Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rychlé dárky do obálky Najdi se v hledáčku

PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením

27.5.2014 - Posláním organizace PROSAZ je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně. Prostřednictvím přímé péče, zaměstnáváním a nabídkou volnočasových a rekreačních aktivit zapojuje organizace lidi s postižením do běžného života.


Nezisková organizace PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením vznikla v roce 1991. Členy organizace byli převážně mladí lidé se zdravotním postižením a to také rozhodujícím způsobem ovlivňovalo hlavní zaměření organizace. Významnou činností organizace je zaměstnávání osob se zdravotním postižením a provozování chráněných dílen, které jsou vhodné i pro zaměstnání těžce zdravotně postižených. 


 

Stěžejní náplní organizace je poskytování terénních sociálních a zdravotních služeb, provozování výtvarných dílen zdravotně postižených, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, provozování rehabilitačního a pobytového středisky Líchovy u Sedlčan a pořádání různých kulturních, společenských i rekreačně-pobytových akcí.

Terénní sociální a zdravotní služby poskytované společností PROSAZ:

  • Osobní asistence
  • Pečovatelská služba 
  • Domácí zdravotní péče


Alza.cz podpořila PROSAZ darováním vybavení do chráněné dílny.

"Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat za dar mikrovlnné trouby. Tato podpora od ALZA.cz, směřovala do naší výtvarné dílny zdravotně postižených, (dříve chráněné dílny), kde nyní pomáhá při práci ve výrobě rukodělných výrobků."

Tomáš Chmelař, Fundraiser PROSAZ

  Dětský tábor PROSAZ
 

PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením
www.prosaz.cz

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi