Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 510 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Rychlé dárky do obálky - Sport Šlápněte do příprav!

Elektrické koloběžky

Elektrické koloběžky, nebo též aku koloběžky, jsou poháněné elektromotorem. Ovládají se podobně jako skútry. Nejprve je ale potřeba se párkrát odrazit a poté to za vás převezme elektromotor. Chcete vědět, jaké druhy existují a na co si dát při výběru elektrokoloběžky pozor? Pak čtěte dále.

Pokračovat

Elektrická koloběžka snoubí zábavu s praktičností

Vedle elektrokola je elektrická koloběžka dalším dopravním prostředkem, který vám usnadní jízdu. Je ekologická, a přitom svižná, snadno se nabíjí a její provoz téměř nic nestojí. Oproti kolu má nižší váhu a je skladnější.

 • Minimální námaha.
 • Ekologičnost.
 • Nepotřebujete řidičský průkaz.
 • Je skladnější než elektrokolo.
 • Je závislá na baterii.

i

Je to elektrická koloběžka, nikoliv elektronická koloběžka

I když je elektrická koloběžka v podstatě i „elektronická“, protože v sobě má zpravidla i zabudovanou elektroniku (LCD displej s tachometrem), není druhý zmíněný výraz správný. Stejně tak psaná podoba „elektro koloběžka“ není zcela podle pravidel, byť na nejrůznější elektro koloběžky v reklamních letácích narazíte často.

Elektrokoloběžka a motorová koloběžka není tak docela to samé

Elektrokoloběžka má motor, tudíž patří mezi motokoloběžky. Klasická motorová koloběžka je nicméně osazená benzínovým agregátem, kdežto u elektrokoloběžky se dočkáte motoru poháněného nabíjecím akumulátorem.

Motokoloběžka se často pozná podle palivové nádrže umístěné po jedné straně zadního kolečka.

Jaké elektrokoloběžky najdete v nabídce?

Elektrokoloběžky se vyrábějí v různých provedeních a velikostech. Rozdělit je můžeme podle určení na městské a terénní a podle věku na ty pro děti a ty pro dospělé. Dále existují i speciální typy se sedátkem, na pomezí koloběžky a kola, a stylové elektrické koloběžky chopper, konstrukcí podobné motorkám stejného jména.

Jinak vypadá elektrická koloběžka do města a jinak do terénu

První dělení odpovídá na otázku, kde chcete nejčastěji jezdit. Terénní elektrokoloběžka bez problémů pojede i ve městě (a navíc lépe tlumí otřesy), o druhém typu se to ale už říci nedá. Co je to základní, čím se oba typy liší?

Do města jsou obzvláště výhodné skládací elektrokoloběžky. Složit jdou během pár vteřin, vejdou se do kufru auta a pustí vás s nimi do MHD.

Čím se liší elektrické koloběžky pro děti od těch pro dospělé?

Dále dělíme elektrické koloběžky pro děti a pro dospělé. Rozdíl mezi nimi je především v nosnosti. Dětské modely ji mívají nižší (60–90 kg), to ale neznamená, že děti nemohou jezdit na modelech pro dospělé. Jen dejte pozor minimální výšku řídítek a také na bezpečnost. Tyto modely totiž dokáží vyvinout o dost vyšší rychlost.

Pro dospělé se vyrábí elektrická koloběžka do 150 kg.

Elektrokoloběžky se sedátkem uleví vašim nohám

Elektrokoloběžky se sedátkem ocení zejména starší generace, pro níž jsou dobrou, lehčí alternativou ke kolům. Často na nich najdete různé praktické příslušenství jako například košík na přední řídítka.

Chcete mít svůj malý chopper? Elektrické koloběžky Harley ocení nejen drsňáci

Elektrické koloběžky Harley jsou bytelné stroje se širokými koly a nízko posazeným sedátkem. Stylem jízdy připomínají legendární choppery, takže se budou líbit těm, kterým běžná elektrokoloběžka připadá spíše jako hračka pro děti. Jde nicméně i o praktický a plnohodnotný dopravní prostředek podobný skútrům.

i

Elektrická koloběžka chopper se hodí na každodenní ježdění. Díky velmi slušnému dojezdu a vysoké maximální rychlosti (a také zpětným zrcátkům) na ní můžete vyrazit i na delší výlety. Jen se připravte, že na její parkování budete potřebovat nejlépe garáž.

Na co se při výběru elektrokoloběžky zaměřit?

Pro elekektrokoloběžky v základu platí stejné parametry jako pro normální koloběžky. Nejdříve se proto zaměřte na nosnost, rozměry a hmotnost, materiál rámu a kol. Pak přijde na řadu pohon. U něj se podívejte na výkon, maximální rychlost, dojezd a kapacitu baterie. Pojďme se na všechny parametry blíže podívat.

Dá se pořídit elektrokoloběžka na splátky? Samozřejmě. Stačí v popisu produktu zvolit možnost „koupit na splátky” a můžete vyrazit na cestu dřív, než budete mít našetřeno.

Jakou může mít elektrokoloběžka nosnost? 200 kg najdete jen u chopperů

Tohle téma jsme už výše naťukli. Běžně má elektrokoloběžka nosnost 120 kg, maximálně to bývá 150 kg, na vyšší nosnost narazíte jen výjimečně u některých chopperů. Toto číslo berte s rezervou, elektrokoloběžky zpravidla (alespoň krátkodobě) snesou i zatížení o malinko větší.

A co hmotnost samotné elektrické koloběžky?

Hmotnost elektrické koloběžky závisí na jejím typu a také materiálu konstrukce. Obecně ale počítejte s o něco vyšší vahou oproti jejím bezmotorovým kolegyním (za což může především akumulátor).

 • Skládací elektrokoloběžka váží od 8 do 25 kg. Modely pro děti patří mezi ty lehčí.
 • Terénní elektrokoloběžka, byť je větší, kupodivu váží podobně. Dík za to patří odlehčenému rámu.
 • Elektrická koloběžka chopper s vahou kolem 50 kg patří mezi cvalíky, takže se přenášet moc nedá.

Pokud má elektrokoloběžka nosnost 150 kg, bude také více vážit. Bytelnější konstrukce je zkrátka o něco těžší.

Na jaké rozměry si u elektrokoloběžky dát pozor?

Co se týče rozměrů elektrokoloběžky, měla by vás zajímat především velikost nášlapu (stupátka), na nějž byste se měli nohou pohodlně vejít, a pak minimální a maximální výška řídítek.

 • Optimální rozměry nášlapu pro dospělé jsou 40 × 11 cm.
 • Nášlap by měl být přibližně 5 cm nad zemí, abyste se mohli pohodlně odrážet.
 • Pokud budou řídítka příliš nízko či vysoko, elektrická koloběžka se vám bude hůře ovládat.
 • Nastavitelnost řídítek si pohlídejte zejména u modelů pro děti, aby pro ně řídítka nebyla za chvíli příliš nízko.

Optimální výška řídítek pro běžnou jízdu

Výška jezdce Výška řídítek
100–110 cm 50 cm
110–120 cm 55 cm
120–130 cm 60 cm
130–140 cm 65 cm
140–150 cm 70 cm
150–160 cm 75 cm
160–170 cm 80 cm
170–180 cm 85 cm
180–190 cm 90 cm
190–200 cm 95 cm

Je lepší elektrická koloběžka z oceli, nebo hliníku?

Elektrická koloběžka má rám konstruovaný nejčastěji ze dvou pevných materiálů: z leteckého hliníku a z oceli. Oba mají své výhody a výrobci je proto zpravidla kombinují.

 • Hliník je lehký, ale méně pruží, to znamená, že více přenáší otřesy.
 • Ocel je pružnější, hodně vydrží, ale je těžká.

Za zvážení ještě stojí extrémně pevný karbon. Elektrická koloběžka z karbonu vás ale vyjde o poznání dráž.

Záleží na tom, jaká má elektrokoloběžka kolečka?

Krátká odpověď zní ano. Vaše elektrokoloběžka může mít v zásadě dva typy koleček: pevná z PVC, nebo nafukovací pneumatiky. Každá jsou vhodná pro jiný povrch.

 • Pneumatiky lépe tlumí otřesy a můžete si je nahustit podle toho, kde jezdíte. Hrozí ale propíchnutí.
 • Pevná kolečka vydrží mnohem více, ale nehodí se pro jízdu v terénu.

i

Důležitá je také velikost koleček. Elektrické koloběžky do terénu mívají kolečka obecně větší, což se týká především toho předního. Malá kolečka se hodí spíše na chodník.

A teď něco k motoru. Jaký je standardní výkon elektrokoloběžky?

Výkon určuje především maximální rychlost a stoupání elektrokoloběžky. 500W stroje jsou například vhodné do terénu, do města vám postačí 350 W. Elektrická koloběžka pro děti by tuto hranici neměla přesáhnout nikdy.

i

Každá elektrická koloběžka je vybavena páčkou nebo otočným prstencem na řídítkách pro regulaci výkonu, díky čemuž můžete zpomalit mezi chodci a zrychlit na volné cestě.

Kolik jede nejrychlejší elektrická koloběžka? 50 km/h!

Ano, nejrychlejší elektrická koloběžka opravdu zvládne vyvinout rychlost blížící se 50 km/h, to se týká především terénních modelů. U těch městských počítejte s přibližně polovičním maximem.

Jak se pozná spolehlivá elektrická koloběžka? Recenze zákazníků jsou v tomto ohledu dobrým zdrojem informací.

Kapacitu akumulátoru musí mít každá elektrokoloběžka dostatečnou

Pokud nechcete, aby se vám vaše elektrokoloběžka vybila v půlce cesty, volte dostatečnou kapacitu akumulátoru. Akumulátor je většinou vestavěný, to znamená, že koloběžku budete muset při nabíjení přistavit k zásuvce. Nabíjení v průměru trvá 3–9 hodin (některé modely nabízejí možnost rychlonabíjení).

 • Elektrokoloběžky do terénu by měly mít kapacitu minimálně 10 Ah, protože k zásuvce budete mít daleko.
 • Elektrokoloběžky do města si mohou dovolit i menší, a tím pádem lehčí akumulátory.

?

Pojede elektrická koloběžka i s vybitou baterkou?

Když se vám elektrická koloběžka vybije, můžete se na ní normálně odrážet, půjde to ale o něco hůře, protože motor klade při otáčení koleček odpor. Baterii nicméně nenechávejte nikdy plně vybít. Většina výrobců dnes používá lithiové akumulátory, jež dokážou nabídnou vysokou životnost, jen se o ně musíte dobře starat.

Motorová koloběžka se sedátkem

Elektrická koloběžka se sedátkem je skvělé přibližovadlo pro starší osoby. Využijete je například pro cestu na nákup.

Jak daleko dojede elektrokoloběžka na jedno nabití?

Každá elektrokoloběžka má určitý výrobcem stanovený maximální dojezd. U městských modelů to bývá 10–30 km, u terénních typů a chopperů je to klidně i 70 km. Velkou roli ale hraje váha jezdce, styl jízdy a typ terénu.

Chcete ušetřit při koupi elektrické koloběžky? Levně nakoupíte v sekci akce a výprodeje.

Při výběru elektrokoloběžky dejte také pozor na brzdy

Vzhledem k tomu, jakou maximální rychlost dokážou elektrokoloběžky vyvinout, byste neměli opomíjet také bezpečnost. Základním bezpečnostním prvkem na koloběžce jsou brzdy. Ty v tomto případě mohou být buď mechanické, nebo elektromagnetické. Častá je i jejich kombinace.

 • Mechanické brzdy fungují stejně jako na jízdním kole. Nejúčinnější jsou brzdy kotoučové.
 • Elektromagnetické brzdy spínají pomocí akumulátoru. S vybitou baterií tedy nezabrzdíte.

Kde se dá sehnat dobrá a levná elektrická koloběžka? Bazar ukrývá použité, zánovní, ale i pouze rozbalené kousky.

Jaké vychytávky a příslušenství dokáže elektrická koloběžka nabídnout?

Elektrická koloběžka nabízí stejné funkce a příslušenství jako elektrokolo. Co od ní tedy můžete očekávat?

 • Přehledný LCD displej s tachometrem vám umožní sledovat rychlost a stav baterie.
 • Tempomat dokáže bez vaší pomoci udržovat konstantní rychlost.
 • Světla a odrazky patří k povinné výbavě elektrokoloběžky.
 • Stojánek vám umožní koloběžku pohodlně zaparkovat.
 • Blatníky ochrání vaše oblečení před blátem a stříkající vodou.
 • Zvonek vám pomůže bezpečně se vyhýbat chodcům.
 • Rekuperace umí při brždění vyrobit nějakou tu energii navíc.
 • Mobilní aplikace pošle informace o jízdě do vašeho telefonu.

příslušenství pro elektrokoloběžky najdete například držáky na telefony, náhradní duše do pneumatik, nabíječky či sedátka.

Kde všude může elektrická koloběžka jezdit?

Co zákon a elektrická koloběžka? Legislativa ji považuje za elektrokolo a stanovuje pro ni tatáž pravidla. Díky tomu pro ni nepotřebujete STK ani řidičské oprávnění, osoby mladší 18 let ale na hlavě musí mít helmu. Co dalšího legislativa pro elektrokoloběžky stanovuje?

 1. Výkon elektrické koloběžky nesmí přesáhnout 1000 W.
 2. Maximální rychlost je na chodníku omezena na 6 km/h a na cyklostezce 25 km/h.
 3. Pokud na pozemní komunikaci překročíte rychlost 6 km/h, nesmíte dle ustanovení k pohybu používat jen pohon elektrokoloběžky, nýbrž je potřeba zapojit i lidskou sílu.

i

K čemu vám tedy bude rychlejší elektrická koloběžka? 50 km/h s ní ve městě jet nesmíte, ale v přírodě to nic nezákonného není.

Skládací motorová koloběžka

Jaké výhody má skládací elektrokoloběžka? Levně a ekologicky vás přiblíží všude po městě, a přitom se dá vzít pod paží.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Skladem > 5 ks a na 10 prodejnách
Elektrická koloběžka s výkonem 300 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 45 km, kapacita baterie 12,8 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 14,2 kg
13 999,-

2.
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Skladem > 5 ks a na 6 prodejnách
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 20 km/h, dojezd až 20 km, kapacita baterie 5,2 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 12 kg
-6%
8 490,-
7 990,-

3.
VeGA MaxSpeed ES15XN Skladem 4 ks
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 60 km, kapacita baterie 15 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 16 kg
12 990,-

Další nejprodávanější
144 položek
Lidovka
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential - Elektrická koloběžka
-6%
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 20 km/h, dojezd až 20 km, kapacita baterie 5,2 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 12 kg

-6% 8 490,-
7 990,- bez DPH 6 603,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Objednací kód: MSXI12a3
Zlatá střední cesta
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Elektrická koloběžka s výkonem 300 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 45 km, kapacita baterie 12,8 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 14,2 kg

13 999,- bez DPH 11 569,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Objednací kód: MSXI12a4
Pro náročné
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 40 km, kapacita baterie 10,2 Ah, skládací konstrukce, hmotnost 17,5 kg

od 17 590,- bez DPH 14 537,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: NINE35
Bluetouch BT800 - Elektrická koloběžka
-19%
Bluetouch BT800
Elektrická koloběžka s výkonem 800 W, maximální rychlost 50 km/h, dojezd až 60 km, kapacita baterie 24 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 26 kg

-19% 31 990,-
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Hradec Králové
Objednací kód: SPTbt03
City Boss D1000 černá
Elektrická koloběžka s výkonem 1000 W, maximální rychlost 45 km/h, dojezd až 50 km, kapacita baterie 22 Ah, skládací konstrukce, nosnost 150 kg, hmotnost 29 kg

33 990,- bez DPH 28 091,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTepic062
VeGA MaxSpeed ES15XN
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 60 km, kapacita baterie 15 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 16 kg

12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTvega002
Joyor Y10 černá - Elektrická koloběžka
-6%
Joyor Y10 černá
Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 35 km/h, dojezd až 70 km, kapacita baterie 26 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 23 kg

-6% 31 990,-
29 990,- bez DPH 24 785,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTsc999e
Bluetouch BTX250 černá - Elektrická koloběžka Varianty
Bluetouch BTX250 černá
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 30 km, kapacita baterie 7,8 Ah, nosnost 100 kg, hmotnost 12,5 kg

10 990,- bez DPH 9 083,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTbt04
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 - Elektrická koloběžka
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 65 km, kapacita baterie 15,3 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 18 kg

21 990,- bez DPH 18 174,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: NINE20
Bluetouch BTX250 stříbrná - Elektrická koloběžka Varianty
Bluetouch BTX250 stříbrná
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 30 km, kapacita baterie 7,8 Ah, nosnost 100 kg, hmotnost 12,5 kg

10 990,- bez DPH 9 083,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTbt06
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU - Elektrická koloběžka
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 30 km, kapacita baterie 7,8 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 12,5 kg

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Objednací kód: MSXI12a2
Bluetouch BTX250 bílá - Elektrická koloběžka Varianty
Bluetouch BTX250 bílá
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 30 km, kapacita baterie 7,8 Ah, nosnost 100 kg, hmotnost 12,5 kg

10 990,- bez DPH 9 083,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTbt05
Joyor X5S černá - Elektrická koloběžka
-13%
Varianty
Joyor X5S černá
Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 35 km/h, dojezd až 40 km, kapacita baterie 13 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 16,5 kg

-13% 23 990,-
20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTsc371
Inmotion P1F - Elektrická koloběžka
Inmotion P1F
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 30 km/h, dojezd až 35 km, kapacita baterie 8,7 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 12 kg

-3% 15 990,-
15 490,- bez DPH 12 802,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTif2098
Bluetouch BT500 black
Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 45 km/h, dojezd až 60 km, kapacita baterie 21 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 24 kg

22 990,- bez DPH 19 000,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTbt02
GoGEN Voyager S501R - Elektrická koloběžka Varianty
GoGEN Voyager S501R
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 25 km, kapacita baterie 7,5 Ah, nosnost 100 kg, hmotnost 14,6 kg

9 990,- bez DPH 8 256,-
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTgog002
LAMAX E-Scooter S5000 - Elektrická koloběžka
-28%
LAMAX E-Scooter S5000
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 24 km/h, dojezd až 16 km, kapacita baterie 5 Ah, skládací konstrukce, nosnost 90 kg, hmotnost 8,4 kg

-28% 8 990,-
6 490,- bez DPH 5 364,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: LMA094a
LAMAX E-Scooter S7500 - Elektrická koloběžka
-25%
LAMAX E-Scooter S7500
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 22 km, kapacita baterie 7,5 Ah, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 11,9 kg

-25% 11 990,-
8 990,- bez DPH 7 430,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: LMA094b
Inmotion L8F - Elektrická koloběžka
-6%
Inmotion L8F
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 30 km/h, dojezd až 40 km, kapacita baterie 8,7 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 11,5 kg

-6% 14 490,-
13 590,- bez DPH 11 231,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Ostrava
Objednací kód: SPTif2096
GoGEN Voyager S501W - Elektrická koloběžka Varianty
GoGEN Voyager S501W
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 25 km, kapacita baterie 7,5 Ah, nosnost 100 kg, hmotnost 14,6 kg

9 990,- bez DPH 8 256,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTgog003
Ninebot eKickscooter ZING E8 modrý - Elektrická koloběžka
Varianty
Ninebot eKickscooter ZING E8 modrý
Elektrická koloběžka s výkonem 200 W, maximální rychlost 14 km/h, dojezd až 10 km, kapacita baterie 2,55 Ah, skládací konstrukce, nosnost 50 kg, hmotnost 8 kg

od 5 390,- bez DPH 4 455,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: NINE32
GoGEN Voyager Lite S201P - Elektrická koloběžka
-17%
Nové
Varianty
GoGEN Voyager Lite S201P
Elektrická koloběžka s výkonem 250 W, maximální rychlost 23 km/h, dojezd až 17 km, kapacita baterie 5 Ah, skládací konstrukce, nosnost 80 kg, hmotnost 9,95 kg

-17% 8 990,-
7 490,- bez DPH 6 190,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTgog005
City Boss GV5 černá
Elektrická koloběžka s výkonem 500 W, maximální rychlost 35 km/h, dojezd až 35 km, kapacita baterie 15,4 Ah, skládací konstrukce, nosnost 150 kg, hmotnost 22 kg

19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: SPTepic84
Inmotion P2 - Elektrokolo
-16%
Inmotion P2
Elektrokolo skládací, pánské/dámské, rekreační zaměření, hmotnost jezdce do 120 kg

-16% 24 990,-
20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:15
Objednací kód: Inmotion27

Elektrické koloběžky

segwayNejkompaktnější elektrická koloběžka Ninebot KickScooter Air T15E Ninebot KickScooter Air T15E patří mezi nejkompaktnější elektrické koloběžky. Je tak přímo navržená pro...
Elektrické koloběžky jsou ideálním dopravním prostředkem do městských ulic. Jsou lehké, skladné, rychlé a...
Elektrické koloběžky z oblíbené řady SXT Light jsou ideální do městského provozu. Rychlé, s dobrou...
elektroskútryElektroskútry Racceway vítězí nad přecpanou MHD Elektrické skútry značky Racceway se rozhodly, že opanují česká města a nahradí přeplněné MHD. Například...
Nebaví vás už jezdit autem a většinu času trávit čekáním v koloně nebo na zelenou? Chodíte pěšky, ale rádi...
Poohlížíte se po elektrické koloběžce, která vás rychle a pohodlně dopraví z bodu A do bodu B? Pak do...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Eljet Dino
2 999,-
Lenovo M2 Black
11 990,-
Lenovo M2 White
11 990,-
-17%
GoGEN Voyager Lite S201B
8 990,- 7 490,-
Eljet Galaxy
3 999,-
-17%
GoGEN Voyager Lite S201W
8 990,- 7 490,-
-20%
Bluetouch BT Kids zelená
4 989,- 3 990,-
-17%
GoGEN Voyager Lite S201P
8 990,- 7 490,-

Elektrické koloběžky

V kategorii Elektrické koloběžky máme právě teď na Alza.cz celkem 144 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné elektrické koloběžky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší elektrické koloběžky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší elektrické koloběžky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v elektrické koloběžky recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi