Pokud objednáte dnes, doručíme vám zítra. Prodejny máme otevřeny i v sobotu a v neděli.

Média konvertory

0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
1 477,-

2.
TP-LINK TL-SM311LS Skladem 4 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)
-5%
924,-
879,-

3.
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 4 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
879,-

Další nejprodávanější
12
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na...

1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
MiniGBIC modul určený pro instalaci do SFP slotu switche. Je ideální volbou, jak si zajistit rychlou optickou síť při úspoře nákladů za drahá plně...

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1×
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810b
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)
Výborná a ekonomická volba pro všechny, kteří chtějí zvýšit rychlost sítě na maximum a to tak, aby nebylo nutno nakupovat drahá optická...

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
-5%
-5% 924,-
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a...

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP607f
Zyxel SFP-SX-D
Převodník full duplex SFP 1000Base, LC
Převodník Zyxel SFP-SX-D je navržen a sestaven podle průmyslových standardů tak, aby bezproblémově pracoval s přepínači jiných výrobců. Je vybaven...

1 889,- bez DPH 1 561,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: VD105a
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na...

932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
1×
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX)....

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-11%
-11% 991,-
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP811b
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak....

1 469,- bez DPH 1 214,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 3 ks
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 4 ks
Objednací kód: TP607g
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z...

D-Link DEM-310GT - Převodník
-37%
-37% 2 229,-
1 415,- bez DPH 1 169,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: NN310g
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory
Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Součástí dodávky aktivního chlazení a napájení. Case má pasivní...

6 178,- bez DPH 5 106,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607x
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na...

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-7%
-7% 1 477,-
1 373,- bez DPH 1 135,-
Koupit
Masakr cen
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak....

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-7%
-7% 1 469,-
1 366,- bez DPH 1 129,-
Koupit
Masakr cen
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607h
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10...

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-21%
-21% 1 959,-
1 539,- bez DPH 1 272,-
Koupit
Masakr cen
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP811
CISCO MGBLX1
Modul 1000 Base-LX Mini-GBIC SFP, do 10km
Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP 1000 je snadno nainstalovatelný modul s integrovanou západkou, který poskytuje jednoduchý...

4 679,- bez DPH 3 867,-
Koupit
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: CI102b5
CISCO MFEFX1
Modul 100 Base-FX Mini-GBIC SFP
Rozšiřující modul 100Base-FX s duplexním LC konektorem určený pro kompatibilní zařízení. Tento modul je určený pro použití společně s produkty...

CISCO MFEFX1 - Modul
-11%
-11% 2 485,-
2 209,- bez DPH 1 826,-
Koupit
Masakr cen
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: CI102b2
Novatron GLC-LH-SMD=OEM
Modul 1000 BASE-LX/LH SFP MMF
 Novatron GLC-LH-SMD=OEM je SFP (Small Factor Pluggable) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), kompatibilní se...

2 949,- bez DPH 2 437,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: LY200a
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX
Kompaktní optický modul splňující SFP GBIC standardy pro použití s libovolným SFP GBIC rozhraním. Slouží pro rozšíření o optickou konektivitu...

4 019,- bez DPH 3 321,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150
Edimax ET-912SC3+
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Kvalitní a spolehlivý konvertor vhodný k výstavbě sítí LAN s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Příjem je konvertován z 100BaseFX na...

1 939,- bez DPH 1 602,-
Koupit
Akční cena
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: NE546i3

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 2 hodinami objednal Michal, Varnsdorf
Před 2 hodinami objednal Michal, Varnsdorf
Před 2 dny objednala firma, Paha 9
 
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
1 477,-



Před 3 dny objednal Jiří, Hyskov
 
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
879,-



Před 5 dny objednala firma, Česká Lípa 1
 
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
879,-



Před 5 dny objednala firma, Česká Lípa 1
Před 5 dny objednala firma, Praha 1 - Staré město
 
TP-LINK TL-SM311LS Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
879,-



Před 5 dny objednala firma, Červený Kostelec
 
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
879,-




Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12