AD schízovačka LEGO boost duben

Podmínky používání služby Alza Kredit

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
 

1.1 Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) tímto stanoví podmínky poskytování speciálních elektronických dárkových poukazů (dále jen „Alza Kredit“) na odběr zboží a služeb nabízených Alzou na jí provozovaných e-shopech, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/kredit provozované Alzou, jejichž odsouhlasením při prvním využití služby Alza Kredit se registrovaný zákazník Alzy (dále jen „zákazník“) zavazuje tyto podmínky dodržovat.    

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY ALZA KREDIT

 
Zákazník

2.1 Zákazník je povinen před využitím Kreditu ověřit, že má řádně vyplněnou registraci na Alzou provozovaných e-shopech, kde uvedl pravdivě své jméno a příjmení a/nebo obchodní firmu, adresu a/nebo sídlo a kontaktní email.
 
Alza Kredit

2.2 Alza Kredit je služba, která zákazníkům umožňuje zakoupit dárkový elektronický poukaz na odběr zboží a služeb od Alzy na jí provozovaných e-shopech, přičemž zákazník si sám stanoví hodnotu poukazu vždy v celých korunách českých nebo eurech, přičemž hodnota poukazu je včetně příslušné sazby DPH.

2.3 Alza Kredit, který má zákazník na svém uživatelském účtu, může využívat dle svého uvážení a určení na Alzou provozovaných e-shopech za zboží a služby Alzou nabízené dle příslušných všeobecných obchodních podmínek Alzy. Prodej nových Alza Kreditů je s účinností od 28.3.2022 zastaven.

2.4 Zákazník nehradí žádné manipulační poplatky spojené s využíváním služby Alza Kredit, to se netýká transakčních poplatků za nabití Alza Kreditu ve prospěch třetích stran provádějících bezhotovostní platbu dle jejich aktuálních ceníků, ani poplatků třetích stran spojených s připsáním hodnoty Alza Kreditu zpět zákazníkovi z důvodu odstoupení od smlouvy na Alza Kredit.

2.5 Alza poskytuje přehled o Alza Kreditu v rámci registrace zákazníka na Alzou provozovaných e-shopech. Případné reklamace je zákazník povinen provést bez zbytečného odkladu poté, co zjistí jakékoliv nesrovnalosti, a předložit příslušné důkazní materiály.

2.6 V případě, že dojde k odstoupení od smlouvy na nákup zboží, při kterém byl využit Alza Kredit, Alza vrátí příslušnou část kupní ceny zboží ve formě nového Alza Kreditu. Vrácení kupní ceny zboží formou Alza Kreditu je možné i v jiných případech na základě žádosti zákazníka.
 

2.7 V případě, že zákazník odstoupí od služby Alza Kredit, Alza mu poukáže výši Alza Kreditu na jeho bankovní účet příp. platební kartu, která byla využita pro zakoupení služby Alza Kredit. Alza

2.8 Alza vystaví fakturu na Alza Kredit bez zbytečného odkladu od provedení objednávky služby Alza Kredit, nebo v rámci odstoupení či reklamace, přičemž na faktuře budou použity údaje zákazníka dle jeho registrace na Alzou provozovaných e-shopech či dle údajů uvedených v dobropise. Dnem uskutečnění zdanitelného plnění je den potvrzení objednávky.

2.9 Alza se zavazuje zajišťovat co nejlepší standard služby Alza Kredit, avšak vyhrazuje si právo ve výjimečných případech využití Alza Kreditu omezit, mj. v případech vyšší moci.

2.10 Alza nenese odpovědnost za neautorizované využití Alza Kreditu v případech, kdy k takovému využití dojde z důvodu nedostatečného zabezpečení přístupových údajů zákazníkem a kdy k takové situaci nedojde v příčinné souvislosti s jednáním Alzy. 

3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

 
3.1 Zákazník není oprávněn postoupit práva a/nebo převést povinnosti týkající se Alza Kreditu na další osobu bez předchozího písemného souhlasu Alzy.

3.2 V případě, že bude existovat podezření na zneužití služby Alza Kredit, vyhrazuje si Alza právo pozastavit využívání této služby do té doby, než budou taková podezření vyvrácena.

3.3 Pravidla poskytování této služby se řídí, není-li uvedeno jinak, občanským zákoníkem v platném a účinném znění. Pravidla týkající se ochrany osobních údajů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami Alzy.

3.4 Alza si vyhrazuje právo na změnu podmínek Alza Kredit, avšak je povinna o takové změně informovat zákazníky předem, nejméně patnáct (15) kalendářních dnů před nabytím jejich účinnosti. V případě, že by došlo v souvislosti s těmito změnami k podstatnému omezení práv zákazníka, je zákazník oprávněn nejpozději den přede dnem nabytí účinnosti změn od využívání Alza Kreditu odstoupit a požadovat jeho vrácení. 

V Praze dne 20. 4. 2015

Vytisknout

P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací