Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 510 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sdílej a ušetři HP MPLA145704

Sušičky prádla

Sušička prádla vám ušetří nejen práci, ale i čas. Dokáže z oblečení odstranit žmolky, jemné chloupky, prach i nepříjemný zápach, a představuje tak skvělou volbu nejen pro alergiky. Zajímá vás, jaké další výhody sušička nabízí? Kolik stojí jeden sušicí cyklus a na co se zaměřit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

K čemu slouží sušička na prádlo a jaké jsou její hlavní výhody a nevýhody?

Sušička na prádlo je v současné době součástí každé moderní domácnosti. Dokáže vysušit velké množství prádla, a to ve velmi krátké době. Jaké jsou další výhody sušičky prádla? Má tato vymoženost i své nevýhody?

 • Ušetří váš čas, protože prádlo nemusíte nikam věšet a bát se případného zmoknutí venku.
 • Zabrání vyblednutí barev, ke kterému může dojít při sušení venku.
 • Prádlo je po vysušení měkčí, není tolik zmačkané a většinou se ani nemusí žehlit.
 • Omezuje vlhkost v bytě a šetří prostor, který by jinak zabíral sušák na prádlo.
 • Je ideální pro alergiky. Při sušení se na prádlo nenachytá žádný pyl, prach ani bakterie.
 • Provoz sušičky je dražší než běžné manuální sušení prádla na sušáku.
 • Zabírá hodně místa, což je nevýhodou především pro malé domácnosti.
 • Skončí vám výmluvy typu – teď nemůžu, musím jít zrovna věšet prádlo.

Zajímají-li vás další výhody, přečtěte si v našem článku 10 důvodů proč si pořídit sušičku.

V jakém provedení je k dostání sušička prádla? Kondenzační vs. odvětrávací

Prvním krokem, jak vybrat sušičku prádla je vybrat správný typ. V jakém základním provedení podle typu zapojení je dostupná sušička prádla? Kondenzační i odvětrávací (ventilační) modely mají své (ne)výhody.

Kondenzační sušička prádla

Kondenzační sušičky prádla nevyžadují stavební úpravy na odvod kondenzátu ven – odvádí totiž vodu do sběrné nádoby (nejčastěji v objemu 4–6 l), kterou stačí jednou za čas vylít, nebo sušičku připojit na odpad. Podle ohřevu vzduchu v nabídce naleznete buďto sušičky prádla s tepelným čerpadlem, nebo s topným tělesem. V čem se liší?

 • Kondenzační sušička s topným tělesem ohřívá vzduch pomocí topného tělesa, které však zvyšuje spotřebu energie, a tím bohužel i náklady na provoz. Výhodou je však kratší doba sušení.
 • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem využívá teplo vznikající během sušení pro ohřev vzduchu. Tím, že se vzduch neodvádí ven, se ušetří spousta energie. Je však nutné pravidelně čistit filtr.

Odvětrávací sušička na prádlo

Odvětrávací sušičky prádla musí mít vyvedenou výfukovou trubici ven z domu, což znamená, že vyžadují stavební úpravy a vhodné umístění. Výhodou je však lepší úspora energie, než kterou má i ta nejúspornější kondenzační sušička A+++. Máte-li velkou koupelnu s odvětráváním, je tato sušička na prádlo vhodná.

Jaké 2 další sušičky prádla naleznete v nabídce?

V nabídce naleznete také další sušičky prádla.

 1. Parní sušičky prádla fungují tak, že prádlo suší přímo horká pára (není potřeba ani otáčet bubnem), která dokonale pronikne oblečením, nádherně ho provoní a dodá mu načechraný vzhled.
 2. Profesionální sušičky prádla jsou vhodné do provozoven, jako jsou ubytovny, koleje či penziony. Nabízí velkou kapacitu, snadné ovládání a několik teplot sušení prádla. Jejich kapacita je až 15 kg.

Kapacita sušičky prádla – záleží na maximálním množství náplně i rozměrech

Sušičky prádla podle množství náplně udávají kapacitu sušení jako hmotnost vypraného prádla, které je sušička schopna vysušit v jedné várce. Nejmenší sušička na prádlo má 3 kg, ovšem ta je vhodná pouze na příležitostné sušení. Pro jednoho či dva členy je vhodná 7kg sušička na prádlo, pro čtyřčlennou rodinu volte 8 a více kg.

Slim sušička prádla, nebo standardní model? I zde se kapacita liší

Dalším ukazatelem jsou rozměry, podle kterých se rozlišuje standardní velikost a slim sušička prádla.

 • Standardní sušičky na prádlo jsou k dispozici ve velikosti 85 × 60 × 60 cm. Modely s kapacitou 7–8 kg představují ideální řešení pro 4člennou domácnost, do početnější rodiny jsou vhodné sušičky nad 8 kg.
 • Úzké sušičky na prádlo se vyznačují hloubkou do 48 cm, zbylé rozměry mají stejné jako standardní sušičky. Pro svou kapacitu 6–7 kg se úzká sušička prádla hodí do garsonek, na chatu, pro páry a jednotlivce.

i

Pokud již znáte své oblíbené výrobce domácích spotřebičů, nebo chcete doplnit pračku o dalšího pomocníka, můžete také vybírat sušičky na prádlo podle značky.

Možnosti řešení při nedostatku místa – pračka se sušičkou, vestavná varianta a další

Pokud bojujete s nedostatkem místa, máme pro vás kromě úzké sušičky na prádlo také alternativy, jako je pračka se sušičkou, vestavná varianta či spojovací díl pračky a sušičky – takzvaný mezikus.

 • Vestavné sušičky nejenže ušetří místo, ale také je můžete snadno zakomponovat do koupelnového nábytku, případně do kuchyňské linky, kde perfektně splynou s designem okolního interiéru.
 • Pračky se sušičkou kombinují veškeré vlastnosti pračky s pohodlím sušičky. Výhodou je, že šetří místo, nemusíte přendávat prádlo a jsou cenově výhodnější. Usuší však menší množství prádla s menší účinností.
 • Mezikusy jsou spojovací díly, které dovolují umístění sušičky na pračku o hloubce větší než 55 cm. Mezikus zvyšuje stabilitu obou spotřebičů, navíc mnohdy disponuje i praktickou výsuvnou policí.

Sety praček a sušiček k sobě ladí designem i velikostí, a tak budou dokonalým doplňkem každé koupelny. Mohou stát vedle sebe, ale s pomocí mezikusu i na sobě.

Způsob plnění sušičky prádla vyberte podle prostoru, kde bude umístěna

Vybrali jste již umístění sušičky prádla? Podle zvoleného prostoru si můžete vybírat buďto sušičky s předním plněním, které jsou vhodné pro postavení na pračku, nebo sušičky s vrchním plněním hodící se při nedostatku prostoru okolo spotřebiče. Vestavné spotřebiče jsou vždy na rozdíl od těch volně stojících předem plněné.

i

Kromě způsobu plnění myslete také na to, že sušička na prádlo bývá často připojená na odpad, a tak by mu měla být samozřejmě co nejblíže.

Spotřeba energie a sušička prádla: A+++ je nejúspornější

V nabídce je k dostání jak nejúspornější sušička prádla A+++, tak i sušičky z méně úsporné energetické třídy A+. Každá sušička má na energetickém štítku vyznačenu roční spotřebu energie. Zajímá vás, kolik stojí jeden cyklus?

Energetická třída Spotřeba v kWh Náklady v Kč
A+++ 1,1 5,32
A++ 1,47 7,11
A+ 1,55 7,50

Počítáno s cenou 4,84 Kč/kWh. Orientační spotřeba energie se odvozuje od 160 standardních cyklů za rok. Ovlivňuje ji typ sušičky, kapacita a další faktory.

3 další parametry – účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla

Parametry jako účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla by vás měly také zajímat.

 1. Účinnost odstřeďování se označuje písmeny A až G a udává to, jak bude prádlo po vysušení vypadat – zda bude skutečně a rovnoměrně suché a jak moc sušička na prádlo propouští vlhkost.
 2. Hlučnost je udávána v dB a nejčastěji se pohybuje kolem 65 dB, což představuje hlasitější hovor či rušnější ulici. Samozřejmě čím tišší chod, tím pohodlnější užívání a možnost sušení i v noci.
 3. Délka cyklu je uvedena na energetickém štítku. Jedná se však pouze o orientační hodnotu, jelikož se doba liší podle zvoleného programu. I tak je ale dobré vědět, za jakou dobu zvládne spotřebič usušit prádlo.

Sušička prádla nabídne užitečné funkce a vybavení

Sušička prádla může být vybavena praktickými funkcemi, které vám významně usnadní její obsluhu.

 • Invertorový motor je oproti klasickému motoru spolehlivější a odolnější.
 • Refresh program dokáže odstranit pachy z jinak čistého nepraného oblečení.
 • EcoHybrid usuší prádlo rychle a efektivně šetrnějším způsobem k materiálu.
 • Fuzzy Logic (6. smysl) zváží mokré prádlo a určí optimální teplotu a dobu sušení.
 • FragranceDos je funkce pro mimořádně nadýchané a voňavé prádlo.
 • Samočisticí kondenzátor se stará o vyplachování částeček, které mohou ucpat filtr.
 • Reverzibilní dvířka můžete otevírat až do čtyř různých směrů dle potřeby.
 • Parní program zvlhčí prádlo, které se tak během žehlení napaří, a tím snadněji žehlí.
 • PerfectDry rozpoznává tvrdost vody a dle toho upraví celý postup sušení.
 • Voštinový buben vytváří lehký vodní film, díky kterému je sušení šetrnější.
 • SteamFinish je program vyhlazování párou – žehlení je rychlejší a snazší.
 • LCD displej, vnitřní osvětlení bubnu, dětská pojistka, odložený start a další.

i

Zajímá vás, jaká je skutečně sušička prádla? Recenze zákazníků vám napoví nejvíce. Pokud vás k tomu navíc zajímá levná sušička prádla, bazar nabízí skvosty za zlomek ceny.

Sušička na prádlo lze doplnit o řadu příslušenství

Příslušenství k sušičkám zahrnuje vše, co budete potřebovat k pohodlného sušení a krásně měkkému a voňavému prádlu. Patří sem zejména filtry, mezikusy, vůně a vonné ubrousky, kapsle, změkčovače vody, balónky, prací prostředky, podložky, skříňky a police a další doplňky, díky kterým je sušička na prádlo kompletní.

Sušička si zaslouží správnou a náležitou péči

Aby byla sušička stále jako nová a plně funkční, je potřeba o ni správně pečovat. V první řadě dbejte na pravidelné vylévání nádobky (pokud není sušička připojena na odpad), aby nedocházelo k zápachu. Za druhé kontrolujte filtry. Stačí je propláchnout či jemně očistit a nechat uschnout – zamezíte tak nežádoucímu špinění.

Sháníte levné sušičky prádla? Seřaďte si kousky od nejlevnějšího. Kromě toho se nezapomeňte podívat také na sušičky prádla v akci.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
LG RC91U2AV3W Skladem > 5 ks a na 5 prodejnách
Sušička prádla energetické třídy A+++ (-10%) a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 175 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, rychlý program, dětská pojistka a ovládání mobilem, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 56 kg
-8%
18 490,-
16 990,-

2.
AEG AbsoluteCare T8DBE48SC Skladem > 5 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 235 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), váha: 59,5 kg
17 490,-

3.
AEG AbsoluteCare T8DEE68SC Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), váha: 48,2 kg
19 990,-

Další nejprodávanější
188 položek
Lidovka
BEKO DPS 7405 G B5
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 209 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 54 cm (V׊×H)

9 499,- bez DPH 7 850,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: FAP3476a
Zlatá střední cesta
LG RC91V5AV6Q
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 228 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, vnitřní osvětlení, dětská pojistka a ovládání mobilem, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 57 kg

-7% 13 990,-
12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Most
Objednací kód: LGSU009
Pro náročné
LG RC91U2AV3W
Sušička prádla energetické třídy A+++ (-10%) a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 175 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, rychlý program, dětská pojistka a ovládání mobilem, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 56 kg

14 442 Kč se slevovým kódem  21JARNIUKLID15
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Jarní úklid
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: LGS002
AEG AbsoluteCare T8DBE48SC - 5 let záruka a 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 235 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), váha: 59,5 kg

15 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
17 490,- bez DPH 14 455,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: FAP3230m
AEG AbsoluteCare T8DEE68SC - 5 let záruka po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), váha: 48,2 kg

16 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: FAP3230o
LG RC82EU2AV3Q - Sušička prádla
A+++
-6%
LG RC82EU2AV3Q
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka, dětská pojistka, bez napojení na odpad a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), ocenění dTest, váha: 54 kg

-6% 16 990,-
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: LGSU003
AEG AbsoluteCare T8DBE68SC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 66,5 cm (V׊×H), váha: 59,5 kg

16 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
18 490,- bez DPH 15 281,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: FAP3230s
AEG AbsoluteCare T8DBG48WC 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 235 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start, displej a reverzibilní dvířka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 66,5 cm (V׊×H)

13 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
14 990,- bez DPH 12 388,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: AEGSU003
SAMSUNG DV80TA220AE/LE
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 65 cm (V׊×H), váha: 50 kg

14 442 Kč se slevovým kódem  21JARNIUKLID15
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Jarní úklid
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: SASU019
BEKO DPY 8506 GXB1
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení, reverzibilní dvířka a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 61 cm (V׊×H), váha: 51 kg

12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: FAP3470f
SAMSUNG DV90T5240AE/S7 - Sušička prádla
-16%
Varianty
SAMSUNG DV90T5240AE/S7
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 65 cm (V׊×H), váha: 50 kg

-16% 18 990,-
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: SASU014
CANDY CSO4 H7A2DE-S - Úzká sušička
-5%
CANDY CSO4 H7A2DE-S
Úzká sušička energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 59,5 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

-5% 11 990,-
11 390,- bez DPH 9 413,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: CANSU018
HOOVER DXO4 H7A2TCEX-S - Úzká sušička
A++
-13%
HOOVER DXO4 H7A2TCEX-S + 5 let záruka po registraci
Úzká sušička energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start a ovládání mobilem, rozměry: 85 × 59,5 × 46,5 cm (V׊×H), váha: 37,5 kg

11 042 Kč se slevovým kódem  21JARNIUKLID15
12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Jarní úklid
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: CANSU022
BOSCH WTR85T00BY
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 258 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 49,65 kg

14 990,- bez DPH 12 388,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: BOSU018
SAMSUNG DV90TA240AE/LE
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 65 cm (V׊×H), váha: 50 kg

17 990,- bez DPH 14 868,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: SASU016
AEG FiberPro T9DBC68SC 3DScan 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení a reverzibilní dvířka, rozměry: 85 × 59,6 × 63,8 cm (V׊×H), ocenění dTest, váha: 59 kg

20 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít zítra od 9:30
Objednací kód: AEGSU008
AEG AbsoluteCare T8DBK68WC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní fuknce: odložený start a displej, rozměry: 85 × 59,6 × 63,8 cm (V׊×H), váha: 47,96 kg

12 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
14 990,- bez DPH 12 388,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: ELXSU004
SAMSUNG DV80T5220AE/S7 - Sušička prádla Varianty
SAMSUNG DV80T5220AE/S7
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 50 kg

15 292 Kč se slevovým kódem  21JARNIUKLID15
17 990,- bez DPH 14 868,-
Koupit
Jarní úklid
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: SASU017
BOSCH WTW87467CS
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 159 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní fuknce: samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 54 kg

15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: FAP3600h
BOSCH WTR87TW1CS
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, speciální technologie: Perfect Dry a SensitiveDrying, hlavní fuknce: odložený start, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 56,5 kg

15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: BOSU014
LG RC81V9AV4Q
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 57 kg

-6% 16 990,-
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: LGSU006
SAMSUNG DV80T5220AW/S7 - Sušička prádla
-11%
Varianty
SAMSUNG DV80T5220AW/S7
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, reverzibilní dvířka, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 50 kg

13 592 Kč se slevovým kódem  21JARNIUKLID15
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Jarní úklid
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: SASU018
BOSCH WTW85461BY - Sušička prádla
-9%
BOSCH WTW85461BY
Sušička prádla energetické třídy A++, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 259 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní fuknce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, rychlý program a systém proti mačkání prádla, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 50 kg

-9% 14 990,-
13 690,- bez DPH 11 314,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: BOSU011
ELECTROLUX PerfectCare 800 EW8H457WC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej a reverzibilní dvířka, rozměry: 85 × 60 × 66,5 cm (V׊×H)

11 990,- bez DPH 9 909,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:30
Objednací kód: ELXSU002

Sušičky prádla

kuchyňské spotřebičeSpotřeba energie Spotřeba energie je údaj, z nějž snadno zjistíme, jakou spotřebu elektrické energie má dané zařízení.
Ve výhodné cashbackové akci zaměřené na praní a sušení máte nyní možnost ušetřit až 5 000 Kč. Společnost...
Svému novému spotřebiči Miele můžete jednoduše zajistit autorizovaný servis na 5 nebo 10 let. Stačí...
článekNové energetické štítky od března 2021: Jaké změny nás čekají? Evropská komise nedávno schválila nové energetické štítky pro domácí spotřebiče. V obchodech se s nimi...
Představujeme akci společnosti Concept, která přichází s velkorysou nabídkou. Zákazníci, kteří si v období...
Chybové kódy jsou vlastně takovým specifickým jazykem, kterým se nám pračky snaží sdělit, že s nimi není...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

A++
BOSCH WTH85202BY
13 990,-
A++
BOSCH WTH85291BY
od 12 990,-

Sušičky prádla

Poptávka po sušičkách prádla v domácnostech neustále roste a s ní i nabídka značek, které se výrobou sušiček zabývají. V jejich nabídce naleznete celou řadu kondenzačních sušiček s různými funkcemi a vlastnostmi, které vám usnadní čas i práci.

Značky sušiček

Nejprodávanějšími a uživateli nejoblíbenějšími značkami sušiček jsou:

 • AEG – německá firma, která koupila několik patentů od Thomase Edisona.
 • BEKO – turecká značka BEKO je již od roku 1954 výrobcem domácích spotřebičů.
 • BOSCH – všestranná německá značka, která působí ve více než 50 zemích.
 • LG – společnost zabývající se také výrobou spotřební elektroniky a telefonů.
 • SIEMENS – německá společnost, která dnes zaměstnává 400.000 odborníků.
 • MIELE – spotřebiče a jiné výrobky značky MIELE získáte na 5 kontinentech.
 • ELECTROLUX – značka vyznačující se ochranou životního prostředí.

Další nejhledanější značky sušiček prádla

 • Whirlpool – dodavatel kvalitní bílé techniky a elektrospotřebičů.
 • SAMSUNG – korejská firma, která na trhu působí od roku 1938.
 • CANDY – první italská společnost zabývající se výrobou bílé techniky.

Sušičky – všestranní pomocníci

Jestliže hledáte způsob, jak si ušetřit práci i čas, zajisté si rychle zvyknete na prádlo připravené ihned k použití, a to bez použití žehličky. Již žádné sušení na sušáku či šňůře, se sušičkou prádla vás čeká krásně nadýchané a voňavé oblečení, které pouze složíte a uklidíte do šatní skříně.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sušičky prádla Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sušičky prádla Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sušičky prádla Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sušičky prádla recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi