Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Průmyslové vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ vysavače
Bezsáčkový
(34)
Sáčkový
(54)
Tyčový
(4)
Ruční (samostatný)
(8)
Ruční
(8)
Typ povrchu
Všechny druhy podlah
(70)
Koberce
(29)
Tvrdé podlahy
(59)
Měkké povrchy
(3)
Čalounění
(13)
Určení
Pro alergiky
(10)
Na zvířecí chlupy
(21)
Antibakteriální
(13)
Typ úklidu
Vysávání
(30)
Vytírání
(9)
Mokré čištění
(100)
Suché čištění
(80)
Typ napájení
Aku
(33)
S kabelem
(70)
Typ filtru
Mikrofiltr
(13)
HEPA filtr
(21)
Vodní filtr
(2)
Omyvatelný filtr
(7)
EPA filtr
(2)
Příkon
54 W
2400 W
-
Hlučnost
60 dB
92 dB
-
Objem
0,54 l
75 l
-
Hmotnost
0,85 kg
55 kg
-
Barva
Černá
(33)
Červená
(15)
Modrá
(10)
Nerez
(12)
Oranžová
(4)
Stříbrná
(5)
Šedá
(16)
Zelená
(13)
Žlutá
(24)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Průmyslový vysavač je skvělým pomocníkem v dílnách, průmyslových halách, a dokonce i na stavbách. Na rozdíl od běžného vysavače má mnohem odolnější konstrukci, vyšší sací výkon a v některých případech zvládne vysát i vodu či bahno. Podle jakých parametrů byste měli vybírat průmyslové vysavače? Poradíme vám.

Pokračovat

Kdy je vhodné pořídit si průmyslový vysavač?

Průmyslový vysavač je poměrně specifický přístroj, který slouží pro průmysl, ne k běžnému vysávání domácnosti, protože je na to moc velký, hlučný a „neohrabaný“. Pořídit byste si ho měli zejména v případě, že pracujete v dílně, průmyslové hale nebo třeba na stavbě, protože s tímto nepořádkem už si klasický vysavač neporadí.

S čím vším si výkonné průmyslové vysavače dokážou poradit?

Výkonné průmyslové vysavače si poradí prakticky s čímkoliv. Co všechno s nimi můžete snadno vysát?

 • Cihlový prach,
 • stavební suť,
 • dřevěné hobliny,
 • popel,
 • kovové piliny,
 • štěrk,
 • vodu,
 • chemikálie a agresivní kapaliny.

Průmyslový vysavač je vhodný na různé typy povrchů

Průmyslový vysavač vybírejte podle toho, jaký povrch s ním budete nejčastěji vysávat. Buď si můžete pořídit multifunkčního pomocníka, který hravě zvládne všechny druhy podlah, nebo speciální stavební vysavač na čištění koberců, tvrdých podlah, měkkých povrchů, čalounění, lin, nebo plovoucích či dřevěných podlah.

Pokud máte ve své garáži či dílně dlažbu, jistě využijete stavební vysavač s mopem, který podlahu nejdříve perfektně vysaje a po nasazení speciální násady také vytře do sucha.

2 speciální typy – průmyslový vysavač na popel či piliny

Pokud sháníte průmyslový vysavač, který si snadno poradí s popelem či pilinami, zaměřte se na vysavače, které jsou na to speciálně určené.

 1. Průmyslové vysavače na popel se liší zejména tím, že mají kovovou sběrnou nádobu (pro případ vysátí žhavého popelu), jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a technologie umožňuje bezprašné používání.
 2. Průmyslové vysavače na piliny se hodí především do dřevozpracujícího průmyslu, kde vzniká obrovské množství hoblin. Mívá hliníkovou trubku a odolnou sběrnou nádobu, aby se pilinami nic nepoškodilo.

Existují i další typy – průmyslový vysavač vodní, ruční či na úklid auta

Kromě základních typů naleznete v nabídce také vodní a ruční průmyslový vysavač či pomocníka na úklid auta:

 • Vodní průmyslové vysavače používají k čištění čistou vodu s tím, že ta špinavá se sbírá odděleně – čištění je tedy mnohem efektivnější, protože čistá voda nepřichází do kontaktu se špinavou.
 • Ruční průmyslové vysavače jsou skvělou a kompaktní variantou, díky které se snadno zbavíte drobných nečistot. Používají se na dřevo, kov nebo prach a doba provozu se pohybuje několik desítek minut.
 • Průmyslové vysavače do auta vám pomohou zbavit se nečistot, které s sebou nosíte do auta z vašeho zaměstnání či hobby. Díky akumulátorovému provozu je můžete použít prakticky kdykoliv.

i

Dbejte na to, jak často pracovní vysavač využíváte. Pro krátkodobé používání vám postačí jednofázový motor pro běžnou zásuvku na 230 V. Naopak pro dlouhodobé vysávání se používá třífázový motor, který se ale připojuje do 400V zásuvky.

Dělení podle účelu – průmyslový vysavač na vodu, chemikálie nebo suché vysávání

Před koupí si ujasněte, k jakému účelu si chcete pomocníka pořídit. Potřebujete průmyslový vysavač na vodu, chemikálie, nebo suché vysávání?

 • Průmyslové vysavače na suché vysávání jsou vybaveny sáčkem nebo sběrnou nádobou, která si poradí s různými nečistotami – od jemného prachu až po štěrk.
 • Průmyslové vysavače na mokro–suché vysávání si poradí navíc i s vysáváním bahna nebo znečištěné vody. Některé disponují i vodním čerpadlem, které vysátou vodu rovnou vypouští.
 • Průmyslové vysavače na chemikálie mají velmi odolnou sběrnou nádobu, která je přímo určená na tyto agresivní kapaliny. To znamená, že k vysátí chemikálií musíte mít pouze a jen vysavač k tomu určený.

Sbírání nečistot a průmyslový vysavač – bezsáčkový versus sáčkový

Jakým způsobem sbírá nečistoty průmyslový vysavač? Bezsáčkový do nádoby, sáčkový klasicky do sáčku.

 1. Průmyslové bezsáčkové vysavače používají vyjímatelnou nádobu, kterou stačí po vysávání vymýt – odpadá tedy potřeba dokupovat sáčky. Tyto typy se hodí zejména pro mokré vysávání.
 2. Průmyslové sáčkové vysavače využívají sáčky na nečistoty pro další filtraci, díky čemuž jsou vysoce účinné. Používá se papírový, nebo textilní sáček s tím, že textilní je odolnější a nabízí lepší filtraci.

Sáčkový technický vysavač se hodí při vysávání jemného prachu, který by jinak mohl zanést filtr motoru. Naopak bezsáčkový model je vhodný pro hrubé nečistoty, nebo k vysávání vody.

Zvolíte-li bezsáčkový dílenský vysavač, dbejte na objem a materiál nádoby

Pokud jste se rozhodli pro bezsáčkový dílenský vysavač, dbejte na kvalitní materiál nádoby a její dostatečný objem, který vám zajistí komfortní vysávání i většího množství odpadu.

 • Objem nádoby se pohybuje v rozpětí 15 až 75 l. To, jaký objem zvolíte, záleží na tom, zda potřebujete průmyslový vysavač do dílny/na chalupu či k profesionálnímu využití.
 • Materiál nádoby může být plast, ocel, kov nebo nerez. Samozřejmě záleží, k čemu budete profi vysavače využívat. Například pro vysávání chemikálií či popelu se určitě nehodí plastová nádoba.

Stavební vysavač vybírejte na základě 6 hlavních parametrů

Aby byl stavební vysavač co nejlepším pomocníkem, měli byste se při výběru zaměřit na 6 základních parametrů.

 1. Sací výkon udává, jak kvalitně bude průmyslový vysavač vysávat. Na jemné nečistoty vám postačí výkon mezi 160 až 220 W, na suť, štěrk či hrubé nečistoty se dívejte na model s výkonem alespoň 250 W.
 2. Příkon udává spotřebu elektrické energie. Pohybuje se od 300 do 2400 W, profesionální průmyslový vysavač by ovšem měl mít alespoň 1600 W, aby stroj fungoval na profesionální úrovni.
 3. Třída prašnosti se odvíjí od vysávaných nečistot. Třídy jsou značeny písmeny L (nízké riziko), M (střední riziko) a H (vysoké riziko). Pro likvidaci běžného stavebního prachu vám postačí třída L.
 4. Hlučnost se pohybuje v rozmezí cca 65 (běžný lidský hovor) až 80 dB (rušný provoz). Při dlouhodobém a častém vysávání tedy doporučujeme volit vždy raději tišší model, se kterým bude vysávání komfortnější.
 5. Podtlak a průtok vzduchu se odvíjí od druhů nečistot. Pro vysátí hrubých nečistot je potřeba silní podtlak cca 200–900 mbar, jemné částice si naopak vyžadují větší průtok vzduchu od 300 do 8000 m³/h.
 6. Délka kabelu a akční rádius zvyšují komfort při užívání. Čím delší si pořídíte kabel, tím pohodlnější bude používání – pohybuje se kolem 6 m. Akční rádius bývá kolem 9 metrů.

i

Vybíráte průmyslový vysavač? Příkon a výkon není totéž

Tápete v tom, jaký by měl mít průmyslový vysavač příkon a výkon a čím se pojmy liší? Přečtěte si náš článek Příkon vs. sací výkon vysavače. Jak se vyznat v pojmech?.

Stavební vysavače se neobejdou bez kvalitního filtru

Stavební vysavače většinou disponují dvěma filtry – jeden je umístěn před motorem a chrání jej před poškozením. Druhý je umístěný na výstupu a stará se o to, aby se do ovzduší dostávalo co nejméně nečistot. Některé modely vysavače na stavbu disponují filtrační patronou, kterou lze v případě zanesení omýt vodou.

Filtrační stupeň Typ filtru Prostředí Účinnost
1 Předfiltry Nízké nároky na úklid 60–90 %
2 Jemné filtry Střední nároky na úklid 40–95 %
3 HEPA filtry Vysoké nároky na úklid 90–99,995 %
4 ULPA filtry Speciální prostory 99,9995–99,9998 %

Průmyslový vysavač s oklepem umožňuje snadné čištění zaneseného filtru

Průmyslové vysavače s oklepem umožňují vyčistit zanesený filtr, aniž byste museli rozebírat vysavač.

 • Automatický oklep zajišťuje nejjednodušší údržbu, protože se sám postará o vyčištění filtru.
 • Poloautomatický oklep provedete tak, že ucpete hadici rukou a podtlakem dojde k oklepání filtru.
 • Mechanický oklep spustíte tlačítkem v horní části vysavače – stačí jej zmáčknout vždy při vysypávání.
 • Bez oklepu je údržba filtru náročnější. Je bohužel nutné rozebrat vysavač a filtr vyčistit mechanicky.

Pokud vás zajímají názory zákazníků, přečtěte si, jaké má průmyslový vysavač recenze.

Jakým způsobem se průmyslové vysavače napájí?

Průmyslové vysavače bývají napájeny dvěma různými způsoby: akumulátoremsíťově. Většinou se setkáte se síťovým napájením, ovšem v případě, že sáhnete po ruční variantě, bude nejspíš napájena pomocí baterie. Akumulátorové nabíjení se hodí pro občasné využití na malé plochy, protože výdrž bývá pár desítek minut.

Vysavač do dílny nabízí také řadu doplňkových funkcí

Vysavač do dílny se pyšní dalšími funkcemi, díky kterým dokáže vysávat o dost efektivněji.

 • Indikátor ucpaného filtru upozorní na nutnost výměny či vyčistění filtru dílenského vysavače.
 • Regulace výkonu stavebního vysavače lze manuálně regulovat dle potřeby.
 • Šampónování umožňuje odstranit veškeré nečistoty z tvrdých podlah i koberců.
 • Fukar umožní odpad odfoukat z venkovního prostranství a míst, kde vysávání není možné.
 • Regulace výkonu představuje mechanického tlačítko, kterým snadno regulujete výkon podle potřeby.
 • QuickClick je systém pro rychlé a velmi nenáročné upevnění libovolného příslušenství.
 • Automatické vypnutí vypne vysavač ve chvíli, kdy je sběrná nádobka plná.
 • Osvětlení je pro pracovní vysavač velkou výhodou, obzvlášť když směřuje na uklízecí plochu.
 • Plovák se využívá pro mokré vysávání a kontroluje stav naplnění nádržky, čímž chrání motor.
 • Pracovní zásuvka umožňuje zapojit více elektro zařízení s tím, že společně s nimi se zapne vysavač.

Průmyslové vysavače a materiál trubice: Kov, plast, nebo nerez?

Průmyslové vysavače mohou mít trubici vyrobenou z několika materiálů – z kovu, plastu nebo nerezu. Při výběru dbejte zejména na to, co budete chtít převážně vysávat. Pokud budete využívat průmyslový vysavač především na žhavý popel či hrubé nečistoty, nepořizujte si plastovou trubici, ale spíše kovovou či nerezovou.

Příslušenství na profi průmyslové vysavače vám zajistí multifunkční používání

Příslušenství na profi průmyslové vysavače vám zajistí multifunkční využití. V nabídce naleznete ohebné sací hadice, široké hubice, kartáče na čalounění, multifunkční nástavce, sáčky do vysavače a náhradní filtry.

i

Chcete něco ušetřit, ale zaujal vás průmyslový vysavač? Bazar je místem, kde naleznete skvosty. Zajímají-li vás i jiné levné průmyslové vysavače, seřaďte si zboží od nejlevnějšího.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kärcher WD 3 V-17/4/20 Skladem > 5 ks
Průmyslový vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, omyvatelný filtr a kartušový filtr, příkon 1000 W, hlučnost 73 dB, plastová sběrná nádoba o objemu 17 l, délka kabelu 4 m, akční rádius 6 m, s hadicí, s prodlužovací trubicí, rozměry 47 × 38 × 39,3 cm (V׊×H), hmotnost 5,5 kg, žlutá barva
1 899,-

2.
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění, mikrofiltr, příkon 1200 W, plastová sběrná nádoba o objemu 20 l, délka kabelu 2,5 m, akční rádius 4,7 m, foukání, hmotnost 7,6 kg, zelená barva
3 169,-

3.
KÄRCHER SE 4002 Skladem > 5 ks
Víceúčelový vysavač - na koberce, tvrdé podlahy a čalounění, na zvířecí chlupy, na vysávání a mokré čištění, bezsáčkový, sáčkový, bezsáčkový s kabelem a tepovač, objem sběrné nádoby 4 l, pěnový filtr, ovládání na těle, délka kabelu 7,5 m, akční rádius 9,5 m, prodlužovací trubice, nádobka na vodu a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, bez oklepu, s kabelem, hlučnost 60 dB, žlutá barva
7 759,-

Další nejprodávanější
134 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
3,0
AlzaTools AT-CWADVC20V BatteryONE 20V
Průmyslový vysavač - akumulátorový, na všechny druhy podlah, na mokré a suché čištění, kovová sběrná nádoba o objemu 20 l, délka hadice 1,5 m, 3dílná sací trubice pro nastavení optimální délky, pěnový filtr pro mokré vysávání, filtr z netkané textilie pro suché vysávání, podlahová, štěrbinová a pohovková hubice, možnost vysávat do papírového sáčku (součástí balení), možnost dokoupení HEPA filtru, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V, baterie ani nabíječka nejsou součástí balení, hmotnost 3,8 kg, 3 roky záruka
Novinka
1 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ATPT046
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,9 46×
KÄRCHER SE 4002
Víceúčelový vysavač - na koberce, tvrdé podlahy a čalounění, na zvířecí chlupy, na vysávání a mokré čištění, bezsáčkový, sáčkový, bezsáčkový s kabelem a tepovač, objem sběrné nádoby 4 l, pěnový filtr, ovládání na těle, délka kabelu 7,5 m, akční rádius 9,5 m, prodlužovací trubice, nádobka na vodu a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, bez oklepu, s kabelem, hlučnost 60 dB, žlutá barva
7 759,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK007j
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
BOSCH GAS 35 L SFC+ 0.601.9C3.000
Průmyslový vysavač 1380 W, průtok vzduchu 74 l/sec, objem zásobníku 35 l, objem nádrže 19.2 l, na suché a mokré vysávácí, poloautomatické čištění filtru, hmotnost 11.6 kg
13 390,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BOFAC10e6
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Lindhaus LW30 eco FORCE malý podlahový mycí stroj s odsáváním - Podlahová myčka Doručení na
prodejnu zdarma
Lindhaus LW30 eco FORCE malý podlahový mycí stroj s odsáváním
Podlahová myčka - pro plochu od 20 do 500 m2, čistí tvrdé podlahy, spáry, protiskluzové povrchy, čalounění a okna, šířka mytí 30 cm, součástí je válcový kartáč i gumové stěrky
33 383,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: LINvys004
4,7 53×
BOSCH AdvancedVac 20 0.603.3D1.200
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění, mikrofiltr, příkon 1200 W, plastová sběrná nádoba o objemu 20 l, délka kabelu 2,5 m, akční rádius 4,7 m, foukání, hmotnost 7,6 kg, zelená barva
3 169,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BOC162b3
4,9 40×
Kärcher WD 3 V-17/4/20
Průmyslový vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, omyvatelný filtr a kartušový filtr, příkon 1000 W, hlučnost 73 dB, plastová sběrná nádoba o objemu 17 l, délka kabelu 4 m, akční rádius 6 m, s hadicí, s prodlužovací trubicí, rozměry 47 × 38 × 39,3 cm (V׊×H), hmotnost 5,5 kg, žlutá barva
1 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012p2
4,4 33×
BOSCH Průmyslový vysavač GAS 15 PS Professional 0.601.9E5.100
Průmyslový vysavač - poloautomatický oklep, s kabelem, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na mokré čištění a suché čištění, mikrofiltr, příkon 1100 W, plastová sběrná nádoba o objemu 15 l, délka kabelu 2,4 m, akční rádius 5,8 m, foukání, s hadicí, rozměry 44 × 36 × 27 cm (V׊×H), hmotnost 6 kg, černá a modrá barva
4 819,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC162a
4,9 38×
Metabo ASR 25 L SC 60202400
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, poloautomatický oklep, s kabelem, na tvrdé podlahy, dřevěné podlahy a plovoucí podlahy, na mokré čištění a suché čištění, třída prašnosti L, mikrofiltr, příkon 1400 W, plastová sběrná nádoba o objemu 25 l, délka kabelu 8 m, akční rádius 11,5 m, hmotnost 11 kg, černá barva
7 499,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BO184d
4,1 13×
BOSCH UniversalVac 18 set 1x2,5Ah 0.603.3B9.103
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, plastová sběrná nádoba, s prodlužovací trubicí, hmotnost 1,3 kg, černá a zelená barva
2 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0173
4,4 33×
Einhell Vysavač pro mokré i suché sání TC-VC 1820 S
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, aku, na mokré čištění, na baterie Li-ion, bavlněný filtr, příkon 1250 W, kovová sběrná nádoba o objemu 20 l, délka kabelu 3 m, akční rádius 5 m, rozměry 46 × 32,5 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 4,7 kg, černá a červená barva
1 289,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF013d
4,3 19×
BOSCH UniversalVac 15 0.603.3D1.100
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, s kabelem, na mokré čištění, mikrofiltr, příkon 1000 W, plastová sběrná nádoba o objemu 15 l, délka kabelu 2,5 m, akční rádius 4,7 m, foukání, hmotnost 6,9 kg, zelená barva
2 389,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC162b2
4,2 17×
Fieldmann FDU 2004-E
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, s kabelem, na všechny druhy podlah, na vysávání, mokré čištění a suché čištění, bavlněný filtr, příkon 1400 W, kovová sběrná nádoba o objemu 30 l, délka kabelu 4,3 m, akční rádius 6,8 m, s teleskopickou trubicí, s prodlužovací trubicí, rozměry 62,6 × 35,7 × 36,6 cm (V׊×H), hmotnost 6,5 kg, nádobka na vodu, filtr a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, zelená barva
Cenová bomba
1 999,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOJ007g
5,0
Kärcher T 11/1 Classic 1.527-197.0
Průmyslový vysavač - s kabelem, na tvrdé podlahy, na vysávání, příkon 850 W, hlučnost 61 dB, plastová sběrná nádoba o objemu 11 l, délka kabelu 7,5 m, rozměry 38,5 × 28,5 × 38,5 cm (V׊×H), hmotnost 3,9 kg, šedá barva
3 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KASK067
4,3 17×
Hyundai VC 5750
Víceúčelový vysavač - na koberce a čalounění, na mokré čištění a suché čištění, bezsáčkový, sáčkový, bezsáčkový s kabelem a vodní, objem sběrné nádoby 15 l, ovládání na těle, délka kabelu 5 m, hadice součástí balení, s kabelem, hlučnost 80 dB, červená barva
3 789,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: HYUVV001
4,4
Kärcher WD 3 S V-17/4/20
Průmyslový vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, pěnový filtr, příkon 1000 W, kovová sběrná nádoba o objemu 17 l, délka kabelu 4 m, s prodlužovací trubicí, rozměry 38,8 × 34 × 52,5 cm (V׊×H), hmotnost 5,7 kg, filtr a filtrační sáček součástí balení, žlutá barva
2 739,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KASK012p3
4,0
BOSCH AdvancedVac 18V-8 bez aku 0.603.3E1.000
Průmyslový vysavač - bez oklepu, aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na mokré čištění a suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 30 min, plastová sběrná nádoba o objemu 8 l, foukání, s prodlužovací trubicí, rozměry 27,8 × 37,6 × 29,5 cm (V׊×H), hmotnost 3,8 kg, filtr součástí balení, černá a zelená barva
+Dárek Nabíjecí baterie pro aku nářadí Bosch v hodnotě 2 019,-
2 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0308
4,9 24×
Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18
Průmyslový vysavač - bez oklepu, s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, pěnový filtr, příkon 1000 W, plastová sběrná nádoba o objemu 12 l, délka kabelu 4 m, akční rádius 6 m, s prodlužovací trubicí, rozměry 37,8 × 32,8 × 34,9 cm (V׊×H), hmotnost 6 kg
Zlevněno -6 %
1 559,- 1 659,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KASK012p1
4,9
Einhell Vysavač pro mokré i suché sání TC-VC 1930 SA
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, s kabelem, na vytírání, pěnový filtr, příkon 1500 W, hlučnost 80 dB, kovová sběrná nádoba o objemu 30 l, akční rádius 6 m, rozměry 55 × 39 × 40 cm (V׊×H), hmotnost 6,8 kg, černá a červená barva
2 559,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF013c
4,8 11×
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Průmyslový vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, bavlněný filtr, příkon 1300 W, kovová sběrná nádoba o objemu 30 l, délka kabelu 6 m, foukání, s hadicí, s prodlužovací trubicí, rozměry 69,3 × 38,2 × 41,8 cm (V׊×H), hmotnost 9,3 kg, filtr součástí balení
5 699,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012q2
4,5 14×
Fieldmann FDU 2003-E
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, bez oklepu, s kabelem, na všechny druhy podlah, na vysávání, mokré čištění a suché čištění, bavlněný filtr, příkon 1400 W, hlučnost 80 dB, kovová sběrná nádoba o objemu 30 l, délka kabelu 4,3 m, akční rádius 7,5 m, s prodlužovací trubicí, rozměry 62,5 × 35,6 × 36,7 cm (V׊×H), hmotnost 6,5 kg, nádobka na vodu, filtr a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, zelená barva
Zlevněno -9 %
1 629,- 1 799,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: BOJ007f
5,0
METABO ASR 35 L ACP 602057000
Víceúčelový vysavač - na všechny typy podlah, na vysávání a mokré čištění, objem sběrné nádoby 35 l, polyesterový filtr, ovládání na těle, délka kabelu 8 m, akční rádius 11 m, automatický oklep, s kabelem, hlučnost 69 dB, zelená barva
11 299,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: META0024
4,9 21×
Kärcher AD 2
Vysavač popela příkon 600 W, objem sběrné nádoby 14 l, materiál trubice plast, filtr, šířka 34,5 cm, výška 33 cm, hloubka 44 cm,
3 459,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KASK010a2
5,0
Bosch Professional GAS 18V-10L (bez aku a nabíječky, karton), 0.601.9C6.302
Průmyslový vysavač - bezsáčkový, aku, na všechny druhy podlah, na vysávání, třída prašnosti L, HEPA filtr, příkon 720 W, hlučnost 79 dB, kovová sběrná nádoba o objemu 10 l, ovládání na těle, délka kabelu 4 m, s hadicí, hmotnost 3,7 kg, modrá barva
3 749,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh08477
4,2 21×
Einhell Vysavač pro mokré i suché sání TC-VC 1812 S
Průmyslový vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, pěnový filtr, příkon 1250 W, hlučnost 80 dB, kovová sběrná nádoba o objemu 12 l, rozměry 42 × 28,5 × 29 cm (V׊×H), hmotnost 3,2 kg, černá a červená barva
1 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF013e

Průmyslové vysavače

RecenzeTyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7 (RECENZE) V domácí recenzi jsme pro vás vyzkoušeli tyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7. Ten je vhodný na všechny druhy podlah a disponuje nadstandardním množstvím příslušenství pro komplexní úklid domácnosti.
Typ vysavače určuje jeho konstrukci, použití a zacházení s nečistotami. Může být robotický pro automatický úklid, klasický sáčkový, moderní bezsáčkový, výkonný cyklónový, ruční bateriový, vodní apod.
Robotické a tyčové vysavače Electrolux vám ušetří spoustu práce. Nyní vám navíc při nákupu vybraných modelů vrátíme až 2 300 Kč. Co je pro to potřeba udělat a kterých modelů se akce týká?
Tyčový aku vysavačHoover H-Free 500 (VIDEORECENZE): Tyčový aku vysavač s mnoha užitečnými vychytávkami Seznamte se s tyčovým aku vysavačem Hoover H-FREE 500 a poznejte, jakým dokonalým pomocníkem umí být při úklidu vaší domácnosti. Extra výkonný, neuvěřitelně skladný a tak jednoduše ovladatelný, že vysávání s ním si doslova zamilujete. Navíc jde s dobou – můžete jej...
Vyzkoušeli jsme tyčový aku vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA 2v1 a v naší recenzi vám přinášíme zkušenosti, které jsme s tímto vysavačem získali během testování v běžné domácnosti. Výrobce avizuje tichý provoz, dlouhou výdrž a pohodlný úklid. Pokud tedy hledáte...
Značka Sencor představuje nový robotický vysavač SENCOR SRV 9250BK, který se neztratí v bytě, domě ani na chalupě. Efektivní úklid zajišťuje především díky pokročilé laserové navigaci a vysoce výkonnému motoru. Jak si ale SENCOR SRV 9250BK vedl v naší recenzi?
Více článků Všechny články

Průmyslové vysavače

V kategorii Průmyslové vysavače máme právě teď na Alza.cz celkem 134 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné průmyslové vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší průmyslové vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší průmyslové vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v průmyslové vysavače recenze
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací