Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

Sušičky prádla

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Energetická třída
(53)
(48)
(2)
B
(5)
C
(1)
Kapacita sušičky
4 kg
11 kg
-
Hloubka
43,5 cm
69 cm
-
Funkce sušičky
Odložený start
(101)
Displej
(101)
Vnitřní osvětlení
(62)

Sušička prádla vám ušetří nejen práci, ale i čas. Dokáže z oblečení odstranit žmolky, jemné chloupky, prach i nepříjemný zápach, a představuje tak skvělou volbu nejen pro alergiky. Zajímá vás, jaké další výhody sušička nabízí? Kolik stojí jeden sušicí cyklus a na co se zaměřit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

K čemu slouží sušička na prádlo a jaké jsou její hlavní výhody a nevýhody?

Sušička na prádlo je v současné době součástí každé moderní domácnosti. Dokáže vysušit velké množství prádla, a to ve velmi krátké době. Jaké jsou další výhody sušičky prádla? Má tato vymoženost i své nevýhody?

 • Ušetří váš čas, protože prádlo nemusíte nikam věšet a bát se případného zmoknutí venku.
 • Zabrání vyblednutí barev, ke kterému může dojít při sušení venku.
 • Prádlo je po vysušení měkčí, není tolik zmačkané a většinou se ani nemusí žehlit.
 • Omezuje vlhkost v bytě a šetří prostor, který by jinak zabíral sušák na prádlo.
 • Je ideální pro alergiky. Při sušení se na prádlo nenachytá žádný pyl, prach ani bakterie.
 • Provoz sušičky je dražší než běžné manuální sušení prádla na sušáku.
 • Zabírá hodně místa, což je nevýhodou především pro malé domácnosti.
 • Skončí vám výmluvy typu – teď nemůžu, musím jít zrovna věšet prádlo.

Zajímají-li vás další výhody, přečtěte si v našem článku 10 důvodů proč si pořídit sušičku.

V jakém provedení je k dostání sušička prádla? Kondenzační vs. odvětrávací

Prvním krokem, jak vybrat sušičku prádla je vybrat správný typ. V jakém základním provedení podle typu zapojení je dostupná sušička prádla? Kondenzační i odvětrávací (ventilační) modely mají své (ne)výhody.

Kondenzační sušička prádla

Kondenzační sušičky prádla nevyžadují stavební úpravy na odvod kondenzátu ven – odvádí totiž vodu do sběrné nádoby (nejčastěji v objemu 4–6 l), kterou stačí jednou za čas vylít, nebo sušičku připojit na odpad. Podle ohřevu vzduchu v nabídce naleznete buďto sušičky prádla s tepelným čerpadlem, nebo s topným tělesem. V čem se liší?

 • Kondenzační sušička s topným tělesem ohřívá vzduch pomocí topného tělesa, které však zvyšuje spotřebu energie, a tím bohužel i náklady na provoz. Výhodou je však kratší doba sušení.
 • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem využívá teplo vznikající během sušení pro ohřev vzduchu. Tím, že se vzduch neodvádí ven, se ušetří spousta energie. Je však nutné pravidelně čistit filtr.

Odvětrávací sušička na prádlo

Odvětrávací sušičky prádla musí mít vyvedenou výfukovou trubici ven z domu, což znamená, že vyžadují stavební úpravy a vhodné umístění. Výhodou je však lepší úspora energie, než kterou má i ta nejúspornější kondenzační sušička A+++. Máte-li velkou koupelnu s odvětráváním, je tato sušička na prádlo vhodná.

Jaké 2 další sušičky prádla naleznete v nabídce?

V nabídce naleznete také další sušičky prádla.

 1. Parní sušičky prádla fungují tak, že prádlo suší přímo horká pára (není potřeba ani otáčet bubnem), která dokonale pronikne oblečením, nádherně ho provoní a dodá mu načechraný vzhled.
 2. Profesionální sušičky prádla jsou vhodné do provozoven, jako jsou ubytovny, koleje či penziony. Nabízí velkou kapacitu, snadné ovládání a několik teplot sušení prádla. Jejich kapacita je až 15 kg.

Kapacita sušičky prádla – záleží na maximálním množství náplně i rozměrech

Sušičky prádla podle množství náplně udávají kapacitu sušení jako hmotnost vypraného prádla, které je sušička schopna vysušit v jedné várce. Nejmenší sušička na prádlo má 3 kg, ovšem ta je vhodná pouze na příležitostné sušení. Pro jednoho či dva členy je vhodná 7kg sušička na prádlo, pro čtyřčlennou rodinu volte 8 a více kg.

Slim sušička prádla, nebo standardní model? I zde se kapacita liší

Dalším ukazatelem jsou rozměry, podle kterých se rozlišuje standardní velikost a slim sušička prádla.

 • Standardní sušičky na prádlo jsou k dispozici ve velikosti 85 × 60 × 60 cm. Modely s kapacitou 7–8 kg představují ideální řešení pro 4člennou domácnost, do početnější rodiny jsou vhodné sušičky nad 8 kg.
 • Úzké sušičky na prádlo se vyznačují hloubkou do 48 cm, zbylé rozměry mají stejné jako standardní sušičky. Pro svou kapacitu 6–7 kg se úzká sušička prádla hodí do garsonek, na chatu, pro páry a jednotlivce.

i

Pokud již znáte své oblíbené výrobce domácích spotřebičů, nebo chcete doplnit pračku o dalšího pomocníka, můžete také vybírat sušičky na prádlo podle značky.

Možnosti řešení při nedostatku místa – pračka se sušičkou, vestavná varianta a další

Pokud bojujete s nedostatkem místa, máme pro vás kromě úzké sušičky na prádlo také alternativy, jako je pračka se sušičkou, vestavná varianta či spojovací díl pračky a sušičky – takzvaný mezikus.

 • Vestavné sušičky nejenže ušetří místo, ale také je můžete snadno zakomponovat do koupelnového nábytku, případně do kuchyňské linky, kde perfektně splynou s designem okolního interiéru.
 • Pračky se sušičkou kombinují veškeré vlastnosti pračky s pohodlím sušičky. Výhodou je, že šetří místo, nemusíte přendávat prádlo a jsou cenově výhodnější. Usuší však menší množství prádla s menší účinností.
 • Mezikusy jsou spojovací díly, které dovolují umístění sušičky na pračku o hloubce větší než 55 cm. Mezikus zvyšuje stabilitu obou spotřebičů, navíc mnohdy disponuje i praktickou výsuvnou policí.

Sety praček a sušiček k sobě ladí designem i velikostí, a tak budou dokonalým doplňkem každé koupelny. Mohou stát vedle sebe, ale s pomocí mezikusu i na sobě.

Způsob plnění sušičky prádla vyberte podle prostoru, kde bude umístěna

Vybrali jste již umístění sušičky prádla? Podle zvoleného prostoru si můžete vybírat buďto sušičky s předním plněním, které jsou vhodné pro postavení na pračku, nebo sušičky s vrchním plněním hodící se při nedostatku prostoru okolo spotřebiče. Vestavné spotřebiče jsou vždy na rozdíl od těch volně stojících předem plněné.

i

Kromě způsobu plnění myslete také na to, že sušička na prádlo bývá často připojená na odpad, a tak by mu měla být samozřejmě co nejblíže.

Spotřeba energie a sušička prádla: A+++ je nejúspornější

V nabídce je k dostání jak nejúspornější sušička prádla A+++, tak i sušičky z méně úsporné energetické třídy A+. Každá sušička má na energetickém štítku vyznačenu roční spotřebu energie. Zajímá vás, kolik stojí jeden cyklus?

Energetická třída Spotřeba v kWh Náklady v Kč
A+++ 1,1 5,32
A++ 1,47 7,11
A+ 1,55 7,50

Počítáno s cenou 4,84 Kč/kWh. Orientační spotřeba energie se odvozuje od 160 standardních cyklů za rok. Ovlivňuje ji typ sušičky, kapacita a další faktory.

3 další parametry – účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla

Parametry jako účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla by vás měly také zajímat.

 1. Účinnost odstřeďování se označuje písmeny A až G a udává to, jak bude prádlo po vysušení vypadat – zda bude skutečně a rovnoměrně suché a jak moc sušička na prádlo propouští vlhkost.
 2. Hlučnost je udávána v dB a nejčastěji se pohybuje kolem 65 dB, což představuje hlasitější hovor či rušnější ulici. Samozřejmě čím tišší chod, tím pohodlnější užívání a možnost sušení i v noci.
 3. Délka cyklu je uvedena na energetickém štítku. Jedná se však pouze o orientační hodnotu, jelikož se doba liší podle zvoleného programu. I tak je ale dobré vědět, za jakou dobu zvládne spotřebič usušit prádlo.

Sušička prádla nabídne užitečné funkce a vybavení

Sušička prádla může být vybavena praktickými funkcemi, které vám významně usnadní její obsluhu.

 • Invertorový motor je oproti klasickému motoru spolehlivější a odolnější.
 • Refresh program dokáže odstranit pachy z jinak čistého nepraného oblečení.
 • EcoHybrid usuší prádlo rychle a efektivně šetrnějším způsobem k materiálu.
 • Fuzzy Logic (6. smysl) zváží mokré prádlo a určí optimální teplotu a dobu sušení.
 • FragranceDos je funkce pro mimořádně nadýchané a voňavé prádlo.
 • Samočisticí kondenzátor se stará o vyplachování částeček, které mohou ucpat filtr.
 • Reverzibilní dvířka můžete otevírat až do čtyř různých směrů dle potřeby.
 • Parní program zvlhčí prádlo, které se tak během žehlení napaří, a tím snadněji žehlí.
 • PerfectDry rozpoznává tvrdost vody a dle toho upraví celý postup sušení.
 • Voštinový buben vytváří lehký vodní film, díky kterému je sušení šetrnější.
 • SteamFinish je program vyhlazování párou – žehlení je rychlejší a snazší.
 • LCD displej, vnitřní osvětlení bubnu, dětská pojistka, odložený start a další.

i

Zajímá vás, jaká je skutečně sušička prádla? Recenze zákazníků vám napoví nejvíce. Pokud vás k tomu navíc zajímá levná sušička prádla, bazar nabízí skvosty za zlomek ceny.

Sušička na prádlo lze doplnit o řadu příslušenství

Příslušenství k sušičkám zahrnuje vše, co budete potřebovat k pohodlného sušení a krásně měkkému a voňavému prádlu. Patří sem zejména filtry, mezikusy, vůně a vonné ubrousky, kapsle, změkčovače vody, balónky, prací prostředky, podložky, skříňky a police a další doplňky, díky kterým je sušička na prádlo kompletní.

Sušička si zaslouží správnou a náležitou péči

Aby byla sušička stále jako nová a plně funkční, je potřeba o ni správně pečovat. V první řadě dbejte na pravidelné vylévání nádobky (pokud není sušička připojena na odpad), aby nedocházelo k zápachu. Za druhé kontrolujte filtry. Stačí je propláchnout či jemně očistit a nechat uschnout – zamezíte tak nežádoucímu špinění.

Sháníte levné sušičky prádla? Seřaďte si kousky od nejlevnějšího. Kromě toho se nezapomeňte podívat také na sušičky prádla v akci.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
AEG SensiDry T7DEG47W Skladem 3 ks
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, volitelný směr otevírání dvířek, bez napojení na odpad a reverzibilní dvířka, rozměry: 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), váha: 59,46 kg
13 290,-

2.
BOSCH WQG233D0BY Skladem > 5 ks a na prodejně Praha - Čakovice
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětský zámek, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 56,163 kg
17 490,-

3.
HOOVER ND4 H7A2TSBEX-S Skladem > 5 ks
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, displej a rychlý program, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg
-7 %
14 990,-
13 990,-

Další nejprodávanější
117 položek
Lidovka
BEKO DPS 7405 G B5
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 209 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 54 cm (V׊×H)

8 989,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3476a
Zlatá střední cesta
HOOVER ND4 H7A2TSBEX-S + 5 let záruka po registraci
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, displej a rychlý program, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

Zlevněno -7 %
13 990,- 14 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HOOSU019
Pro náročné
SAMSUNG DV90T8240SH/S7 + 20 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 54 kg

22 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SASU011
BOSCH WQG233D0BY
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětský zámek, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 56,163 kg

17 490,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU025
CANDY CSOE H7A3TE-S + 11 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 69 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 58,5 cm (V׊×H), váha: 43,2 kg

10 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
11 490,-
Můžete mít zítra od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU038
BEKO DPY 8506 GXB1
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka, dětský zámek, reverzibilní dvířka a zvukový signál ukončení programu, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 61 cm (V׊×H), váha: 51 kg

11 490,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3470f
BOSCH WQG233D1BY
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětský zámek, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 53,763 kg

15 990,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU024
SAMSUNG DV90T6240LH/S7 + 20 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 50 kg

20 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SASU013
BOSCH WTR87TW1CS
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, speciální technologie: Perfect Dry, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 56,5 kg

14 690,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU014
HOOVER NDPEH8A2TCBEXS-S
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 236 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 58,5 cm (V׊×H), váha: 41,7 kg

11 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HOOSU033
WHIRLPOOL ST U 83X EU + 10 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 175 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 84,9 × 59,5 × 65,6 cm (V׊×H), váha: 47,5 kg

10 712 Kč se slevovým kódem  VANOCNITRHAKY20
Zlevněno -4 %
13 390,- 13 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WPRO097
MIELE TWF 760 WP
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 163 kWh/annum, speciální technologie: Voštinový buben, FragranceDos a Perfect Dry, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, ovládání mobilem a reverzibilní dvířka, rozměry: 85 × 59,6 × 64,3 cm (V׊×H), váha: 56 kg

33 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem 5 ks
Objednací kód: MIESU11
AEG ProSense T6DBG28SC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy B a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 561 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej a volitelný směr otevírání dvířek, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 43,46 kg

10 192 Kč se slevovým kódem  VANOCNITRHAKY15
11 990,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3230l
LG RC91V9AVSN
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 0,02 kWh/annum, hlavní funkce: samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, ovládání mobilem, program pro alergiky, dětský zámek a zvukový signál ukončení programu, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), váha: 56 kg

Novinka
19 990,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LGSU023
CANDY CSO4H7A2DE-S
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, tepelné čerpadlo, displej a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 59,5 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

9 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
Zlevněno -4 %
10 990,- 11 490,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU055
BEKO HDF 7412 CSRX
Úzká sušička energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 59,7 × 84,7 × 50,8 cm (Š×V×H), váha: 42 kg

11 990,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESU023
CANDY RO4H7A2TCEX-S
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, tepelné čerpadlo a displej, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

11 290 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
12 290,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU052
CANDY RO4 H7A2TCERX-S
Sušička prádla energetické třídy A++, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, hlavní funkce: odložený start, displej, dětská pojistka, ovládání mobilem a dětský zámek, antracitová barva, rozměry: 85 × 60 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

12 742 Kč se slevovým kódem  VANOCNITRHAKY15
14 990,-
Můžete mít zítra od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU059
HOOVER NDP4 H7A2TCBEX-S
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, tepelné čerpadlo, displej a rychlý program, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

Zlevněno -9 %
13 590,- 14 990,-
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU048
AMICA SUPF 810 W
Sušička prádla energetické třídy B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 69 dB, odhad. roční spotřeba energie: 561 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, rozměry: 84,5 × 59,5 × 62,2 cm (V׊×H), váha: 43 kg

6 669,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AMSU001
CANDY ROE H9A3TE-S + 11 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 69 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program a systém proti mačkání prádla, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 58,5 cm (V׊×H), váha: 43,2 kg

10 277 Kč se slevovým kódem  VANOCNITRHAKY15
12 090,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU044
HAIER HD90-A3979 + 12 let záruka na motor po registraci + 5 let záruka po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 193 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program a vnitřní osvětlení, rozměry: 84,5 × 59,5 × 67,5 cm (V׊×H), váha: 51 kg

18 990,-
Můžete mít zítra od 9:45
Skladem 3 ks
Objednací kód: HAISU002
HOOVER NDPEH9A3TCBEXS-S
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 69 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, speciální technologie: Perfect Dry, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 58,5 cm (V׊×H)

14 990,-
Můžete mít zítra od 9:45
Skladem 1 ks
Objednací kód: HOOSU026
CANDY RO4H7A1TEX-S
Sušička prádla energetické třídy A+ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 269 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, tepelné čerpadlo, displej a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

11 990,-
Můžete mít zítra od 9:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU054

Sušičky prádla

AEGNapište recenzi na nový spotřebič AEG nebo Electrolux a získejte voucher na 500 Kč pro nákup na Alza.cz Domácí spotřebiče od AEG nebo Electrolux nabízí spoustu zajímavých funkcí, kterými vám šetří čas, navíc máte...
Zajímáte se o to, jak výrazně omezit spotřebu energie, zároveň však nechcete snížit kvalitu vaší péče o...
Spotřebiče značek Candy/Hoover/Haier nabízí spoustu zajímavých funkcí, díky kterým šetří váš čas i energii....
Zákaznická podpora a servis Candy, Hoover & Haier Candy, Hoover & Haier jsou značky, které si zakládají nejen na kvalitě a inovaci, ale také na vstřícné a...
Vyberte si některou z vybraných praček nebo sušiček, zaregistrujte se na stránkách výrobce a získejte cashback...
Nové sušičky Bosch vybavené moderními funkcemi pro ještě lepší a účinnější sušení prádla pracují i s ohledem...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Sušičky prádla

Poptávka po sušičkách prádla v domácnostech neustále roste a s ní i nabídka značek, které se výrobou sušiček zabývají. V jejich nabídce naleznete celou řadu kondenzačních sušiček s různými funkcemi a vlastnostmi, které vám usnadní čas i práci.

Značky sušiček

Nejprodávanějšími a uživateli nejoblíbenějšími značkami sušiček jsou:

 • AEG – německá firma, která koupila několik patentů od Thomase Edisona.
 • BEKO – turecká značka BEKO je již od roku 1954 výrobcem domácích spotřebičů.
 • BOSCH – všestranná německá značka, která působí ve více než 50 zemích.
 • LG – společnost zabývající se také výrobou spotřební elektroniky a telefonů.
 • SIEMENS – německá společnost, která dnes zaměstnává 400.000 odborníků.
 • MIELE – spotřebiče a jiné výrobky značky MIELE získáte na 5 kontinentech.
 • ELECTROLUX – značka vyznačující se ochranou životního prostředí.

Další nejhledanější značky sušiček prádla

 • Whirlpool – dodavatel kvalitní bílé techniky a elektrospotřebičů.
 • SAMSUNG – korejská firma, která na trhu působí od roku 1938.
 • CANDY – první italská společnost zabývající se výrobou bílé techniky.

Sušičky – všestranní pomocníci

Jestliže hledáte způsob, jak si ušetřit práci i čas, zajisté si rychle zvyknete na prádlo připravené ihned k použití, a to bez použití žehličky. Již žádné sušení na sušáku či šňůře, se sušičkou prádla vás čeká krásně nadýchané a voňavé oblečení, které pouze složíte a uklidíte do šatní skříně.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sušičky prádla Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sušičky prádla Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sušičky prádla Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sušičky prádla recenze
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací