Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Black Friday květen 2021 HP, Media 15% sleva SONY

Příslušenství k počítačovým sítím bazar

Rozbaleno - nové zboží v perfektním stavu a s plnou zárukou. Pouze došlo k otevření původního balení, má náhradní obal či bylo zboží vráceno jinými zákazníky například jako dárek, který se netrefil do vkusu.

Použité - použité či servisované zboží bez vady. Obsah balení je kompletní a výrobek je připraven k používání, což vám s klidem garantujeme zárukou na 12 měsíců.

Zánovní - zboží, které již bylo krátce používáno a je plně funkční. Nemusíte mít žádnou obavu o jeho spolehlivost. Platí na něj záruka 21 měsíců. Více informací o bazarovém zboží zde.

Hledáte spíše nebazarové produkty? Podívejte se na levné příslušenství k počítačovým sítím.
106 položek
Sengled Pulse Horn white set - Držák
-36%
Sengled Pulse Horn white set
Držák pro žárovky Sengled Pulse Flex, z broušeného hliníku, 2ks

-36% 2 699,-
1 736,- bez DPH 1 435,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 9:30
Objednací kód: SNG100b2
Datacom licna (lanko), CAT6, UTP, 305m/box - Síťový kabel
-10%
305 m
Datacom licna (lanko), CAT6, UTP, 305m/box
Síťový kabel - 305 m (CAT6), UTP

-10% 3 699,-
3 329,- bez DPH 2 751,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 9:30
Objednací kód: MN210
Datacom drát, CAT6, FTP, LSOH, 305m/cívka  - Síťový kabel
-6%
305 m
Datacom drát, CAT6, FTP, LSOH, 305m/cívka
Síťový kabel - 305 m (CAT6), FTP

-6% 4 399,-
4 135,- bez DPH 3 417,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 9:30
Objednací kód: MN203e2
POE-PAN16-GB - Panel
-7%
POE-PAN16-GB
Panel 16portový gigabitový pasivní PoE injektor panel, provedení do rack 19", bez adaptéru

-7% 2 689,-
2 488,- bez DPH 2 056,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: NW422c74
Datacom, licna (lanko), CAT5E, UTP, 305m/box zelený - Síťový kabel
-7%
305 m
Datacom, licna (lanko), CAT5E, UTP, 305m/box zelený
Síťový kabel - 305 m (CAT5E), UTP

-7% 2 599,-
2 404,- bez DPH 1 987,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: MN208f
Datacom drát, CAT5E, UTP, LSOH, 305m/box - Síťový kabel
-7%
305 m
Datacom drát, CAT5E, UTP, LSOH, 305m/box
Síťový kabel - 305 m (CAT5E), UTP

-7% 2 399,-
2 219,- bez DPH 1 834,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 9:30
Objednací kód: MN200a
TP-LINK MC111CS - Média konvertor
-19%
TP-LINK MC111CS
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm

-19% 829,-
674,- bez DPH 557,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: TP607g
TP-LINK TXM431-LR - Modul
-8%
TP-LINK TXM431-LR
Modul - 10 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

-8% 1 879,-
1 738,- bez DPH 1 436,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TP811d
Turris MOX F (USB) - Modul
-7%
Turris MOX F (USB)
Modul - modul pro systém Turris MOX, čtyři USB 3.2 Gen 1 porty, 64pin konektor pro zapojení dalších modulů, podporuje průchodnost signálu SGMII

-7% 1 699,-
1 572,- bez DPH 1 299,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TuRRsMV010
TP-LINK TXM431-SR - Modul
-10%
TP-LINK TXM431-SR
Modul - 10 Gbps SFP modul, multi mode, LC/UPC, 10km

-10% 999,-
899,- bez DPH 743,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: TP811c
AudioQuest Ethernet RJ/E Pearl 1.5m - Síťový kabel
-8%
1,5 m
AudioQuest Ethernet RJ/E Pearl 1.5m
Síťový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× RJ-45, 1× RJ-45, oboustranná koncovka, rovné zakončení

-8% 1 299,-
1 202,- bez DPH 993,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: AUG14a
Turris MOX G (Super Extension) - Modul
-8%
Turris MOX G (Super Extension)
Modul - modul pro systém Turris MOX, SIM a mPCIe sloty, 64pin konektor pro zapojení dalších modulů, podporuje průchodnost signálu SGMII i PCIe

-8% 1 290,-
1 193,- bez DPH 986,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TuRRsMV011
TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-10%
TP-LINK MC200CM
Média konvertor - gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45

-10% 929,-
836,- bez DPH 691,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-10%
TP-LINK MC210CS
Média konvertor - gigabitový,single mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45

-10% 929,-
836,- bez DPH 691,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TP607i
Datacom LC-SC 09/125 SM 2m duplex - Optický kabel
-25%
2 m
Datacom LC-SC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický

-25% 369,-
277,- bez DPH 229,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: MN410a2
Turris MOX Wi-Fi Add-on (mPCIe) - Modul
-7%
Turris MOX Wi-Fi Add-on (mPCIe)
Modul - modul pro systém Turris MOX, vhodný jako karta pro moduly MOX B a MOX G, interní FLEX anténa, rychlost až 1,3 Gbps, WiFi 1-5

-7% 1 190,-
1 101,- bez DPH 910,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TuRRsMV014
AudioQuest Ethernet RJ/E Pearl 0.75m - Síťový kabel
-8%
0,75 m
AudioQuest Ethernet RJ/E Pearl 0.75m
Síťový kabel propojovací, 0,75 m, male konektory: 1× RJ-45, 1× RJ-45, rovné zakončení

-8% 1 099,-
1 016,- bez DPH 840,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: AUG14
TP-LINK MC100CM - Média konvertor
-10%
TP-LINK MC100CM
Média konvertor - fast ethernet, multi mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45

-10% 749,-
674,- bez DPH 557,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-10%
TP-LINK MC112CS
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm

-10% 749,-
674,- bez DPH 557,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TP607g3
APC ProtectNet - Přepěťová ochrana
-7%
0,15 m
APC ProtectNet
Přepěťová ochrana - 0,15 m, female konektory: 1× RJ-45, maximální proudové zatížení 250 A, špičkový proud 6500 A

-7% 999,-
924,- bez DPH 764,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: NZ030b
Turris MOX B (Extension) - Modul
-7%
Turris MOX B (Extension)
Modul - modul pro systém Turris MOX, SIM a mPCIe sloty, 64pin konektor pro zapojení dalších modulů, podporuje průchodnost signálu SGMII

-7% 1 090,-
1 019,- bez DPH 842,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: TuRRsMV006
Datacom CAT6, UTP, 40m šedý - Síťový kabel
-7%
40 m
Datacom CAT6, UTP, 40m šedý
Síťový kabel propojovací, 40 m, male konektory: 2× RJ-45 (CAT6), oboustranná koncovka, UTP, rovné zakončení

-7% 799,-
739,- bez DPH 611,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: MN115a
Tenda PoE1500S - Injektor
-11%
Tenda PoE1500S
Injektor 802.3af pro vysílání PoE (Power over Ethernet), GLAN, 15.4W, 48V, automatická detekce PoE

-11% 517,-
460,- bez DPH 380,-
Koupit
Zánovní skladem
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: NU439b
Ubiquiti UF-SM-1G-S - Konvertor
-8%
Ubiquiti UF-SM-1G-S
Konvertor - 1.25 Gbps, SFP 1 × LC (Single-Mode), vlnová délka 1310, 1550 nm, BiDi 3 km

-8% 690,-
638,- bez DPH 527,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 16:00
Objednací kód: PW099h2

Příslušenství k počítačovým sítím bazar

článekJak na zapojení síťových kabelů? Krimpovací kleště, konektory RJ-45 nebo UTP kabel. Jsou pro vás tato slova španělská vesnice? V tom...
Jak správně naladit domácí WiFi síť, která zajistí rychlé připojení k internetu včetně stabilního...
Společnost ASUS je významným dodavatelem na poli síťových prvků. Zejména v oblasti rychlých WiFi routerů...
Výhody LTE WiFi modemů Zyxel Často cestujete a nemůžete se vždy spolehnout, že na místě bude kvalitní WiFi? Pořiďte si vlastní LTE...
Poohlížíte se po novém WiFi routeru? Novinka na trhu Zyxel NBG6615 má za cíl přinést rychlou a stabilní...
Více článků

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi