Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani Bridgestone

iRobot Roomba – No.1 v robotických vysavačích nyní se slevou až 4000 Kč

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Přáli byste si někoho pracovitého, inteligentního a schopného, kdo s nadšením uklízí a s chutí by se postaral o vaši domácnost? Ani by přitom nepípl, jen by blaženě vrněl a neskončil s prací, dokud by vše nebylo dokonale čisté? Vaše přání je vyslyšeno. Je tady iRobot Roomba ve variantě 966 a 980, který si hravě poradí s prachem a nečistotami. Díky němu vám úklid půjde doslova a do písmene sám a vždy už jen přijdete do své krásně čisté domácnosti. V čem spočívá jeho obdivuhodná síla? A proč si ho pořídit právě teď? 

iRobot Roomba 980

Obsah článku:

Robotický vysavač iRobot Roomba má špičkové schopnosti i design

Tento robotický vysavač byl stvořen pro bezchybný úklid. Jeho funkce i vzhled jeho výrobci dotáhli do posledního detailu. Důkazem je skutečnost, že prach a smetí mizí rychle a vlastně samo, aniž byste museli zasahovat. Jeho design byl oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award – potvrzení, že se jedná o prvotřídní a vskutku povedený vysavač. A když Robotický vysavač iRobot Roomba ve variantě 966 a 980 spatříte při práci, bude vám jasné, že úklid, jak jste jej doposud znali, bude minulostí.

iRobot Roomba

iRobot Roomba je důmyslný přístroj. Chytrý pomocník, o kterého se nemusíte bát

iRobot Roomba polapí všechnu špínu, která u vás doma nemá co dělat

Příjemně vás překvapí, co všechno zvládne. Robotický vysavač iRobot Roomba ve variantách 966 a 980 je udatný a nebojí se ničeho. Drobečky po dětech i chlupy po pejskovi nebo kočce posbírá s přehledem za vás. Díky velkokapacitnímu koši a kvalitním lithiovým bateriím, které mu dovolí vysávat až 120 minut, uklidí plochu o rozloze až 185 m2! A nenechává nic náhodě. Pro jistotu uklízí podél stěn a kolem nábytku dvakrát.

Nabíjení jde úplně samo 

Robotický vysavač iRobot Roomba je vždy připraven utkat se se špínou zas a znovu. Během úklidu se automaticky vrací do nabíjecí stanice, aby si dobil baterky. Není proto limitován kapacitou baterie a s úklidem neskončí, dokud nemá hotovo. A když už hotovo má, opět se sám vrátí do stanice a začne se nabíjet na další úklid.

iRobot je velmi pečlivý

Tento robotický vysavač je velmi důsledný. Disponuje funkcí dva úklidové průchody. Všechny plochy uklidí dvakrát, takže váš byt bude opravdu dokonale čistý. Vedle toho je vybaven funkcí Dirt Detect Když se na podlaze objeví nějaké větší znečištěné místo, například rozsypané cereálie, automaticky se robotický vysavače iRobot Roomba 980 přepne do speciálního módu, kdy se dané oblasti začne pečlivě věnovat. Po skončení vysávání ještě několikrát zkontroluje, zda je místo pořádně vyčištěno.

Žádný povrch není překážkou díky třístupňovému čisticímu systému AeroForce

Pustit jej můžete na různé druhy povrchů, které bez rozdílu a se stoprocentní efektivitou vyčistí. Poradí si s nečistotami na parketách, plovoucí podlaze, dlažbě i koberci. Unikátní třístupňový čisticí systém AeroForce na všechny typy podlah i koberců funguje tak, že soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt, a tak zvyšuje sací výkon. Roomba 980 v kombinaci s motorem 3. generace pak dosahuje až desetinásobného zvýšení sacího výkonu.

Tři stupně čisticího systému AeroForce jsou:

  1. Rotující boční kartáček – iRobot Roomba dokáže efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. To zásluhou bočního kartáčku, který si hravě poradí s každým koutem vaší domácnosti.
  2. Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce – díky dvěma proti sobě rotujícím gumovým kartáčům se speciálními vodicími drážkami sesbírá robotický vysavač iRobot Roomba nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Funguje dvěma způsoby: na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše a na koberci dochází nejdříve k uvolnění nečistot z vlákna koberce vodicími drážkami, a až pak je kartáče ženou do sběrného koše.
  3. Sací motor 2. generace – jemný prach nemá šanci. Zneškodní ho výkonný sací motor 2. generace. Filtr AeroForce se vždy postará o dokonalou filtraci vzduchu.
i O značce iRobot
Za důmyslnými roboty značky iRobot stojí 3 lidé – dva muži a jedna žena. Svou společnost založili v roce 1990, kdy své poznatky z výzkumu robotiky začali postupně převádět do praxe. Jejich úspěšná cesta začala u vesmírného průzkumného robota, pokračovala přes podmořské průzkumné roboty a skončila u dokonale promyšlených robotických vysavačů. Ještě že tak. Díky tomu totiž můžeme mít doma opravdu dokonale uklizeno. 

U robotického vysavače iRobot Roomba si zamilujete jeho bystrost

iRobot Roomba umí akusticky a opticky detekovat nečistoty, nic mu neunikne. Díky kamerové navigaci iAdapt 2.0 a zabudovaným senzorům se perfektně orientuje v prostoru, nespadne ze schodů ani do ničeho nenaráží. Bez problému rozpozná překážky a jednotlivé druhy nábytku. A pokud potřebujete vymezit plochu, kterou má váš pomocník uklízet, je tady funkce virtuální zdi, která domácnost rozdělí na úseky: „může“ a „nesmí“.

iRobot Roomba 966

iRobot Roomba si při úklidu hravě poradí s každou překážkou a uklidí všude, kde je to jen možné

Různé styly úklidů

Tento robotický vysavač je skutečně chytrý, vždy volí správný způsob úklidu tak, aby byl co nejefektivnější. Disponuje speciálním programem SPOT, který funguje jako smetáček a lopatka. Například o rozsypanou mouku se postará beze zbytku. Funkce je určena pro důkladný lokální úklid o průměru 1 m2.

Můžete jej nechat samotného

Potřebujete uklidit v určitou dobu? Funkce odložený úklid vám umožní celý čisticí proces ve vaší domácnosti naplánovat na jakoukoliv hodinu i den v týdnu. A když budete pryč, nemusíte se bát, že by se vysavač do něčeho zamotal. Funkce ANTITANGLE zaručí, že vysavači nebudou na zemi vadit kabely, tkaničky ani šňůrky. Nenamotají se do něj ani se v něm nezaseknou. Zkrátka vše bude v nejlepším pořádku.

iRobot Roomba 980

Robotický vysavač iRobot Roomba má oči jen pro vás

iRobot Roomba „mluví“ česky, takže mu budete bezpečně rozumět. Ovládá se v českém jazyce a to odkudkoli přes chytrý telefon nebo tablet. Prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOME navíc můžete sledovat a plánovat svůj úklid, i když zrovna nejste doma. Stačí zmáčknout kouzelné tlačítko CLEAN. A opravdu. Robotický vysavač iRobot Roomba ve variantě 966 i 980 udělá vše, co vám na očích vidí. Respektive udělá přesně to, co chcete. Uklidí celý byt podle vašich představ a pokaždé, když si vzpomenete.

Robotický vysavač iRobot Roomba

Aplikace iRobot HOME je velmi intuitivní a praktická. Vysavač vás díky ní bude poslouchat i na dálku.

Ovládání a údržba robotického vysavače jsou úžasně snadné

Stačí, když si nastavíte způsob úklidu a čas, a iRobot Roomba vyjede bojovat s nečistotami. Jakmile se jeho sběrný koš naplní, vrátí se na místo, kde začal, a pozastaví úklid. Po vyprázdnění koše a stisknutí tlačítka CLEAN pak opět pokračuje v důkladném úklidu. A nemějte strach, že byste nevěděli o naplnění sběrného koše, aplikace vás na to upozorní díky indikátoru plného koše. Ve své aplikaci navíc uvidíte i statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů, takže budete mít o všem dokonalý přehled.

iRobot Roomba 980 je z vyšší řady, takže toho umí o chlup více

Robotický vysavač iRobot Roomba 966 je skvělý pomocník do domácnosti. Nyní už víte, co všechno umí a jak skvěle vám s úklidem domácnosti pomůže. To stejné a ještě o něco více dokáže jeho mladší bráška – iRobot Roomba 980.

Robotický vysavače iRobot

S iRobotem Roomba 980 je krásně vyčištěná podlaha, ale i koberec!

Přednosti iRobota Roomba 980, které má navíc oproti 966

  • Funkce Carpet Boost –bezpečně identifikuje jakýkoli koberec a aby jej pořádně vyčistil, zvýší až 10x svůj výkon.
  • Disponuje třemi režimy úklidu – funkce Carpet Boost pracuje v režimech Auto (zapnete se po najetí na koberec), Max (je zapnutý stále, i mimo koberce) a Eco (ve výchozím nastavení je vypnutý).
  • Vyšší kapacita baterie – baterie iRobot Roomba 980 má kapacitu 3000mAh (baterie iRobot Roomba 966 pouze 2130mAh).

Srovnání: iRobot Roomba 966 vs iRobot Roomba 980

V přehledné tabulce přinášíme srovnání obou modelů. 

Parametry/model iRobot Roomba 966 iRobot Roomba 980
Počet úklidových režimů 2 3
Technologie Carpet Boost
Překonání překážky do výšky 2 cm 1,6 cm
Doba nabíjení 180 min 180 min
Doba provozu  120 min 120 min
Cena 16 999 Kč 22 999 Kč
* Ceny platné k 14. 11. 2018.

No. 1 v robotických vysavačích nyní se slevou až 4 000 Kč!

V termínu od 1. 11. 2018 do 15. 1. 2019 (nebo do vyprodání zásob) můžete při nákupu robotického vysavače iRobot Roomba 980 a zvýhodněné sady robotického vysavače s robotickým mopem Robot Roomba 980 + iRobot Braava jet 240 zdarma dostat zpět 4 000 Kč.

Jak uplatnit akci cash back?

Stačí, když po zakoupení výše uvedeného robotického vysavače nebo sady s mopem v daném termínu registrujete svůj nákup na stránce www.irobot.cz. Částka vám poté bude zaslána na váš uvedený bankovní účet.

Sleva při nákupu iRobot Roomba 966 samostatně i v sadě

Při zakoupení iRobot Roomba 966 také výrazně ušetříte. Robotický vysavač řady 966 je nyní k dostání se slevou 3 000 Kč. V sadě s robotickým mopem iRobot Roomba 966 + Braava jet 240 zdarma jej pořídíte se slevou 2 000 Kč.

V období kolem Vánoc je potřeba uklízet více než obvykle. Robotický vysavač iRobot Roomba 966 nebo 980 a robotický mop iRobot Braava jet 240 2v1 s funkcí zametání a mokrého vytírání se vám budou hodit.

Neztrácejte čas uklízením a seznamte se s robotickým vysavačem iRobotem Roomba ve variantě 966 nebo 980. S drobečky, prachem a zvířecími chlupy se popere s grácií a díky intuitivní aplikaci jej můžete ovládat třeba z gauče nebo z práce. Užijte si pohodu a čistou domácnost s tímto malým, ale šikovným pracantem.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi