Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

Průmyslové vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Objem
0,54 l
75 l
-
Materiál
Kov
(6)
Nerez
(13)
Ocel
(8)
Plast
(42)
Typ povrchu
Na všechny druhy podlah
(44)
Na koberce
(8)
Na tvrdé podlahy
(22)
Na měkké povrchy
(1)
Na čalounění
(8)
Příkon
100 W
2400 W
-
Typ vysavače
Průmyslový
(47)
Tyčový
(4)
Sáčkový
(20)
Bezsáčkový
(23)
Vodní
(1)
Určení
S mopem
(5)
Na piliny
(21)
Na zvířecí chlupy
(2)
Antibakteriální
(1)
Na vodu
(27)

Průmyslový vysavač je skvělým pomocníkem v dílnách, průmyslových halách, a dokonce i na stavbách. Na rozdíl od běžného vysavače má mnohem odolnější konstrukci, vyšší sací výkon a v některých případech zvládne vysát i vodu či bahno. Podle jakých parametrů byste měli vybírat průmyslové vysavače? Poradíme vám.

Pokračovat

Kdy je vhodné pořídit si průmyslový vysavač?

Průmyslový vysavač je poměrně specifický přístroj, který slouží pro průmysl, ne k běžnému vysávání domácnosti, protože je na to moc velký, hlučný a „neohrabaný“. Pořídit byste si ho měli zejména v případě, že pracujete v dílně, průmyslové hale nebo třeba na stavbě, protože s tímto nepořádkem už si klasický vysavač neporadí.

S čím vším si výkonné průmyslové vysavače dokážou poradit?

Výkonné průmyslové vysavače si poradí prakticky s čímkoliv. Co všechno s nimi můžete snadno vysát?

 • Cihlový prach,
 • stavební suť,
 • dřevěné hobliny,
 • popel,
 • kovové piliny,
 • štěrk,
 • vodu,
 • chemikálie a agresivní kapaliny.

Průmyslový vysavač je vhodný na různé typy povrchů

Průmyslový vysavač vybírejte podle toho, jaký povrch s ním budete nejčastěji vysávat. Buď si můžete pořídit multifunkčního pomocníka, který hravě zvládne všechny druhy podlah, nebo speciální stavební vysavač na čištění koberců, tvrdých podlah, měkkých povrchů, čalounění, lin, nebo plovoucích či dřevěných podlah.

Pokud máte ve své garáži či dílně dlažbu, jistě využijete stavební vysavač s mopem, který podlahu nejdříve perfektně vysaje a po nasazení speciální násady také vytře do sucha.

2 speciální typy – průmyslový vysavač na popel či piliny

Pokud sháníte průmyslový vysavač, který si snadno poradí s popelem či pilinami, zaměřte se na vysavače, které jsou na to speciálně určené.

 1. Průmyslové vysavače na popel se liší zejména tím, že mají kovovou sběrnou nádobu (pro případ vysátí žhavého popelu), jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a technologie umožňuje bezprašné používání.
 2. Průmyslové vysavače na piliny se hodí především do dřevozpracujícího průmyslu, kde vzniká obrovské množství hoblin. Mívá hliníkovou trubku a odolnou sběrnou nádobu, aby se pilinami nic nepoškodilo.

Existují i další typy – průmyslový vysavač vodní, ruční či na úklid auta

Kromě základních typů naleznete v nabídce také vodní a ruční průmyslový vysavač či pomocníka na úklid auta:

 • Vodní průmyslové vysavače používají k čištění čistou vodu s tím, že ta špinavá se sbírá odděleně – čištění je tedy mnohem efektivnější, protože čistá voda nepřichází do kontaktu se špinavou.
 • Ruční průmyslové vysavače jsou skvělou a kompaktní variantou, díky které se snadno zbavíte drobných nečistot. Používají se na dřevo, kov nebo prach a doba provozu se pohybuje několik desítek minut.
 • Průmyslové vysavače do auta vám pomohou zbavit se nečistot, které s sebou nosíte do auta z vašeho zaměstnání či hobby. Díky akumulátorovému provozu je můžete použít prakticky kdykoliv.

i

Dbejte na to, jak často pracovní vysavač využíváte. Pro krátkodobé používání vám postačí jednofázový motor pro běžnou zásuvku na 230 V. Naopak pro dlouhodobé vysávání se používá třífázový motor, který se ale připojuje do 400V zásuvky.

Dělení podle účelu – průmyslový vysavač na vodu, chemikálie nebo suché vysávání

Před koupí si ujasněte, k jakému účelu si chcete pomocníka pořídit. Potřebujete průmyslový vysavač na vodu, chemikálie, nebo suché vysávání?

 • Průmyslové vysavače na suché vysávání jsou vybaveny sáčkem nebo sběrnou nádobou, která si poradí s různými nečistotami – od jemného prachu až po štěrk.
 • Průmyslové vysavače na mokro–suché vysávání si poradí navíc i s vysáváním bahna nebo znečištěné vody. Některé disponují i vodním čerpadlem, které vysátou vodu rovnou vypouští.
 • Průmyslové vysavače na chemikálie mají velmi odolnou sběrnou nádobu, která je přímo určená na tyto agresivní kapaliny. To znamená, že k vysátí chemikálií musíte mít pouze a jen vysavač k tomu určený.

Sbírání nečistot a průmyslový vysavač – bezsáčkový versus sáčkový

Jakým způsobem sbírá nečistoty průmyslový vysavač? Bezsáčkový do nádoby, sáčkový klasicky do sáčku.

 1. Průmyslové bezsáčkové vysavače používají vyjímatelnou nádobu, kterou stačí po vysávání vymýt – odpadá tedy potřeba dokupovat sáčky. Tyto typy se hodí zejména pro mokré vysávání.
 2. Průmyslové sáčkové vysavače využívají sáčky na nečistoty pro další filtraci, díky čemuž jsou vysoce účinné. Používá se papírový, nebo textilní sáček s tím, že textilní je odolnější a nabízí lepší filtraci.

Sáčkový technický vysavač se hodí při vysávání jemného prachu, který by jinak mohl zanést filtr motoru. Naopak bezsáčkový model je vhodný pro hrubé nečistoty, nebo k vysávání vody.

Zvolíte-li bezsáčkový dílenský vysavač, dbejte na objem a materiál nádoby

Pokud jste se rozhodli pro bezsáčkový dílenský vysavač, dbejte na kvalitní materiál nádoby a její dostatečný objem, který vám zajistí komfortní vysávání i většího množství odpadu.

 • Objem nádoby se pohybuje v rozpětí 15 až 75 l. To, jaký objem zvolíte, záleží na tom, zda potřebujete průmyslový vysavač do dílny/na chalupu či k profesionálnímu využití.
 • Materiál nádoby může být plast, ocel, kov nebo nerez. Samozřejmě záleží, k čemu budete profi vysavače využívat. Například pro vysávání chemikálií či popelu se určitě nehodí plastová nádoba.

Stavební vysavač vybírejte na základě 6 hlavních parametrů

Aby byl stavební vysavač co nejlepším pomocníkem, měli byste se při výběru zaměřit na 6 základních parametrů.

 1. Sací výkon udává, jak kvalitně bude průmyslový vysavač vysávat. Na jemné nečistoty vám postačí výkon mezi 160 až 220 W, na suť, štěrk či hrubé nečistoty se dívejte na model s výkonem alespoň 250 W.
 2. Příkon udává spotřebu elektrické energie. Pohybuje se od 300 do 2400 W, profesionální průmyslový vysavač by ovšem měl mít alespoň 1600 W, aby stroj fungoval na profesionální úrovni.
 3. Třída prašnosti se odvíjí od vysávaných nečistot. Třídy jsou značeny písmeny L (nízké riziko), M (střední riziko) a H (vysoké riziko). Pro likvidaci běžného stavebního prachu vám postačí třída L.
 4. Hlučnost se pohybuje v rozmezí cca 65 (běžný lidský hovor) až 80 dB (rušný provoz). Při dlouhodobém a častém vysávání tedy doporučujeme volit vždy raději tišší model, se kterým bude vysávání komfortnější.
 5. Podtlak a průtok vzduchu se odvíjí od druhů nečistot. Pro vysátí hrubých nečistot je potřeba silní podtlak cca 200–900 mbar, jemné částice si naopak vyžadují větší průtok vzduchu od 300 do 8000 m³/h.
 6. Délka kabelu a akční rádius zvyšují komfort při užívání. Čím delší si pořídíte kabel, tím pohodlnější bude používání – pohybuje se kolem 6 m. Akční rádius bývá kolem 9 metrů.

i

Vybíráte průmyslový vysavač? Příkon a výkon není totéž

Tápete v tom, jaký by měl mít průmyslový vysavač příkon a výkon a čím se pojmy liší? Přečtěte si náš článek Příkon vs. sací výkon vysavače. Jak se vyznat v pojmech?.

Stavební vysavače se neobejdou bez kvalitního filtru

Stavební vysavače většinou disponují dvěma filtry – jeden je umístěn před motorem a chrání jej před poškozením. Druhý je umístěný na výstupu a stará se o to, aby se do ovzduší dostávalo co nejméně nečistot. Některé modely vysavače na stavbu disponují filtrační patronou, kterou lze v případě zanesení omýt vodou.

Filtrační stupeň Typ filtru Prostředí Účinnost
1 Předfiltry Nízké nároky na úklid 60–90 %
2 Jemné filtry Střední nároky na úklid 40–95 %
3 HEPA filtry Vysoké nároky na úklid 90–99,995 %
4 ULPA filtry Speciální prostory 99,9995–99,9998 %

Průmyslový vysavač s oklepem umožňuje snadné čištění zaneseného filtru

Průmyslové vysavače s oklepem umožňují vyčistit zanesený filtr, aniž byste museli rozebírat vysavač.

 • Automatický oklep zajišťuje nejjednodušší údržbu, protože se sám postará o vyčištění filtru.
 • Poloautomatický oklep provedete tak, že ucpete hadici rukou a podtlakem dojde k oklepání filtru.
 • Mechanický oklep spustíte tlačítkem v horní části vysavače – stačí jej zmáčknout vždy při vysypávání.
 • Bez oklepu je údržba filtru náročnější. Je bohužel nutné rozebrat vysavač a filtr vyčistit mechanicky.

Pokud vás zajímají názory zákazníků, přečtěte si, jaké má průmyslový vysavač recenze.

Jakým způsobem se průmyslové vysavače napájí?

Průmyslové vysavače bývají napájeny dvěma různými způsoby: akumulátoremsíťově. Většinou se setkáte se síťovým napájením, ovšem v případě, že sáhnete po ruční variantě, bude nejspíš napájena pomocí baterie. Akumulátorové nabíjení se hodí pro občasné využití na malé plochy, protože výdrž bývá pár desítek minut.

Vysavač do dílny nabízí také řadu doplňkových funkcí

Vysavač do dílny se pyšní dalšími funkcemi, díky kterým dokáže vysávat o dost efektivněji.

 • Indikátor ucpaného filtru upozorní na nutnost výměny či vyčistění filtru dílenského vysavače.
 • Regulace výkonu stavebního vysavače lze manuálně regulovat dle potřeby.
 • Šampónování umožňuje odstranit veškeré nečistoty z tvrdých podlah i koberců.
 • Fukar umožní odpad odfoukat z venkovního prostranství a míst, kde vysávání není možné.
 • Regulace výkonu představuje mechanického tlačítko, kterým snadno regulujete výkon podle potřeby.
 • QuickClick je systém pro rychlé a velmi nenáročné upevnění libovolného příslušenství.
 • Automatické vypnutí vypne vysavač ve chvíli, kdy je sběrná nádobka plná.
 • Osvětlení je pro pracovní vysavač velkou výhodou, obzvlášť když směřuje na uklízecí plochu.
 • Plovák se využívá pro mokré vysávání a kontroluje stav naplnění nádržky, čímž chrání motor.
 • Pracovní zásuvka umožňuje zapojit více elektro zařízení s tím, že společně s nimi se zapne vysavač.

Průmyslové vysavače a materiál trubice: Kov, plast, nebo nerez?

Průmyslové vysavače mohou mít trubici vyrobenou z několika materiálů – z kovu, plastu nebo nerezu. Při výběru dbejte zejména na to, co budete chtít převážně vysávat. Pokud budete využívat průmyslový vysavač především na žhavý popel či hrubé nečistoty, nepořizujte si plastovou trubici, ale spíše kovovou či nerezovou.

Příslušenství na profi průmyslové vysavače vám zajistí multifunkční používání

Příslušenství na profi průmyslové vysavače vám zajistí multifunkční využití. V nabídce naleznete ohebné sací hadice, široké hubice, kartáče na čalounění, multifunkční nástavce, sáčky do vysavače a náhradní filtry.

i

Chcete něco ušetřit, ale zaujal vás průmyslový vysavač? Bazar je místem, kde naleznete skvosty. Zajímají-li vás i jiné levné průmyslové vysavače, seřaďte si zboží od nejlevnějšího.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
KÄRCHER SE 4001 Skladem > 5 ks a na 3 prodejnách
Víceúčelový vysavač antibakteriální, na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, o objemu 4l, s kabelem, pěnový filtr, hlučnost 60dB, filtr a papírový filtrační sáček, barva černá a žlutá
-2 %
4 379,-
4 279,-

2.
KÄRCHER SE 4002 Skladem > 5 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Víceúčelový vysavač , na koberce, na tvrdé podlahy a na čalounění, s kabelem, pěnový filtr, barva žlutá
6 569,-

3.
Průmyslový vysavač na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1300W, s kabelem, objem nádržky 30 l, bavlněný filtr, filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 6m,
-12 %
5 939,-
5 199,-

Další nejprodávanější
79 položek
Lidovka
Kärcher AD 2
Vysavač popela na studený popel, příkon 600 W, objem sběrné nádoby 14 l, materiál trubice plast, na popel, šířka 34,5 cm, výška 33 cm, hloubka 44 cm,

3 259,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK010a2
Zlatá střední cesta
KÄRCHER SE 4001
Víceúčelový vysavač antibakteriální, na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, o objemu 4l, s kabelem, pěnový filtr, hlučnost 60dB, filtr a papírový filtrační sáček, barva černá a žlutá

Zlevněno -2 %
4 279,- 4 379,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK007i
Pro náročné
Hoteche Vysavač průmyslový, 2400W, 75l - HTP805575
Průmyslový vysavač na vodu, bezsáčkový, 2400W, hepa filtr, materiál trubice kov,

9 790,-
Můžete mít zítra
Skladem > 5 ks u partnera
Objednací kód: AHPROF342
KÄRCHER SE 4002
Víceúčelový vysavač , na koberce, na tvrdé podlahy a na čalounění, s kabelem, pěnový filtr, barva žlutá

6 569,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK007j
BOSCH GAS 35 L AFC
Průmyslový vysavač automatický oklep, na piliny, na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1200W, mikrofiltr a papírový filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 3m,

15 090,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOFAC10d7
BOSCH GAS 35 L SFC+
Průmyslový vysavač 1380 W, průtok vzduchu 74 l/sec, objem zásobníku 35 l, objem nádrže 19.2 l, na suché a mokré vysávácí, poloautomatické čištění filtru, hmotnost 11.6 kg

12 290,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: BOFAC10e6
Bosch UniversalVac 15
Průmyslový vysavač na vodu a s foukáním, 1000W, s kabelem, mikrofiltr, materiál trubice plast, délka kabelu 2,5m,

2 439,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOC162b2
Einhell Vysavač pro mokré i suché sání TC-VC 1820 S
Průmyslový vysavač na vodu, bezsáčkový, 1250W, bavlněný filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 3m,

1 869,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: BOF013d
Einhell Vysavač pro mokré i suché sání Aku TE-VC 18/10 Li-Solo (bez aku)
Průmyslový vysavač na mokré čištění a na suché čištění, na tvrdé podlahy, aku, pěnový filtr, filtr, materiál trubice plast,

2 129,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOF172
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Průmyslový vysavač na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1300W, s kabelem, objem nádržky 30 l, bavlněný filtr, filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 6m,

Zlevněno -12 %
5 199,- 5 939,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012q2
Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car
Průmyslový vysavač na mokré čištění a na suché čištění, na koberce, na tvrdé podlahy a na čalounění, 1000W, s kabelem, objem nádržky 17 l, omyvatelný filtr, látkový filtrační sáček, materiál trubice plast, délka kabelu 6m,

2 569,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012p5
Kärcher WD 4 S V-20/6/22 Car
Průmyslový vysavač na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1000W, s kabelem, objem nádržky 20 l, bavlněný filtr, filtr a papírový filtrační sáček, materiál trubice plast, délka kabelu 6m,

3 779,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012p8
Kärcher WD 3 S V-17/4/20 + 4 GB
Průmyslový vysavač s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1000W, s kabelem, objem nádržky 17 l, papírový filtr, hlučnost 73 dB, filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 4m,

2 299,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASKzavl93
Kärcher WD 5 S V-25/5/22
Průmyslový vysavač na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1100W, s kabelem, objem nádržky 25 l, papírový filtr, filtr a látkový filtrační sáček, materiál trubice plast, délka kabelu 5m,

4 839,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 5 ks
Objednací kód: KASK012q1
Kärcher WD 5 V-25/5/22
Průmyslový vysavač s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1100W, s kabelem, objem nádržky 25 l, bavlněný filtr, filtr a látkový filtrační sáček, materiál trubice plast, délka kabelu 5m,

4 619,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012p9
Kärcher WD 4 S V-20/5/22
Průmyslový vysavač na všechny druhy podlah, 1000W, s kabelem, objem nádržky 20 l, bavlněný filtr, látkový filtrační sáček, materiál trubice plast, délka kabelu 5m,

3 699,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KASK012p7
Kärcher WD 4 V-20/5/22
Průmyslový vysavač na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1000W, s kabelem, objem nádržky 20 l, bavlněný filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 5m,

2 969,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 3 ks
Objednací kód: KASK012p6
ECG VM 2120 Hobby
Víceúčelový vysavač na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, bezsáčkový, o objemu 12l, s kabelem, mikrofiltr, hlučnost 79dB, barva oranžová

1 752 Kč se slevovým kódem  VANOCNITRHAKY20
2 190,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: ECGVM212
POWERPLUS POWX320
Průmyslový vysavač na vodu, 800W, mikrofiltr, materiál trubice plast, délka kabelu 1,9m,

1 759,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: PWP025c
Güde GNTS 12L
Průmyslový vysavač na vodu, na tvrdé podlahy, 1200W, filtr, materiál trubice plast, délka kabelu 3m,

1 319,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GUDE026
Metabo ASA 25 L PC
Průmyslový vysavač na piliny, na vodu, s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 1250W, s kabelem, objem nádržky 25 l, omyvatelný filtr, hlučnost 72 dB, materiál trubice plast, délka kabelu 7,5m,

5 089,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 4 ks
Objednací kód: META0013
1 129,-
Můžete mít dnes od 6:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: BOF252
PROTECO VA-150 vysavač aku 150 W
Průmyslový vysavač s foukáním, na mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, 150W, aku, hepa filtr, filtr, materiál trubice plast,

1 819,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: PTCnar026
BOSCH UniversalVac 18V, 1x2,5 Ah
Ruční vysavač Aku, na zvířecí chlupy, doba provozu 20 min, typ baterie Li-ion, Papírový filtr, podlahová hubice a štěrbinová hubice, barva zelená

2 240,-
Můžete mít dnes od 9:30
Použité skladem
Objednací kód: BOFAC10i8

Průmyslové vysavače

ElectroluxElectrolux cashback: ušetřete až 2 300 Kč při nákupu vysavače Robotické a tyčové vysavače Electrolux vám ušetří spoustu práce. Nyní vám navíc při nákupu vybraných modelů...
Seznamte se s tyčovým aku vysavačem Hoover H-FREE 500 a poznejte, jakým dokonalým pomocníkem umí být při...
Lámete si hlavu, jaký je rozdíl mezi příkonem a výkonem vysavače? Nevíte, jaký parametr je důležitější při...
recenzeTyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA 2v1 (RECENZE) Vyzkoušeli jsme tyčový aku vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA 2v1 a v naší recenzi vám přinášíme...
Značka Sencor představuje nový robotický vysavač SENCOR SRV 9250BK, který se neztratí v bytě, domě ani...
Vyzkoušeli jsme robotický vysavač Eta Fido 1512 90000, který kromě vysávání disponuje také funkcí mopování....
Více článků Všechny články

Průmyslové vysavače

V kategorii Průmyslové vysavače máme právě teď na Alza.cz celkem 79 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné průmyslové vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší průmyslové vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší průmyslové vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v průmyslové vysavače recenze
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací