Siguro - robotické vysavače

Robotické vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ povrchu
Všechny druhy podlah
(202)
Koberce
(198)
Tvrdé podlahy
(163)
Měkké povrchy
(99)
Čalounění
(3)
Typ úklidu
Vysávání
(57)
Vytírání
(212)
Mokré čištění
(116)
Suché čištění
(143)
Určení
Pro alergiky
(69)
Na zvířecí chlupy
(131)
Antibakteriální
(39)
Způsob navigace
Základní
(22)
Laserová
(98)
Kamerová
(35)
Gyroskopická
(72)
VSLAM
(25)
LiDAR
(49)
Funkce
Automatické dobíjení
(238)
Senzor proti nárazu
(231)
Pokračování úklidu po samostatném dobití
(154)
Automatické vysypání
(69)
Vysátí více místností
(186)
Příkon
15 W
170 W
-
Hlučnost
50 dB
79 dB
-
Objem
0,2 l
3 l
-
Hmotnost
1 kg
13 kg
-
Typ napájení
Aku
(223)
S kabelem
(17)
Typ filtru
High Efficiency filter
(35)
Mikrofiltr
(12)
HEPA filtr
(150)
Omyvatelný filtr
(78)
EPA filtr
(3)
Typ vysavače
Bezsáčkový
(12)
Robotický
(280)
2v1
(5)
Cyklónový
(6)
Vodní
(22)
Barva
Antracitová
(1)
Béžová
(1)
Bílá
(116)
Bronzová
(1)
Černá
(142)
Modrá
(3)
Rose gold
(1)
Stříbrná
(14)
Šedá
(10)
Zlatá
(2)
Nejnovější objednávky

Robotický vysavač je skvělým, a především samostatným pomocníkem do domácnosti, který vám ušetří hodiny času. Při výběru dbejte především na typ podlahy, členitost prostoru, typ filtrace, základní parametry, konektivitu a další kritéria. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší robotický vysavač přímo pro vás.

Pokračovat

K čemu slouží a na jakém principu funguje robotický vysavač?

Robotický vysavač je skvělým pomocníkem při pravidelném úklidu podlahy, a to i když nejste doma. Hravě zvládne vysát běžný nepořádek – drobečky, prach, zvířecí chlupy a podobně. Ve spodní části má mezi kolečky umístěný jeden, nebo dva velké rotační kartáče, které vymetají prach a nečistoty přímo do sacího otvoru.

Jaké (ne)výhody přináší robotický vysavač?

Robotický vysavač (jinak také automatický vysavač) sice zcela nenahradí běžný manuální vysavač v plné míře, ovšem pro běžnou údržbu je naprosto ideálním pomocníkem. Jaké (ne)výhody přináší?

 • Funguje samostatně, a to i když nejste doma.
 • Robotický vysavač je velmi tichý.
 • Vracíte se domů do udržovaného prostředí.
 • Přináší úlevu méně pohyblivým osobám.
 • Je ideální zejména pro rodiny s mazlíčky.
 • Robotické vysavače jsou vhodné pro alergiky.
 • Nenahradí běžný manuální vysavač.
 • Má menší kapacitu sběrné nádoby.
 • Robotický vysavač má nižší sací výkon.

Robotické vysavače na zvířecí chlupy ocení všichni majitelé domácích mazlíčků. Tito pomocníci vám totiž umožní udržovat váš domov neustále krásně čistý a bez nežádoucích chlupů.

Na jaký typ podlah je vhodný robotický vysavač? Na koberce i tvrdé podlahy

Robotický vysavač funguje nejlépe na podlahách, ovšem některé modely si poradí i s koberci s delším vlasem.

 • Robotické vysavače na koberce a podlahu jsou vhodné na všechny typy tvrdých podlah – linoleum, parkety, plovoucí podlahu, dlažbu, vinyl nebo dřevěnou podlahu. Můžete je využít i na koberce s vlasem kolem 1 cm.
 • Robotické vysavače na koberce jsou přímo určené na tento typ podlah, a tak si poradí i s kobercem s delším vlasem. Tento parametr však sledujte v produktovém popisu, každý typ se od sebe liší.

i

Některé robotické vysavače mají problém s černou podlahou – vyhodnocují ji totiž jako propast, a tak na podlahu/koberec raději ani nevjedou. Před tím, než si koupíte robotický vysavač, recenze vám napoví, zda se vybraný typ nepotýká s tímto problémem.

Na tvrdé podlahy jsou vhodní další 2 pomocníci – robotický vysavač s mopem či robotický mop

Pokud máte doma jenom, nebo převážně tvrdé podlahy, je pro vás vhodný robotický vysavač s mopem (jinak také robotický vysavač s vytíráním), nebo přímo robotický mop. Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy?

 1. Robotické vysavače s mopem jsou vhodné, pokud u vás doma převažují tvrdé podlahy, ovšem máte i koberce. Robotický vysavač tedy může jak vysávat, tak i vytírat.
 2. Robotické mopy jsou určené přímo na vytírání podlah, a tak jsou vhodné, pokud máte všude tvrdé podlahy. V balení najdete jak utěrku na zametání nečistot a prachu, tak si utěrku na mokré vytírání.

Nejlepší robotický vysavač se perfektně orientuje v prostoru

Pokud chcete skutečně nejlepší robotický vysavač, zohledněte také členitost prostoru, ve kterém se bude robot pohybovat. Pokud bude operovat na volné ploše bez překážek, vystačíte si bez navigace.

 • Robotický vysavač bez navigace má nárazník, pomocí kterého detekuje zeď a po nárazu se vydá jiným směrem. Nepozná, kde už uklízel, a kde ještě musí uklidit. Ve srovnání s modely vybavenými navigací jsou tyto robotické vysavače levnější a úklidem pokryjí kolem 70 % místnosti.
 • Robotický vysavač s navigací si nejdříve pomocí senzorů zmapuje místnost. Pamatuje si, kde už uklízel, a ví, kde uklidit zbývá. Nenaráží do překážek, nepadá ze schodů a úklidem pokryje až 99 % místnosti. Jak je možné pomoci vysavači s orientací v prostoru?
  • Virtuální zábrany pomohou vysavači s pohybem. Často se používá magnetická páska, která se nalepí na podlahu. Další možností je virtuální zeď, tedy infračervený paprsek, který vysavač nemůže překročit.
  • Přizpůsobení prostředí je také velmi důležité. Před koupí změřte výšku prostorů pod nábytkem, aby se tam vysavač nezasekl. Dále je nejlepší, aby mezi kusy nábytku byla alespoň metr mezera.
  • Rozložení práce musíte vypozorovat. První spuštění proto buďte doma a sledujte, co dělá vysavači problém. Podle toho pak stačí umístit zábrany/zdi a rozmyslet se, zda nevysávat raději po částech.
  • Pohyb bývá nastavitelný, a tak při pozorování zjistíte nejvhodnější postup. Ať se však jedná o vysávání v kruzích či pásmech, efektivita je zhruba stejná. Nejlepší pokrytí ovšem mívá pohyb cik–cak.

Jaký typ filtrů by měl mít automatický vysavač?

Automatický vysavač disponuje výstupním filtrem, který rozhoduje o kvalitě vypouštěného vzduchu. Mezi základní filtry na trhu patří tkaninové, avšak doporučujeme zvolit účinnější a odolnější HEPA nebo AeroForce filtry. Některé modely vysavačů mají tu výhodu, že je jejich filtr omyvatelný vodou.

HEPA a EPA filtry jsou rozděleny dle účinnosti na stupnici v rozmezí 10 (85% účinnost) až 13 (99,9% účinnost). Pro jedince trpící silnými alergiemi či astmatem zvolte HEPA filtry 12 a 13.

Jak vybrat robotický vysavač podle 7 základních parametrů?

Při výběru jsou důležité i základní parametry, kterých byste si měli všímat. Jak vybrat robotický vysavač?

 1. Výkon představuje jeden z nejdůležitějších parametrů a udává, jak kvalitně bude robotický vysavač vysávat. Aby byl výkon co nejvyšší, je důležité, aby bylo celé tělo vysavače co nejkvalitnější.
 2. Příkon představuje množství elektrické energie, které robotický vysavač spotřebovává v provozu. To znamená, že čím vyšší bude tato hodnota, tím vyšší budou provozní náklady.
 3. Hlučnost je u těchto spotřebičů velmi nízká, protože nemají tak vysoký sací výkon. Nejtišší modely mají kolem 50 dB, ty standardní pak kolem 60 dB, což představuje hlasitější hovor.
 4. Rozměry a hmotnost se u jednotlivých typů příliš neliší. Robot vysavač má většinou tvar kruhu o průměru 30–40 cm a výšku 8 cm, přičemž čím je vysavač větší, tím větší plochu uklidí. Hmotnost bývá 2–4 kg.
 5. Kapacita nádoby se pohybuje mezi 0,3–0,8 l. Pokud máte větší byt nebo například domácí mazlíčky, volte vždy větší nádobu. Robotický vysavač vás většinou nějakou formou upozorní na plný zásobník.
 6. Kapacita baterie by měla být co nejvyšší, jelikož to znamená i její delší výdrž. Na jedno nabití vydrží přibližně 60 až 360 minut. Dbejte také na dobu nabíjení, která se pohybuje od 1,5 do 6,5 hodin.
 7. Typ ovládání může být trojího typu. V prvním případě ovládáte robotický vysavač přímo na těle, v druhém k ovládání využíváte dálkový ovladač a ve třetím vám postačí nainstalovaná mobilní aplikace.

Nepostradatelným místem pro každý robotický vysavač je dobíjecí základna

Každý robotický vysavač má svojí dobíjecí základnu, která je neustále zapojená do elektrické sítě, aby se v ní mohl spotřebič kdykoliv dobít (levnější modely mohou zůstat na místě, a tak je potřeba je do stanice umístit). Některé modely mají v základně umístěny i malý vysavač, který při dobíjení vyprázdní sběrnou nádobu.

i

Mezi světové jedničky na trhu patří především robotické vysavače iRobot Roomba, které si poradí s úklidem všech typů podlah. Pyšní se účinnými filtry, které odstraní až 99 % bakterií a alergenů, automatickým dobíjením a uměním vyhnout se nebezpečným místům.

Jakými typy kartáčů jsou automatické vysavače nejčastěji vybaveny?

Automatické vysavače bývají většinou vybaveny dvěma typy kartáčů – podélným hlavním a bočním.

 • Podélný (hlavní) kartáč nadzvedává nečistoty do sacího otvoru. Může být štětinový, nebo gumový.
  • Štětinový kartáč je tišší než gumový, ale zamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy.
  • Gumový kartáč je účinnější, nezamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy, ale je hlučnější.
 • Boční rotační kartáče (většinou 1 až 2) snadno zvládnou nečistoty z rohů místností a rozšiřují záběr vysávacího robotu. Existují i modely robotického vysavače bez bočních kartáčů, ale kvalita úklidu je nižší.
Kartáče - robotický vysavač

Na obrázku lze vidět, kde přesně má robotický vysavač umístěné kartáče.

Máte rádi technologii? Chytré robotické vysavače nabízí 4 základní výhody

Chytré robotické vysavače jsou vhodné pro každého nadšence moderní technologie, protože je můžete snadno ovládat pomocní mobilní aplikace.

 1. Můžete spustit úklid odkudkoliv tak, aby robotický vysavač stihl uklidit, než se vrátíte.
 2. Snadno vytvoříte harmonogram úklidu, prohlédnete si historii vysávání nebo úklid zastavíte.
 3. Pokud právě nejste doma, aplikace vám ukáže, v jaké fázi úklidu vysavač robot právě je.
 4. U některých typů robotických vysavačů s vytíráním můžete skrze aplikaci nastavit dávkování vody.

Robotické vysavače na okna využijete pro snadné vyčištění skel a oken včetně vyleštění. Úklid je bezpečný i bez vaší asistence a poradí si i s bezrámovými okny, aniž by spadl dolů.

Co dalšího může nabídnout vysavač? Robotický pomocník má další doplňkové funkce

Je něco dalšího, co vám může nabídnout tento vysavač? Robotický vysavač nabízí hned několik zajímavých funkcí.

 • Dobíjení během úklidu ocení majitelé velkých bytů. Robotický vysavač se dobije a naváže tam, kde skončil.
 • Senzory proti pádu ze schodů rozeznají překážku a vyhnou se pádu.
 • Detekce špinavých míst odhalí více znečištěné místo, na které se robotický vysavač více zaměří.
 • Časovač umožní nastavit konkrétní čas, kdy robotický vysavač začne uklízet, takže nemusíte být doma.
 • Časový rozvrh úklidu umožňuje nastavit konkrétní časové plány, podle kterých se bude vysavač řídit.
 • Funkce proti zamotání kabelů je dobrým pomocníkem, aby se vysavač nikde nezamotal.
 • Měkčená kolečka vám zajistí, že se nebudete muset bát o to, že by tvrdá kolečka nějak poškodila podlahu.
 • Předvolba místnosti úklidu vám umožní zvolit si, jakou místnost má robotický vysavač právě uklidit.
 • LED osvětlení je dobré v případě, že vysavač uklízí v noci, jelikož ho alespoň dobře uvidíte.
 • UV lampa dokáže zneškodnit nežádoucí mikroby, čímž zanechává podlahy hygienicky a krásně čisté.

Automatický robot má také řadu příslušenství

Příslušenství k robotickým vysavačům slouží k prodloužení jejich životnosti a také rozšíření jejich možností. Jedná se především o náhradní kartáče, mopovací textilie, náhradní filtry, prostředky na čištění a další užitečné věci.

i

Doporučujeme mít v záloze baterie do vysavačů, které prodlouží životnost přístroje. Vždy dbejte na to, aby měla baterie stejnou značku, jako robotický vysavač nebo mop.

O robotické vysavače byste měli správně pečovat – přečtěte si 5 jednoduchých kroků

Robotické vysavače potřebují určitou péči, aby vám vydržely co nejdéle. Spotřebič byste měli čistit jednou až dvakrát týdně a nádobku na odpad byste měli vysypávat po každém vysávání. Postup čištění je vždy uveden v přiloženém návodu, ovšem probíhá většinou v několik základních krocích.

 1. Základem je vysypání sběrné nádoby a poté očištění a opláchnutí filtru,
 2. očištění kartáčů od vlasů, nitek, prachu, a to i pod ložisky,
 3. odebrání předního kola včetně jeho ložiska a jeho vyčištění,
 4. očištění veškerých čidel a senzorů, které jsou umístění na těle robota,
 5. zkontrolování kontaktů pro bezproblémové nabíjení.

Sháníte robotický vysavač levně? Seřaďte si zboží od nejlevnějšího a vyberte si nejvhodnější kousek. Kde dále lze pořídit levný robotický vysavač? Bazar nabízí skvosty.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 2, objem nádoby na vodu 0,3 l, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva bílá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-

2.
Robotický vysavač - sací výkon 2200 Pa, doba provozu až 150 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vodu 400 ml, Li-ion baterie s kapacitou 4900 mAh, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 60 dB, jazyk aplikace angličtina, čeština, slovenština, maďarština a němčina, jazyk přístroje angličtina, čeština, slovenština a maďarština, 3 roky záruka
8 499,-

3.
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-

Další nejprodávanější
287 položek
Lidovka
4,2
Xiaomi Robot Vacuum S10 EU
Robotický vysavač - na lino, plovoucí podlahy a hladké podlahy, na vysávání, omyvatelný filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů a časový rozvrh úklidu, indikátor nabíjení a indikátor plného koše, ovládání mobilní aplikací, na těle, plastová sběrná nádoba o objemu 0,47 l, laserová navigace, Li-ion baterie, doba provozu 130 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 65 dB, automatický oklep, kompatibilní s Bluetooth, příkon 45 W, rozměry 9,5 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 4,77 kg, nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
6 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XIARV926
Zlatá střední cesta
Rowenta RR8587WH X-PLORER S75s+ 4v1 Laser s automatickou stanicí - Robotický vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,6 22×
Rowenta RR8587WH X-PLORER S75s+ 4v1 Laser s automatickou stanicí
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 2, objem nádoby na vodu 0,3 l, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva bílá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV237
Pro náročné
iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,1
iRobot Roomba j7+
Robotický vysavač , navigace PrecisionVision s mapováním Imprint™, rozpoznávání překážek, personalizovaná doporučení úklidu, zóny Keep out a Clean, 10x vyšší sací výkon, automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base®
22 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV200
Siguro RV-L65 Infinity CZ EN Black - Robotický vysavač Doprava
zdarma
4,9
Siguro RV-L65 Infinity CZ EN Black
Robotický vysavač - sací výkon 2200 Pa, doba provozu až 150 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vodu 400 ml, Li-ion baterie s kapacitou 4900 mAh, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 60 dB, jazyk aplikace angličtina, čeština, slovenština, maďarština a němčina, jazyk přístroje angličtina, čeština, slovenština a maďarština, 3 roky záruka
Super cena
8 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_RV_L650B
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí - Robotický vysavač
Varianty Doprava
zdarma
4,6 22×
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV268
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysavač Varianty
4,5 22×
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, přizpůsobení povrchu podlahy a časový rozvrh úklidu, indikátor nabíjení, regulace výkonu a měkčená kolečka, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,47 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, DC motor, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB, rozměry 9,7 × 35,3 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 11 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér a nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
15 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV244
4,4 17×
ETA Falco Smart 2515 90000
Robotický vysavač 2v1 se smart aplikací na vytírání podlah, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah, tvrdé podlahy, hladké podlahy i měkké povrchy, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, objem nádoby 0,6 l, počet bočních štětců 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace gyro, DC motor, typ ovládání dálkový ovladač, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), mobilní aplikace, boční kartáč, dálkové ovládání, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie (2ks), nabíjecí adaptér, nabíjecí základna a virtuální zeď, barva stříbrná
7 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV410
Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black - Robotický vysavač Doprava
zdarma
4,7
Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black
Robotický vysavač - sací výkon 1800 Pa, doba provozu až 120 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vytírání 300 ml (prach) a 150 ml (voda), Li-ion baterie s kapacitou 2600 mAh, digitální displej, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání na těle vysavače i přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, navigace gyroskop, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 65 dB, jazyk aplikace angličtina a čeština, jazyk přístroje čeština, 3 roky záruka
Super cena
5 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_RV_G570B
4,4
ETA Aron 3512 90000
Robotický vysavač - s mopem, na všechny druhy podlah, vysávání a mopování, SMART aplikace, doba provozu 120 min, doba nabíjení 6 h, gyroskopická navigace, senzory proti pádu ze schodů, senzory proti narážení do nábytku, DC motor, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby na prach 0,3 l, automatické dobíjení, 4 režimy úklidu, funkce odloženého úklidu, nastavení sacího výkonu, ovládání na těle vysavače i přes aplikaci a dálkové ovládání, počet bočních štětců 2, virtuální zeď, překoná překážky do výšky 1,5 cm
5 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV000
Roborock S8 bílý - Robotický vysavač Varianty
5,0
Roborock S8 bílý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,4 l, sběrná nádoba o objemu 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 96,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, bílá barva
Novinka
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV521
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
Varianty
4,6 78×
iRobot Roomba i7
Robotický vysavač - pro alergiky a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na vysávání, AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů a detekce znečištěných míst, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, kamerová navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, kompatibilní s Wi-Fi, příkon 33 W, rozměry 9 × 34 × 34 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, nabíjecí stanice součástí balení, černá a stříbrná barva
Zlevněno -7 %
13 999,- 14 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IROVRCZ28
iRobot Roomba Combo j7+ (c7558) - Robotický vysavač
Doručení do
Alzaboxu zdarma
3,2
iRobot Roomba Combo j7+ (c7558)
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na vysávání, suché čištění, mokré čištění, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, přizpůsobení povrchu podlahy, funkce proti zamotání kabelů, detekce znečištěných míst a funkce odloženého úklidu, dálkové ovládání, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, plastová sběrná nádoba, 1 boční kartáč, vSLAM navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 3 h, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, výška 8,7 cm, hmotnost 3,4 kg, akumulátor součástí balení, černá barva
26 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV884
4,0 162×
TESLA RoboStar iQ100
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, dálkové ovládání, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,2 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1 cm, základní navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 150 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 59 dB, rozměry 8 × 29,5 × 29,5 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, akumulátor a nabíjecí adaptér součástí balení, bílá barva
3 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESRV673
4,6 11×
iRobot Roomba Combo 113
Robotický vysavač a mop 2v1 na všechny typy podlah tvrdých podlah i koberců. Inteligentní vytírání, provoz 100 minut, nárazník se zpomaleným dotykem, senzor proti pádu ze schodů, zásobník na nečistoty 450 ml, baterie NiMH 3000mAh, systematická navigace s gyroskopem, automatické nabíjení, mobilní aplikace iRobot Home v češtině, plánování úklidu
7 999,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROORV971
Rowenta RR9065WH X-PLORER S130 AI 4v1 Laser & Camera 8 cm s umělou inteligencí - Robotický vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,4 20×
Rowenta RR9065WH X-PLORER S130 AI 4v1 Laser & Camera 8 cm s umělou inteligencí
Robotický vysavač s umělou inteligencí pro personalizované čištění a detekci nízkých překážek, tenký vysavač s výškou pouhých 8 cm, s mopem, sací výkon až 2700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, BLDC motor, ovládání přes mobilní aplikaci, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Power pro vytírání a vysávání zároveň, 2x mop na běžné čištění, objem nádoby na vodu 0,15 l, nastavení výkonu povrchu dle zón, nastavení automatických zakázaných zón, objem nádoby na prach 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,6 cm, barva černá, 15letá garance opravitelnosti
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV759
Roborock S8 černý - Robotický vysavač Varianty
5,0
Roborock S8 černý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,4 l, sběrná nádoba o objemu 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 96,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, černá barva
Novinka
16 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV514
4,4
Roborock Q7 Max bílý
Robotický vysavač s mopem - omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, vysátí více místností a senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,47 l, sběrná nádoba o objemu 0,47 l, LiDAR navigace, Li-ion baterie, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, hmotnost 4 kg, bílá barva
8 979,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV855
Rowenta RR8567WH X-PLORER S75s 4v1 Laser - Robotický vysavač
Varianty Doprava
zdarma
4,6 22×
Rowenta RR8567WH X-PLORER S75s 4v1 Laser
Robotický vysavač s elektronickým mopem, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 2, objem nádoby na vodu 0,3 l, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,4 l, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva bílá, 15letá garance opravitelnosti
8 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV312
iRobot Roomba i7 silver - Robotický vysavač
Varianty
4,6 78×
iRobot Roomba i7 silver
Robotický vysavač - na všechny druhy podlah, na suché čištění, HEPA filtr a AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů a detekce znečištěných míst, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, kamerová navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, kompatibilní s Wi-Fi, rozměry 9,2 × 33,9 × 33,9 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, nabíjecí stanice součástí balení, stříbrná barva
Zlevněno -13 %
12 999,- 14 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV335
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC - Robotický vysavač
Varianty
4,2 50×
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a antibakteriální, na všechny druhy podlah, UV lampa (UVC), typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 56 dB(A), objem nádoby 0,6 l, předvolba místností k úklidu, vysátí více místností, přizpůsobení povrchu podlahy a funkce odloženého úklidu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace: gyro, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, čisticí kartáček, dálkové ovládání, zásobník na aroma tabletu, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací textílie, nabíjecí stanice, pěnový filtr a magnetické páska, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, mobilní aplikace, barva bílá
5 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV256
4,1 12×
Niceboy ION Charles i8 black
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, high Efficiency filter, omyvatelný filtr, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,35 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 2,1 cm, gyroskopická navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 65 dB, rozměry 7,6 × 32 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, černá barva
4 991 Kč se slevovým kódem  ALZADNY20
6 239,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NICRV670
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC - Robotický vysavač
Varianty
4,0 25×
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC + prémiový servis zdarma po registraci
Robotický vysavač s funkcí automatického vysypávání, s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC, Navigační technologie LaserTec 2.0, prachová základna s automatickým vysypáním prachu, 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE, ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu, BLDC motor, Li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut, UVC lampa - režim UVC (sterilizace a vysávání), režim sterilizace (bez vysávání), aplikace Concept Robot v ČEŠTINĚ, ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home, TOF senzor, CARPET turbo, úklid vícepatrových domácností, Total Surface, 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální), tichý režim, elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ, prachový zásobník 2 v 1, třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13, doba nabíjení 4 - 5 hodiny
14 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV092
Set iRobot Roomba i7+ a iRobot Braava m6 - Robotický vysavač Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Set iRobot Roomba i7+ a iRobot Braava m6
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, na vysávání, mokré čištění, AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů, detekce znečištěných míst a časový rozvrh úklidu, dálkové ovládání a měkčená kolečka, ovládání mobilní aplikací, na těle, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1,5 cm, kamerová a vSLAM navigace, Li-ion baterie, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 33 W, rozměry 9,2 × 33,9 × 33,9 cm (V׊×H), hmotnost 4 kg, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, černá barva
29 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: IRORV928
4,4 11×
ETA Master 5229 90000
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu a přizpůsobení povrchu podlahy, dálkové ovládání, indikátor nabíjení a regulace výkonu, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,6 l, sběrná nádoba o objemu 1 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, DC motor, Li-ion baterie, doba provozu 230 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 68 dB, kompatibilní s Wi-Fi, rozměry 9,5 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 4 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér a nabíjecí stanice součástí balení, černá barva
11 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETARV748

Robotické vysavače

Robotické vysavačeNová řada robotických vysavačů Roborock vyniká ultrainteligentními schopnostmi Roborock, tvůrce ultrainteligentní domácí robotiky, přichází na trh s novou řadou robotických vysavačů...
Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla...
Pod značkou Xiaomi nalezneme širokou nabídku domácích spotřebičů zaměřených na úklid, vaření i trávení volného...
NiceboyRobotický vysavač Niceboy ION Charles i8 (RECENZE) V domácím prostředí jsme vyzkoušeli robotický vysavač Niceboy Charles i8, který je vybaven pokročilými...
V domácí recenzi jsme tentokrát otestovali robotický vysavač Rowenta X-PLORER S75s, který se mimo jiné pyšní...
Pokud jste zastánci zdravého životního stylu, čistého designu i intuitivního ovládání, neměly by vám uniknout...
Více článků Všechny články

Robotické vysavače

Robotické vysavače se staly nedílnou součástí inteligentní domácnosti. Určeny jsou na úklid dřevěných a laminátových podlah, na vysávání koberců, dlažby i linolea. Proč právě robotický vysavač, jaké značky robotických vysavačů jsou mezi zákazníky nejoblíbenější a co říkají naše recenze?

Proč právě robotický vysavač?

Pokud stále váháte mezi klasickým a robotickým vysavačem, mohou vám rozhodování usnadnit vlastnosti a výhody, které robotický vysavač dělají spolehlivým pomocníkem v domácnosti.

 • Robotické vysavače patří k nejmodernějším domácím elektrospotřebičům, které šetří čas i energii.
 • Zásadní součástí robotického vysavače jsou senzory, které umožňují automatický pohyb bez obsluhy.
 • Společně se sací silou podle nastaveného režimu zbavuje robotický vysavač podlahu nečistot i prachu.
 • Robotický vysavač dokáže vyčistit i obtížně dostupná místa včetně rohů místnosti.
 • Po dokončení úklidu nebo při nízkém stavu baterie se robotické vysavače automaticky vrací do nabíjecí stanice.

Nejlepší robotické vysavače podle značek

Na robotické vysavače se dnes specializuje řada značek, z nichž každá nabízí různé speciální technologie a vlastnosti.

Robotické vysavače LG

Robotické vysavače LG lze ovládat skrze mobilní aplikaci i na dálku. Přední kamera během úklidu snímá vysávanou plochu, takže máte neustále přehled o úklidu a podle toho můžete robotický vysavač LG nasměrovat.

Robotické vysavače Tesla

Robotické vysavače Tesla využijete pro úklid všech typů podlah i různě velkých místností. Nízké přechodové lišty, schody, ani rohy nejsou pro robotický vysavač Tesla problém.

Robotické vysavače iRobot

Robotické vysavače iRobot mají spoustu propracovaných funkcí, díky kterým je úklid téměř automatický. Navigace iAdapt chytře navádí robotický vysavač iRobot po místnosti a přizpůsobuje se podmínkám.

i

Pokud vás zajímá robotický vysavač iRobot Roomba nebo robotický mop iRobot Braava, mrkněte na naše články:

Robotické vysavače Electrolux

Robotické vysavače Electrolux vysají i těžko přístupná místa, aniž by poškodily nábytek. Problém nejsou tvrdé podlahy ani koberce. Díky velkému kartáči umístěnému vepředu si robotický vysavač Electrolux poradí s každou nečistotou.

Robotické vysavače Hoover

Robotické vysavače Hoover s výkonným sacím motorem vysají i odolné nečistoty. Na důkladný úklid je také přizpůsobena velikost sběrné nádoby s indikátorem zaplnění a dezinfekční UV lampa, jež odstraní bakterie a viry.

Oblíbený je také robotický vysavač Vileda s několika čisticími programy a robotický vysavač Vorwerk, který pracuje samostatně nebo skrze mobilní aplikaci. Pomocí ní se s vysavačem snadno propojíte a nasměrujete ho na konkrétní místo.

Test robotických vysavačů – podívejte se, jak dopadly

Vzhledem k široké nabídce jsme udělali test robotických vysavačů, který odhalil rozdíly ve funkčnosti jednotlivých typů. Přečtěte si, jak jednotlivé recenze dopadly.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné robotické vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší robotické vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší robotické vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v robotické vysavače recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací