Helmy na kolo

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Určeno pro
Muže
(535)
Ženu
(518)
Dítě
(401)
Unisex
(143)
Typ helmy
Integrální
(7)
MTB
(621)
Silniční
(331)
Městská
(380)
BMX
(66)
Velikost
XXS
(8)
XS
(97)
S
(475)
M
(552)
L
(307)
Minimální obvod hlavy
44 cm
62 cm
-
Maximální obvod hlavy
45 cm
65 cm
-
Technologie
MIPS
(211)
SPIN
(2)
Double-Inmold
(41)
In-mold
(400)
Out-mold
(33)
Barva
Černá
(355)
Bílá
(195)
Modrá
(165)
Růžová
(104)
Zelená
(95)
Materiál konstrukce
Polykarbonát (PC)
(168)
EPS
(745)
ABS
(134)
PVC
(35)
HDPE
(13)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Helma na kolo patří k základnímu vybavení cyklisty. Pro děti je do 18 let ze zákona povinná. Její význam by ale neměli podceňovat ani dospělí. Helma vás ochrání před závažnými poraněními hlavy. Existuje hned několik typů přileb na kolo. Čtěte dále a my vám poradíme, jaký typ je pro vás nejvhodnější.

Pokračovat

Proč patří helma na kolo k základnímu vybavení každého cyklisty?

Možná si říkáte, že je helma na kolo zbytečná. Vždyť jezdíte opatrně nebo jen příležitostně. Přilby poctivě kupujete svým dětem, ale na sebe moc nemyslíte. Helma má přitom řadu výhod, které ocení i její zapřisáhlí odpůrci. Helmu byste si měli pořídit z těchto důvodů:

 • Má ochranou funkci. Nošením cyklo helmy můžete předejít vážnému poranění mozku i smrtelné nehodě.
 • Všechny cyklistické helmy, které se prodávají na území ČR, musí splňovat normu ČSN EN 1087.
 • Velký výběr různých typů, značek a velikostí přileb na kolo. Mohou mít také řadu inovativních prvků.
 • Cenové rozpětí přileb se pohybuje od několika stovek po několik tisíc korun. Vybere si každý.

Cyklistické helmy dělíme do následujících kategorií podle způsobu jízdy

Cyklistické helmy dělíme do následujících kategorií podle způsobu jízdy. Není vhodné vyrazit například do bikeparku na sjezdovou trať a mít lehkou silniční helmu.

 1. MTB helma na kolo neboli helma na horské kolo je určená pro příznivce horské cyklistiky. Má robustnější konstrukci a tvar s důrazem na ochranu týlu. Často je opatřena štítem proti slunci.
 2. Silniční cyklistická helma se může používat i na krosových kolech nebo kolečkových bruslích. Má velmi lehkou konstrukci a také nejlepší odvětrání.
 3. BMX cyklistické přilby jsou určeny pro vyznavače adrenalinové cyklistiky (freeride). Jsou robustní a chrání hlavu ze všech stran včetně zátylku a čelistí.
 4. Downhill cyklistické helmy jsou moderní přilby, které zajišťují jezdci maximální ochranu. Většina modelů se hodí také na snowboard, lyže nebo čtyřkolku.
 5. Freestyle cyklistická helma je určena pro milovníky streetových sportů. Hodí se i na brusle či skateboard.
 6. Integrální cyklistická přilba má vysokou odolnost proti případnému pádu nebo nárazu. Může být vybavena plexi štítem a dá se použít také pro rekreační motokros.
 7. Městské cyklistické helmy mají univerzální konstrukci. Lze je použít také pro jízdu na horském kole nebo kolečkových bruslích. Jsou lehčí a cenově dostupnější.
 8. Smart helmy na kolo se spárují s vaším chytrým mobilním telefonem a například vám dopřejí díky vestavěným reproduktorům potěšení z hudby během jízdy, aniž byste přestali vnímat okolí.

i

Smart přilba na kolo může také obsahovat mikrofon v popruhu pod bradou, který vám umožní za jízdy bezpečně telefonovat. Některé disponují rovněž dálkovým ovladačem umístěným na řídítkách, pomocí kterého pak helmu snadno ovládáte.

MTB helma na kolo
MTB helma na kolo

BMX cyklistické přilby
BMX cyklistická přilba

Integrální downhill přilba
Integrální helma na kolo

Přilba na kolo může být speciálně přizpůsobena pánům, dámám i dětem

Dámská přilba na kolo se může konstrukčně odlišovat od pánské helmy na kolo. Dětské modely jsou logicky nejmenší a designově výrazné. Při výběru přilby můžete tedy zohlednit i pohlaví a věk nositele.

i

BMX sport je v České republice rok od roku populárnější. V jeho počátcích bylo kvalitní vybavení nedostatkovým zbožím. Dnes si můžete bez problému pořídit integrální helmu na kolo, brýle, rukavice a další důležité bezpečnostní doplňky.

Jak na výběr cyklistické helmy?

Cyklistické helmy jsou účinné pouze za předpokladu, že jste pro daný sport zvolili správný typ a helma vám také naprosto dokonale sedí. Pokud nechcete při svém výběru udělat chybu, zaměřte se na tyto základní parametry:

Helma na kolo musí odpovídat standardům kvality

Helma na kolo se rozhodně nevybírá primárně dle ceny, rozhodující je kvalita. Přilby bez certifikace nekupujte. Všechny cyklo přilby by měly splňovat normu ČSN EN 1078. Zahraniční modely pak mají certifikace CPSC, SNELL B90A, AS/NZS nebo CE. V naší nabídce najdete pouze certifikované modely.

Jakou by měla mít přilba na kolo hmotnost?

Přilba na kolo by měla být co nejlehčí. Počítejte s tím, že vaše vyjížďky budou trvat několik hodin. Silniční přilby na kolo jsou nejlehčí. Obecně obsahují méně materiálu. Helmy, které jsou vyrobené z kevlaru nebo karbonu jsou také velmi lehké. Tyto lepší materiály ovšem bohužel zvyšují cenu přilby.

Ventilační otvory cyklo helmy

Ventilační otvory cyklo helmy oceníte především v letních měsících. Aby se vám hlava nepřehřívala, musí mít přilba dostatek ventilačních otvorů, které na sebe ideálně navazují. Tím je zajištěno plynulé proudění vzduchu. Horký vzduch se odfiltruje ven zadní stranou. Dobře odvětraná helma zabrání nadměrnému pocení.

Cyklistická helma by měla mít správnou velikost

Cyklistická helma musí dobře sedět. Pokud si vyberete příliš těsnou nebo naopak velkou helmu, nebude plnit svou ochrannou funkci. Správnou velikost vybírejte podle obvodu hlavy měřeného asi v půlce čela. Cyklo helma nesmí také nikde tlačit, nebo být volná. V tabulce níže najdete odpovídající velikost přilby dle obvodu hlavy.

Obvod hlavy (v cm) Velikost helmy
46–50 XS
50–54 S
54–58 M
58–62 L
62 a více XL

*Rozpětí velikostí se u různých výrobců může lišit.

Upínací systémy helmy na kolo

Helmy na kolo by neměly mít komplikované upínací systémy. Měli byste bez problému upravit délku řemínků. Přezku byste měli snadno rozepnout jen jednou rukou. Některé helmy pro děti jsou opatřeny magnetickou přezkou. Děti si ji tak mohou zapnout samy a nehrozí, že by si přiskříply do přezky kůži.

 • Upínací spona se snadno zacvakne a pevně drží. U dětí ale často dochází k přištípnutí kůže na krku.
 • Pásky s přezkou se zapínají trochu složitěji a mohou se časem uvolnit. Jsou ale velmi pohodlné.
 • Zadní otočné kolečko umožní utáhnout nebo uvolnit přilbu tak, aby seděla co nejlépe.
 • Magnetická spona a její zapnutí i rozepnutí je velmi snadné. Zvládnete to jednou rukou.
 • Systém 3D upínání představuje chytrý systém, pomocí kterého jednoduše nastavíte vnitřní obvod helmy a plynule regulujete otočným kolečkem umístěným v její zadní části.

i

Máte svou vlastní představu, jak by měla vaše cyklistická helma vypadat? Řešením může být potisk helmy, který z ní vytvoří originální designový kousek. Stylové helmy na kolo jsou velký hit. Pokud nechcete splynout s davem, atraktivní potisk vám pomůže vyniknout.

Důležitá je i konstrukce cyklo helmy

Aby vám cyklo helma při pádu poskytla co nejvyšší ochranu, vyrábí se tzv. in-mold technologií. Jedná se o proces, při němž se do tvrdé plastové skořepiny, která tvoří horní designovou část, vstřikuje expandovaná polystyrénová pěna. Za velmi odolné cyklo helmy s nízkou hmotností jsou považovány ty, které jsou uvnitř vyztuženy pleteninou z různých materiálů, nejčastěji se jedná o karbon a kevlar.

V případě, že vám cyklistická přilba při pádu praskne, je nutné si pořídit novou. Poškozená helma by vás při dalším pádu již bohužel neochránila.

Helma na kolo s unikátní technologií MIPS

MIPS helmy (z anglického Multi-directional Protection System) využívají k pohlcení devastujících rotačních sil kluznou vložku mezi dvěma vrstvami skořepiny helmy, které se při pádu vůči sobě pootočí. Díky tomu rotační síly nejsou pak dále přenášeny na mozek. MIPS helmy na kolo podstatně snižují riziko možného poškození mozku.

Přilba na kolo může mít různé speciální podoby a vychytávky

Nestačí vám obyčejná přilba na kolo? Ať už toužíte po originálním designovém kousku, nebo máte velmi vysoké požadavky na bezpečnost, nabídka helem na kolo je velmi rozmanitá a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 • Helma na kolo se světlem zajistí, že vás projíždějící auta uvidí ze vzdálenosti několika desítek metrů. Světelné diody jsou dalším užitečným bezpečnostním prvkem do tmy a špatného počasí.
 • Skládací helma na kolo je velmi praktická, protože se skládá z několika dílů. Po použití ji jednoduše rozložíte a uložíte do tašky nebo batohu. Manipulace s ní je velmi jednoduchá.
 • Retro helma na kolo nadchne všechny milovníky historie. Retro helmy mají neotřelý design a jsou vyrobeny z tradičních materiálů, nejčastěji z kůže. Některé modely nemají bezpečnostní certifikaci.
 • Vnitřní polstrování je dnes u přileb samozřejmostí. Bonusem může být polstr z antibakteriálního materiálu.
 • Síťka proti hmyzu ve větracích otvorech vás ochrání například před zamotáním vos do vlasů.
 • Odnímatelná vnitřní vložka umožňuje snadnější údržbu vaší helmy.

Pro dokonalý zážitek z jízdy si pořiďte kromě cyklistické přilby také kvalitní cyklistické oblečení.

Cyklo helma a její design

Design cyklo helmy by neměl být stěžejním faktorem, podle kterého ji vybíráte, ale i ten je dobré zohlednit. Tmavá helma na kolo bude určitě více pohlcovat sluneční záření a bude v ní větší teplo, světlé a pestré cyklistické přilby jsou zase lépe vidět. Jejich design je samozřejmě přizpůsoben různým cílovým skupinám.

Helmy na kolo

Helma na kolo – dětská varianta s integrovanou LED blikačkou.

S výběrem správného typu helmy vám pomůže také náš článek Jak vybrat helmu na kolo.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
MoMi MIMI růžová Skladem > 10 ks
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, růžová barva
549,-

2.
MoMi MIMI matná zelená Skladem > 10 ks
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, zelená barva
489,-

3.
Ratikon FALK šedá L Skladem > 5 ks
Helma na kolo - unisex, MTB a městská, velikost L pro obvod hlavy od 58 do 61 cm, k upínaní slouží pásky s přezkou, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a rychloupínací systém součástí, šedá barva
899,-

Další nejprodávanější
1 045 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,6
Force CORELLA MTB, černo-červená L-XL, 57 cm - 61 cm
Helma na kolo - unisex, MTB a silniční, velikost L a XL pro obvod hlavy od 57 do 61 cm, in-mold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace CE, síťka proti hmyzu, reflexní prvky, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, hmotnost 270 g, černá a červená barva
1 019,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTforce245
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,5
MET přilba TERRANOVA MIPS teal modrá černá metalická S
Helma na kolo - unisex, MTB, velikost S pro obvod hlavy od 52 do 56 cm, MIPS technologie, certifikace CE, AN/NZS, US, reflexní prvky a vycpávky součástí, nastavitelný a odnímatelný kšilt, antibakteriální a odnímatelná vycpávka, hmotnost 335 g, modrá barva
2 549,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmet135
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
ALPINA CARAPAX JR. FLASH black-neon yellow matt 51-56cm
Helma na kolo - pro děti, MTB, velikost S a M pro obvod hlavy od 51 do 56 cm, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace 1078, materiál konstrukce EPS, síťka proti hmyzu, kšilt, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, hmotnost 260 g, černá a žlutá barva
Super cena
2 059,- Ušetříte 40,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTalp622
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,2
POC Kortal Race MIPS Hydrogen White/Uranium Black Matt
Helma na kolo - unisex, MTB a sjezdová/downhill, velikost XS, S, M, L, XL a XXL pro obvod hlavy od 59 do 62 cm, MIPS technologie, certifikace EN 1078, CPSC 12,03, AS / NZ 2063: 2026; NTA8776 standard, materiál konstrukce EPS, kšilt, ventilační otvory a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, hmotnost 390 g, bílá a černá barva
Super cena
od  4 117,- Ušetříte 142,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTpoc0506nad
5,0
Uvex quatro future black 52 - 57 cm
Helma na kolo - unisex, MTB a silniční, velikost M pro obvod hlavy od 52 do 57 cm, Double-Inmold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace EN 1078, síťka proti hmyzu, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, odnímatelný kšilt, antibakteriální vycpávka, hmotnost 240 g, černá a růžová barva
Cenová bomba
2 124,- Ušetříte 875,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTuv00153
MoMi MIMI matná zelená - Helma na kolo Varianty
4,4 30×
MoMi MIMI matná zelená
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, zelená barva
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls363
4,9 10×
Ratikon FALK šedá L
Helma na kolo - unisex, MTB a městská, velikost L pro obvod hlavy od 58 do 61 cm, k upínaní slouží pásky s přezkou, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a rychloupínací systém součástí, šedá barva
Super cena
899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrat051
4,2
POC Kortal Race MIPS Hydrogen White/Uranium Black Matt XSS
Helma na kolo - unisex, MTB a sjezdová/downhill, velikost XS a S pro obvod hlavy od 51 do 54 cm, MIPS technologie, certifikace EN 1078, CPSC 12,03, AS / NZ 2063: 2026; NTA8776 standard, materiál konstrukce EPS, kšilt, ventilační otvory a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, hmotnost 340 g, bílá a černá barva
4 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTpoc0508
MoMi MIMI růžová - Helma na kolo Varianty
4,4 30×
MoMi MIMI růžová
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, růžová barva
549,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18773
4,7
Ratikon FALK purple M
Helma na kolo - unisex, MTB a městská, velikost M, in-mold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace EN 1078, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a rychloupínací systém součástí, fialová barva
Super cena
899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrat046
MoMi MIMI matná šedá - Helma na kolo Varianty
4,4 30×
MoMi MIMI matná šedá
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, šedá barva
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls362
MoMi MIMI černá - Helma na kolo Varianty
4,4 30×
MoMi MIMI černá
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, černá barva
549,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18774
4,6
Force CORELLA MTB, černo-červená
Helma na kolo - unisex, MTB a silniční, velikost S, M, L a XL pro obvod hlavy od 57 do 58 cm, in-mold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace CE, síťka proti hmyzu, reflexní prvky, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, hmotnost 270 g, černá a červená barva
1 019,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTforce244nad
5,0
Ratikon TURM bílá L
Helma na kolo - unisex, MTB, silniční a městská, velikost L pro obvod hlavy od 58 do 61 cm, k upínaní slouží pásky s přezkou, kšilt, ventilační otvory, vycpávky a rychloupínací systém součástí, bílá a černá barva
Super cena
889,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrat054
MoMi MIMI bílá - Helma na kolo Varianty
4,4 30×
MoMi MIMI bílá
Helma na kolo - pro děti, Skate/Inline, velikost S a M pro obvod hlavy od 47 do 58 cm, certifikace EN-71, materiál konstrukce EPS a ABS, ventilační otvory, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, materiál vycpávky molitan, hmotnost 250 g, bílá barva
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls364
4,0
Alpina Carapax 2.0 olive matt
Helma na kolo - unisex, MTB a sjezdová/downhill, velikost M a L pro obvod hlavy od 57 do 62 cm, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace 1078, materiál konstrukce EPS, síťka proti hmyzu, kšilt, vycpávky a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, Coolmax vycpávka, hmotnost 250 g, olivová barva
2 329,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTalp755nad
5,0
ABUS Youn-I 2.0 signal yellow
Helma na kolo - městská a mtb/silniční, pro muže i ženy, na upínaní slouží otočné kolečko, EPS a in-mold, síťka proti hmyzu, vnitřní polstrování, integrovaná LED blikačka, vhodná pro inline, hmotnost 260 g, žlutá a reflexní barva
1 389,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTabus189nad
5,0
ABUS Youn-I 2.0 pearl white
Helma na kolo městská a mtb/silniční, dětská, unisex, pro kluky, způsob upínání: otočné kolečko, In-mold, 17 ventilačních otvorů, síťka proti hmyzu, vnitřní polstrování, integrovaná led blikačka, vhodná pro inline, hmotnost 260 g
1 389,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTabus187nad
5,0
Force LYNX, černá mat/lesk, L-XL, 58 cm - 62 cm
Helma na kolo - unisex, MTB a silniční, velikost L a XL pro obvod hlavy od 58 do 62 cm, in-mold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace CE, síťka proti hmyzu, reflexní prvky a vycpávky součástí, odnímatelná vycpávka, hmotnost 276 g, černá barva
1 469,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTforce180
5,0
MET TERRANOVA černá matná/lesklá
Helma na kolo - unisex, MTB, velikost S, M a L pro obvod hlavy od 52 do 61 cm, in-mold technologie, certifikace CE, AN/NZS, US, reflexní prvky a vycpávky součástí, odnímatelný kšilt, antibakteriální vycpávka, hmotnost 335 g, černá barva
Cenová bomba
od  1 749,- Ušetříte 250,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmet080nad
5,0
MET přilba TERRANOVA oranžová titanium metalická L
Helma na kolo - unisex, MTB, velikost L pro obvod hlavy od 58 do 61 cm, in-mold technologie, certifikace CE, AN/NZS, US, reflexní prvky a vycpávky součástí, nastavitelný a odnímatelný kšilt, antibakteriální a odnímatelná vycpávka, hmotnost 335 g, oranžová barva
Zlevněno -34 %
1 969,- 2 989,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmet140
4,8
ABUS Urban-I 3.0 velvet black
Helma na kolo - unisex, městská, velikost M, L a XL pro obvod hlavy od 61 do 61 cm, in-mold technologie, k upínaní slouží magnetická spona, certifikace EN 1078, materiál konstrukce EPS, síťka proti hmyzu, vycpávky, integrovaná světla a otočné kolečko pro nastavení velikosti součástí, pevný kšilt, hmotnost 250 g, černá barva
od  1 659,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTabus078nad
5,0
MET přilba TERRANOVA oranžová titanium metalická
Helma na kolo - unisex, MTB, velikost S, M a L pro obvod hlavy od 52 do 56 cm, in-mold technologie, certifikace CE, AN/NZS, US, reflexní prvky a vycpávky součástí, nastavitelný a odnímatelný kšilt, antibakteriální a odnímatelná vycpávka, hmotnost 335 g, oranžová barva
Zlevněno -34 %
od  1 969,- 2 989,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmet138nad
5,0
Force BMX, fluo lesklá L - XL
Helma na kolo - unisex, městská, BMX a freestyle, velikost L a XL pro obvod hlavy od 58 do 63 cm, out-mold technologie, k upínaní slouží pásky s přezkou, certifikace CE EN 1078, ventilační otvory a vycpávky součástí, hmotnost 480 g, žlutá barva
589,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTforce0032

Helmy na kolo

chytrý zámekChytrý zámek Pealock 2 spolehlivě ochrání vaši sportovní výbavu Chytrý zámek Pealock 2 je kompletně českým produktem, který spolehlivě ochrání vaši sportovní výbavu. A rozhodně nejen ji. Co vše nabídne?
Výběr dětského kola má svá specifika. Děti z něj rychle vyrostou, takže je důležité zvolit správnou velikost. Vyplatí se také klást důraz i na bezpečnost. V tomto článku se podíváme, jak správně vybrat dětské kolo Olpran.
Servis a pravidelná údržba vašeho kola je klíčem k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužilo. Co si zvládnete opravit nebo ošetřit doma a kdy je lepší se obrátit na služby odborníků?
článekInline brusle, tenis, volejbal: jak na letní hubnutí? Víte, jaký sport si vybrat, abyste v létě shodili pár kil? A jaké při sportování dodržovat zásady? Přinášíme vám tipy na letní sporty, které jsou nejen efektivní při spalování tuků, ale také zábavné.
Chystáte se na kolo s dětmi a řešíte, jaké sportovní vybavení je nezbytné pro rodinné cyklovýletování? Přinášíme vám ucelený přehled o cyklistice s dětmi od batolat přes školkáčky až po větší děti, se kterými už můžete plánovat delší a náročnější trasy. Cyklistická...
Je jedno, jestli koloběžku vnímáte jako dopravní prostředek, nebo jako sportovní pomůcku, vyrazit s ní na výlet na výlet je dobrý nápad, kdykoliv můžete. Máme pro vás tipy na zajímavé trasy v ČR i v zahraničí.
Více článků Všechny články

Helmy na kolo

Helmy a přilby jsou nezbytným doplňkem pro kolo, které vás v případě nehod ušetří od nepříjemných poranění a oděrek. Chrániče poskytnou ochranu vašim kolenům a loktům a rukavice na kolo zajistí komfort pro vaše dlaně. Pořiďte si kvalitní helmy, chrániče a rukavice na kolo výrobců BBB, Spokey, Crazy Safety, Tempish nebo třeba Tern.

Bezpečnost dětí na prvním místě

Dětské přilby jsou při jízdě na kole nutností. Aby se jejich nošení dětem co nejvíce zpříjemnilo, jsou dětské helmy vyráběny ve veselých barvách a motivech s 3D efekty. Krásné helmy na kolo například se Spidermanem poskytuje společnost Crazy Safety. Přilba dětská na kolo je uzákoněna pouze do 18 let, nicméně i dospělým se doporučuje přilbu na kolo nosit. Pokud ještě helmu na kolo nemáte, raději neriskujte a nějakou si pořiďte. Helmy na skateboard jsou navrženy v městském designu a jsou určeny milovníkům jízdy na kolečkových bruslích či na skateboardu. Helma na skateboard je vyrobena z tvrzeného plastu pro maximální ochranu hlavy při nečekaném pádu na silnici. 

Chrániče na kolo i kolečkové brusle

Pro jízdu na kolečkových bruslích a skateboardu si pořiďte také chrániče kolen a chrániče loktů, které se dají pořídit jako sady chráničů různých velikostí. Vyrobeny jsou z tvrzené plastu a zajišťují maximální ochranu nejvíce ohrožených partií. Tyto chrániče jsou vhodné i jako chrániče na kolo, zejména pro horská kola nebo MTB kola, která se pohybují v městských parcích a těžkém terénu. Dalším doplňkem jsou rukavice na kolo, které dodají potřebné pohodlí vašim rukám i při mnohakilometrových vyjížďkách. Rukavice na kolo jsou uzpůsobeny tak, aby váš pohyb rukou byl bez omezení a pocení.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné helmy na kolo Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší helmy na kolo Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší helmy na kolo Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v helmy na kolo recenze
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací