Nakupování budoucnosti HP + média Microsoft 365 ucho

Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL nyní se zárukou vrácení peněz

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Zdravé stravování se stalo fenoménem dnešní doby, a proto se většina domácností snaží upouštět od klasického fritování, jehož výsledkem bývají přesmažená tučná jídla. Na trh však přichází horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL, která nabízí revoluční řešení v oblasti fritování. Připravíte v ní smažené, pečené, restované i grilované pokrmy téměř bez tuku a nepříjemného zápachu, navíc mnohem rychleji a pohodlněji než v klasické fritéze. Přesvědčte se sami, jak funguje zdravé fritování a vyzkoušejte si nyní horkovzdušnou fritézu Philips Airfryer XXL ve speciální akci, v průběhu které máte 45 dní na její otestování. Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, máte možnost zakoupený spotřebič vrátit a získat zpět peníze za váš nákup. Akce probíhá od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2021 a my vám k ní přinášíme bližší podrobnosti. 

Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL se 45denní garancí vrácení peněz

Jak se můžete zúčastnit testovací akce s Philips Airfryer XXL?

Využijte možnost vyzkoušet si horkovzdušnou fritézu ve vlastní kuchyni a poznejte, jaká skvělá jídla díky ní připravíte. Pokud byste přece jen nepropadli kouzlu horkovzdušného fritování, společnost Philips vám garantuje 45 dní, v průběhu kterých máte nárok na navrácení celé finanční částky. Stačí jen postupovat v následujících krocích:

  1. Zakupte horkovzdušnou fritézu Philips Airfryer XXL v době od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2021
  2. Do 21 dnů od nákupu zaregistrujte váš spotřebič na webových stránkách www.philips.cz/myphilips.
  3. V případě nespokojenosti kontaktujte do 45 dní Philips zákaznickou podporu vyplněním formuláře na https://www.philips.cz/c-e/mbg.
  4. Společnost následně zajistí svoz výrobku k servisnímu partnerovi Philips.
  5. Do 15 dnů od převzetí zboží servisním střediskem obdrží zákazník vyjádření o navrácení finanční částky, kterou si vyzvedne buď osobně v prodejně, kde zboží kupoval, nebo mu bude poukázána na uvedený bankovní účet.
i Výrobek lze vrátit pouze řádně vyčištěný, nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu.

Smažení, pečení, restování i grilování s minimálním množstvím tuku

Křupavá kůrka na povrchu šťavnatého masa, dozlatova opečené hranolky nebo klasický řízek či smažák – to jsou zkrátka lahůdky, které lze připravit pouze fritováním. Když si však představíme množství tuku potřebné na přípravu, nelibý zápach přepáleného oleje i následné náročné čištění fritézy, není divu, že od klasického fritování většina lidí ustupuje. S fritézou Philips Airfryer XXL však smažení, pečení či grilování získává zcela jiný rozměr. Bez nepříjemného zápachu s ní připravíte stejně lahodné smažené pokrmy, které ve srovnání s běžnou fritézou obsahují až o 90 % méně tuku.

Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL – zdravá příprava pokrmů bez starostí

Opravdu může být fritování zdravé? Díky unikátní technologii Twin TurboStar tomu tak vskutku je. Fritování totiž probíhá za přítomnosti horkého vzduchu, který se rozprostírá a proudí po celém prostoru fritézy tak, aby zajistil rovnoměrné propečení připravovaných jídel. Oproti běžnému fritování či smažení na pánvi spotřebujete až o 90 % méně tuku, což v mnohém ovlivní také výsledek připravených pokrmů. Můžete si tak užívat maximální chuť s minimem tuku.

Zdravé vaření však není jediným benefitem horkovzdušné fritézy Philips Airfryer XXL. Právě označení XXL dává tušit, že se jedná o fritézu dostatečných rozměrů, ve které bez problému připravíte oběd pro celou rodinu. V koši s objemem 7,3 l upečete celé kuře, usmažíte 1,4 kg hranolek případně připravíte až 6 porcí najednou. Pro pohodlnější vaření máte k dispozici 5 přednastavených SmartChef programů, které automaticky upravují teplotu a čas připravovaných jídel. Čas vám nezabere ani údržba fritézy, všechny její odjímatelné části jsou uzpůsobeny pro mytí v myčce.

Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL
Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL vám připraví křupavá a šťavnatá jídla.

S horkovzdušnou fritézou Philips Airfryer XXL už nemusíte mít výčitky z nezdravého stravování. Užívat si dokonale propečené i dozlatova usmažené pokrmy připravené s minimem tuku tak můžete každý den. 

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi