Ruční vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ vysavače
Bezsáčkový
(22)
Sáčkový
(1)
Ruční (samostatný)
(121)
Ruční
(110)
Bezsáčkový s kabelem
(7)
Typ povrchu
Všechny druhy podlah
(62)
Koberce
(55)
Tvrdé podlahy
(29)
Měkké povrchy
(29)
Čalounění
(55)
Určení
Pro alergiky
(25)
Na zvířecí chlupy
(47)
Antibakteriální
(19)
Typ úklidu
Vysávání
(91)
Mokré čištění
(21)
Suché čištění
(44)
Typ napájení
Aku
(81)
S kabelem
(34)
Mechanický
(3)
Typ filtru
High Efficiency filter
(8)
Mikrofiltr
(3)
HEPA filtr
(46)
Omyvatelný filtr
(22)
EPA filtr
(3)
Příkon
7,4 W
700 W
-
Hlučnost
60 dB
96 dB
-
Objem
0 l
560 l
-
Hmotnost
0,12 kg
23,1 kg
-
Barva
Antracitová
(1)
Bílá
(36)
Černá
(53)
Černo-oranžová
(1)
Červená
(8)
Fialová
(1)
Hnědá
(1)
Modrá
(14)
Oranžová
(8)
Oranžovo-černá
(1)
Průhledná
(1)
Růžová
(1)
Stříbrná
(2)
Šedá
(20)
Tmavě šedá
(1)
Zelená
(5)
Zlatá
(3)
Žlutá
(2)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Ruční vysavač zajišťuje rychlý, účinný a efektivní úklid. Je malý a dobře skladný, umístíte jej tak kamkoliv. Používá se převážně na vysátí různých drobečků, prachu nebo jiných nečistot, avšak v nabídce najdete i takové, které jsou určeny na okna. Na co se zaměřit, vybíráte-li ruční vysavač? Poradíme vám.

Pokračovat

Jaké má ruční vysavač výhody a nevýhody?

Nač pro pár drobků vytahovat velký vysavač, když stejnou službu provede i ruční vysavač. Na úklid drobných nečistot či zvířecí srsti hravě postačí. Jaké jsou jeho další výhody a případné nevýhody?

 • Nízká hmotnost,
 • kompaktní rozměry,
 • jednoduché ovládání,
 • dlouhá životnost,
 • provoz bez kabelu,
 • nízká pořizovací cena.
 • Pouze pro malé plochy,
 • nutnost častého dobíjení,
 • nižší výkon.

Ruční aku vysavač vládne trhu, aneb dejte sbohem kabelům

Ruční aku vysavač, často označován jako ruční vysavač na baterie či ruční bateriový vysavač, je v dnešní době nejčastější variantou. V nabídce naleznete pouze pár modelů se síťovým napájením. Výhoda aku vysavače spočívá v mobilitě, kterou nabízí právě bezkabelové provedení. Můžete vybírat podle dvou druhů baterie.

Malý ruční vysavač s Ni–Mh baterií

Malý ruční vysavač s Ni–Mh baterií patří mezi starší modely. Baterie trpí takzvaným paměťovým efektem. Aby nedošlo k rychlejšímu opotřebení akumulátoru, nechte jej vždy zcela vybít a teprve potom nabijte.

Vysavač do ruky s Li-Ion baterií

Vysavač do ruky s Li-Ion baterií paměťovým efektem netrpí, ale není naopak vhodné jej zcela nechat vybít. Nabíjecí cykly Li-Ion baterií jsou omezené a bez výraznějšího poklesu kapacity ustojí zhruba 400-600 nabití.

Aku vysavač do ruky vydrží v provozu na jedno nabití přibližně 10-45 minut. Doba nabíjení může být pak od 1,5 do 16 hodin, vše záleží na kapacitě baterie.

Vyberte si ruční vysavače podle kapacity baterie

Kapacita baterie určuje, jak dlouho ruční vysavače vydrží v provozu, ale také to, jak dlouho se budou nabíjet. Pohybuje se v rozmezí od 1 300 mAh do cca 2 200 mAh. Kapacitu baterie také ovlivňuje výkon vysavače. Čím větší výkon bude mít, tím rychleji se baterie bude vybíjet.

Malý ruční vysavač do auta využijí všichni řidiči

Malý ruční vysavač do auta je skvělou vychytávkou, jež by měl v autě vozit každý řidič. Díky jeho kompatibilitě s ním vysajete i nečistoty mezi sedačkami či na hůře dostupných místech. Provoz autovysavače je většinou zajištěn kabelem, který snadno připojíte do zapalování.

Ruční vysavač na okna pro skla bez šmouh

Ruční vysavač na okna zjednoduší mytí oken. Výsledek bude efektivnější a zcela bez šmouh. V nabídce najdete dva druhy vysavačů: ruční, který se ovládá manuálně, a robotický, který se po okně pohybuje sám.

Robotický vysavač na okna využijete převážně při mytí větších ploch, například v kanceláři či velkém domě.

Ruční vysavače 2v1 jsou kombinací tyčového a ručního typu

Ruční vysavače 2v1 jsou praktickou vychytávkou. Skládají se z tyčových a ručních vysavačů. Tyčový vysavač využijete na větší plochy, jako jsou koberec či podlaha. Po odpojení dostanete ruční vysavač, který je vhodný na menší nečistoty, případně na hůře dostupná místa.

Bez prachové nádoby se ruční vysavače neobejdou

Ruční vysavače se vyrábí v bezsáčkovém provedení, díky čemuž odpadá potřeba opakovaného dokupování sáčků. Od sběrné nádoby jej oddělíte zpravidla stisknutím příslušného tlačítka. Nádobu pak stačí pouze vysypat a nasadit zpět. Její objem běžně nepřesahuje 1 litr, což postačuje pro rutinní úklid.

i

Hlučnost vysavačů se běžně pohybuje v rozmezí 65–90 dB. Ruční vysavače s hlučností kolem 70 dB lze přibližně přirovnat k zapnuté televizi.

Ruční vysavače vyžadují použití kvalitního filtru

Filtrace jsou pro ruční vysavače jednou z nejdůležitějších funkcí. Na výběr je několik druhů filtrů lišící se vlastnostmi a provedením.

 • HEPA filtr ocení alergici. Díky vysoké účinnosti pochytí až 99,9 % alergenů.
 • Mikrofiltr je vyroben z tkaniny a zajišťuje nepropustnost. Jedná se o nejčastěji používaný filtr.
 • Omyvatelný filtr je na údržbu nejsnazší, protože jej stačí pouze opláchnout vodou.
 • Papírový filtr má jednorázové využití. Jedná se o nejlevnější variantu.

Sháníte nepříliš drahý ruční vysavač? Levné modely u nás najdete také.

Pořiďte si ruční vysavač na suché i mokré vysávání

Ruční vysavač se vyrábí ve variantě na suché a mokré vysávání, která pomocí nástavce umožňuje vyčistit i mokré nečistoty, například rozlité pití. K sehnání je však i ruční vysavač pouze na suché vysávání.

Ruční vysavač na suché i mokré vysávání ušetří čas i námahu

Ruční vysavač na suché i mokré vysávání přináší funkci, která pomocí nástavce snadno a rychle vyčistí mokré nečistoty jako rozlité pití či vodu v koupelně. Ušetří tak váš čas při vytahování mopu či dalších prostředků.

Ruční vysavač na suché vysávání je klasickou variantou

Ruční vysavač na suché vysávání je základním typem. Snadno s ním vysajete koberce, sedačky, zvířecí chlupy či interiér auta. Neobsahuje však nádobu na vodu, tudíž s ním mokré nečistoty vysávat nelze.

Klasický ruční vysavač vyjde cenově levněji než vysavač s možností mokrého vysávání, vše ovšem záleží na vaší preferenci.

Zaměřte se na určení – na co budete převážně vysavač do ruky využívat?

Vysavač do ruky může být zaměřen na speciální určení. Prvně si tedy ujasněte, co nejvíce budete s vysavačem vysávat nejvíce. Některé jsou určeny kromě vysávání drobných nečistot na zvířecí chlupy, vodu, tvrdé podlahy, koberce či na hladké a měkké povrchy.

i

Některé ruční vysavače mají antibakteriální a protialergickou účinnost, čímž pomohou zničit roztoče, bakterie nebo alergeny.

Malý ruční vysavač využívejte s příslušenstvím

Pro usnadnění úklidu vybírejte malý ruční vysavač s různým příslušenstvím, které může být určené pro úklid rozlišných typů podlah a nečistot. Najdete zde také různé vychytávky, které zjednoduší váš úklid.

 • Elektrický rotační turbokartáč si poradí s chlupy ze zvířat a vlasy usazenými v kobercích.
 • Měkčená kolečka odlehčí vašim pažím při manipulaci s vysavačem.
 • Parketová hubice je šetrná k laku a povrchu tvrdých podlah, nijak je tedy nepoškodí.
 • Štěrbinová hubice slouží pro důkladné vysátí úzkých a špatně dostupných prostor.
 • Nabíjecí stanice jsou skvělým doplňkem pro každý ruční akumulátorový vysavač.
 • Hubice na čalounění odstraní nečistoty ze sedaček, polštářů a jiných potahů bez poškození tkanin.
 • Držák na zeď zajistí, že váš vysavač do ruky budete mít vždy na dosah.
 • Indikátor nabíjení barevně zobrazí, kdy je vysavač zcela nabitý.
 • LED osvětlení přijde vhod při vysávání tmavých míst či zákoutí.

Stále nevíte, jak vybrat ten nejlepší ruční vysavač? Recenze od našich zákazníků vám napoví. Můžete navštívit i náš článek Jak vybrat ruční vysavač a dozvíte se spoustu dalších informací.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Ruční vysavač Ruční vysavač 22,2 V Wet & Dry Riser extension+, Baterie 22,2 V, 2200 mAh, typ baterie: Li-Ion, sací síla: 10 kPa, doba vysávání: až 22 min., vysávání kapalin, kapacita prachové nádoby: 0,5 l, HEPA filtr 13, indikace stavu baterie, hlučnost: 78 dB, hmotnost: 1,08 kg, rozměry: 420 x 125 x 110 mm, délka kabelu: 1,8 m, doba nabíjení: 4 h, příkon: 150 W, příslušenství: PET kartáč, podlahová hubice, prodlužovací trubice (2 ks), flexibilní hadice CAR, štěrbinová hubice, nástavec na vysávání kapalin, hubice s kartáčkem, redukce, textilní sáček na příslušenství, čisticí kartáček, adaptér
2 099,-

2.
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky a na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 25 min, doba nabíjení 4 h, HEPA H13 filtr, příkon 150 W, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení a LED osvětlení, s hadicí, rozměry 12,5 × 10,7 × 41,5 cm (V׊×H), hmotnost 1,1 kg, černá barva
1 999,-

3.
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 30 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 80 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,4 l, ovládání na těle, se sacím štětcem, rozměry 10,6 × 39 × 12 cm (V׊×H), hmotnost 1 kg, držák na zeď součástí balení, šedá barva
2 499,-

Další nejprodávanější
121 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,3 12×
Siguro VH-Q610B TURBOVac Wet&Dry Pro
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro vysávání suchých i mokrých povrchů a odstraňování zvířecích chlupů, filtr HEPA H12, vhodný pro alergiky, baterie Li-ion s kapacitou 2200 mAh, doba provozu 20 min, doba nabíjení 4,5 h, sací výkon 45 AW, příkon 150 W, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o objemu 0,5 l, indikátor nabíjení, LED osvětlení, součástí bohaté příslušenství a nabíjecí stojánek, rozměry 12 × 13 × 42 cm, hmotnost 1kg, 3 roky záruka
Super cena
1 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_VH_Q610B
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,1 88×
ETA Verto 7,2 V Li-ion 1442 90000 WET&DRY
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na vysávání, mokré čištění a suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 15 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, rozměry 12 × 41,5 × 22,5 cm (V׊×H), hmotnost 1,03 kg, bílá a modrá barva
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV472
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
CONCEPT VP4354 Wet & Dry Riser extension+ - Ruční vysavač
Varianty
4,4 239×
CONCEPT VP4354 Wet & Dry Riser extension+
Ruční vysavač Ruční vysavač 22,2 V Wet & Dry Riser extension+, Baterie 22,2 V, 2200 mAh, typ baterie: Li-Ion, sací síla: 10 kPa, doba vysávání: až 22 min., vysávání kapalin, kapacita prachové nádoby: 0,5 l, HEPA filtr 13, indikace stavu baterie, hlučnost: 78 dB, hmotnost: 1,08 kg, rozměry: 420 x 125 x 110 mm, délka kabelu: 1,8 m, doba nabíjení: 4 h, příkon: 150 W, příslušenství: PET kartáč, podlahová hubice, prodlužovací trubice (2 ks), flexibilní hadice CAR, štěrbinová hubice, nástavec na vysávání kapalin, hubice s kartáčkem, redukce, textilní sáček na příslušenství, čisticí kartáček, adaptér
2 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV482
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,1 13×
BOSCH UniversalVac 18 set 1x2,5Ah 0.603.3B9.103
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, plastová sběrná nádoba, s prodlužovací trubicí, hmotnost 1,3 kg, černá a zelená barva
2 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0173
4,6 82×
ETA Rotary 18 V Li-ion 2425 90000
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 30 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 80 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,4 l, ovládání na těle, se sacím štětcem, rozměry 10,6 × 39 × 12 cm (V׊×H), hmotnost 1 kg, držák na zeď součástí balení, šedá barva
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV9311
4,7 13×
Niceboy ION Hurricane R3 22,2 V WET & DRY
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky a na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 25 min, doba nabíjení 4 h, HEPA H13 filtr, příkon 150 W, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení a LED osvětlení, s hadicí, rozměry 12,5 × 10,7 × 41,5 cm (V׊×H), hmotnost 1,1 kg, černá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NICrvs77
Concept VP4360 11,1V WET & DRY - Ruční vysavač Varianty
4,6 269×
Concept VP4360 11,1V WET & DRY
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na mokré čištění a suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 45 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, příkon 70 W, hlučnost 80 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,45 l, LED osvětlení, rozměry 42 × 12 × 14 cm (V׊×H), hmotnost 1,05 kg, držák na zeď součástí balení, zlatá barva
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONVR528
5,0
KÄRCHER CVH 3 Plus
Ruční vysavač - aku, na tvrdé podlahy, čalounění, dřevěné podlahy a hladké podlahy, pro alergiky, na vysávání a suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, doba nabíjení 4 h, bez oklepu, HEPA 12 filtr, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,15 l, ovládání na těle, LED displej, rozměry 112 × 33 cm (V×H), hmotnost 0,55 kg, filtr a virtuální zeď součástí balení, bílá barva
2 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KARRVS14
Concept VP4370 14,8V WET & DRY PERFECT CLEAN - Ruční vysavač Varianty
4,6 269×
Concept VP4370 14,8V WET & DRY PERFECT CLEAN
Ruční vysavač Aku, vysoký sací výkon 5,5 kPa, na zvířecí chlupy a na vodu, doba provozu 40 min, doba nabíjení 4 h, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, držák na zeď, led osvětlení, nabíjecí základna, rotační kartáč a štěrbinová hubice, barva bílá a šedá
1 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONVR535
Concept VP4380 18,5 V Real Force - Ruční vysavač Varianty
4,6 269×
Concept VP4380 18,5 V Real Force
Ruční vysavač Aku, vysoký sací výkon 8,2 kPa, na zvířecí chlupy, 110W, doba provozu 35 min, doba nabíjení 4 h, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 80 dB, adaptér, držák na zeď, kartáčová hubice, rotační kartáč a štěrbinová hubice, barva černá
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV542
4,9 54×
TESLA LifeStar UV550
Ruční vysavač - s kabelem, na měkké povrchy a čalounění, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na suché čištění, objem sběrné nádoby 1 l, délka kabelu 5 m, rozměry 37 × 28 × 22 cm (V׊×H), hmotnost 2,6 kg, zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, bílá barva
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESRV390
4,6 82×
ETA Rotary 14,4 V Li-ion 1425 90000
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 25 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,4 l, ovládání na těle, se sacím štětcem, rozměry 11,5 × 41,5 × 11,5 cm (V׊×H), hmotnost 1,65 kg, držák na zeď součástí balení, bílá a šedá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV397
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet - Ruční vysavač Varianty
4,4 239×
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet
Ruční vysavač - aku, na měkké povrchy, na zvířecí chlupy, na mokré čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, doba nabíjení 4 h, HEPA filtr, hlučnost 70 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 1 l, indikátor nabíjení, rozměry 42 × 12,5 × 11 cm (V׊×H), hmotnost 1,08 kg, černá barva
1 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV444
4,7 11×
BOSCH BHN24L Move Handheld
Ruční vysavač - aku, na tvrdé podlahy, měkké povrchy a čalounění, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 45 min, doba nabíjení 5 h, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,3 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení, rozměry 11 × 13,5 × 38 cm (V׊×H), hmotnost 1,1 kg, černá barva
2 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOSRV898
4,1 88×
ETA Verto 14,4 V Li-ion 5442 90000 WET&DRY
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na vysávání, mokré čištění a suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, rozměry 42,5 × 16 × 14,5 cm (V׊×H), hmotnost 1,5 kg, držák na zeď součástí balení, šedá a zelená barva
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV496
4,3 21×
BOSCH Akumulátorový vysavač GAS 18V-1 Professional bez AKU 0.601.9C6.200
Ruční vysavač - aku, na tvrdé podlahy, na zvířecí chlupy, na suché čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 7 min, papírový filtr, objem sběrné nádoby 1 l, rozměry 12,1 × 18,4 × 14,2 cm (V׊×H), hmotnost 1,3 kg, modrá barva
2 019,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC9a9
4,4
Raycop RS PRO UV+ antibakteriální vysavač
Ruční vysavač - s kabelem, na koberce a měkké povrchy, antibakteriální, na vysávání, HEPA filtr, hlučnost 67 dB, plastová sběrná nádoba, ovládání na těle, délka kabelu 5 m, rozměry 17,2 × 31,6 × 37,4 cm (V׊×H), hmotnost 2,2 kg, mopovací textílie součástí balení, bílá barva
6 989,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RAYRV941
5,0
BOSCH BHN20L Move Handheld
Ruční vysavač - na tvrdé podlahy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 45 min, doba nabíjení 5 h, omyvatelný filtr, , rozměry 13,5 × 11 × 38 cm (V׊×H), hmotnost 1,1 kg, modrá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOSRV881
3,9 16×
BOSCH GAS 12V Professional bez AKU 0.601.9E3.000
Ruční vysavač - aku, na vysávání, na baterie Li-ion, plastová sběrná nádoba, ovládání na těle, modrá barva
2 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC8a7
SENCOR SVC 190B - Ruční vysavač Varianty
4,0 524×
SENCOR SVC 190B
Ruční vysavač černý, bateriový, doba provozu 15 min, omyvatelný permanentní filtr, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec pro vysávání mokrých nečistot
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAD1180k
4,4 14×
Niceboy ION Hurricane R1 7,4 V WET & DRY
Ruční vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky a na zvířecí chlupy, na vysávání, na baterie Li-ion, doba provozu 20 min, doba nabíjení 4 h, HEPA H13 filtr, příkon 50 W, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení a LED osvětlení, rozměry 12,5 × 10,7 × 41,5 cm (V׊×H), hmotnost 0,96 kg, bílá barva
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NICrvs60
4,1 88×
ETA Verto 10,8 V Li-ion 3442 90000 WET&DRY
Ruční vysavač - s kabelem, na všechny druhy podlah, na mokré čištění, na baterie Li-ion, doba provozu 15 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, rozměry 16 × 42 × 16 cm (V׊×H), hmotnost 1 kg, držák na zeď součástí balení, fialová barva
1 299,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV489
4,7 20×
Rowenta AC9736WO Xtouch Black
Ruční vysavač na sbírání nečistot, na všechny povrchy, na auto, doba provozu 10 min, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, cyklónová technologie, objem nádoby na prach 200 ml, hlučnost 83 dB, dobíjecí základna, štěrbinová hubice, kartáčová hubice, nízká hmotnost 0,6 kg, kompaktní velikost, výška 40,7 cm, šířka 6,6 cm, hloubka 6,6 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
2 519,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV152
SENCOR SVC 190R - Ruční vysavač Varianty
4,0 524×
SENCOR SVC 190R
Ruční vysavač červený, bateriový, doba provozu 15 min, omyvatelný permanentní filtr, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec pro vysávání mokrých nečistot
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAD1180l

Ruční vysavače

RecenzeTyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7 (RECENZE) V domácí recenzi jsme pro vás vyzkoušeli tyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H7. Ten je vhodný na všechny druhy podlah a disponuje nadstandardním množstvím příslušenství pro komplexní úklid domácnosti.
Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla překvapivých výsledků a má rozhodně co nabídnout. My vám dnes představíme její dva klíčové produkty – robotický vysavač Dreame L10 Pro a tyčový vysavač Dreame...
Poznejte nový tyčový akumulátorový vysavač Niceboy ION Hurricane H5, který v sobě kombinuje klasický tyčový i ruční vysavač a disponuje sadou specializovaných nástavců, díky nimž vám pomůže uklidit doslova každé zákoutí vaší domácnosti.
AkceVybrané sáčkové, bezsáčkové a tyčové Philips vysavače s prodlouženou zárukou 5 let na motor Stojíte zrovna před výběrem nového vysavače? V tom případě zaměřte svoji pozornost na sáčkové, bezsáčkové nebo tyčové vysavače Philips, které kromě všeobecně uznávané kvality mají i jeden trumf v rukávu. Jde o rozšířenou záruku 5 let na motor. Jak takovou záruku...
Značka Sencor děkuje svým zákazníkům za důvěru  a poskytuje jim záruku 6 let na motor u vybraných spotřebičů. Tento bonus se týká některých mixérů, robotických vysavačů i tyčových vysavačů a jediné, co je třeba udělat, je registrace zakoupeného spotřebiče na...
Více článků Všechny články

Ruční vysavače

Nejlepším pomocníkem pro rychlý a snadný úklid drobných nečistot je ruční vysavač. Oceníte ho zejména díky úzké hubici, malým rozměrům a nízké hmotnosti. Ruční lux nabízí i možnost širšího využití, jako je například úklid auta. Pokud stále váháte při výběru, vsaďte na osvědčené značky. Které to jsou a v čem vynikají?

Ruční vysavače známých značek

Na trhu naleznete spoustu značek, které se na ruční vysavače specializují. Každá z nich však vyrábí produkty s nepatrně odlišnými vlastnostmi.

Ruční vysavač Eta

Ruční vysavače Eta hravě zvládnou nejen veškeré drobné nečistoty, ale i zvířecí chlupy, a to na všech typech podlah. Další předností je jednoduché ovládání, tichý provoz a nízká hmotnost.

Ruční vysavač Electrolux

Vysavač do ruky Electrolux je vždy připravený k akci. Mezi jeho výhody patří vysoký výkon, nadčasový design, tichý provoz, ultra měkká kolečka proti poškrábání podlah a technologie pro ochranu filtru.

Ruční vysavač Hoover

Ruční vysavač Hoover nadchne decentním designem a funkčností. Úklid usnadní také jednoduchý systém vyprazdňování, omyvatelný filtr a nástavce na různé typy podlah.

Ruční vysavač Bosch

Příruční vysavač Bosch je charakteristický kvalitním materiálem, a tedy i dlouhou životností. Se zvířecími chlupy nemá slitování, ke dřevěným podlahám je také šetrný. Vyznačuje se snadnou manipulací a úsporou energie.

Ruční vysavač Sencor

Vysavač do ruky Sencor snadno zneškodní drobné suché i mokré nečistoty a hravě si také poradí s interiérem auta. V provozu vydrží několik minut, navíc disponuje omyvatelným filtrem a indikátorem dobíjení baterie.

Pro efektivní a účinný úklid drobných nečistot není potřeba pořizovat přístroj za tisíce. V dnešní době snadno seženete výkonné a rychlé ruční vysavače levně.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné ruční vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší ruční vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší ruční vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v ruční vysavače recenze
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací