Sonický zubní kartáček SonicBrush UV značky TrueLife se o vaše zuby dokonale postará

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Základem zdravých a krásných zubů je správná dentální hygiena, ve které hrají významnou roli vhodný zubní kartáček, správná technika a pravidelnost čištění. Někdy se zdá, že dosáhnutí správného a efektivního čištění zubů je úplná věda. Ovšem nemusí tomu tak být. Sonický zubní kartáček SonicBrush UV od značky TrueLife vám zajistí kompletní péči o váš chrup. Díky velice účinné a šetrné sonické technologii jednoduchou cestou dosáhnete čistých, zdravých a bělejších zubů. Představujeme vám vysoce efektivní, šetrný a jednoduchý způsob čištění zubů, představujeme vám sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush UV.

Co je to vlastně sonický kartáček?

Sonický kartáček je zubní kartáček využívající sonickou technologii. Štětiny kartáčku vibrují na základě jemných ultrazvukových vibrací vysokou rychlostí, čímž efektivně a důkladně odstraňují maximum zubního plaku a bakterií, a to i z těžko dostupných míst. Sonická technologie je k zubní sklovině šetrná a je vhodná i pro čištění citlivých nebo dětských zubů. Sonický zubní kartáček představuje moderní, vysoce účinnou a velice jemnou metodu čištění zubů.

Sonický kartáček SonicBrush UV
Sonický zubní kartáček SonicBrush UV zajistí kompletní péči o vaše zuby.

SonicBrush UV značky TrueLife je bezkonkurenční

Sonický kartáček SonicBrush UV s rychlostí 40 tisíc stěrů za minutu účinně odstraňuje všechen plak ze zubů a vhání vodu s pastou také do těžko přístupných mezizubních prostor, které jsou rovněž důkladně vyčištěny. Zuby už pak nemusíte dočišťovat mezizubním kartáčkem. Navíc tato vysokofrekvenční metoda čistění zubů přispívá i k přirozenému odstraňování skvrn a usazenin na sklovině, takže pravidelným a správným čištěním můžete dosáhnout přirozenou cestou bělejších zubů. Výsledky čištění zubů sonickým zubním kartáčkem SonicBrush UV jsou prostě nepřekonatelné.

i Díky 40 tisícům kmitů za minutu, což je nejvyšší počet kmitů v porovnání s konkurencí, se čtyřmi různými režimy čištění a díky UV sterilizátoru, který udržuje čisticí hlavici v hygienické čistotě, nemá sonický kartáček TrueLife SonicBrush UV jednoduše konkurenci.

Značka TrueLife – značka pro jednodušší život

TrueLife je ověřenou značkou v oblasti starosti a péče o zdraví. Její prioritou je poskytnutí zákazníkům pouze kvalitní a spolehlivé výrobky, které jim přinesou maximální spokojenost. Všechny produkty, které společnost TrueLife dodává na trh, prochází dlouhodobým vývojem a testováním, aby se ujistila o jejich funkčnosti a spolehlivosti. TrueLife využívá nejmodernějších technologií, aby usnadnila každodenní život všem rodičům a také celé rodině. Početná kladná hodnocení zákazníků, kteří si již výrobky značky TrueLife pořídili, vypovídají o tom, že této značce se vyplatí důvěřovat.

SonicBrush UV TrueLife má 4 režimy čištění pro kompletní péči o váš chrup

Sonický kartáček SonicBrush UV nabízí čtyři režimy čištění, které zajistí kompletní péči o vaše zuby a dásně.

  • Základní režim Clean zbaví pomocí vysokofrekvenční sonické technologie zuby i dásně usazeného plaku. Tímto pečlivým odstraněním plaku minimalizujete vznik zubního kazu.
  • Při přepnutí na režim Whiten se pohyby kartáčku upraví tak, aby efektivně zuby bělil a odstranil z nich pigmentové skvrny.
  • Po nastavení režimu Massage kartáček stimuluje a prokrvuje dásně, což výrazně zlepšuje jejich kondici a zdraví a pomáhá předcházet také paradentóze.
  • Pro lidi s citlivými zuby je k dispozici režim Soft, který poskytne to nejšetrnější čištění.

Jelikož je SonicBrush UV šikovný ve všech směrech, zapamatuje si, v jakém režimu jste si zuby čistili naposledy a při dalším použití toto nastavení automaticky aktivuje.

Časovač za vás ohlídá správnou délku čištění a rovnoměrnou péči o chrup

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV je vybaven časovačem, který se v praxi ukazuje jako velmi praktická funkce. Zajistí dvouminutovou délku čištění a po vypršení tohoto času se sám vypne. Aby došlo k rovnoměrnému čistění celého chrupu, a nějakou část zubů jste nezanedbali, zvukový signál vás ve 30 vteřinových intervalech upozorní, že je čas přejít na další část úst. Máte tak jistotu, že si spodní i horní patro, pravou i levou stranu úst vyčistíte rovnoměrně.

i Přemýšlíte, jaký je vlastně rozdíl mezi obyčejným elektrickým kartáčkem a sonickým zubním kartáčkem? Zatímco elektrický kartáček využívá rotační pohyb, sonický zubní kartáček používá velice jemné vysokofrekvenční ultrazvukové vibrace. Navíc sonický kartáček pracuje oproti elektrickému až 10x rychleji. Jemná vlákna hlavice rozviřují současně i vodu a zubní pastu a vhání je tak i do těžko přístupných mezizubních prostor. Výsledkem je perfektně vyčištěný celý chrup.

Díky UV sterilizátoru SonicBrush nemají bakterie šanci

Součástí správné a zdravé hygieny zubů je čistý zubní kartáček. I na tohle značka TrueLife myslí, a proto je sonický kartáček SonicBrush vybaven UV sterilizátorem, který UV světlem odstraní až 99,9 % všech běžně se vyskytujících bakterií. Nejenže se můžete spolehnout na to, že s kartáčkem SonicBrush UV své zuby dokonale vyčistíte, ale máte také jistotu, že všechny nečistoty a bakterie usazené na kartáčku během čištění jsou UV sterilizátorem vydezinfikovány. Sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush UV je tak zárukou, že děláte maximum pro skutečně zdravé a bílé zuby.

A jak vlastně tento UV stabilizátor funguje? Je to malá skříňka s UV lampou, která je součástí nabíjecí základny. Čisticí hlavice stačí do této „skříňky” vložit a po zavření dvířek se UV lampa sama zapne. Dál už nemusíte nic kontrolovat, protože po 10 minutách se opět sama automaticky vypne.

UV stabilizátor kartáčku SonicBrush UV TrueLife
Čistěte si zuby s jistotou, že váš zubní kartáček je hygienicky čistý. Součástí příslušenství kartáčku SonicBrush UV TrueLife je také UV lampa, která ho zbaví až 99,9 % bakterií.

Až neuvěřitelně dlouhá výdrž baterie

Použití zubního kartáčku SonicBrush UV je bezdrátové, což vám poskytuje maximální pohodlí. Nabíjení probíhá v dokovací stanici a je indukční, takže vás nečekají žádné starosti s dráty. Poté, co vás indikátor baterie upozorní, že je čas přístroj nabít, stačí kartáček pouze vložit do nabíjecího stojánku a bezdrátové nabíjení se postará o to, aby byl připraven pro další pohodlné použití. Po úplném nabití je výdrž baterie neuvěřitelných 20 čisticích cyklů. Takže ani cestování a balení „nalehko” nebude žádný problém. Kartáček vám vydrží nabitý po dobu deseti dnů při čištění zubů 2× za den.

Bohaté příslušenství a kompatibilita podtrhují jedinečnost sonického kartáčku SonicBrush UV

SonicBrush UV značky TrueLife nabízí bohaté příslušenství, díky čemuž ho může využívat celá rodina. V balení totiž naleznete 3 čisticí hlavice, které jsou barevně odlišené, takže si je dobře rozeznáte. Máte také možnost dokoupení dětské čisticí hlavice vhodné pro dětské zoubky.

Výměnné hlavice TrueLife lze v případě potřeby kdykoliv dokoupit. A díky kompatibilitě kartáčku SonicBrush UV TrueLife lze použít hlavice i jiných výrobců včetně hlavic Philips Sonicare. Nové náhradní hlavice se vám tak budou lépe shánět.

Příslušenství SonicBrush UV TrueLife
Tři barevně odlišené čisticí hlavice zajistí, že SonicBrush UV může používat celá rodina.

Sonický zubní kartáček se postará také o zdravé zuby vašich dětí

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV značky TrueLife se dobře postará i o zuby vašich dětí. K základnímu vybavení lze dokoupit také dětské hlavice, které jsou vhodné pro dětský chrup. Můžete se pak v klidu spolehnout na to, že vaše dítě čištění neodbyde, a i jeho zoubky budou mít tu nejlepší péči. O správnou techniku čištění se postará samotná sonická technologie a o dostatečnou délku dvouminutový časovač, který v každých 30 sekundách dítě upozorní na to, že má přejít na další část úst.

i Záleží vám na zdraví a bezpečnosti vaší rodiny? Pak jistě oceníte i další výrobky značky TrueLife. Hlídání vašich dětí zajistí nejprodávanější a zákazníky ověřené digitální video chůvičky NannyCam V24 nebo NannyCam H32. Ve chvílích, kdy je vaše dítě nemocné se stane neocenitelným pomocníkem bezkontaktní teploměr Care Q7 TrueLife.
Dětská chůvička TrueLife NannyCam V24 Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7 Dětská chůvička TrueLife NannyCam H32
Výrobky TrueLife zjednodušují a zkvalitňují život. Dětské video chůvičky TrueLife spolehlivě dohlédnou na vaše miminko a bezkontaktní teploměr TrueLife vám bude velkou pomocí, když bude vaše děťátko nemocné.

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV TrueLife

Skvělý poměr ceny a výkonu vás překvapí
Sonický zubní kartáček SonicBrush UV

Jestli si myslíte, že za kvalitu a moderní technologii si musíte vždy připlatit, tak vás opravíme. Kartáček SonicBrush UV je příkladem skvělého poměru ceny a výkonu. Značka TrueLife se snaží o to, aby dodávala na trh spolehlivé a kvalitní výrobky, které jsou zároveň cenově dostupné.

Za cenu 1.899 Kč tak získáte:

 
  • Sonický zubní kartáček SonicBrush UV
  • UV sterilizátor
  • Tři barevně odlišené čisticí hlavy

Zdravé a krásné zuby už nemusí být pouhým přáním. Spolehněte se na ověřenou značku TrueLife i v péči o váš chrup. Pořiďte si sonický zubní kartáček SonicBrush UV a dosáhněte perfektně čistých, zdravých a krásných zubů.

4,4 125×
TrueLife NannyCam V24
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce, noční vidění, detekce pláče a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), dětská jednotka se nabíjí ze sítě a rodičovskou jednotku nabíjí baterie
Super cena
1 899,- Ušetříte 91,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TLN001a
4,2 196×
TrueLife NannyCam H32
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), dětská jednotka se nabíjí ze sítě a rodičovskou jednotku nabíjí síť nebo baterie (1× Li-polymer)
Super cena
2 579,- Ušetříte 111,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TLN001b
4,2 456×
TrueLife Care Q7
Bezdotykový teploměr bezkontaktní, využívá technologie infračerveného záření, rychlý výsledek, vysoká přesnost, podsvětlený LCD displej, funkce automatického vypnutí, paměť na 32 měření, ergonomický tvar, snadné ovládání, 172g, modro-bílý
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CH750
Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací