AP+ nový vizuál Alza pro firmy

Sušičky prádla

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Energetická třída
A+++ (-50%)
(1)
A+++ (-10%)
(4)
A+++
(74)
A++
(54)
A+
(3)
B
(6)
Kapacita sušičky
7 kg
11 kg
-
Hloubka
46,5 cm
69 cm
-
Funkce sušičky
Odložený start
(122)
Displej
(118)
Tepelné čerpadlo
(107)
Rychlý program
(74)
Nejnovější objednávky

Sušička prádla vám ušetří nejen práci, ale i čas. Dokáže z oblečení odstranit žmolky, jemné chloupky, prach i nepříjemný zápach, a představuje tak skvělou volbu nejen pro alergiky. Zajímá vás, jaké další výhody sušička nabízí? Kolik stojí jeden sušicí cyklus a na co se zaměřit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

K čemu slouží sušička na prádlo a jaké jsou její hlavní výhody a nevýhody?

Sušička na prádlo je v současné době součástí každé moderní domácnosti. Dokáže vysušit velké množství prádla, a to ve velmi krátké době. Jaké jsou další výhody sušičky prádla? Má tato vymoženost i své nevýhody?

 • Ušetří váš čas, protože prádlo nemusíte nikam věšet a bát se případného zmoknutí venku.
 • Zabrání vyblednutí barev, ke kterému může dojít při sušení venku.
 • Prádlo je po vysušení měkčí, není tolik zmačkané a většinou se ani nemusí žehlit.
 • Omezuje vlhkost v bytě a šetří prostor, který by jinak zabíral sušák na prádlo.
 • Je ideální pro alergiky. Při sušení se na prádlo nenachytá žádný pyl, prach ani bakterie.
 • Provoz sušičky je dražší než běžné manuální sušení prádla na sušáku.
 • Zabírá hodně místa, což je nevýhodou především pro malé domácnosti.
 • Skončí vám výmluvy typu – teď nemůžu, musím jít zrovna věšet prádlo.

Zajímají-li vás další výhody, přečtěte si v našem článku 10 důvodů proč si pořídit sušičku.

V jakém provedení je k dostání sušička prádla? Kondenzační vs. odvětrávací

Prvním krokem, jak vybrat sušičku prádla je vybrat správný typ. V jakém základním provedení podle typu zapojení je dostupná sušička prádla? Kondenzační i odvětrávací (ventilační) modely mají své (ne)výhody.

Kondenzační sušička prádla

Kondenzační sušičky prádla nevyžadují stavební úpravy na odvod kondenzátu ven – odvádí totiž vodu do sběrné nádoby (nejčastěji v objemu 4–6 l), kterou stačí jednou za čas vylít, nebo sušičku připojit na odpad. Podle ohřevu vzduchu v nabídce naleznete buďto sušičky prádla s tepelným čerpadlem, nebo s topným tělesem. V čem se liší?

 • Kondenzační sušička s topným tělesem ohřívá vzduch pomocí topného tělesa, které však zvyšuje spotřebu energie, a tím bohužel i náklady na provoz. Výhodou je však kratší doba sušení.
 • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem využívá teplo vznikající během sušení pro ohřev vzduchu. Tím, že se vzduch neodvádí ven, se ušetří spousta energie. Je však nutné pravidelně čistit filtr.

Odvětrávací sušička na prádlo

Odvětrávací sušičky prádla musí mít vyvedenou výfukovou trubici ven z domu, což znamená, že vyžadují stavební úpravy a vhodné umístění. Výhodou je však lepší úspora energie, než kterou má i ta nejúspornější kondenzační sušička A+++. Máte-li velkou koupelnu s odvětráváním, je tato sušička na prádlo vhodná.

Jaké 2 další sušičky prádla naleznete v nabídce?

V nabídce naleznete také další sušičky prádla.

 1. Parní sušičky prádla fungují tak, že prádlo suší přímo horká pára (není potřeba ani otáčet bubnem), která dokonale pronikne oblečením, nádherně ho provoní a dodá mu načechraný vzhled.
 2. Profesionální sušičky prádla jsou vhodné do provozoven, jako jsou ubytovny, koleje či penziony. Nabízí velkou kapacitu, snadné ovládání a několik teplot sušení prádla. Jejich kapacita je až 15 kg.

Kapacita sušičky prádla – záleží na maximálním množství náplně i rozměrech

Sušičky prádla podle množství náplně udávají kapacitu sušení jako hmotnost vypraného prádla, které je sušička schopna vysušit v jedné várce. Nejmenší sušička na prádlo má 3 kg, ovšem ta je vhodná pouze na příležitostné sušení. Pro jednoho či dva členy je vhodná 7kg sušička na prádlo, pro čtyřčlennou rodinu volte 8 a více kg.

Slim sušička prádla, nebo standardní model? I zde se kapacita liší

Dalším ukazatelem jsou rozměry, podle kterých se rozlišuje standardní velikost a slim sušička prádla.

 • Standardní sušičky na prádlo jsou k dispozici ve velikosti 85 × 60 × 60 cm. Modely s kapacitou 7–8 kg představují ideální řešení pro 4člennou domácnost, do početnější rodiny jsou vhodné sušičky nad 8 kg.
 • Úzké sušičky na prádlo se vyznačují hloubkou do 48 cm, zbylé rozměry mají stejné jako standardní sušičky. Pro svou kapacitu 6–7 kg se úzká sušička prádla hodí do garsonek, na chatu, pro páry a jednotlivce.

i

Pokud již znáte své oblíbené výrobce domácích spotřebičů, nebo chcete doplnit pračku o dalšího pomocníka, můžete také vybírat sušičky na prádlo podle značky.

Možnosti řešení při nedostatku místa – pračka se sušičkou, vestavná varianta a další

Pokud bojujete s nedostatkem místa, máme pro vás kromě úzké sušičky na prádlo také alternativy, jako je pračka se sušičkou, vestavná varianta či spojovací díl pračky a sušičky – takzvaný mezikus.

 • Vestavné sušičky nejenže ušetří místo, ale také je můžete snadno zakomponovat do koupelnového nábytku, případně do kuchyňské linky, kde perfektně splynou s designem okolního interiéru.
 • Pračky se sušičkou kombinují veškeré vlastnosti pračky s pohodlím sušičky. Výhodou je, že šetří místo, nemusíte přendávat prádlo a jsou cenově výhodnější. Usuší však menší množství prádla s menší účinností.
 • Mezikusy jsou spojovací díly, které dovolují umístění sušičky na pračku o hloubce větší než 55 cm. Mezikus zvyšuje stabilitu obou spotřebičů, navíc mnohdy disponuje i praktickou výsuvnou policí.

Sety praček a sušiček k sobě ladí designem i velikostí, a tak budou dokonalým doplňkem každé koupelny. Mohou stát vedle sebe, ale s pomocí mezikusu i na sobě.

Způsob plnění sušičky prádla vyberte podle prostoru, kde bude umístěna

Vybrali jste již umístění sušičky prádla? Podle zvoleného prostoru si můžete vybírat buďto sušičky s předním plněním, které jsou vhodné pro postavení na pračku, nebo sušičky s vrchním plněním hodící se při nedostatku prostoru okolo spotřebiče. Vestavné spotřebiče jsou vždy na rozdíl od těch volně stojících předem plněné.

i

Kromě způsobu plnění myslete také na to, že sušička na prádlo bývá často připojená na odpad, a tak by mu měla být samozřejmě co nejblíže.

Spotřeba energie a sušička prádla: A+++ je nejúspornější

V nabídce je k dostání jak nejúspornější sušička prádla A+++, tak i sušičky z méně úsporné energetické třídy A+. Každá sušička má na energetickém štítku vyznačenu roční spotřebu energie. Zajímá vás, kolik stojí jeden cyklus?

Energetická třída Spotřeba v kWh Náklady v Kč
A+++ 1,1 5,32
A++ 1,47 7,11
A+ 1,55 7,50

Počítáno s cenou 4,84 Kč/kWh. Orientační spotřeba energie se odvozuje od 160 standardních cyklů za rok. Ovlivňuje ji typ sušičky, kapacita a další faktory.

3 další parametry – účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla

Parametry jako účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla by vás měly také zajímat.

 1. Účinnost odstřeďování se označuje písmeny A až G a udává to, jak bude prádlo po vysušení vypadat – zda bude skutečně a rovnoměrně suché a jak moc sušička na prádlo propouští vlhkost.
 2. Hlučnost je udávána v dB a nejčastěji se pohybuje kolem 65 dB, což představuje hlasitější hovor či rušnější ulici. Samozřejmě čím tišší chod, tím pohodlnější užívání a možnost sušení i v noci.
 3. Délka cyklu je uvedena na energetickém štítku. Jedná se však pouze o orientační hodnotu, jelikož se doba liší podle zvoleného programu. I tak je ale dobré vědět, za jakou dobu zvládne spotřebič usušit prádlo.

Sušička prádla nabídne užitečné funkce a vybavení

Sušička prádla může být vybavena praktickými funkcemi, které vám významně usnadní její obsluhu.

 • Invertorový motor je oproti klasickému motoru spolehlivější a odolnější.
 • Refresh program dokáže odstranit pachy z jinak čistého nepraného oblečení.
 • EcoHybrid usuší prádlo rychle a efektivně šetrnějším způsobem k materiálu.
 • Fuzzy Logic (6. smysl) zváží mokré prádlo a určí optimální teplotu a dobu sušení.
 • FragranceDos je funkce pro mimořádně nadýchané a voňavé prádlo.
 • Samočisticí kondenzátor se stará o vyplachování částeček, které mohou ucpat filtr.
 • Reverzibilní dvířka můžete otevírat až do čtyř různých směrů dle potřeby.
 • Parní program zvlhčí prádlo, které se tak během žehlení napaří, a tím snadněji žehlí.
 • PerfectDry rozpoznává tvrdost vody a dle toho upraví celý postup sušení.
 • Voštinový buben vytváří lehký vodní film, díky kterému je sušení šetrnější.
 • SteamFinish je program vyhlazování párou – žehlení je rychlejší a snazší.
 • LCD displej, vnitřní osvětlení bubnu, dětská pojistka, odložený start a další.

i

Zajímá vás, jaká je skutečně sušička prádla? Recenze zákazníků vám napoví nejvíce. Pokud vás k tomu navíc zajímá levná sušička prádla, bazar nabízí skvosty za zlomek ceny.

Sušička na prádlo lze doplnit o řadu příslušenství

Příslušenství k sušičkám zahrnuje vše, co budete potřebovat k pohodlného sušení a krásně měkkému a voňavému prádlu. Patří sem zejména filtry, mezikusy, vůně a vonné ubrousky, kapsle, změkčovače vody, balónky, prací prostředky, podložky, skříňky a police a další doplňky, díky kterým je sušička na prádlo kompletní.

Sušička si zaslouží správnou a náležitou péči

Aby byla sušička stále jako nová a plně funkční, je potřeba o ni správně pečovat. V první řadě dbejte na pravidelné vylévání nádobky (pokud není sušička připojena na odpad), aby nedocházelo k zápachu. Za druhé kontrolujte filtry. Stačí je propláchnout či jemně očistit a nechat uschnout – zamezíte tak nežádoucímu špinění.

Sháníte levné sušičky prádla? Seřaďte si kousky od nejlevnějšího. Kromě toho se nezapomeňte podívat také na sušičky prádla v akci.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 66 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 234,70 kWh, SensitiveDrying, displej, vnitřní osvětlení a dětský zámek, rozměry 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), hmotnost 59,4 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
15 290,-

2.
LG RC91V9AVSN Skladem > 5 ks
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 62 dB odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, ovládání mobilem, program pro alergiky, dětský zámek a zvukový signál ukončení programu, rozměry 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), hmotnost 56 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
15 990,-

3.
BEKO EDS74251CSH1W Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Sušička prádla - úzká, kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 7 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 212 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení a systém proti mačkání prádla, rozměry 84,6 × 59,7 × 53,7 cm (V׊×H), hmotnost 39,5 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
9 490,-

Další nejprodávanější
145 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,4
SIGURO SGR-TD-H911W Profi Dry
Sušička prádla - kondenzační s tepelným čerpadlem, samostatně stojící, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 9 kg, 15 programů, hlučnost 65 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, invertorový motor, displej, odložený start, rychlý program, systém proti mačkání prádla, dětská pojistka, zvuková signalizace, vnitřní osvětlení, rozměry 84,5 × 59,6 × 60,9 cm (V׊×H), hmotnost 51 kg, délka přívodního kabelu 1,6 m, sada na připojení odpadu není součástí balení, 3 roky záruka 12 let záruka na motor
Super cena
11 999,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SGR_TD_H911W
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,7 21×
LG RC81V5AV7N + 10 let záruka na duální invertorový motor a kompresor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 211 kWh, napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, rychlý program, vnitřní osvětlení, dětská pojistka, ovládání mobilem a zvukový signál ukončení programu, rozměry 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), hmotnost 57 kg, sada na připojení odpadu není součástí balení, nádoba na kondenzát součástí balení
12 990,-
Skladem 1 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGSU018
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,9 32×
BOSCH WQG233D0BY Serie 6
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 176 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětský zámek, rozměry 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), hmotnost 56,163 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Cena s CashBack 16 490,-
17 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOSU025
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
BOSCH WQB245B0BY Serie 8 - Sušička prádla Doprava
zdarma
5,0
BOSCH WQB245B0BY Serie 8
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 61 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 193 kWh, napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a ovládání mobilem, rozměry 84,2 × 59,8 × 61,3 cm (V׊×H), hmotnost 54,7 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Cena s CashBack 21 990,-
23 990,-
Skladem 1 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOSU039
4,8 19×
LG RC91V9AVSN + 10 let záruka na duální invertorový motor a kompresor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 62 dB odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, ovládání mobilem, program pro alergiky, dětský zámek a zvukový signál ukončení programu, rozměry 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), hmotnost 56 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
15 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGSU023
5,0 19×
LG RC8TV9AVHN + 10 let záka na duální invertorový motor a kompresor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 62 dB odhadovaná roční spotřeba energie 176 kWh, samočisticí kondenzátor, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s LG ThinQ, dálkové ovládání a diagnostika závad, rozměry 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), hmotnost 57 kg, sada na připojení odpadu není součástí balení, nádoba na kondenzát součástí balení
14 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGSU026
4,7 13×
AEG 8000 AbsoluteCare® TR838P4C - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 66 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 234,70 kWh, SensitiveDrying, displej, vnitřní osvětlení a dětský zámek, rozměry 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), hmotnost 59,4 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 12 997,-
15 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU013
4,9 23×
BOSCH WQG233D1BY Serie 6
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 176 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětský zámek, rozměry 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), hmotnost 53,763 kg, sada na připojení odpadu není součástí balení, nádoba na kondenzát součástí balení
Cena s CashBack 14 590,-
16 090,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOSU024
AEG TR939M4C - Sušička prádla Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 18×
AEG TR939M4C - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 195 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program a vnitřní osvětlení, rozměry 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), hmotnost 51,46 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 17 332,-
20 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU011
5,0
LG RC91V9AV4N + 10 let záka na duální invertorový motor a kompresor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 62 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, samočisticí kondenzátor, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s Amazon Alexa a LG ThinQ, rozměry 85 × 60 × 66 cm (V׊×H), hmotnost 56 kg, sada na připojení odpadu není součástí balení, nádoba na kondenzát součástí balení
18 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGSU020
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus ProSteam® 3DScan TR939M4ZC - Sušička prádla Doručení na
prodejnu zdarma
4,6
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus ProSteam® 3DScan TR939M4ZC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 195 kWh, SteamFinish, odložený start, displej, vnitřní osvětlení a systém proti mačkání prádla, rozměry 85 × 59,6 × 63,8 cm (V׊×H), hmotnost 51,5 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 17 842,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU016
4,7 13×
AEG TR938H2C - 10 let záruka na invertorový motor po registraci + 5 let na celý produkt
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 176 kWh, SensitiveDrying, napojení na odpad, odložený start, displej a vnitřní osvětlení, rozměry 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), hmotnost 49 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 14 782,-
17 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU012
4,0
SAMSUNG DV80CGC0B0AELE
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 65 dB odhadovaná roční spotřeba energie 235 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, ovládání mobilem, program pro alergiky a dětský zámek, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s SmartThings, dálkové ovládání, monitoring spotřeby a mobilní aplikace, rozměry 8,5 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnost 48 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Novinka
15 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SASU033
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus 3DScan TR939M6CC - Sušička prádla Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus 3DScan TR939M6CC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 195 kWh, tepelné čerpadlo, rozměry 85 × 59,6 × 63,8 cm (V׊×H), hmotnost 52 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 17 587,-
20 690,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU015
MIELE TWF 760 WP - Sušička prádla Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
MIELE TWF 760 WP
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 66 dB odhadovaná roční spotřeba energie 163 kWh, FragranceDos, Perfect Dry, voštinový buben, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, ovládání mobilem a reverzibilní dvířka, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s Miele@home, dálkové ovládání a informace o stavu, rozměry 85 × 59,6 × 64,3 cm (V׊×H), hmotnost 56 kg, nádoba na kondenzát součástí balení
33 990,-
Skladem 2 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: MIESU11
4,6 19×
BEKO EDF85241CSH1W
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 177 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení a systém proti mačkání prádla, rozměry 84,6 × 59,7 × 59,9 cm (V׊×H), hmotnost 44 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
10 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BESU036
SAMSUNG DV90T5240AX/S7 - Sušička prádla Varianty
4,8 34×
SAMSUNG DV90T5240AX/S7 + 20 let záruka na motor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s SmartThings, dálkové ovládání, nahrávání programů, informace o stavu, monitoring spotřeby, hlasové ovládání a mobilní aplikace, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnost 50 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Zlevněno -9 %
19 990,- 21 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SASU015
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus TR958M6CC - Sušička prádla Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
AEG 9000 AbsoluteCare® Plus TR958M6CC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci + 5 let na celý produkt
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 8 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 177 kWh, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, vnitřní osvětlení a dětský zámek, rozměry 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), hmotnost 51,5 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Koupit s kódem AEG15KOD 18 182,-
21 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: AEGSU018
SIEMENS WQ46B2C0CS iQ700 - Sušička prádla Doprava
zdarma
4,5
SIEMENS WQ46B2C0CS iQ700
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++ (-10%), účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 58 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 174 kWh, SensitiveDrying, napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, dětská pojistka, ovládání mobilem a zvukový signál ukončení programu, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s Home Connect a Amazon Alexa, dálkové ovládání, diagnostika závad a mobilní aplikace, rozměry 84,2 × 59,8 × 61,3 cm (V׊×H), hmotnost 54,7 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
28 990,-
Skladem 2 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOSU044
BOSCH WQB245A0BY Serie 8 - Sušička prádla Doprava
zdarma
5,0
BOSCH WQB245A0BY Serie 8
Sušička prádla - parní, kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 61 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 193 kWh, SensitiveDrying, napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, parní program, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a ovládání mobilem, rozměry 84,2 × 59,8 × 61,3 cm (V׊×H), hmotnost 57 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Cena s CashBack 24 690,-
Zlevněno -1 %
26 690,- 26 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOSU038
4,8 20×
LG RC91V5AV6N + 10 let záruka na duální invertorový motor a kompresor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 228 kWh, samočisticí kondenzátor, možnost připojení skrze Wi-Fi, dálkové ovládání, nahrávání programů, diagnostika závad, informace o stavu, návod v aplikaci a monitoring spotřeby, rozměry 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), hmotnost 57 kg, sada na připojení odpadu není součástí balení, nádoba na kondenzát součástí balení
13 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGSU016
SAMSUNG DV90T5240AE/S7 - Sušička prádla Varianty
4,8 34×
SAMSUNG DV90T5240AE/S7 + 20 let záruka na motor
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 63 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, možnost připojení skrze Wi-Fi, kompatibilní s SmartThings, dálkové ovládání, nahrávání programů, informace o stavu, monitoring spotřeby, hlasové ovládání a mobilní aplikace, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnost 50 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
Zlevněno -3 %
17 990,- 18 490,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SASU014
4,8
WHIRLPOOL FFT M22 9X3B EE Freshcare+ + 10 let extra záruka na Invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A+++, účinnost sušení A, maximální množství prádla 9 kg, hlučnost 64 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 194 kWh, napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, dětská pojistka a zvukový signál ukončení programu, rozměry 84,9 × 59,5 × 64,9 cm (V׊×H), hmotnost 44 kg, nádoba na kondenzát součástí balení
Zlevněno -4 %
12 490,- 12 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: WHSU011
4,0
WHIRLPOOL FFT M11 72B EE Freshcare+ + 10 let extra záruka na Invertorový motor po registraci
Sušička prádla - kondenzační, samostatně stojicí, energetická třída A++, účinnost sušení B, maximální množství prádla 7 kg, hlučnost 65 dB, odhadovaná roční spotřeba energie 211 kWh, napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej a rychlý program, rozměry 84,9 × 59,5 × 64,9 cm (V׊×H), hmotnost 44 kg, nádoba na kondenzát a sada na připojení odpadu součástí balení
10 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: WHSU003

Sušičky prádla

Sušička prádla Whirlpool zajistí dokonalou péči o vaše prádlo a zároveň zlepší kvalitu vašeho domácího prostředí Moderní sušičky Whirlpool disponují celou řadou výjimečných funkcí, které zajišťují dokonalou péči i o prádlo ze sensitivních tkanin. Sušením prádla v sušičce šetříte čas, místo a zlepšujete zdraví v domácím prostředí. Přečtěte si, proč se vám vyplatí investice právě do...
Pravidelný úklid domácnosti a údržba spotřebičů nemusí být nelidsky vyčerpávající činnost. S odolnou mastnotou, usazeninami a špínou si hravě poradí produkty Care + Protect. Špičkové čisticí prostředky pracují efektivně a nezatěžují přitom ani vás ani životní prostředí....
Nakupte set vybraných praček a sušiček Candy v období od 1. září do 29. 2. 2024 a získejte cashback v hodnotě 1000 Kč.
BoschMinimalizujte svoji spotřebu díky úsporným spotřebičům Bosch Zajímáte se o to, jak výrazně omezit spotřebu energie, zároveň však nechcete snížit kvalitu vaší péče o domácnost? Řešením jsou úsporné spotřebiče Bosch, díky kterým ušetříte nejen na energiích, ale také s nimi získáte více času i prostoru. V čem spočívá jejich hlavní...
Candy, Hoover & Haier jsou značky, které si zakládají nejen na kvalitě a inovaci, ale také na vstřícné a odborné péči o své zákazníky. Potřebujete více informací při výběru produktu Candy, Hoover či Haier? Máte dotaz na cenu, parametry či nové technologie?...
Nové sušičky Bosch vybavené moderními funkcemi pro ještě lepší a účinnější sušení prádla pracují i s ohledem na životní prostředí. K čemu slouží technologie AutoDry, EasyClean či programy Iron Assist nebo AlergiePlus? Poznejte moderní a efektivní způsob sušení prádla a...
Více článků Všechny články

Sušičky prádla

Poptávka po sušičkách prádla v domácnostech neustále roste a s ní i nabídka značek, které se výrobou sušiček zabývají. V jejich nabídce naleznete celou řadu kondenzačních sušiček s různými funkcemi a vlastnostmi, které vám usnadní čas i práci.

Značky sušiček

Nejprodávanějšími a uživateli nejoblíbenějšími značkami sušiček jsou:

 • AEG – německá firma, která koupila několik patentů od Thomase Edisona.
 • BEKO – turecká značka BEKO je již od roku 1954 výrobcem domácích spotřebičů.
 • BOSCH – všestranná německá značka, která působí ve více než 50 zemích.
 • LG – společnost zabývající se také výrobou spotřební elektroniky a telefonů.
 • SIEMENS – německá společnost, která dnes zaměstnává 400.000 odborníků.
 • MIELE – spotřebiče a jiné výrobky značky MIELE získáte na 5 kontinentech.
 • ELECTROLUX – značka vyznačující se ochranou životního prostředí.

Další nejhledanější značky sušiček prádla

 • Whirlpool – dodavatel kvalitní bílé techniky a elektrospotřebičů.
 • SAMSUNG – korejská firma, která na trhu působí od roku 1938.
 • CANDY – první italská společnost zabývající se výrobou bílé techniky.

Sušičky – všestranní pomocníci

Jestliže hledáte způsob, jak si ušetřit práci i čas, zajisté si rychle zvyknete na prádlo připravené ihned k použití, a to bez použití žehličky. Již žádné sušení na sušáku či šňůře, se sušičkou prádla vás čeká krásně nadýchané a voňavé oblečení, které pouze složíte a uklidíte do šatní skříně.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sušičky prádla Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sušičky prádla Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sušičky prádla Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sušičky prádla recenze
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací