Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Thinkrider

iHealth - Zdraví na displeji smartphonu

Zobrazit katalog
iHealth - Zdraví na displeji smartphonu

Rodina produktů pro lepší zdraví

Výrobce iHealth nabízí sofistikované produkty jako například inteligentní glukometr, osobní váhu a mnoho dalšího. Na rozdíl od běžných zdravotních zařízení jsou všechny produkty propojeny chytrým systémem iHealth, který komplexně eviduje zdravotní stav a uchovává jej v paměti telefonu.

Vševědoucí váha

Pomocí elektronických senzorů naměří váha iHealth HS5 9 tělesných údajů. Mezi nimi nechybí podíl vody, tuku, svalové tkáně nebo viscerální tuk. Váha má databázi až 20 uživatelů a podporuje vytváření osobních cílů přes mobilní aplikaci.

Viscerální tuk se nachází uvnitř našich vnitřních orgánů. Jeho hodnota nezávisí na množství podkožního tuku. Nadbytek viscerálního tuku zanáší naše orgány a cévy, čímž snižuje jejich produktivitu.

Náramkový tlakoměr

Další z nabídky je zápěstní měřič tlaku. Stejně jako ostatní produkty od iHealth i tento bezdrátový tlakoměr úzce spolupracuje s mobilními aplikacemi pro Android a iOS. Uživatelé ocení mimo přesnosti měření hlavně komfortní a elegantní zpracování.

Inteligentní glukoměr

Bezdrátový glukoměr od iHealth je vůbec první svého druhu. Hladinu cukru zjistí do 5 vteřin. Naměřená data se automaticky pošlou do mobilní aplikace, která podporuje i záznamy jídelníčku a užití inzulínu. Glukoměr je navíc lehký a skvěle přenositelný.

Hodiny počítající každý krok

Chytrý snímač iHealth AM3 podrobně zkoumá vaši denní a noční aktivitu. Počítá ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Naopak v noci měří délku, a tím i kvalitu spánku. Ráno vás pak jemnou vibrací probudí.

iHealth zkrátka nabízí obsáhlou řadu výrobků pro každodenní správu vašeho zdraví. Největší výhodou je bezdrátové propojení s mobilními aplikacemi přinášející přehledné výstupy a mapování progresu.

O firmě iHealthlab
Sídlo firmyMountain View, Kalifornie
Založena2010
Webové stránkywww.ihealthlabs.com/
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi