Rychlé dárky do obálky Fandi s námi

Robotické vysavače

Robotický vysavač je skvělým, a především samostatným pomocníkem do domácnosti, který vám ušetří hodiny času. Při výběru dbejte především na typ podlahy, členitost prostoru, typ filtrace, základní parametry, konektivitu a další kritéria. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší robotický vysavač přímo pro vás.

Pokračovat

K čemu slouží a na jakém principu funguje robotický vysavač?

Robotický vysavač je skvělým pomocníkem při pravidelném úklidu podlahy, a to i když nejste doma. Hravě zvládne vysát běžný nepořádek – drobečky, prach, zvířecí chlupy a podobně. Ve spodní části má mezi kolečky umístěný jeden, nebo dva velké rotační kartáče, které vymetají prach a nečistoty přímo do sacího otvoru.

Jaké (ne)výhody přináší robotický vysavač?

Robotický vysavač (jinak také automatický vysavač) sice zcela nenahradí běžný manuální vysavač v plné míře, ovšem pro běžnou údržbu je naprosto ideálním pomocníkem. Jaké (ne)výhody přináší?

 • Funguje samostatně, a to i když nejste doma.
 • Robotický vysavač je velmi tichý.
 • Vracíte se domů do udržovaného prostředí.
 • Přináší úlevu méně pohyblivým osobám.
 • Je ideální zejména pro rodiny s mazlíčky.
 • Robotické vysavače jsou vhodné pro alergiky.
 • Nenahradí běžný manuální vysavač.
 • Má menší kapacitu sběrné nádoby.
 • Robotický vysavač má nižší sací výkon.

Robotické vysavače na zvířecí chlupy ocení všichni majitelé domácích mazlíčků. Tito pomocníci vám totiž umožní udržovat váš domov neustále krásně čistý a bez nežádoucích chlupů.

Na jaký typ podlah je vhodný robotický vysavač? Na koberce i tvrdé podlahy

Robotický vysavač funguje nejlépe na podlahách, ovšem některé modely si poradí i s koberci s delším vlasem.

 • Robotické vysavače na koberce a podlahu jsou vhodné na všechny typy tvrdých podlah – linoleum, parkety, plovoucí podlahu, dlažbu, vinyl nebo dřevěnou podlahu. Můžete je využít i na koberce s vlasem kolem 1 cm.
 • Robotické vysavače na koberce jsou přímo určené na tento typ podlah, a tak si poradí i s kobercem s delším vlasem. Tento parametr však sledujte v produktovém popisu, každý typ se od sebe liší.

i

Některé robotické vysavače mají problém s černou podlahou – vyhodnocují ji totiž jako propast, a tak na podlahu/koberec raději ani nevjedou. Před tím, než si koupíte robotický vysavač, recenze vám napoví, zda se vybraný typ nepotýká s tímto problémem.

Na tvrdé podlahy jsou vhodní další 2 pomocníci – robotický vysavač s mopem či robotický mop

Pokud máte doma jenom, nebo převážně tvrdé podlahy, je pro vás vhodný robotický vysavač s mopem (jinak také robotický vysavač s vytíráním), nebo přímo robotický mop. Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy?

 1. Robotické vysavače s mopem jsou vhodné, pokud u vás doma převažují tvrdé podlahy, ovšem máte i koberce. Robotický vysavač tedy může jak vysávat, tak i vytírat.
 2. Robotické mopy jsou určené přímo na vytírání podlah, a tak jsou vhodné, pokud máte všude tvrdé podlahy. V balení najdete jak utěrku na zametání nečistot a prachu, tak si utěrku na mokré vytírání.

Nejlepší robotický vysavač se perfektně orientuje v prostoru

Pokud chcete skutečně nejlepší robotický vysavač, zohledněte také členitost prostoru, ve kterém se bude robot pohybovat. Pokud bude operovat na volné ploše bez překážek, vystačíte si bez navigace.

 • Robotický vysavač bez navigace má nárazník, pomocí kterého detekuje zeď a po nárazu se vydá jiným směrem. Nepozná, kde už uklízel, a kde ještě musí uklidit. Ve srovnání s modely vybavenými navigací jsou tyto robotické vysavače levnější a úklidem pokryjí kolem 70 % místnosti.
 • Robotický vysavač s navigací si nejdříve pomocí senzorů zmapuje místnost. Pamatuje si, kde už uklízel, a ví, kde uklidit zbývá. Nenaráží do překážek, nepadá ze schodů a úklidem pokryje až 99 % místnosti. Jak je možné pomoci vysavači s orientací v prostoru?
  • Virtuální zábrany pomohou vysavači s pohybem. Často se používá magnetická páska, která se nalepí na podlahu. Další možností je virtuální zeď, tedy infračervený paprsek, který vysavač nemůže překročit.
  • Přizpůsobení prostředí je také velmi důležité. Před koupí změřte výšku prostorů pod nábytkem, aby se tam vysavač nezasekl. Dále je nejlepší, aby mezi kusy nábytku byla alespoň metr mezera.
  • Rozložení práce musíte vypozorovat. První spuštění proto buďte doma a sledujte, co dělá vysavači problém. Podle toho pak stačí umístit zábrany/zdi a rozmyslet se, zda nevysávat raději po částech.
  • Pohyb bývá nastavitelný, a tak při pozorování zjistíte nejvhodnější postup. Ať se však jedná o vysávání v kruzích či pásmech, efektivita je zhruba stejná. Nejlepší pokrytí ovšem mívá pohyb cik–cak.

Jaký typ filtrů by měl mít automatický vysavač?

Automatický vysavač disponuje výstupním filtrem, který rozhoduje o kvalitě vypouštěného vzduchu. Mezi základní filtry na trhu patří tkaninové, avšak doporučujeme zvolit účinnější a odolnější HEPA nebo AeroForce filtry. Některé modely vysavačů mají tu výhodu, že je jejich filtr omyvatelný vodou.

HEPA a EPA filtry jsou rozděleny dle účinnosti na stupnici v rozmezí 10 (85% účinnost) až 13 (99,9% účinnost). Pro jedince trpící silnými alergiemi či astmatem zvolte HEPA filtry 12 a 13.

Jak vybrat robotický vysavač podle 7 základních parametrů?

Při výběru jsou důležité i základní parametry, kterých byste si měli všímat. Jak vybrat robotický vysavač?

 1. Výkon představuje jeden z nejdůležitějších parametrů a udává, jak kvalitně bude robotický vysavač vysávat. Aby byl výkon co nejvyšší, je důležité, aby bylo celé tělo vysavače co nejkvalitnější.
 2. Příkon představuje množství elektrické energie, které robotický vysavač spotřebovává v provozu. To znamená, že čím vyšší bude tato hodnota, tím vyšší budou provozní náklady.
 3. Hlučnost je u těchto spotřebičů velmi nízká, protože nemají tak vysoký sací výkon. Nejtišší modely mají kolem 50 dB, ty standardní pak kolem 60 dB, což představuje hlasitější hovor.
 4. Rozměry a hmotnost se u jednotlivých typů příliš neliší. Robot vysavač má většinou tvar kruhu o průměru 30–40 cm a výšku 8 cm, přičemž čím je vysavač větší, tím větší plochu uklidí. Hmotnost bývá 2–4 kg.
 5. Kapacita nádoby se pohybuje mezi 0,3–0,8 l. Pokud máte větší byt nebo například domácí mazlíčky, volte vždy větší nádobu. Robotický vysavač vás většinou nějakou formou upozorní na plný zásobník.
 6. Kapacita baterie by měla být co nejvyšší, jelikož to znamená i její delší výdrž. Na jedno nabití vydrží přibližně 60 až 360 minut. Dbejte také na dobu nabíjení, která se pohybuje od 1,5 do 6,5 hodin.
 7. Typ ovládání může být trojího typu. V prvním případě ovládáte robotický vysavač přímo na těle, v druhém k ovládání využíváte dálkový ovladač a ve třetím vám postačí nainstalovaná mobilní aplikace.

Nepostradatelným místem pro každý robotický vysavač je dobíjecí základna

Každý robotický vysavač má svojí dobíjecí základnu, která je neustále zapojená do elektrické sítě, aby se v ní mohl spotřebič kdykoliv dobít (levnější modely mohou zůstat na místě, a tak je potřeba je do stanice umístit). Některé modely mají v základně umístěny i malý vysavač, který při dobíjení vyprázdní sběrnou nádobu.

i

Mezi světové jedničky na trhu patří především robotické vysavače iRobot Roomba, které si poradí s úklidem všech typů podlah. Pyšní se účinnými filtry, které odstraní až 99 % bakterií a alergenů, automatickým dobíjením a uměním vyhnout se nebezpečným místům.

Jakými typy kartáčů jsou automatické vysavače nejčastěji vybaveny?

Automatické vysavače bývají většinou vybaveny dvěma typy kartáčů – podélným hlavním a bočním.

 • Podélný (hlavní) kartáč nadzvedává nečistoty do sacího otvoru. Může být štětinový, nebo gumový.
  • Štětinový kartáč je tišší než gumový, ale zamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy.
  • Gumový kartáč je účinnější, nezamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy, ale je hlučnější.
 • Boční rotační kartáče (většinou 1 až 2) snadno zvládnou nečistoty z rohů místností a rozšiřují záběr vysávacího robotu. Existují i modely robotického vysavače bez bočních kartáčů, ale kvalita úklidu je nižší.
Kartáče - robotický vysavač

Na obrázku lze vidět, kde přesně má robotický vysavač umístěné kartáče.

Máte rádi technologii? Chytré robotické vysavače nabízí 4 základní výhody

Chytré robotické vysavače jsou vhodné pro každého nadšence moderní technologie, protože je můžete snadno ovládat pomocní mobilní aplikace.

 1. Můžete spustit úklid odkudkoliv tak, aby robotický vysavač stihl uklidit, než se vrátíte.
 2. Snadno vytvoříte harmonogram úklidu, prohlédnete si historii vysávání nebo úklid zastavíte.
 3. Pokud právě nejste doma, aplikace vám ukáže, v jaké fázi úklidu vysavač robot právě je.
 4. U některých typů robotických vysavačů s vytíráním můžete skrze aplikaci nastavit dávkování vody.

Robotické vysavače na okna využijete pro snadné vyčištění skel a oken včetně vyleštění. Úklid je bezpečný i bez vaší asistence a poradí si i s bezrámovými okny, aniž by spadl dolů.

Co dalšího může nabídnout vysavač? Robotický pomocník má další doplňkové funkce

Je něco dalšího, co vám může nabídnout tento vysavač? Robotický vysavač nabízí hned několik zajímavých funkcí.

 • Dobíjení během úklidu ocení majitelé velkých bytů. Robotický vysavač se dobije a naváže tam, kde skončil.
 • Senzory proti pádu ze schodů rozeznají překážku a vyhnou se pádu.
 • Detekce špinavých míst odhalí více znečištěné místo, na které se robotický vysavač více zaměří.
 • Časovač umožní nastavit konkrétní čas, kdy robotický vysavač začne uklízet, takže nemusíte být doma.
 • Časový rozvrh úklidu umožňuje nastavit konkrétní časové plány, podle kterých se bude vysavač řídit.
 • Funkce proti zamotání kabelů je dobrým pomocníkem, aby se vysavač nikde nezamotal.
 • Měkčená kolečka vám zajistí, že se nebudete muset bát o to, že by tvrdá kolečka nějak poškodila podlahu.
 • Předvolba místnosti úklidu vám umožní zvolit si, jakou místnost má robotický vysavač právě uklidit.
 • LED osvětlení je dobré v případě, že vysavač uklízí v noci, jelikož ho alespoň dobře uvidíte.
 • UV lampa dokáže zneškodnit nežádoucí mikroby, čímž zanechává podlahy hygienicky a krásně čisté.

Automatický robot má také řadu příslušenství

Příslušenství k robotickým vysavačům slouží k prodloužení jejich životnosti a také rozšíření jejich možností. Jedná se především o náhradní kartáče, mopovací textilie, náhradní filtry, prostředky na čištění a další užitečné věci.

i

Doporučujeme mít v záloze baterie do vysavačů, které prodlouží životnost přístroje. Vždy dbejte na to, aby měla baterie stejnou značku, jako robotický vysavač nebo mop.

O robotické vysavače byste měli správně pečovat – přečtěte si 5 jednoduchých kroků

Robotické vysavače potřebují určitou péči, aby vám vydržely co nejdéle. Spotřebič byste měli čistit jednou až dvakrát týdně a nádobku na odpad byste měli vysypávat po každém vysávání. Postup čištění je vždy uveden v přiloženém návodu, ovšem probíhá většinou v několik základních krocích.

 1. Základem je vysypání sběrné nádoby a poté očištění a opláchnutí filtru,
 2. očištění kartáčů od vlasů, nitek, prachu, a to i pod ložisky,
 3. odebrání předního kola včetně jeho ložiska a jeho vyčištění,
 4. očištění veškerých čidel a senzorů, které jsou umístění na těle robota,
 5. zkontrolování kontaktů pro bezproblémové nabíjení.

Sháníte robotický vysavač levně? Seřaďte si zboží od nejlevnějšího a vyberte si nejvhodnější kousek. Kde dále lze pořídit levný robotický vysavač? Bazar nabízí skvosty.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Rowenta RR7675WH X-PLORER Serie 75 Animal Skladem > 5 ks a na 7 prodejnách
Robotický vysavač s mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění a mop na odolné skvrny, BLDC motor, přizpůsobení výkonu k povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 150 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva černá
9 999,-

2.
iRobot Roomba i7 Skladem > 5 ks a na 5 prodejnách
Robotický vysavač pro alergiky, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče a programy, boční kartáč, nabíjecí stanice a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá a stříbrná
-7%
14 999,-
13 999,-

3.
Roborock S6 Max V černý Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,46 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 5, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera a laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, nabíjecí stanice, zásobník na nečistoty pro vysávání a zásobník na vodu, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá
-20%
15 999,-
12 799,-

Další nejprodávanější
263 položek
Lidovka
iRobot Roomba 676 - Robotický vysavač
-17%
iRobot Roomba 676 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 61 dB, objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, funkce proti zamotání kabelů, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: základní, DC motor, způsob čištění: kartáče, nabíjecí stanice, AeroVac filtr, mobilní aplikace, barva černá

-17% 5 999,-
4 990,- bez DPH 4 124,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IRORV676
Zlatá střední cesta
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
-7%
Varianty
iRobot Roomba i7 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač pro alergiky, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče a programy, boční kartáč, nabíjecí stanice a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá a stříbrná

-7% 14 999,-
13 999,- bez DPH 11 569,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ28
Pro náročné
Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care - Robotický vysavač
Varianty
Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care
Robotický vysavač s elektronickým mopem, vysoký sací výkon až 12 000 Pa, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, kartáč k zachycení dlouhých vlasů a kartáč na jemné částice, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění, odolné skvrny a protialergenní mop, BLDC motor, přizpůsobení výkonu povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 225 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva bílá

18 999,- bez DPH 15 702,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV220
Rowenta RR7675WH X-PLORER Serie 75 Animal
Robotický vysavač s mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění a mop na odolné skvrny, BLDC motor, přizpůsobení výkonu k povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 150 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva černá

9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV107
Roborock S6 Max V černý - Robotický vysavač
-20%
Roborock S6 Max V černý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,46 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 5, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera a laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, nabíjecí stanice, zásobník na nečistoty pro vysávání a zásobník na vodu, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

-20% 15 999,-
12 799,- bez DPH 10 578,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd14
iRobot Roomba i7+ - Robotický vysavač
-15%
iRobot Roomba i7+ + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, funkce proti zamotání kabelů, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu a automatické vysypání , typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,3 cm, způsob navigace: kamera, DC motor, způsob čištění: kartáče, boční kartáč, nabíjecí stanice, parkovací a čistící stanice a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá

-15% 19 999,-
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ29
iRobot Braava Jet m6 - Robotický mop
-17%
iRobot Braava Jet m6 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický mop na tvrdé podlahy, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 50 dB, automatické dobíjení a předvolba místností k úklidu, typ ovládání: aplikace, způsob navigace: kamera a vslam, způsob čištění: mopování, nabíjecí stanice, napájecí kabel a utěrka pro stěr podlah, mobilní aplikace, barva bílá

-17% 16 999,-
14 060,- bez DPH 11 620,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROCZMR840
iRobot Roomba s9+ a iRobot Braava m6 - Robotický vysavač
-15%
iRobot Roomba s9+ a iRobot Braava m6 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s mopem a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 2 h, objem nádoby 0,55 l, senzor proti pádu ze schodů, typ ovládání: na těle, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: vslam, BLDC motor, způsob čištění: kartáče a mopování, nabíjecí stanice, mobilní aplikace, barva černá

-15% 47 999,-
40 999,- bez DPH 33 883,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ935
Rowenta RR7387WH X-PLORER Serie 50 Total Care - Robotický vysavač
Rowenta RR7387WH X-PLORER Serie 50 Total Care
Robotický vysavač s mopem a na sbírání nečistot, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace gyro, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, 3 druhy mopu: na běžné čištění, odolné skvrny a na prach, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 67 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 360 min, Lithium ion baterie, 3 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, navigační systém Smart Exploration 4.0, barva bílá

6 999,- bez DPH 5 784,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV077
Set iRobot Roomba i7+ a iRobot Braava m6 - Robotický vysavač
-23%
Set iRobot Roomba i7+ a iRobot Braava m6 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s mopem, na zvířecí chlupy, antibakteriální a na vodu, na tvrdé podlahy, typ baterie: Li-ion, doba nabíjení 1,5 h, objem nádoby 0,46 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, senzor proti pádu ze schodů a automatické vysypání , typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,5 cm, způsob čištění: kartáče, nabíjecí stanice, napájecí kabel a utěrka pro stěr podlah, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá

-23% 34 999,-
26 999,- bez DPH 22 313,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IRORV928
iRobot Roomba Combo 113 - Robotický vysavač
iRobot Roomba Combo 113 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač a mop 2v1 na všechny typy podlah tvrdých podlah i koberců. Inteligentní vytírání, provoz 100 minut, nárazník se zpomaleným dotykem, senzor proti pádu ze schodů, zásobník na nečistoty 450 ml, baterie NiMH 3000mAh, systematická navigace s gyroskopem, automatické nabíjení, mobilní aplikace iRobot Home v češtině, plánování úklidu

7 990,- bez DPH 6 603,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROORV971
Tesla RoboStar T60 bílý - Robotický vysavač
-19%
Varianty
Tesla RoboStar T60 bílý
Robotický vysavač 2v1, s možností vysávání a mokrého vytírání, gyroskopická navigace s pamětí, podpora pro virtuální zeď, nejmodernější vysokokapacitní baterie, trojnásobná filtrace s HEPA filtrem, sací výkon 22W, velmi tichý provoz max. 55dB, široký středový kartáč s Turbo režimem "MAX", vhodný pro všechny typy podlah, bezsáčkový, automatické nabíjení, dálkové ovládání, bílá barva

-19% 5 889,-
4 789,- bez DPH 3 958,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESRV522
Concept VR3120 PERFECT CLEAN 2v1
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, maximální sací síla 3300 Pa, doba provozu 250 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, BLDC motor, boční kartáč, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, kartáč pet na zvířecí chlupy a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva bílá

11 999,- bez DPH 9 917,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CORV492
Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal - Robotický vysavač Varianty
Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal
Robotický vysavač s elektronickým mopem, vysoký sací výkon až 12 000 Pa, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, kartáč k zachycení dlouhých vlasů a kartáč na jemné částice, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění a mop na odolné skvrny, BLDC motor, přizpůsobení výkonu povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 225 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva černá

18 999,- bez DPH 15 702,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV213
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C - Robotický vysavač
-23%
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob navigace: vslam, dálkové ovládání, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

-23% 6 999,-
5 399,- bez DPH 4 462,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd09
iRobot Roomba i7+ light silver - Robotický vysavač
-10%
iRobot Roomba i7+ light silver + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač na čištění koberců a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB(A), objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, automatické vysypání , detekce znečištěných míst a funkce odloženého úklidu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,3 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče, nabíjecí stanice, virtuální zeď a čisticí stanice, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva stříbrná

-10% 19 999,-
17 999,- bez DPH 14 875,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IRORV742
CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC
Robotický vysavač s mopem, pro alergiky, na čištění koberců, antibakteriální a na vodu, na všechny druhy podlah, maximální sací síla 3 300 Pa, typ baterie: Li-ion, doba provozu 250 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 0,18 cm, způsob navigace: vslam, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, čisticí kartáček, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva černá

13 999,- bez DPH 11 569,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONRV505
ETA Aron 2512 90000 - Robotický vysavač
ETA Aron 2512 90000
Robotický vysavač 2v1 se smart aplikací na vytírání podlah, s mopem, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah, tvrdé podlahy, hladké podlahy a měkké povrchy, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, objem nádoby 0,3 l, počet bočních štětců 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace gyro, DC motor, typ ovládání dálkový ovladač, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), mobilní aplikace, čisticí kartáček, dálkové ovládání, mopovací modul s mopovací tkaninou, nabíjecí adaptér a nabíjecí stanice, barva černá

6 599,- bez DPH 5 454,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETARV427
Rowenta RR7755WH X-PLORER Serie 80 Animal - Robotický vysavač Varianty
Rowenta RR7755WH X-PLORER Serie 80 Animal
Robotický vysavač s mopem a na sbírání nečistot, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, typ ovládání mobilní aplikace, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, objem nádoby na prach 0,7 l, hlučnost 69 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, 3 výkonové režimy, standardní filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, všestranný úklid pro všechny povrchy, Smart systém navigace, mop, barva černá

8 999,- bez DPH 7 437,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV026
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White - Robotický vysavač
-21%
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, objem nádoby 0,55 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

-21% 9 499,-
7 499,- bez DPH 6 198,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd07
iRobot Roomba 976 - Robotický vysavač
Varianty
iRobot Roomba 976 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač na čištění koberců, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 58 dB, automatické dobíjení, funkce proti zamotání kabelů a senzor proti pádu ze schodů, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,6 cm, způsob čištění: kartáče, boční kartáč, nabíjecí stanice a ovládání chytrým telefonem, HEPA filtr a AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva béžová

9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ448
TESLA RoboStar iQ300 bílý - Robotický vysavač
-19%
Varianty
TESLA RoboStar iQ300 bílý
Robotický vysavač s mopem, pro alergiky, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 55 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: dálkový ovladač, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: základní a gyro, AC motor, způsob čištění: kartáče a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, boční kartáč, dálkové ovládání, nabíjecí stanice a magnetické páska, mikrofiltr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, mobilní aplikace, barva bílá

-19% 7 989,-
6 489,- bez DPH 5 363,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESRV000
Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft - Robotický vysavač
-11%
Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, doba provozu 180 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: dálkový ovladač, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: laserová, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, dálkové ovládání, hepa filtr, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice a pěnový filtr, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

-11% 8 999,-
7 999,- bez DPH 6 611,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CORV935
ETA Falco Smart 2515 90000
Robotický vysavač 2v1 se smart aplikací na vytírání podlah, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah, tvrdé podlahy, hladké podlahy i měkké povrchy, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, objem nádoby 0,6 l, počet bočních štětců 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace gyro, DC motor, typ ovládání dálkový ovladač, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), mobilní aplikace, boční kartáč, dálkové ovládání, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie (2ks), nabíjecí adaptér, nabíjecí základna a virtuální zeď, barva stříbrná

7 999,- bez DPH 6 611,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETARV410

Robotické vysavače

Robotický vysavačRobotický vysavač Rowenta RR7987WH X-PLORER: Precizní úklid v každém detailu Robotický vysavač s elektronickým mopem Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care právě přichází na...
Až do konce června můžete vybírat a nakupovat vybrané domácí spotřebiče Electrolux ve zvýhodněné...
Jak funguje vysavač a jak správně se o něj starat, aby nám spolehlivě sloužil dlouhá léta? Pokud si i vy...
ElectroluxRobotický vysavač Electrolux PURE i9.2 PI92-6DGM (RECENZE) Robotický vysavač Electrolux PURE i9.2 PI92-6DGM rozhodně nepatří mezi levné modely, proto se nabízí...
Pokud vás zajímá, jak správně provádět dezinfekci různých povrchů i materiálů a jaké dezinfekční...
Robotické a tyčové vysavače Electrolux vám ušetří spoustu práce. Nyní vám navíc při nákupu vybraných...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

-10%
Tesvor S6 Smart Robot Vacuum
8 899,- 7 999,-
-13%
Tesvor X500Pro Smart Robot Vacuum
6 299,- 5 499,-

Robotické vysavače

Robotické vysavače se staly nedílnou součástí inteligentní domácnosti. Určeny jsou na úklid dřevěných a laminátových podlah, na vysávání koberců, dlažby i linolea. Proč právě robotický vysavač, jaké značky robotických vysavačů jsou mezi zákazníky nejoblíbenější a co říkají naše recenze?

Proč právě robotický vysavač?

Pokud stále váháte mezi klasickým a robotickým vysavačem, mohou vám rozhodování usnadnit vlastnosti a výhody, které robotický vysavač dělají spolehlivým pomocníkem v domácnosti.

 • Robotické vysavače patří k nejmodernějším domácím elektrospotřebičům, které šetří čas i energii.
 • Zásadní součástí robotického vysavače jsou senzory, které umožňují automatický pohyb bez obsluhy.
 • Společně se sací silou podle nastaveného režimu zbavuje robotický vysavač podlahu nečistot i prachu.
 • Robotický vysavač dokáže vyčistit i obtížně dostupná místa včetně rohů místnosti.
 • Po dokončení úklidu nebo při nízkém stavu baterie se robotické vysavače automaticky vrací do nabíjecí stanice.

Nejlepší robotické vysavače podle značek

Na robotické vysavače se dnes specializuje řada značek, z nichž každá nabízí různé speciální technologie a vlastnosti.

Robotické vysavače LG

Robotické vysavače LG lze ovládat skrze mobilní aplikaci i na dálku. Přední kamera během úklidu snímá vysávanou plochu, takže máte neustále přehled o úklidu a podle toho můžete robotický vysavač LG nasměrovat.

Robotické vysavače Tesla

Robotické vysavače Tesla využijete pro úklid všech typů podlah i různě velkých místností. Nízké přechodové lišty, schody, ani rohy nejsou pro robotický vysavač Tesla problém.

Robotické vysavače iRobot

Robotické vysavače iRobot mají spoustu propracovaných funkcí, díky kterým je úklid téměř automatický. Navigace iAdapt chytře navádí robotický vysavač iRobot po místnosti a přizpůsobuje se podmínkám.

i

Pokud vás zajímá robotický vysavač iRobot Roomba nebo robotický mop iRobot Braava, mrkněte na naše články:

Robotické vysavače Electrolux

Robotické vysavače Electrolux vysají i těžko přístupná místa, aniž by poškodily nábytek. Problém nejsou tvrdé podlahy ani koberce. Díky velkému kartáči umístěnému vepředu si robotický vysavač Electrolux poradí s každou nečistotou.

Robotické vysavače Hoover

Robotické vysavače Hoover s výkonným sacím motorem vysají i odolné nečistoty. Na důkladný úklid je také přizpůsobena velikost sběrné nádoby s indikátorem zaplnění a dezinfekční UV lampa, jež odstraní bakterie a viry.

Oblíbený je také robotický vysavač Vileda s několika čisticími programy a robotický vysavač Vorwerk, který pracuje samostatně nebo skrze mobilní aplikaci. Pomocí ní se s vysavačem snadno propojíte a nasměrujete ho na konkrétní místo.

Test robotických vysavačů – podívejte se, jak dopadly

Vzhledem k široké nabídce jsme udělali test robotických vysavačů, který odhalil rozdíly ve funkčnosti jednotlivých typů. Přečtěte si, jak jednotlivé recenze dopadly.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné robotické vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší robotické vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší robotické vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v robotické vysavače recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi