růstu příkonu s tím, jak roste tlak. Podle volby modelu se příkon pohybuje v rozmezí od 1 000 do 2 250 W.

i

Pokud si ze široké nabídky stále nemůžete vybrat toho nejlepšího pomocníka, podívejte se v naší nabídce na nejprodávanější parní čistič.

Parní čistič se pyšní i několika dalšími funkcemi, díky kterým bude čištění pohodlnější

Parní čistič je sice jednoduché zařízení, ovšem přídavné funkce z něj udělají nenahraditelného pomocníka.

 • Regulace tlaku parního výkonu je skvělou funkcí, jelikož k čištění různých povrchů potřebujete jiný tlak i množství páry. Pro snadnou manipulaci je důležité mít ovládání přímo na rukojeti.
 • Možnost odsávání zabezpečuje odstranění přebytečné vlhkosti a nečistot. Bohužel má z tohoto důvodu parní čistič vyšší hmotnost a hůře se s ním manipuluje. Další nevýhodou je složitá údržba.
 • Odvápňovací systém si snadno poradí i s kohoutkovou vodou, a to pomocí speciálních tyčinek či patron. Pokud tento systém přístroj nemá, je potřeba se čas od času věnovat údržbě.
 • Kontrolní diody vás pomocí světelných kontrolek upozorní například na to, jestli využíváte maximální topný výkon, zda je dostatek vody v nádrži, nebo zda už je pára připravená k použití.
 • Bezpečnostní ventily jsou součástí tlakové nádoby. Díky nim vám není umožněno otevřít nádobu, dokud tlak nebude na bezpečných hodnotách. Tímto zamezíte nepříjemnému opaření.
 • Dětská pojistka je vhodná, pokud máte doma ratolesti. Pojistka totiž brání nechtěnému úniku páry, čímž předejdete popáleninám či jinému nebezpečí.

Příslušenství pro parní čištění

Příslušenství pro parní čištění je důležité pro udržení hygienických požadavků přístroje. Zahrnuje náhradní filtry, kartáče a mopy, které můžete po znečištění vyměnit za nové. Čistota povrchu tak bude vždy naprosto dokonalá.

Chcete ušetřit, ale zaujal vás parní čistič? Bazar nabízí zboží za zlomek ceny. A pokud vás zajímají názory našich zákazníků, podívejte se, co na říkají na parní čistič recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Rowenta RY7557WH Clean & Steam Skladem > 5 ks a na 4 prodejnách
Parní čistič 2v1, příkon 1700W, duální sací hubice DUAL CLEAN & STEAM, cyklónová technologie, vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 0.7l, objem zásobníku na prach 0.4l, bez potřeby čisticích prostředků a chemických látek, doba provozu 40min, nahřívání páry během 30s, 3 nastavení rychlosti, systém Steam Select, eliminuje až 99 % choroboplodných zárodků a bakterií, délka přívodního kabelu 7.5m, hlučnost 84 dB(A)
-38%
5 999,-
3 699,-

2.
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi Skladem > 5 ks a na 12 prodejnách
Tyčový vysavač 3v1, s mopem, příkon 1700W, režim ECO a MAX, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0.4l, objem zásobníku na prach 0.5l, doba provozu 30min, nahřívání páry během 30s, hlučnost 84dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce, parní hadice, kartáč na čištění spár, koncentrátor páry, 4x odvápňovací kazeta, stěrka na okna, 3 sady mopů, 3 malé kartáčky, 3 velké kartáčky
-5%
7 399,-
6 999,-

3.
VILEDA Steam mop plochý XXL Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Parní mop určeno k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy a koberce, objem zásobníku na vodu 400 ml, hmotnost 2359 g, akční rádius 7 m,
-9%
2 299,-
2 099,-

Další nejprodávanější
101 položek
Lidovka
VILEDA Steam mop plochý XXL
Parní mop určeno k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy a koberce, objem zásobníku na vodu 400 ml, hmotnost 2359 g, akční rádius 7 m,

-9% 2 299,-
2 099,- bez DPH 1 735,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: UKL297
Zlatá střední cesta
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysavač 3v1, s mopem, příkon 1700W, režim ECO a MAX, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0.4l, objem zásobníku na prach 0.5l, doba provozu 30min, nahřívání páry během 30s, hlučnost 84dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce, parní hadice, kartáč na čištění spár, koncentrátor páry, 4x odvápňovací kazeta, stěrka na okna, 3 sady mopů, 3 malé kartáčky, 3 velké kartáčky

-5% 7 399,-
6 999,- bez DPH 5 784,-
Koupit
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWSV988
Pro náročné
KÄRCHER SC 4 EasyFix
Parní čistič - příkon 2000 W, objem nádoby 0,8 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, odnímatelný zásobník na vodu

-11% 11 290,-
9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARVY204
Rowenta RY7557WH Clean & Steam
Parní čistič 2v1, příkon 1700W, duální sací hubice DUAL CLEAN & STEAM, cyklónová technologie, vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 0.7l, objem zásobníku na prach 0.4l, bez potřeby čisticích prostředků a chemických látek, doba provozu 40min, nahřívání páry během 30s, 3 nastavení rychlosti, systém Steam Select, eliminuje až 99 % choroboplodných zárodků a bakterií, délka přívodního kabelu 7.5m, hlučnost 84 dB(A)

2 959 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE20
3 699,- bez DPH 3 057,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWVB016
KÄRCHER SC 1 EasyFix
Parní čistič - příkon 1200 W, objem nádoby 0,2 l, tlak páry 3 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil

-39% 3 599,-
2 199,- bez DPH 1 817,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARVY201
Rowenta RY7757WH Clean & Steam Revolution
Tyčový vysavač 2v1, s mopem, příkon 1 500 W, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0,44 l, objem zásobníku na prach o objemu 0,5 l, nahřání páry během 30 s, hlučnost 82 dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce Ultra Glider, 3x mop, 2x odvápňovací kazeta, 10x difuzerní tableta esenciálních olejů

-9% 5 499,-
4 999,- bez DPH 4 131,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV392
KÄRCHER SC 4 EasyFix Premium
Parní čistič - příkon 2000 W, objem nádoby 0,8 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, nastavitelný výstup páry

6 139,- bez DPH 5 074,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARPC085
KÄRCHER SC 3 EasyFix
Parní čistič - příkon 1900 W, objem nádoby 1 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil

3 959,- bez DPH 3 272,-
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARVY203
Concept CP3000 3v1 PERFECT CLEAN
Parní mop určeno k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy a koberce, objem zásobníku na vodu 0,73 l, indikátor připravenosti páry

4 499,- bez DPH 3 718,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONCP300
TESLA PowerStar GT400 - Tyčový vysavač
Varianty
TESLA PowerStar GT400
Tyčový vysavač 3v1: vysavač/parní mop/vysavač a parní mop, příkon 1 600 W, cyklónová technologie, vyjímatelný zásobník na vodu, indikátor připravenosti páry, dotykový ovládací panel, bez potřeby čisticích prostředků a chemických látek, eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodků a bakterií, délka přívodního kabelu 8 m

4 499,- bez DPH 3 718,-
Koupit
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESPM079
ETA 1264 90000 AQUABELLO
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,22 l, tlak páry 3 bar, indikátor připravenosti páry

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EAZ3101b
Beldray parní čistič 10 v 1
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,25 l, tlak páry 3 bar, průtok páry 28 g/min, dětská pojistka, bezpečností ventil, kontrolní dioda, nastavitelný výstup páry, indikátor připravenosti páry

639 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE20
799,- bez DPH 660,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BELPC554
Ariete 4146 XVapor Deluxe
Parní čistič - příkon 1500 W, objem nádoby 1,6 l, tlak páry 5 bar, nastavitelný výstup páry, indikátor připravenosti páry

-16% 3 190,-
2 679,- bez DPH 2 214,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ARIPC009a
ETA Steam Master 3234 90000
Víceúčelový vysavač s mopem, na čištění koberců a na vodu, na koberce, na tvrdé podlahy a na měkké povrchy, bezsáčkový, o objemu 0,6l, vodní filtr, hlučnost 88dB, držák na zeď, barva modrá a šedá

5 999,- bez DPH 4 958,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETATV328
Concept CP2000 2v1 PERFECT CLEAN
Parní mop určeno k vytírání podlah a čištění oken, vhodné na tvrdé podlahy a čištění oken, objem zásobníku na vodu 0,4 l, indikátor připravenosti páry

2 499,- bez DPH 2 065,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONCP200
CONCEPT CP2010 Parní mop 2v1
Parní mop určeno k vytírání podlah, vhodné na tvrdé podlahy, indikátor připravenosti páry a kontrolní dioda

1 759 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE20
2 199,- bez DPH 1 817,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONPM130
KÄRCHER SC 3 EasyFix Premium
Parní čistič - příkon 1900 W, objem nádoby 1 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, nastavitelný výstup páry

5 190,- bez DPH 4 289,-
Koupit
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARPC477
Rowenta RY7597WH Clean and Steam All Floors
Tyčový vysavač 2v1, příkon 1700W, duální sací hubice DUAL CLEAN & STEAM, cyklónová technologie, vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 0.7l, objem zásobníku na prach 0.4l, bez potřeby čisticích prostředků a chemických látek, doba provozu 40min, nahřívání páry během 30s, 3 nastavení rychlosti, systém Steam Select, eliminuje až 99 % choroboplodných zárodků a bakterií, délka přívodního kabelu 7.5m, hlučnost 84 dB(A), nástavec Ultra Glider na koberce

5 199 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE20
6 499,- bez DPH 5 371,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRY7535WH
TESLA SteamPower FX50
Parní mop určeno k vytírání podlah, sbírání nečistot a čištění oken, vhodné na tvrdé podlahy, koberce a čištění oken, teplota páry 110 °C, objem zásobníku na vodu 370 l, hmotnost 2,3 kg, odnímatelný zásobník na vodu, indikátor nízké hladiny vody, indikátor připravenosti páry a kontrolní dioda

2 489,- bez DPH 2 057,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESPM512
SENCOR SSC 3001YL
Parní čistič - příkon 1000 W, objem nádoby 0,35 l, tlak páry 3 bar

479 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE20
599,- bez DPH 495,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: EAV2801a
CONCEPT CP3010 Vysavač a parní čistič 3 v 1
Parní mop určeno k vytírání podlah a sbírání nečistot, vhodné na tvrdé podlahy a koberce, teplota páry 100 °C, odnímatelný zásobník na vodu

5 999,- bez DPH 4 958,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONPM147
POLTI VAPORETTO SV450 DOUBLE
Parní mop určeno k vytírání podlah a čištění oken, vhodné na tvrdé podlahy, koberce a čištění oken, objem zásobníku na vodu 0,3 l, hmotnost 2,4 kg, odnímatelný zásobník na vodu a indikátor připravenosti páry

-8% 3 490,-
3 199,- bez DPH 2 644,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: POLVA450
Concept CP1010
Parní čistič - příkon 1200 W, objem nádoby 0,3 l, tlak páry 3 bar, kontrolní dioda

1 399,- bez DPH 1 156,-
Koupit
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONCP101
KÄRCHER SC 3 EasyFix SK Set
Parní čistič - příkon 1900 W, objem nádoby 1 l, tlak páry 3,5 bar, dětská pojistka, bezpečností ventil, odnímatelný zásobník na vodu, nastavitelný výstup páry

4 399,- bez DPH 3 636,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARPC254

Parní čističe

krupsNáhradní díly – 10 let opravitelnosti produktů Tefal, Rowenta a KRUPS Při nákupu nového spotřebiče  očekáváme, že nám vydrží a nerozbije se hned po skončení záruční lhůty...
Polti je italská značka parních čističů a vysavačů, které se postarají o dokonalou hygienickou čistotu...
Pokud vás zajímá, jak správně provádět dezinfekci různých povrchů i materiálů a jaké dezinfekční...
vodní kámenJak odstranit vodní kámen Vodní kámen představuje v mnoha domácnostech nepříjemný problém, který však lze překvapivě snadno vyřešit...
Slyšeli jste už o parním čištění? Pokud ne, popíšeme vám, proč je právě tento způsob úklidu...
Hledáte ekologický, zdravý a především efektivní způsob čištění? Pak je tu pro vás Ariete XVAPOR COMFORT...
Více článků Všechny články

Parní čističe

V kategorii Parní čističe máme právě teď na Alza.cz celkem 101 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné parní čističe Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší parní čističe Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší parní čističe Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v parní čističe recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi