Vyneseme. Zapojíme. CONCEPT VR3510 předprodej

Robotické vysavače

Robotický vysavač je skvělým, a především samostatným pomocníkem do domácnosti, který vám ušetří hodiny času. Při výběru dbejte především na typ podlahy, členitost prostoru, typ filtrace, základní parametry, konektivitu a další kritéria. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší robotický vysavač přímo pro vás.

Pokračovat

K čemu slouží a na jakém principu funguje robotický vysavač?

Robotický vysavač je skvělým pomocníkem při pravidelném úklidu podlahy, a to i když nejste doma. Hravě zvládne vysát běžný nepořádek – drobečky, prach, zvířecí chlupy a podobně. Ve spodní části má mezi kolečky umístěný jeden, nebo dva velké rotační kartáče, které vymetají prach a nečistoty přímo do sacího otvoru.

Jaké (ne)výhody přináší robotický vysavač?

Robotický vysavač (jinak také automatický vysavač) sice zcela nenahradí běžný manuální vysavač v plné míře, ovšem pro běžnou údržbu je naprosto ideálním pomocníkem. Jaké (ne)výhody přináší?

 • Funguje samostatně, a to i když nejste doma.
 • Robotický vysavač je velmi tichý.
 • Vracíte se domů do udržovaného prostředí.
 • Přináší úlevu méně pohyblivým osobám.
 • Je ideální zejména pro rodiny s mazlíčky.
 • Robotické vysavače jsou vhodné pro alergiky.
 • Nenahradí běžný manuální vysavač.
 • Má menší kapacitu sběrné nádoby.
 • Robotický vysavač má nižší sací výkon.

Robotické vysavače na zvířecí chlupy ocení všichni majitelé domácích mazlíčků. Tito pomocníci vám totiž umožní udržovat váš domov neustále krásně čistý a bez nežádoucích chlupů.

Na jaký typ podlah je vhodný robotický vysavač? Na koberce i tvrdé podlahy

Robotický vysavač funguje nejlépe na podlahách, ovšem některé modely si poradí i s koberci s delším vlasem.

 • Robotické vysavače na koberce a podlahu jsou vhodné na všechny typy tvrdých podlah – linoleum, parkety, plovoucí podlahu, dlažbu, vinyl nebo dřevěnou podlahu. Můžete je využít i na koberce s vlasem kolem 1 cm.
 • Robotické vysavače na koberce jsou přímo určené na tento typ podlah, a tak si poradí i s kobercem s delším vlasem. Tento parametr však sledujte v produktovém popisu, každý typ se od sebe liší.

i

Některé robotické vysavače mají problém s černou podlahou – vyhodnocují ji totiž jako propast, a tak na podlahu/koberec raději ani nevjedou. Před tím, než si koupíte robotický vysavač, recenze vám napoví, zda se vybraný typ nepotýká s tímto problémem.

Na tvrdé podlahy jsou vhodní další 2 pomocníci – robotický vysavač s mopem či robotický mop

Pokud máte doma jenom, nebo převážně tvrdé podlahy, je pro vás vhodný robotický vysavač s mopem (jinak také robotický vysavač s vytíráním), nebo přímo robotický mop. Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy?

 1. Robotické vysavače s mopem jsou vhodné, pokud u vás doma převažují tvrdé podlahy, ovšem máte i koberce. Robotický vysavač tedy může jak vysávat, tak i vytírat.
 2. Robotické mopy jsou určené přímo na vytírání podlah, a tak jsou vhodné, pokud máte všude tvrdé podlahy. V balení najdete jak utěrku na zametání nečistot a prachu, tak si utěrku na mokré vytírání.

Nejlepší robotický vysavač se perfektně orientuje v prostoru

Pokud chcete skutečně nejlepší robotický vysavač, zohledněte také členitost prostoru, ve kterém se bude robot pohybovat. Pokud bude operovat na volné ploše bez překážek, vystačíte si bez navigace.

 • Robotický vysavač bez navigace má nárazník, pomocí kterého detekuje zeď a po nárazu se vydá jiným směrem. Nepozná, kde už uklízel, a kde ještě musí uklidit. Ve srovnání s modely vybavenými navigací jsou tyto robotické vysavače levnější a úklidem pokryjí kolem 70 % místnosti.
 • Robotický vysavač s navigací si nejdříve pomocí senzorů zmapuje místnost. Pamatuje si, kde už uklízel, a ví, kde uklidit zbývá. Nenaráží do překážek, nepadá ze schodů a úklidem pokryje až 99 % místnosti. Jak je možné pomoci vysavači s orientací v prostoru?
  • Virtuální zábrany pomohou vysavači s pohybem. Často se používá magnetická páska, která se nalepí na podlahu. Další možností je virtuální zeď, tedy infračervený paprsek, který vysavač nemůže překročit.
  • Přizpůsobení prostředí je také velmi důležité. Před koupí změřte výšku prostorů pod nábytkem, aby se tam vysavač nezasekl. Dále je nejlepší, aby mezi kusy nábytku byla alespoň metr mezera.
  • Rozložení práce musíte vypozorovat. První spuštění proto buďte doma a sledujte, co dělá vysavači problém. Podle toho pak stačí umístit zábrany/zdi a rozmyslet se, zda nevysávat raději po částech.
  • Pohyb bývá nastavitelný, a tak při pozorování zjistíte nejvhodnější postup. Ať se však jedná o vysávání v kruzích či pásmech, efektivita je zhruba stejná. Nejlepší pokrytí ovšem mívá pohyb cik–cak.

Jaký typ filtrů by měl mít automatický vysavač?

Automatický vysavač disponuje výstupním filtrem, který rozhoduje o kvalitě vypouštěného vzduchu. Mezi základní filtry na trhu patří tkaninové, avšak doporučujeme zvolit účinnější a odolnější HEPA nebo AeroForce filtry. Některé modely vysavačů mají tu výhodu, že je jejich filtr omyvatelný vodou.

HEPA a EPA filtry jsou rozděleny dle účinnosti na stupnici v rozmezí 10 (85% účinnost) až 13 (99,9% účinnost). Pro jedince trpící silnými alergiemi či astmatem zvolte HEPA filtry 12 a 13.

Jak vybrat robotický vysavač podle 7 základních parametrů?

Při výběru jsou důležité i základní parametry, kterých byste si měli všímat. Jak vybrat robotický vysavač?

 1. Výkon představuje jeden z nejdůležitějších parametrů a udává, jak kvalitně bude robotický vysavač vysávat. Aby byl výkon co nejvyšší, je důležité, aby bylo celé tělo vysavače co nejkvalitnější.
 2. Příkon představuje množství elektrické energie, které robotický vysavač spotřebovává v provozu. To znamená, že čím vyšší bude tato hodnota, tím vyšší budou provozní náklady.
 3. Hlučnost je u těchto spotřebičů velmi nízká, protože nemají tak vysoký sací výkon. Nejtišší modely mají kolem 50 dB, ty standardní pak kolem 60 dB, což představuje hlasitější hovor.
 4. Rozměry a hmotnost se u jednotlivých typů příliš neliší. Robot vysavač má většinou tvar kruhu o průměru 30–40 cm a výšku 8 cm, přičemž čím je vysavač větší, tím větší plochu uklidí. Hmotnost bývá 2–4 kg.
 5. Kapacita nádoby se pohybuje mezi 0,3–0,8 l. Pokud máte větší byt nebo například domácí mazlíčky, volte vždy větší nádobu. Robotický vysavač vás většinou nějakou formou upozorní na plný zásobník.
 6. Kapacita baterie by měla být co nejvyšší, jelikož to znamená i její delší výdrž. Na jedno nabití vydrží přibližně 60 až 360 minut. Dbejte také na dobu nabíjení, která se pohybuje od 1,5 do 6,5 hodin.
 7. Typ ovládání může být trojího typu. V prvním případě ovládáte robotický vysavač přímo na těle, v druhém k ovládání využíváte dálkový ovladač a ve třetím vám postačí nainstalovaná mobilní aplikace.

Nepostradatelným místem pro každý robotický vysavač je dobíjecí základna

Každý robotický vysavač má svojí dobíjecí základnu, která je neustále zapojená do elektrické sítě, aby se v ní mohl spotřebič kdykoliv dobít (levnější modely mohou zůstat na místě, a tak je potřeba je do stanice umístit). Některé modely mají v základně umístěny i malý vysavač, který při dobíjení vyprázdní sběrnou nádobu.

i

Mezi světové jedničky na trhu patří především robotické vysavače iRobot Roomba, které si poradí s úklidem všech typů podlah. Pyšní se účinnými filtry, které odstraní až 99 % bakterií a alergenů, automatickým dobíjením a uměním vyhnout se nebezpečným místům.

Jakými typy kartáčů jsou automatické vysavače nejčastěji vybaveny?

Automatické vysavače bývají většinou vybaveny dvěma typy kartáčů – podélným hlavním a bočním.

 • Podélný (hlavní) kartáč nadzvedává nečistoty do sacího otvoru. Může být štětinový, nebo gumový.
  • Štětinový kartáč je tišší než gumový, ale zamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy.
  • Gumový kartáč je účinnější, nezamotávají se do něj vlasy a zvířecí chlupy, ale je hlučnější.
 • Boční rotační kartáče (většinou 1 až 2) snadno zvládnou nečistoty z rohů místností a rozšiřují záběr vysávacího robotu. Existují i modely robotického vysavače bez bočních kartáčů, ale kvalita úklidu je nižší.
Kartáče - robotický vysavač

Na obrázku lze vidět, kde přesně má robotický vysavač umístěné kartáče.

Máte rádi technologii? Chytré robotické vysavače nabízí 4 základní výhody

Chytré robotické vysavače jsou vhodné pro každého nadšence moderní technologie, protože je můžete snadno ovládat pomocní mobilní aplikace.

 1. Můžete spustit úklid odkudkoliv tak, aby robotický vysavač stihl uklidit, než se vrátíte.
 2. Snadno vytvoříte harmonogram úklidu, prohlédnete si historii vysávání nebo úklid zastavíte.
 3. Pokud právě nejste doma, aplikace vám ukáže, v jaké fázi úklidu vysavač robot právě je.
 4. U některých typů robotických vysavačů s vytíráním můžete skrze aplikaci nastavit dávkování vody.

Robotické vysavače na okna využijete pro snadné vyčištění skel a oken včetně vyleštění. Úklid je bezpečný i bez vaší asistence a poradí si i s bezrámovými okny, aniž by spadl dolů.

Co dalšího může nabídnout vysavač? Robotický pomocník má další doplňkové funkce

Je něco dalšího, co vám může nabídnout tento vysavač? Robotický vysavač nabízí hned několik zajímavých funkcí.

 • Dobíjení během úklidu ocení majitelé velkých bytů. Robotický vysavač se dobije a naváže tam, kde skončil.
 • Senzory proti pádu ze schodů rozeznají překážku a vyhnou se pádu.
 • Detekce špinavých míst odhalí více znečištěné místo, na které se robotický vysavač více zaměří.
 • Časovač umožní nastavit konkrétní čas, kdy robotický vysavač začne uklízet, takže nemusíte být doma.
 • Časový rozvrh úklidu umožňuje nastavit konkrétní časové plány, podle kterých se bude vysavač řídit.
 • Funkce proti zamotání kabelů je dobrým pomocníkem, aby se vysavač nikde nezamotal.
 • Měkčená kolečka vám zajistí, že se nebudete muset bát o to, že by tvrdá kolečka nějak poškodila podlahu.
 • Předvolba místnosti úklidu vám umožní zvolit si, jakou místnost má robotický vysavač právě uklidit.
 • LED osvětlení je dobré v případě, že vysavač uklízí v noci, jelikož ho alespoň dobře uvidíte.
 • UV lampa dokáže zneškodnit nežádoucí mikroby, čímž zanechává podlahy hygienicky a krásně čisté.

Automatický robot má také řadu příslušenství

Příslušenství k robotickým vysavačům slouží k prodloužení jejich životnosti a také rozšíření jejich možností. Jedná se především o náhradní kartáče, mopovací textilie, náhradní filtry, prostředky na čištění a další užitečné věci.

i

Doporučujeme mít v záloze baterie do vysavačů, které prodlouží životnost přístroje. Vždy dbejte na to, aby měla baterie stejnou značku, jako robotický vysavač nebo mop.

O robotické vysavače byste měli správně pečovat – přečtěte si 5 jednoduchých kroků

Robotické vysavače potřebují určitou péči, aby vám vydržely co nejdéle. Spotřebič byste měli čistit jednou až dvakrát týdně a nádobku na odpad byste měli vysypávat po každém vysávání. Postup čištění je vždy uveden v přiloženém návodu, ovšem probíhá většinou v několik základních krocích.

 1. Základem je vysypání sběrné nádoby a poté očištění a opláchnutí filtru,
 2. očištění kartáčů od vlasů, nitek, prachu, a to i pod ložisky,
 3. odebrání předního kola včetně jeho ložiska a jeho vyčištění,
 4. očištění veškerých čidel a senzorů, které jsou umístění na těle robota,
 5. zkontrolování kontaktů pro bezproblémové nabíjení.

Sháníte robotický vysavač levně? Seřaďte si zboží od nejlevnějšího a vyberte si nejvhodnější kousek. Kde dále lze pořídit levný robotický vysavač? Bazar nabízí skvosty.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Roborock S7 černý Skladem > 5 ks a na 18 prodejnách
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, měkčená kolečka, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva černá
11 890,-

2.
Roborock S7 bílý Skladem > 5 ks a na 14 prodejnách
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, měkčená kolečka, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva bílá
11 990,-

3.
Robotický vysavač s funkcí automatického vysypávání, s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC, Navigační technologie LaserTec 2.0, prachová základna s automatickým vysypáním prachu, 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE, ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu, BLDC motor, Li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut, UVC lampa - režim UVC (sterilizace a vysávání), režim sterilizace (bez vysávání), aplikace Concept Robot v ČEŠTINĚ, ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home, TOF senzor, CARPET turbo, úklid vícepatrových domácností, Total Surface, 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální), tichý režim, elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ, prachový zásobník 2 v 1, třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13, doba nabíjení 4 - 5 hodiny
14 990,-

Další nejprodávanější
333 položek
Lidovka
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC - Robotický vysavač Varianty
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC + Garance 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a antibakteriální, na všechny druhy podlah, UV lampa (UVC), typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 56 dB(A), objem nádoby 0,6 l, předvolba místností k úklidu, vysátí více místností, přizpůsobení povrchu podlahy a funkce odloženého úklidu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace: gyro, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, čisticí kartáček, dálkové ovládání, zásobník na aroma tabletu, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací textílie, nabíjecí stanice, pěnový filtr a magnetické páska, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, mobilní aplikace, barva bílá

5 199,- bez DPH 4 297,-
Můžete mít ihned na 15 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONRV256
Zlatá střední cesta
Roborock S7 černý - Robotický vysavač Varianty
Roborock S7 černý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, měkčená kolečka, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva černá

11 890,- bez DPH 9 826,-
Můžete mít ihned na 18 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV592
Pro náročné
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC - Robotický vysavač Varianty
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC + Garance 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s funkcí automatického vysypávání, s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC, Navigační technologie LaserTec 2.0, prachová základna s automatickým vysypáním prachu, 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE, ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu, BLDC motor, Li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut, UVC lampa - režim UVC (sterilizace a vysávání), režim sterilizace (bez vysávání), aplikace Concept Robot v ČEŠTINĚ, ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home, TOF senzor, CARPET turbo, úklid vícepatrových domácností, Total Surface, 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální), tichý režim, elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ, prachový zásobník 2 v 1, třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13, doba nabíjení 4 - 5 hodiny

14 990,- bez DPH 12 388,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONRV092
Concept VR3120 PERFECT CLEAN 2v1 - Robotický vysavač Varianty
Concept VR3120 PERFECT CLEAN 2v1 + Garance 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, maximální sací síla 3300 Pa, doba provozu 250 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, BLDC motor, boční kartáč, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, kartáč pet na zvířecí chlupy a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva bílá

8 999,- bez DPH 7 437,-
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CORV492
Roborock S7 bílý - Robotický vysavač Varianty
Roborock S7 bílý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, měkčená kolečka, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva bílá

11 990,- bez DPH 9 909,-
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV585
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
Varianty
iRobot Roomba i7 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač pro alergiky, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče a programy, boční kartáč, nabíjecí stanice a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá a stříbrná

12 490,- bez DPH 10 322,-
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ28
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
Robotický vysavač s mopem, typ baterie: Li-ion, hlučnost 58 dB(A), objem nádoby 0,42 l, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,7 cm, způsob navigace: gyro, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, hepa filtr, kartáč, nabíjecí stanice, nádobka na vodu pro mokré čištění, ovládání chytrým telefonem a utěrka pro stěr podlah, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

-1% 3 589,-
3 539,- bez DPH 2 925,-
Můžete mít ihned na 15 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd12
CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC - Robotický vysavač
Varianty
CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC + Garance 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač , maximální sací síla 3 300 Pa, s mopem, pro alergiky, na čištění koberců, antibakteriální a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 250 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, způsob navigace: laser SLAM, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, čisticí kartáček, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva černá

-14% 11 989,-
10 290,- bez DPH 8 504,-
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONRV505
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 3 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, časový rozvrh úklidu, indikátor nabíjení, měkčená kolečka, mop, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem, regulace výkonu a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva bílá

19 990,- bez DPH 16 521,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV244
Proscenic M8 PRO
Robotický vysavač s mopem a na suché a mokré čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 256 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 80 dB(A), objem nádoby 0,28 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, dálkové ovládání, mobilní aplikace, barva černá

-7% 8 629,-
7 990,- bez DPH 6 603,-
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PRORV504
HOBOT 388
Čistič oken - vertikální i horizontální mytí oken, navigace pomocí AI-technology S4.0 a GYRO senzoru, systém Single-Side-Cleaning, automatický start, dvojitý čistící cyklus, nízká spotřeba, zabudovaný zásobník na vodu a ultrasonický rozprašovač

-9% 8 690,-
7 889,- bez DPH 6 520,-
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HOBRV174
Hoover HGO320H 011
Robotický vysavač s mopem, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 65 dB, objem nádoby 0,35 l, předvolba místností k úklidu a senzor proti pádu ze schodů, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1 cm, způsob navigace: základní, způsob čištění: kartáče a programy, čisticí kartáček, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, EPA filtr, barva černá

4 079,- bez DPH 3 371,-
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HOORV349
TESLA RoboStar iQ300 bílý - Robotický vysavač
Varianty
TESLA RoboStar iQ300 bílý
Robotický vysavač s mopem, pro alergiky, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 55 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: dálkový ovladač, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: základní a gyro, AC motor, způsob čištění: kartáče a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, boční kartáč, dálkové ovládání, magnetické páska a nabíjecí stanice, mikrofiltr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, mobilní aplikace, barva bílá

4 679,- bez DPH 3 867,-
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESRV000
Rowenta RR7747WH X-PLORER S80 Allergy 4v1 laser HEPA - Robotický vysavač
Varianty
Rowenta RR7747WH X-PLORER S80 Allergy 4v1 laser HEPA
Robotický vysavač s mopem a na sbírání nečistot, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, objem nádoby 0,7 l, počet bočních štětců 2, způsob navigace laser kamera, typ ovládání aplikace, hlučnost 69 dB, mobilní aplikace, malý mop, barva bílá, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, 3 výkonové režimy, dobíjení během úklidu, vysoce výkonný filtr, systém Aqua Force, ovládání skrz aplikaci, kompatibilita s hlasovými asistenty, všestranný úklid pro všechny povrchy a terény, Smart systém navigace, 2 boční kartáče

6 499,- bez DPH 5 371,-
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV019
Mi Robot VaccumMop 2 Ultra
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 1 h, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby 0,55 l, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů a automatické vysypání , typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, adaptér, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

-4% 10 490,-
10 090,- bez DPH 8 339,-
Můžete mít dnes od 19:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV529
Rowenta RR7867WH X-PLORER S120 AI Animal & Allergy Aqua s umělou inteligencí - Robotický vysavač Varianty
Rowenta RR7867WH X-PLORER S120 AI Animal & Allergy Aqua s umělou inteligencí + garance 45 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s umělou inteligencí pro personalizované čištění a detekci nízkých překážek, s mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Power pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění, odolné skvrny a prach, BLDC motor, přizpůsobení výkonu povrchu podlahy, nastavení automatických zakázaných zón, objem nádoby 0,7 l, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva bílá

9 342 Kč se slevovým kódem  15SEBCZ22
10 990,- bez DPH 9 083,-
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRO034
Rowenta RR7387WH X-PLORER S50 Total Care
Robotický vysavač s mopem a na sbírání nečistot, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace gyro, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, 3 druhy mopu: na běžné čištění, odolné skvrny a na prach, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 67 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 360 min, Lithium ion baterie, 3 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, navigační systém Smart Exploration 4.0, barva bílá

-10% 3 999,-
3 599,- bez DPH 2 974,-
Můžete mít ihned na 11 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV077
Roborock S7+ černý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 3 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, časový rozvrh úklidu, indikátor nabíjení, měkčená kolečka, mop, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem, regulace výkonu a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva černá

19 990,- bez DPH 16 521,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV251
iRobot Roomba i7 silver - Robotický vysavač Varianty
iRobot Roomba i7 silver + 60 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač na čištění koberců a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB(A), objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče a programy, boční kartáč, hepa filtr, nabíjecí stanice, nabíjecí základna a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva stříbrná

12 490,- bez DPH 10 322,-
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IRORV335
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, černý - Robotický vysavač Varianty
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, černý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 1 h, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby 0,55 l, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů a automatické vysypání , typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, adaptér, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

8 049,- bez DPH 6 652,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Zličín - Chrášťany
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV236
iRobot Braava Jet m6 + 60 dní na vrácení peněz
Robotický mop na tvrdé podlahy, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 50 dB, automatické dobíjení a předvolba místností k úklidu, typ ovládání: aplikace, způsob navigace: kamera a vslam, způsob čištění: mopování, nabíjecí stanice, napájecí kabel a utěrka pro stěr podlah, mobilní aplikace, barva bílá

-8% 13 831,-
12 690,- bez DPH 10 488,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROCZMR840
Rowenta RR7987WH X-PLORER S95 Total Care 4v1 laser 12000 PA HEPA - Robotický vysavač
Varianty
Rowenta RR7987WH X-PLORER S95 Total Care 4v1 laser 12000 PA HEPA + garance 45 dní na vrácení peněz
Robotický vysavač s elektronickým mopem, vysoký sací výkon až 12 000 Pa, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, kartáč k zachycení dlouhých vlasů a kartáč na jemné částice, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění, odolné skvrny a protialergenní mop, BLDC motor, přizpůsobení výkonu povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 225 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva bílá

11 892 Kč se slevovým kódem  15SEBCZ22
-7% 14 999,-
13 990,- bez DPH 11 562,-
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV220
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, bílý - Robotický vysavač
Varianty
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, bílý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 1 h, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby 0,55 l, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů a automatické vysypání , typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, adaptér, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

8 049,- bez DPH 6 652,-
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV852
iRobot Roomba j7
Robotický vysavač pro alergiky, na čištění koberců, na piliny, na zvířecí chlupy, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 59 dB(A), objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst, přizpůsobení povrchu podlahy a funkce odloženého úklidu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace: kamera, BLDC motor, způsob čištění: kartáče, adaptér, boční kartáč, časový rozvrh úklidu, hepa filtr, indikátor nabíjení, indikátor plného koše, led osvětlení, mluví česky, nabíjecí základna, náhradní boční kartáč, náhradní filtr, nárazník se zpomaleným dotykem, ovládání přes wi-fi, pogumovaná kolečka vysavače a třístupňový čisticí systém, HEPA filtr, mobilní apli

20 490,- bez DPH 16 934,-
Můžete mít dnes od 18:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: IRORV248

Robotické vysavače

Robotické vysavačeUklízejte chytře s inteligencí iRobot Genius™ Seznamte se s vysavači Roomba® a mopy Braava® s novým systémem iRobot Genius™, které jsou vybaveny...
Vyjádřete veřejně váš názor napsáním objektivní recenze na některý z vybraných spotřebičů značky...
V domácí recenzi jsme pro vás vyzkoušeli robotický vysavač Niceboy Charles i4, který se pyšní pokročilými...
Robotické vysavačeInteligentní robotické vysavače Lauben pracují za vás Představujeme inteligentní robotické vysavače Lauben, které vynikají inovativními vlastnostmi, prémiovým...
Nová řada robotických vysavačů Xiaomi má rozhodně co nabídnout, disponuje totiž moderními funkcemi pro...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

AENO RC1S
15 990,-
AENO RC3S
8 499,-
AENO RC2S
8 499,-

Robotické vysavače

Robotické vysavače se staly nedílnou součástí inteligentní domácnosti. Určeny jsou na úklid dřevěných a laminátových podlah, na vysávání koberců, dlažby i linolea. Proč právě robotický vysavač, jaké značky robotických vysavačů jsou mezi zákazníky nejoblíbenější a co říkají naše recenze?

Proč právě robotický vysavač?

Pokud stále váháte mezi klasickým a robotickým vysavačem, mohou vám rozhodování usnadnit vlastnosti a výhody, které robotický vysavač dělají spolehlivým pomocníkem v domácnosti.

 • Robotické vysavače patří k nejmodernějším domácím elektrospotřebičům, které šetří čas i energii.
 • Zásadní součástí robotického vysavače jsou senzory, které umožňují automatický pohyb bez obsluhy.
 • Společně se sací silou podle nastaveného režimu zbavuje robotický vysavač podlahu nečistot i prachu.
 • Robotický vysavač dokáže vyčistit i obtížně dostupná místa včetně rohů místnosti.
 • Po dokončení úklidu nebo při nízkém stavu baterie se robotické vysavače automaticky vrací do nabíjecí stanice.

Nejlepší robotické vysavače podle značek

Na robotické vysavače se dnes specializuje řada značek, z nichž každá nabízí různé speciální technologie a vlastnosti.

Robotické vysavače LG

Robotické vysavače LG lze ovládat skrze mobilní aplikaci i na dálku. Přední kamera během úklidu snímá vysávanou plochu, takže máte neustále přehled o úklidu a podle toho můžete robotický vysavač LG nasměrovat.

Robotické vysavače Tesla

Robotické vysavače Tesla využijete pro úklid všech typů podlah i různě velkých místností. Nízké přechodové lišty, schody, ani rohy nejsou pro robotický vysavač Tesla problém.

Robotické vysavače iRobot

Robotické vysavače iRobot mají spoustu propracovaných funkcí, díky kterým je úklid téměř automatický. Navigace iAdapt chytře navádí robotický vysavač iRobot po místnosti a přizpůsobuje se podmínkám.

i

Pokud vás zajímá robotický vysavač iRobot Roomba nebo robotický mop iRobot Braava, mrkněte na naše články:

Robotické vysavače Electrolux

Robotické vysavače Electrolux vysají i těžko přístupná místa, aniž by poškodily nábytek. Problém nejsou tvrdé podlahy ani koberce. Díky velkému kartáči umístěnému vepředu si robotický vysavač Electrolux poradí s každou nečistotou.

Robotické vysavače Hoover

Robotické vysavače Hoover s výkonným sacím motorem vysají i odolné nečistoty. Na důkladný úklid je také přizpůsobena velikost sběrné nádoby s indikátorem zaplnění a dezinfekční UV lampa, jež odstraní bakterie a viry.

Oblíbený je také robotický vysavač Vileda s několika čisticími programy a robotický vysavač Vorwerk, který pracuje samostatně nebo skrze mobilní aplikaci. Pomocí ní se s vysavačem snadno propojíte a nasměrujete ho na konkrétní místo.

Test robotických vysavačů – podívejte se, jak dopadly

Vzhledem k široké nabídce jsme udělali test robotických vysavačů, který odhalil rozdíly ve funkčnosti jednotlivých typů. Přečtěte si, jak jednotlivé recenze dopadly.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné robotické vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší robotické vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší robotické vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v robotické vysavače recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací