Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Motorola

Seznam subjektů, které od nás obdržely finanční pomoc v roce 2006 a v letech minulých

V roce 2006 jsme finančně podpořili tyto subjekty:

Fond ohrožených dětí - www.fod.cz - 30.000,-
Fond ohrožených dětí je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.

Nadace pro transplantace kostní dřeně - www.kostnidren.cz - 30.000,-
Nadace pro transplantace kostní dřeně podporuje zdravotnické programy ke zkvalitnění života nemocných s leukémií a jinými těžkými chorobami krve a nádory.

Nadace HAIMAOM - www.haimaom.cz - 30.000,-
Haimaom, nadace na podporu transplantace kostní dřeně, byla založena v roce 1997 na pomoc lidem s krevními nádory a vrozenými poruchami krevního srážení.

Liga proti rakovině Praha - www.lpr.cz - 30.000,-
Cílem této neziskové organizace je nádorová prevence, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podpora onkologického výzkumu.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK - www.krtek-nf.cz - 30.000,-
NFDO Krtek se svojí činností zaměřuje na podporu komplexní péče o onkologicky nemocné děti absolvující léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně (KDO FN Brno) a LF MU Brno ve prospěch onkologicky nemocných kojenců, dětí a dospívající mládeže.

Společnost DUHA – integrace osob s mentálním postižením - www.nadaceduha.cz - 30.000,-
Nadace chce svou činností podporovat projekty, které vytvářejí životní prostor dospělým lidem s mentálním postižením, aby se mohli rozvíjet ve všech aspektech své osobnosti.

SOS centrum SKP Diakonie ČCE - sos.diakoniecce.cz - 30.000,-
SOS centrum poskytuje lidem v obtížné či krizové situaci okamžitou odbornou pomoc, podporu, informace, napomáhá jim předcházet těmto situacím a podporuje je v řešení problému vlastními silami.

OS Život dětem - www.zivotdetem.cz – 288.500,- (01.02. - 31.12.2006)
Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Díky Vám, kteří jste si při svém nákupu v našem e-shopu zakoupili barevné srdíčko s logem sdružení a podpořili tak náš „srdíčkový rok“, jsme za období od 1.2. do 31.12.2006 nashromáždili 288.500,- Kč za 14.425ks prodaných srdíček. Výtěžek z prodeje srdíček je pravidelně poukazován na konto občanského sdružení Život dětem. Děkujeme Vám, že pomáháte a proměňujete tak dětské slzy v dětský úsměv.

Dětská psychiatrická léčebna Opařany - www.dploparany.cz  – 14.880,-
Dětská psychiatrická léčebna Opařany je největší dětskou psychiatrickou léčebnou v České republice. Nabízí strukturovanou a komplexní péči jak pro akutní stavy, tak i pro stavy vyžadující dlouhodobější hospitalizaci.

Dětská psychiatrická léčebna Opařany - www.dploparany.cz – věcné dary
Děti z dětské psychiatrické léčebny v Opařanech od nás dostaly věcné dary. Rádi kouzlíme dětem úsměv na tváři. 


Dětský domov a Školní jídelna Bojkovice
 - www.ddbojkovice.cz – věcné dary
Dětský domov Bojkovice ve zlínském kraji poskytuje útočiště dětem, které postrádají funkční rodinu, již od roku 1939. Těší nás, že jsme udělali dětem našimi dárky radost
 

Hand for Help - www.handforhelp.cz – 500.000,-
Obecně prospěšná společnost Hand for Help, o.p.s. zřizuje mobilní nemocniční jednotku na pomoc Pákistánu po ničivém zemětřesení v říjnu 2005. Vysílá ji do Islámábádu a dále do cíle cesty - vesnice Arandu.


Hand for Help - www.handforhelp.cz – 20.000,-
Obecně prospěšná společnost Hand for Help, o.p.s. pomáhá lidem postiženým povodněmi.

Hand for Help - www.handforhelp.cz – 10.000,-
Hlavním cílem obecně prospěšné společnosti Hand for Help, o.p.s je zabezpečení pomoci postiženým občanům, vládním i nevládním organizacím v oblastech postižených ničivými přírodními katastrofami. 

TonerTeam - www.tonerteam.cz
Společnost TonerTeam vykupuje prázdné tonery a cartridge z tiskáren a dále je zpracovává. I my se na tomto podílíme, v prostorách Alza.cz najdete několik sběrných boxů. Výtěžek z výkupu je věnován dětským domovům. Za rok 2006 společnost TonerTeam věnovala za výkup dětským domovům celkem 36.000,-Kč.

 

V roce 2005 jsme poskytli finanční podporu těmto subjektům:

Dětská psychiatrická léčebna Opařany - www.dploparany.cz  – 10.000,-
Dětská psychiatrická léčebna Opařany je největší dětskou psychiatrickou léčebnou v České republice. Nabízí strukturovanou a komplexní péči jak pro akutní stavy, tak i pro stavy vyžadující dlouhodobější hospitalizaci.

Hand for Help - www.handforhelp.cz – 200.000,-
Obecně prospěšná společnost Hand for Help, o.p.s. vznikla v reakci na ničivé zemětřesení v roce 1999 v Turecku.

Člověk v tísni – SOS Pákistán - www.clovekvtisni.cz – 400.000,-
Ničivé zemětřesení, které 8. října 2005 zasáhlo oblast severního Pákistánu a Indie, za sebou zanechalo přes 85 000 mrtvých, zhruba stejný počet zraněných a více než 3 miliony lidí bez přístřeší. Organizace Člověk v tísni otevřela veřejnou sbírku SOS Pákistán, zřízenou na pomoc obětem tohoto neštěstí.

TJ Slovan Svoboda Praha - http://pingpong.cstv.cz/ctt/cstps/TP_adresar.htm - 5.000,-
Oddíl stolního tenisu TJ Slovan Svoboda Praha navštěvují členové Českého svazu tělesně postižených sportovců České republiky.

Člověk v tísni - www.clovekvtisni.cz – 31.000,-
Obecně prospěšná společnost Člověk v tísni vznikla jako humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat dodržování lidských práv ve světě.

 

V roce 2004 jsme finančně podpořili tyto subjekty:

Nadační fond dětské onkologoie Krtek - www.krtek-nf.cz - 45.000,-
Vizí Nadačního fondu dětské onkologie Krtek je poskytnout každému onkologicky nemocnému dítěti reálnou šanci na vyléčení.

Fond ohrožených dětí - www.fod.cz - 40.000,-
Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.

Nadace Terezy Maxove - www.nadacetm.cz - 35.000,-
Cílem nadace je všestranná podpora a pomoc opuštěným dětem. Pod svým patronátem má více než 200 kojeneckých ústavů a dětských domovů České republiky.

Nadace pro transplantace kostní dřeně - www.kostnidren.cz - 35.000,-
Podporuje zdravotnické programy ke zkvalitnění života nemocných s leukémií a jinými těžkými chorobami krve a nádory.

Nadace na podporu transplantace kostní dřeně - www.haimaom.cz - 35.000,-
Nadace si klade za cíl zlepšit prostředí pro léčbu nemocných s chorobami krvetvorných buněk a poruchami krevního srážení, zvýšit vybavenost pracoviště o nové moderní přístroje a zajistit a podporovat edukační aktivity jak pacientů, tak personálu pracoviště a dalších hematologů ze zdrojů, které stojí mimo standardní financování zdravotní péče v naší republice.

Liga proti rakovině - www.lpr.cz - 40.000,-
Liga má tři hlavní cíle: propagovat nádorovou prevenci, zlepšovat kvalitu života onkologicky nemocných, podporovat onkologický výzkum.

Středisko křesťanské pomoci v Praze - http://skp.diakoniecce.cz  - 20.000,-
Moto střediska: Životní krize je situace, která může potkat každého z nás. Jedná se o subjektivně prožívaný stav bezvýchodnosti, zoufalství, vyčerpanosti, bezmoci. Máte pocit, že nemůžete dál? Že jste si "sáhli na dno?". V takových chvílích člověk potřebuje pomoc, podporu, porozumění, bezpečí.

 

 

 

Vytisknout

P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací